Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
LipieC
Wys³any: 2011-01-21, 19:57   Mia³em H&S elolution moze co¶ lepszego
0
UP DOWN

Posty: 22
hmm mia³em go w sumie krótko i sprzeda³em chcia³bym zacz±æ znowu z aerografem z tego wzglêdu ¿e nie mia³em kasy proszê o jakie¶ info mo¿e iwata
 

mart
Wys³any: 2011-03-24, 14:54   H&S evo
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 4
Witaj, mo¿esz kupiæ iwatê z dyszk± 0.3 jak chcesz zacz±æ od nowa lakierowaæ.
Ja d³ugo sie zastanawia³em co do Iwaty HP-Ch, chwalonej przecierz jako wó³ roboczy, ostatecznie wybra³em Evolution firmy H&S ,prawie o po³owe tañszy ale jak sie wie co sie robi wyci±ga siê ¶wietne detale.
Zale¿y na czym siê skupiasz, ja tymczasowo maluje na p³utnie , wiêc ma³e dysze do portretów s± mi niezbedne , chocia¿ jak zaczyna³em to detale wyci±ga³em za pomoca aero za 40 z³ociszy, dysze to mia³o chyba z 0.8.
Moim zdaniem szkoda kaski na Iwate, chociarz chwala j± mocno.Mo¿e kiedys sie przekonam-pozdro.
 

cube 
Wys³any: 2011-05-18, 17:52   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
evo - ¶wietny wybór (te¿ mam i ¶miga genialnie) szkoda kasy na iwatê - choæ nigdy w ³apsku nie ¶ciska³em, ale po¿a³owa³bym wydania w³a¶ciwie prawie 3-krotno¶ci ceny evo
 

sebsa
Wys³any: 2011-05-18, 17:56   
0
UP DOWN


Posty: 331
ano wlasnie nie miales IWATY w reku :) ja posiadam i evo i iwate i duzo lepiej mi sie maluje iwata jest lepiej wywazona i jakos inaczes przechodzi przez nia powietrze a w evo juz 3 razy wymienialem dysze a czyszcze jeden i drugi aero tak samo a w iwacie nic jeszcze nie musialem wymieniac jak dla mnie solidniejsza konstrukcja,ale to wlasnie dla kazdego cos indywidualnego, jeden woli piwo drugi ¿yto :) pozdro
_________________
w ¿yciu trzeba miec pasje-->AIRBRUSCH
 

cube 
Wys³any: 2011-05-21, 13:51   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
wy¿szo¶æ evo moim zadaniem polega przede wszystkim na tym ¿e mogê do niego zamontowaæ dowolny zestaw dysza+ig³a+g³owica 0,15 - 0,2 - 0,4 - 0,6mm :spoko:
a Iwata - ma na sta³e, jeden model, jedna wielko¶æ dyszki (je¶li dobrze siê orientujê)
a sama fajno¶æ przelotu powietrza i wywa¿enie to troszkê za ma³o by p³aciæ 1500
ale z ciekawo¶ci bym trochê powietrza i farby pu¶ci³ na pewno ;)
 

bachus 
Wys³any: 2011-05-22, 21:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 129
kustom micron CM jest fajny delikatny. cenie go sobie.
bardzo duzo maluje evolutionami i nie mam z nimi problemu. mam 0,15 i 0,40, iwata 0,23 - no jest lepsza ale np zestaw ig³a +dysza kosztuje tyle co ca³y evo 2w1
_________________
CUSTOM PAINT is better than ...
... just kidding :P
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania