Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Piotrek_87
Wys³any: 2011-02-16, 23:12   Kod lakieru - pomoc w rozszyfrowaniu ci±gu liter i cyfr.
0
UP DOWN

Posty: 4
Witam.
Mam taki oto problem:
Muszê dobraæ lakier metaliczny do elementu, który ju¿ by³ kiedy¶ malowany. Chodzi mi o to, ¿e poprzednik zapisa³ ten kod lakieru flamastrem po wewnêtrznej stronie. Owszem odczyta³em go, sprawdzi³em w internecie i takowy istnieje. Jednak nurtuje mnie jedno. Oprócz wspomnianego kodu lakieru zapisany jest tak¿e obok ci±g liter i cyfr. Zastanawia mnie czy to ma jakie¶ znaczenie przy doborze lakieru i po¼niejszym efekcie? Pyta³em w mieszalni i owszem dobior± mi lakier po tym kodzie, ale nie potrafili mi wyja¶niæ co mo¿e znaczyæ ten ci±g liter i cyfr. Ja jestem niestety laikiem w tych kwestiach. Czy mog³aby byæ to mo¿e jaka¶ specyficzna receptura mieszania/dorabiania?
Proszê o poradê.
:help:
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-02-18, 22:25   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego "nie kombinuj" :nie: Tylko ten co to "zapisa³" wie co to jest :tak: Je¶li auto nie by³o "przemalowane" to jed¿ do mieszalni z lakierami samochodowymi i zdaj siê na nich :tak: Tak bêdzie najbezpieczniej , "ch³opaki" poradz± sobie z "dobraniem"
lakieru na twoje "cacko" :tak: Tylko jed¿ tam gdzie wiesz ¿e s± ludzie z "do¶wiadczeniem" :tak: Pozdrawiam! :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group