Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
sharpshuter 
Wys³any: 2010-11-01, 17:16   Ford Sierra mk2 1,8TD 1992 Berlina Saphire CLX
0
UP DOWN

Posty: 26
Hej, od niespe³na roku jestem w³a¶cicielem czarnej ¶ciery. Sprzedaj±cy reklamowa³ j± jako ig³ê sztukê. Jako ¿e by³em wtedy ma³o oblatany a on by³ przyjacielem rodziny to j± kupi³em za 3 ty¶. Jak siê okaza³o przep³acaj±c jakie¶ 1500z³ ;D Zesz³a zima sprawi³a ¿e odpad³o wszystko co zosta³o wtedy ukryte przed moim wtedy ma³o spostrzegawczym okiem :)



W miêdzy czasie zaliczy³em kurs spawacza w Cegielskim w poznaniu i jesieni± tego roku zdecydowa³em siê na zakup spawarki.

Za³o¿enia s± takie ¿e sierra ma przestaæ straszyæ ludzi na drodze i parkingu. Ale w konkursach piêkno¶ci startowa³a nie bêdzie.

Zaczê³o siê od zaszpachlowanych centymetrem szpachli dziur w progach które muszê za³ataæ przed zim±. Ale wielkim kryszta³em soli w moim oku by³o to co odkry³em którego¶ wrze¶niowego dnia. Postanowi³em sprawdziæ sk±d siê bior± purchle pod tak ³adnym lakierem, okaza³o siê ¿e kto¶ przyspawa³ reparaturkê na ¿yw± rdzê i grubo to zaszpachlowa³...





Zakupi³em zestaw naprawczy od razu na obie strony... A w miêdzy czasie postanowi³em sobie przypomnieæ jak siê spawa i spapra³em jedno spore ognisko rdzy ;)





Z b³otnikiem posz³o o wiele lepiej





Przed

I po




Niestety nie mam ogrzewanego gara¿u, wiêc szpachlowanie i malowanie narazie nie wchodzi w grê. Zabezpieczy³em to antykorozyjnie. I tak teraz jest o niebo lepiej ni¿ by³o.
 

kropen16 
Wys³any: 2010-11-01, 18:15   
0
UP DOWN
Przemo

Pomóg³: 11 razy
Posty: 324
Sk±d: MKW
Mam takie autko 1.8 beznzyna zagazowana . i Powiem ze zapiernicza jeszcze niezle ale blacharka byla do roboty. Najbardziej progi
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-11-01, 18:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
kropen16 napisa³/a:
blacharka byla do roboty. Najbardziej progi
Ale,z tego co ju¿ wiemy,profesjonalnie siê z tym problemem upora³e¶...
 
 

sharpshuter 
Wys³any: 2010-11-01, 18:31   
0
UP DOWN

Posty: 26
W³a¶nie doczyta³em jak ta naprawa przebiega³a ;D widzê ¿e ¶miertelnie powa¿nie i profesjonalnie podszed³em do mojej pierwszej naprawy ;D
 

kropen16 
Wys³any: 2010-11-01, 20:59   
0
UP DOWN
Przemo

Pomóg³: 11 razy
Posty: 324
Sk±d: MKW
Ciekaw jestem waszych poczatkow :devil:
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2010-11-01, 21:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Na pewno nie by³o tam pianki...
 
 

sharpshuter 
Wys³any: 2010-11-01, 21:11   
0
UP DOWN

Posty: 26
Moje widaæ powy¿ej :)
 

sharpshuter 
Wys³any: 2011-08-28, 12:42   
0
UP DOWN

Posty: 26
Sierra nadal w moich rêkach ;D Pierwszy raz w ¿yciu szpachlowa³em ;D Szpachlê po³o¿y³em w 3 cienkich warstwach ale szlifowa³em ³ap± a nie klockiem :) Ca³e szczê¶cie ¿e szpachlowanie mo¿na poprawiaæ w nieskoñczono¶æ :) Wysz³o fatalnie :) Celem by³o ukrycie spawów a sierra z daleka mia³a nie straszyæ ;D z bliska straszy nadal :) Poza tym ka¿dy "panel" ma inny odcieñ czarnego :) Ogólnie to strach te fotki pokazywaæ :)



 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga