Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Travolta 
Wys³any: 2011-01-17, 16:42   Kontrolka w migomacie
0
UP DOWN


Posty: 100
Sk±d: Radom
Witam dosta³em dzisiaj przesy³kê z migomatem Sherman dual mig 200
i niestety okaza³o siê ze po za³±czeniu nie pali siê zielona kontrolka Power
Niby to b³ahostka ale nad t± kontrolk± jest kontrolka od kontroli przegrzania migomatu.
I teraz chcia³bym was zapytaæ na jakiej zasadzie dzia³a to zabezpieczenie czy jak tylko zapali sie kontrolka to mam przestaæ spawaæ czy mo¿e Wy³±cza siê co¶ w migomacie Dosta³em go dzisiaj i z powodu jednej kontrolki zasilania narazie nie bêdê wysy³a³ na gwarancje, ale boje sie ze ta druga tez mo¿e siê nie zapalaæ

Spawa³em w sieci 230V i Oczywi¶cie sam migomat dzia³a prawid³owo
_________________
to nie prawda ze obama nie lubi hopcoli ;)
 

Homer S. 
Wys³any: 2011-01-17, 17:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Jak siê zagrzeje to siê wy³±czy sam i jednocze¶nie za¶wieci siê kontrolka. Jak go wentylator ostudzi kontrolka zga¶nie i bêdzie mo¿na dalej spawaæ .£atwo mo¿na okre¶li kiedy mo¿e siê spawarka wy³±czyæ z ty³u na tabliczce znamionowej jest podana sprawno¶æ urz±dzenia .Moja siê nie wy³±czy bo ma 325A :D
_________________

 

Travolta 
Wys³any: 2011-01-17, 17:25   
0
UP DOWN


Posty: 100
Sk±d: Radom
czyli jeszcze nie muszê wysy³aæ go na gwarancje :D Dzieki Homer Idê spawaæ :paw:

[ Dodano: 2011-02-05, 22:12 ]
Witam mam pytanie odno¶nie usuwania zablokowanego drutu z uchwytu
Dzisiaj podczas spawania zablokowa³ mi sie drut w uchwycie TW 14 Niby nic dziwnego i podobno sie zdarza ale niczym nie moge wyci±gn±æ. Przeci±³em go przy rolce i od strony dyszy próbowa³em wyci±gn±c kombinerkami ,nie sz³o i po chwili u³ama³em koñcówkê drutu
Potem próbowa³em wyci±gnac od strony rolki ale dalej lipa Wyci±gnê³o siê mo¿e z 10cm i stop
Co teraz zrobiæ?
_________________
to nie prawda ze obama nie lubi hopcoli ;)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group