Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Dancik
Wys³any: 2010-06-22, 01:02   Mitsubish Colt RDZA!
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam.

Chcia³em siê spytaæ ile powinno kosztowaæ od¶wie¿enie blachy w moim Mitsubishi Colcie. W warsztacie w £odzi go¶c za¶piewa³ mi 2500 z³, wiêc zwracam siê do was o wycenê kosztów takiej operacji, bo co¶ czujê, ¿e ów pan chcia³ tylko na mniej sprytnie zarobiæ.








 

przemo1972 
Wys³any: 2010-06-22, 09:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Dancik napisa³/a:
bo co¶ czujê, ¿e ów pan chcia³ tylko na mniej sprytnie zarobiæ.

Naprawiajac zgodnie z technologia w tej cenie na tej usludze nie da sie zarobic. :x: A pytales ile czasu obejmuje gwarancja na naprawe?Daje chociaz pol roku czy tylko do bramy?Jesli da Ci chociaz pol roku gwarancji (w co watpie!) to korzystaj z okazji, bo druga moze ci sie nie trafic :tak:
_________________
Wyrywanie chwastow
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-06-23, 04:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Czsem jest mi smutno,kiedy ustalam z kim¶ cenê za ewentualn± us³ugê,a w oczach widzê ,,oszust,chce mnie naci±gn±æ".A ja raczej staram siê zawsze byæ do bólu uczciwy,wyt³umaczyæ, czemu tyle,co trzeba zrobiæ,¿eby by³o dobrze...Rzadko mam wra¿enie,¿e zosta³em zrozumiany...
Laikowi trudno jest oceniæ zakres pracy,jak± trzeba wykonaæ,¿eby by³o dobrze,nie idealnie,ale chocia¿ dobrze.Dla laika ma³a plamka rdzy,a czêsto pod ni± nic prócz kitu,i trzeba wstawiaæ reperaturkê...Ma³a rysa (taka do podk³adu),to usuniêcie powinno kosztowaæ 15 pln...
Niedawno zaprosi³em do pomocy wója,który niecierpliwie czeka³ na samochód,aby przyszed³ i mi pomóg³.Po 2 dniach ja mia³em do¶æ t³umaczenia i poprawiania,on mia³ do¶æ,bo nie my¶la³,¿e to tyle pracy.Potem ju¿ tylko dzwoni³ i pyta³ o postêp prac...
 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2010-06-23, 06:51   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego po zdjêciach widze ¿e to autko wymaga do¶æ sporo pracy :tak: A jak siê je "ruszy" to siê zacznie dopiero "sypaæ" z niego :nie: Rdze to siê bêdzie wymiataæ szufelk±! Niestety naprawy blacharskie s± kosztowne i zabieraj± sporo czasu :tak: Dlatego taka cena :tak: Pozdrawiam! :spoko:
 

lakar
Wys³any: 2010-07-29, 12:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 51
za takie pieniadze nie chce tego robic.kazdy chce miec auto zrobione na lata zeby bylo idealnie bez wtracen poprostu igla,no i jeszcze jak najtaniej.za 2500 zlotych mozna to zrobic na tanim materjale bez gwarancji.zgodnie z technologja okolo 5000 tys zlotych.na przyzwojtym materiale. klijent nie zdaje sobie sprawy jak drogje sa materjaly lakiery grunty podklady i setki innych rzeczy potrzebnych do naprawy.kazy mysli ze tylko prysnac lakierem i jest git.nie robmy tanich napraw to i klijent nie bedzie mial pozniej pretensji ze cos mu pozniej sie dzieje z autem.kto tanio placi dwa razy placi.taka jest prawda.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group