Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
starish
Wys³any: 2010-08-03, 11:21   kompresor ? pls help
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam,
widzê ¿e jest tu du¿o pomys³owych ludzi, mo¿e macie jakie¶ pomys³y co mogê zrobiæ z t± sprê¿ark± http://www.gd-thomas.com/...x?id=12082&tp=p (moja ma trochê lepsze parametry 7,2 l i 200 W) czy da siê ( i czy sie op³aca) rozbudowaæ j± w butle itp.? Sprê¿arka po pod³±czeniu daje sta³e ci¶nienie 2,8 bar.
A wiêc licze na was ch³opaki : ;)

1149105975.jpg
Plik ¶ci±gniêto 39 raz(y) 48.44 KB

 

cube 
Wys³any: 2010-08-03, 14:29   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
wygl±da jak podstawowy model g³o¶nej sprê¿areczki z któr± ja zaczyna³em i po tygodniu zmagañ z ha³asem prawie non-stop dzia³aj±cej sprê¿arki, (która gdy ju¿ nadto siê nagrzewa³a musia³a jaki¶ czas odpoczywaæ) przyst±pi³em do budowy lodówkowca. Do¶wiadczenie to polecam ka¿demu.
moim zdaniem wiêc - NIE WARTO
 

cube 
Wys³any: 2010-08-03, 14:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
chocia¿ z drugiej mañki - mo¿e nie jest jaka¶ strasznie g³o¶na (tego oczywi¶cie nie wiem) wiêc mo¿esz spróbowaæ. Problem jaki mi siê nasuwa to gdzie tu jest wy³±cznik ci¶nieniowy - podejrzewam ¿e gdzie¶ wewn±trz obudowy i nie ma regulacji.
Ale je¶li takie ci¶nienie Ci wystarcza (niby powinno byæ ok) to pod³±cz do uk³adu jaki¶ osuszacz z reduktorem, jak±¶ butlê w charakterze zbiornika wyrównawczego i gotowe.
Je¶li ha³as bêdzie Ci przeszkadza³ - wywal t± sprê¿arkê, pod³±cz agregat lodówkowy i dodaj wy³±cznik ci¶nieniowy i jeste¶ w domu ;)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group