Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
emil1906 
Wys³any: 2010-10-15, 19:31   iWATA hp-ch czy hp-c
0
UP DOWN

Posty: 32
Witajcie!Przymierzam siê do zakupu nowego aerografu i zastanawiam siê który wybraæ hp-ch czy hp-c ró¿nica cenowa spora.mo¿e kto¶ mia³ z nimi co¶ wspólnego i siê wypowie? .
Pozdrawiam
 

Asellus5
Wys³any: 2010-10-15, 21:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Ch od C rozni sie wbudowanym zaworkiem do regulacjii cisnienia! bardzo przydatna sprawa ale w pozniejszym stopniu zaawansowania przy pracy nad detalami kiedy to zachodzi potrzeba zmiany cisnienia i nie chce sie krecic reduktorem przy ompresorze! ogolnie iwata Hp to dobry wybor!Osobiscie posiadam hp-ch bardzo dobry sprzet!!Ale ale......... czytaj forum! jakis czas temu dawid jeden z naszych moderatorow zachwalal HOBBIPEN-a porownujac go z hp-kiem! dalem sie skusic i zaopatrzylem sie w niego serii 500! i powiem wam ze dawid mial racje! cenowo o wiele tanszy! jakoscia nie ustepuje hp-kowi budowa identyczna(czesci kompatybilne-sprawdzilem) a regulacja spustu w/g mnie przewyzsza nawet japonczyka!
Wybor jednak wciaz nalezy do Ciebie!
P.S czytajcie posty i sluchajcie moderatorow! Ci ludzie naprawde sa tutaj nie od parady,posiadaja wiedze i wiedza co pisza ! :tak:
Pozdro!
 

PrimoOne 
Wys³any: 2010-10-15, 21:10   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
HP-C wysz³a z produkcji, i pojawia siê problem z czesciami.. malujê, tym sprzetem, i jestem zadowolony... Teraz natomiast jestem zmuszony do zmiany, bo jak mam daæ 200z³ za sam± ig³ê z GB, to dziêkujê... Polecam sprawdziæ jeszcze Badgera Renegade Velocity.. To póki co mój faworyt, do kolejnych zakupów, zachwalany przez wielu znajomych..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime