Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:42
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2007-07-31, 00:02   Odpryski i ³uszczenie lakieru.
0
UP DOWN


Posty: 418
jarod1
Do³±czy³: 29 Mar 2006
Posty: 2
Wys³any: Czw Maj 18, 2006 11:56 am Temat postu: odpryski i ³uszczenie lakieru
--------------------------------------------------------------------------------

Witam
Auto mojego ojca dosta³o wyprysków i po pewnym czasie te wypryski odpad³y odkrywaj±c bia³y podk³ad wygl±da to tak jak by ca³± powierzchnie lakieru (ciemny grafit) popryskaæ bia³ym lakierem, ma³o tego klar popêka³ i wygl±da jak pajêczyna. I teraz nachodzi mnie pytanie dlaczego tak siê sta³o ?? co zosta³o nie tak zrobione ?? co zrobiæ zeby takich sytuacji unikn±æ, co teraaz z lakierem zmatowiæ ca³o¶æ i prysn±æ podk³adem czy drapaæ do starego podk³adu podk³ad od nowa i dopiero baza i klar, autko by³o kupione ok 5 lat temu a ³uszczyæ siê zaczo³ w zesz³ym roku teraz to juz jest padaka.
Podk³ad prysne sam a baze i klar dam do lakiernika - zastanawiam siê czy nie kupiæ Duponta lub PPG i daæ mu zeby prysn±³ bo nie wiadomo czy nie maluje ¶jakimi¶ HAYA`mi itp
Pozdrawiam Jaro


fifka
Do³±czy³: 14 Lis 2005
Posty: 298
Sk±d: otwock
Wys³any: Czw Maj 18, 2006 2:40 pm Temat postu:
--------------------------------------------------------------------------------

Opisany przez Ciebie,przypadek kwalifikuje siê do przemalowania ca³o¶ciowego i to z mechanicznym zeszlifowaniem ³uszcz±cej siê pow³oki,gruntowaniem itp.
Odradzam samodzielne roboty,lepiej jest oddaæ auto do solidnego warsztatu,najlepiej takiego który ma w³asny mieszalnik,i zlecenie tej pracy fachowcom.Na pewno w Twojej okolicy znajdzie siê warsztat o jakim mówiê,najczê¶ciej jest to "najdro¿sza firma w mie¶cie",ale jako¶æ kosztuje
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group