Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-15, 18:09
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2006-01-21, 21:32   Pistolet i jego pokrêt³a
0
UP DOWN


Posty: 418
Bzyku



Do³±czy³: 21 Lis 2005
Posty: 24

Wys³any: Pon Gru 19, 2005 2:25 pm Temat postu: Pistolet i jego pokrêt³a

--------------------------------------------------------------------------------

Maluje maluje, pokrecê tym to tym i jako¶ to idzie:) a tak w ogóle to kêcê tylko jednym pokrêt³em zawsze a do czego s³u¿± dwa pozosta³e ??

Ja korzystam tylko z tego przy spuscie to si³y strumienia powietrza które rozdmuchuje farbê o ile mo¿na to tak nazwaæ, a do czego s³u¿± dwa pozosta³e? te w r±czce na dole i te ze ¶rub± kontruj±c± z ty³u pistoletu?

Wiem wiem bêd± mieli coniektórzy ubaw z pytania ale trzeba by siê w koñcu dowiedzieæ mo¿e znajdê jakie¶ potrzebne pokrêt³o
Pozdrawiam

Powrót do góry


bartek



Do³±czy³: 23 Lis 2005
Posty: 25
Sk±d: warszawa
Wys³any: Pon Gru 19, 2005 5:13 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ten z boku to strumien, z tylu - wychylenie iglicy, a ten na dole... hmm, bardizej doswiadczeni koledzy beda wiedziec, podejrzewam ze cos zwiazane z cisnieniem.

pozdrawiam.

Powrót do góry


darXo
Go¶æ





Wys³any: Pon Gru 19, 2005 8:21 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ten na dole s³u¿y do regulacji ilo¶ci dostarczanego powietrza chocia¿ z tego co wiem w pistolecie typu SPEEDWAY ( a taki jest na zdjêciu) mo¿liwo¶ci te s± bardzo niewielkie o ile w ogóle mo¿liwe

Powrót do góry


marcin



Do³±czy³: 31 Lip 2005
Posty: 9

Wys³any: Pon Gru 19, 2005 10:58 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Dok³adnie trafili¶cie
Boczny- regulacja szeroko¶ci strumienia
ten za iglic± to zawsze regulacja ilo¶ci materia³u podawanego na dysze
i dolny uzywany do drobnej korekty cisnienia czasem zachodzi potrzeba chwilowej redukcji ci¶nienia i aby nie krêcic reduktorem skrêcamy sobie tym¿e pokrête³kiem z tym ¿e taka regulacja jest nieprecyzyjna i odbywa sie czysto na oko
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group