Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
lorakkr21 
Wys³any: 2010-11-23, 14:58   Lakierowanie felg na czarno
0
UP DOWN
lorakkr21

Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Witam czy kto¶ siê orientuje gdzie w woj. lubelskim maluj± proszkowo ??? Chcê pomalowaæ felgi do motocykla gdyz zwyk³y lakier bêdzie schodzi³ przy zmianie opon a ¿e to cross to zmiana jest dosyæ czêsta wiêc musi byæ co¶ mocnego i moze wiecie jakii jest koszt malowania 1 felgi ??? pzdr
 
 

³ysy73 
Wys³any: 2010-11-23, 16:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 978
Je¶li chodzi o proszkówki-piecówki to te¿ mog± schodziæ. Czasami szybciej ni¿ lakiery do refiniszu aut.
Farba proszkowa jest twarda, ale zarazem bardzo krucha. A je¶li pomalujesz za dobrze to wychodzi tragedia.
Za dobrze: podk³ad, kolor, bezbarwny. Wtedy jest niesamowita grubo¶æ pow³oki co powoduje ¿e jeszcze ³atwiej siê odkrusza i ³uszczy. Wiem, ze mo¿e to dziwnie brzmieæ, ale testowa³em to ju¿ nie raz.
Poza tym piecówka wcale ³adnie nie wygl±da. Ale jako, ¿e to cross to pewnie a¿ tak na b³yszcz±cej i g³adziutkiej pow³oce Ci nie zale¿y, wiêc jak ju¿ bêdziesz je tak malowa³ to niech nie sypi± Ci a¿ tylu warstw.
Pzdr.
 

lorakkr21 
Wys³any: 2010-11-23, 23:14   
0
UP DOWN
lorakkr21

Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Wiem ¿e za grubo to zejdzie a je¿eli proszek nie da rady to albo kupiê czarne felgi anodyzowane czy co¶ takiego albo zostan± takie nie lubê kaszany bo zreszt± to dla mnie zostaje moto ! dziêki za info pzdr
 
 

red bonsai
Wys³any: 2010-11-25, 07:35   
0
UP DOWN

Posty: 33
witam, w Siedlcach jest trochê pieców, chyba ze trzy firmy.
Ja pracujê w jednej z nich, robimy reklamy i mamy dwa piece. Je¶li chodzi o lakierowanie felg, to tak jak napisa³ ³ysy. Nie maluj kompletem czyli podk³ad kolor i bezb, maluj samym kolorem. Je¶li chdzi o koszt to tak na moje oko, w firmie w której robiê, to wyniesie 200 z³ od felgi, ale bez przygotowania (piaskowania), w tym arba nasza, chyba, ¿e masz dostêp do proszku (mo¿na zamówiæ sobie parê kilo, nie koniecznie ca³y karton), to z twoim proszkiem jeszcze taniej, ale nie du¿o. Z tym, ¿e nie wiem czy bêdzie ci siê op³aca³o jechaæ, zale¿y w której czê¶ci lubelskiego mieszkasz.pozdro
 

lorakkr21 
Wys³any: 2010-11-25, 08:13   
0
UP DOWN
lorakkr21

Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
do siedlec mam prawie 100 km i szczerze my¶la³em ¿e max to bêdzie 100 z³ od felgi jednak drogi ten proszek to w sumie siê nie op³aca bo nowa felga 200-350 z³ ale bardzo dziêki za info !!! pzdr
 
 

³ysy73 
Wys³any: 2010-11-25, 19:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 978
Proszek nie taki drogi tylko podana cena du¿a.
Ja za 4 felgi od samochodu p³acê 250z³, max 300.
 

³ysy73 
Wys³any: 2010-11-25, 19:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 978
I oczywi¶cie calaki i z wytrawieniem w chemii. Bo tak± tam maj± technologiê.
 

homer155
Wys³any: 2010-11-26, 20:10   Re: Lakierowanie felg na czarno
0
UP DOWN

Posty: 5
lorakkr21 napisa³/a:
Witam czy kto¶ siê orientuje gdzie w woj. lubelskim maluj± proszkowo ??? Chcê pomalowaæ felgi do motocykla gdyz zwyk³y lakier bêdzie schodzi³ przy zmianie opon a ¿e to cross to zmiana jest dosyæ czêsta wiêc musi byæ co¶ mocnego i moze wiecie jakii jest koszt malowania 1 felgi ??? pzdr
W ¦widniku masz praktycznie w jednym miejscu 2 lakiernie proszkowe w okolicy stadionu Avii ceny maja przyzwoite ja w ubieg³ym roku za 4 felgi aluminiowe kolor czarny pó³mat zap³aci³em 100z³ ,pow³oka naprawdê wytrzyma³a nic siê nie uszkodzi³o w czasie zak³adania opon.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group