Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Klakiernik.pl 
Wys³any: 2010-08-27, 13:39   Oficjalny w±tek Sklepu Internetowego Klakiernik.pl
0
UP DOWN

Posty: 2
Sk±d: Kraków
Witam!
W zwi±zku z tym, ¿e mam wielu klientów z tego forum - zak³adam temat.
Jest to oficjalny w±tek Sklepu Internetowego Klakiernik.pl, podobnie jak u¿ytkownik "Klakiernik.pl".
Je¿eli macie jakiekolwiek pytania dotycz±ce profesjonalnych materia³ów lakierniczych (np. Dupont, Standox czy 3M) i dodatków - s³u¿ê pomoc± (pytania oczywi¶cie tylko techniczne, odno¶nie zakupów u mnie zapraszam do kontaktu prywatnego)

Pozdrowienia dla Wszystkich u¿ytkowników tego forum oraz konkurencyjnych sklepów lakierniczych oraz Admina.
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-08-31, 06:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Wiêc pierwsze: Duxone DX 1061,to podk³ad który mo¿na traktowaæ jako zamiennik Wash Primera,czy jest to po prostu podk³ad izoluj±cy(bardziej jak epoksyd)?Zamierzam ,,przes±¶æ siê" na liniê Duxona,i chcie³bym wiedzieæ,co jest czym.
 
 

crystal
Wys³any: 2010-08-31, 18:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 9 razy
Posty: 611
Dlaczego zamiennik? DX1061 to po prostu washprimer.
 

Klakiernik.pl 
Wys³any: 2010-09-01, 14:43   DX 1061
0
UP DOWN

Posty: 2
Sk±d: Kraków
DX 1061 mo¿na zaliczyæ do tzw washprimerów , choæ wiêkszo¶æ rozumie przez pojêcie washprimer podk³ad reaktywny 1:1 z utwardzaczem

- jak widzicie u mnie w sklepie DX 1061 jest w kategorii washprimerów . Uzna³em go za taki gdy¿ jest to podk³ad wytrawiaj±cy i jest on podk³adem kwasowym. Dodaje siê do niego rozcieñczalnik akrylowy - DX32 (nie zalecam stosowaæ innego zastêpnika) w stosunku 1:2.
Bardzo skuteczne podk³ady - i przede wszystkim ich zalet± jest szybko¶æ aplikacji ca³ej linii.

Je¿eli w grê wchodzi du¿a powierzchnia - nie ma mo¿liwo¶ci nie zastosowania po nim podk³adu akrylowego - w Duxonach to s± 1062 i 1064.
(uwaga ta ze wzglêdu na dodatkowe zastosowanie przy mniejszych ryskach gdzie mo¿e stanowiæ ciekaw± alternatywê dla podk³adu wype³niaj±cego 2K- niektórzy nabijaj± sobie do sprayów dla wygody)

Podobnym do niego jest podk³ad 1K Fulprimer ze Standoxa równie¿ to jest podk³ad na ocynk - te¿ 2:1 z rozcieñczalnikiem. Nie potrzeba do nich utwardzacza
 
 

gall
Wys³any: 2011-08-14, 18:49   Pistolet do konserwacji.
0
UP DOWN

Posty: 235
Witam,

http://www.klakiernik.pl/..._TROTON-13.html

Mam klika pytañ do powy¿szego pistoletu do konserwacji.

1. Jakie zapotrzebowanie na powietrze ma ten pistolet w l/min?
2. Jakie optymalne ci¶nienie do pracy potrzebuje?

PS. Jestem pocz±tkuj±cym amatorem i próbujê skompletowaæ osprzêt do mojego maleñkiego kompresora 24l, ~139l/min. Mo¿e jak nie ten pistolet to inny?
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group