Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
MasterRacing 
Wys³any: 2011-01-30, 17:50   Lakier per³a
0
UP DOWN

Posty: 3
Sk±d: Górzno
Znacie mo¿e jakie¶ ³adne lakiery per³owe? Takie ¿eby siê wyró¿nia³y i rzuca³y w oko. Mam zamiar pomalowaæ swoje moto i nie wiem jaki kolor wybraæ. Macie mo¿e jakie¶ propozycje? Chcia³bym, aby kontrastowa³ on z lakierem bia³± per³a. A mo¿e macie jakie¶ ³adne odcienie czerwonego lakieru per³y. Chcê ¿eby ten czerwony nie by³ za jasny ani ¿eby nie wchodzi³ w bordowy tylko ¿eby by³a taka krwista czerwieñ. Je¿eli by¶cie mogli to dajcie linki do tych lakierów na samochodzie chcia³bym zobaczyæ jak one wygl±daj±.
 

fan_audi
Wys³any: 2011-01-30, 18:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 15
witaj jak ja lakierowalem moto to poszedlem do lakierni i poprosilem o fiszki i moze to smieszne bo zaden kolor motocyklowy nam sie nie podobal i wybralismy z palety lamborghini jasno-zielony a w gre wchodzila jeszcze 3 warstwowka pomarancz forda fokusa.dodam ze zabralem ze soba blondynke i to jej gustem sie kierowalem a efekt byl taki ze moto poszedl przy pierwszym podejsciu sprzedazy.moja rada jest taka ze sprobuj najpierw cos wybrac z probek a jesli to nie pomoze szukaj moze w ("fabryce barw "ups chyba taka reklama jest zakazana)tam ci napewno cos doradza.pozdr
 

gugun 
Wys³any: 2011-01-31, 19:15   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
http://moto.allegro.pl/la...1421607930.html
http://moto.allegro.pl/la...1427560573.html
to dal wybrednych,ale mysle ze z fiszek cos fajnego wybierzesz...j/w:P
 
 

bundy-er
Wys³any: 2011-02-10, 14:05   
0
UP DOWN

Posty: 16
Kupi³em t± rdzaw± czerwieñ na CBR'e i nawet zacz±³em lakierowaæ. Ca³kiem Ciekawy efekt, ale mam te¿ fajjny niebieski per³owy, jak równie¿ co¶ ala kameleon pod nazw± black cherry na Vulcana daje ciekawy efekt. Jak chcesz prze¶lê Ci zdjêcia wstêpne CBRy


Pozdrawiam
 

gugun 
Wys³any: 2011-02-10, 20:16   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
z checia bym zobaczyl jak to wyglada na zywca...a nie w puszce
 
 

bundy-er
Wys³any: 2011-02-10, 20:32   
0
UP DOWN

Posty: 16
Podaj email to Ci wy¶lê jutro bo zdjêcia mam na s³u¿bowym kompie :/ Rozumiem, ¿e chodzi Ci o t± rdzawa.....
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime