Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
cezar88
Wys³any: 2010-12-06, 22:07   pytanie do profesjonalistów
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam wszystkich. Mam pytanie do profesjonalistów z okolic warszawy lub ³odzi. Mianowicie na wiosnê planujê przemalowanie swojego BMW E32 na czarny kolor, obecnie jest grafitowa. Wola³ bym jednak zleciæ to profesjonali¶cie ni¿ robiæ to samemu. Autko nie osiada wiêkszych oznak korozji poza okolicami wlewu paliwa. Chcia³bym siê po prostu dowiedzieæ ile taka przyjemno¶æ mo¿e mnie kosztowaæ? Jestem w stanie porozbieraæ wszystkie listewki, uszczelki, lampy itd i przygotowaæ auto do malowania. Proszê o orientacyjne koszta/propozycje, je¶li nie w temacie to na pw. Z góry bardzo dziêkujê
 

gugun 
Wys³any: 2010-12-07, 22:53   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
cenowo od 200-400 element taniej nie znajdziesz,a jak znajdziesz to za jakis czas dowiesz sie jak wszystko siadzie itp dlaczego bylo tak tanio...mysle ze nikt ci za wiele nie opusci za rozebranie..pzdr.
 
 

mebArth 
Wys³any: 2010-12-12, 12:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Po 200 to robi± w garaz kompresorkiem do pompowania kó³. Materia³ najtañcszy do komisu. 400 minimum na el.
_________________
Bart
 
 

3M
Wys³any: 2010-12-12, 21:12   
0
UP DOWN

Posty: 23
Ale prawda jest taka ze i w lepszych zakaldach po 400 za element robi sie czasem na "odwal sie" najlepiej zlecic robote znajomemu a jak nie masz to popytaj wsrod znajomych bedziesz mial pewnosc ze ktos Ci to zrobi porz±dnie wiem to z wlasnego doswiadczenia bo sam pracuje w zakladzie lakierniczym i wiem jak sie robi :)
 

gugun 
Wys³any: 2010-12-13, 10:18   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
mebArth napisa³/a:
Po 200 to robi± w garaz kompresorkiem do pompowania kó³. Materia³ najtañcszy do komisu. 400 minimum na el.

ja mam sprzet z gornej polki farby i lakiery dupont reszta tez w miare dobrej jakosci i maluje komisowca po 200, normalnym ludzia po 300 w zaleznosci od roboty...i ci powiem ze opcja pierwsza duzo lepsza...zarobisz mniej na elemencie ale robisz szybko,na bierzaco masz dowozone auta,wiesz czego oczekuje i zawsze jest zadowolony a z normalnymi ludzmi jak trafisz na debila to roznie bywa:)
3M napisa³/a:
Ale prawda jest taka ze i w lepszych zakaldach po 400 za element robi sie czasem na "odwal sie" najlepiej zlecic robote znajomemu a jak nie masz to popytaj wsrod znajomych bedziesz mial pewnosc ze ktos Ci to zrobi porz±dnie wiem to z wlasnego doswiadczenia bo sam pracuje w zakladzie lakierniczym i wiem jak sie robi :)

a pod tym to ja sie podpisuje....drogo nie zawsze znaczy dobrze...widzialem juz kilka porazek serwisowych:P
 
 

3M
Wys³any: 2010-12-13, 17:41   
0
UP DOWN

Posty: 23
u mnie jest 400-500 zl za element a czasem robota nie jest robiona tak jakbyc powinna... takze nie ma sie sugerowac cen± za element.
 

Mariuszczs
Wys³any: 2010-12-14, 10:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 100
Ch³opak chce ca³e auto pomalowac, a wy mu ceny za element liczycie ^^ , czy lusterka te¿ ma liczyc jako element ( i atrapê ) . ^^
 

gugun 
Wys³any: 2010-12-14, 23:00   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Mariuszczs napisa³/a:
Ch³opak chce ca³e auto pomalowac, a wy mu ceny za element liczycie ^^ , czy lusterka te¿ ma liczyc jako element ( i atrapê ) . ^^
nawet listwy i klameczki w kolorze jak sa....chcial sie dowiedziec ile to mu kazdy napisal i w przyblizeniu wie czego moze sie spodziewac...nikt chyba nie jest taki glupi zeby pomyslec ze lusterko mu ktos jako el. policzy...no chyba ze....
 
 

Mariuszczs
Wys³any: 2010-12-15, 23:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 100
Po prostu cena za ca³e auto jest ni¿sza ni¿ po zliczeniu elementów pojedyñczo i np lakierowanie ca³ego auta 2500 z³, a licz±c po jednym elemencie 4000 z³ u tego samego lakiernika.
 

gugun 
Wys³any: 2010-12-16, 00:23   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Mariuszczs napisa³/a:
o prostu cena za ca³e auto jest ni¿sza ni¿ po zliczeniu elementów pojedyñczo i np lakierowanie ca³ego auta 2500 z³, a licz±c po jednym elemencie 4000 z³ u tego samego lakiernika.
to swoja droga ale jak liczysz elementy to nie wiem ja 2 zderzaki drzwi blotniki maska i dach...lusterko listwy pod drzwi atrapa pod mache spolier pod klape licze ew doliczam jakies grosze...a w zaleznosci od stanu auta i ilosci elementow cena zawsze ulega negocjacji...
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group