Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
cube 
Wys³any: 2010-07-26, 13:59   problem techniczny - ig³a skrzywiona na ca³ej d³ugo¶ci :(
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
mam taki problem: zauwa¿y³em ¿e mój EVO jako¶ dziwnie w bok psika - tj nie na wprost a lekko odchyla od osi ig³y. Po przyjrzeniu siê okaza³o siê ¿e ig³a cofaj±c siê nie robi tego centralnie tylko zbli¿a siê do ¶cianki dyszy. Roz³o¿y³em sprzêt, wyczy¶ci³em i po z³o¿eniu okaza³o siê ¿e nic siê nie poprawi³o. jeszcze raz rozebra³em i zauwa¿y³em ¿e ig³a jest lekko wygiêta w ³uk na ca³ej d³ugo¶ci. próbowa³em wyginaæ w przeciwn± stronê - bez efektu.

czy kto¶ z was mia³ mo¿e podobny problem i wie jak temu zaradziæ?
czy to mo¿e byæ problem z uszczelk± centruj±c±?

czy trzeba szykowaæ kaskê na now± ig³ê?

please help
 

acidhouse
Wys³any: 2010-07-27, 14:06   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
takie co¶ na gwarancjê albo now± over.. ksz ksz..
_________________
Training all life
 
 

cube 
Wys³any: 2010-07-29, 10:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
nie no jestem w szoku :shock:
samo siê naprawi³o :?: :?: :?:
jak wczoraj z³o¿y³em sprzêt - to ju¿ wszystko jest w porz±dalu - mo¿e przez zmiany temperatury czy odpowiednie ustawienie wzglêdem cieków wodnych lub w³a¶ciw± korelacjê planet albo plam na s³oñcu :D
uff
 

Erni 
Wys³any: 2010-07-29, 12:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 153
kurza twarz ja mam to samo, te¿ sie mo¿e samo naprawi... :?:
_________________
"S± dwie rzeczy nieskoñczone - wszech¶wiat i g³upota ludzka, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien"-A.E
 

taMOKO 
Wys³any: 2010-09-21, 18:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 5
Sk±d: z nienacka
Trochê stary temat, ale mia³em ten sam problem z Paasche VSR90#1. Iglica chowaj±c siê w dyszy zbli¿a³a siê do ¶cianki, a farba tryska³a jak popad³o, gdzie¶ na boki. Na ratunek przysz³o Allegro i problemu pozby³em siê wraz ze zbyciem sprzêtu.
Dzisiaj prostowa³em iglice do Paasche VL. Kupi³em u¿ywany (nie powiem od kogo, bo obieca³em acidhouse) i dzisiaj próbowa³em co¶ psikaæ. Jest to taki czo³g, ¿e nawet nie wiem jak siê z tym obchodziæ. Iglice powoli "turla³em" po szybie i szuka³em odchy³ek, gdzie trzeba dogina³em, odgina³em a¿ do ca³kowitego wyprostowania. Niektóre koñcówki musia³em potraktowaæ papierkiem na mokro.
A co do samonaprawy Twojego aero Cube - my¶lê, ¿e po prostu za³o¿y³e¶ iglicê tak, ¿e jej wygiêcie przebiega w pionie, a nie na bok. Byæ mo¿e w takim ustawieniu nie ma ono wp³ywu na pracê aerografu.
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group