Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
malenstwo79
Wys³any: 2011-02-20, 21:15   Czy grunt reaktywny wystarczy i pare innych pytañ ??
0
UP DOWN

Posty: 26
Witam mam pytanie , czy grunt reaktywny wystarczy na widoczne ogniska rdzy ??
1.Czy drzec cale progi do golej blachy czy same nity wystarczy bo chcialbym miec spokoj na dluzej tylko auto to astra gsi wiadomo jakie blachy :) )
2. Czy trzeba rysowac blache aby byla przyczepnosc bo na razie jade szczorka na katowce i wydzodzi na gladko
3. Czy widoczna reparaturke wlewu da sie odratowac a jesli tak jakie specyfiki ??
4. Czy robiac reparaturki kawalka progu i tylniego nadkola zakladke reperaturki dawac na zewn. czy wew. bo na styk chyba sie nie da:)??
5.Czy temperatura w garazu 10 stopni C wystarczy do malowania czy lepiec zalatwic sobie jakas nagrzewnice i podniesc ja do ok 20st.C bede prawdopodnie malowal siekkensem??
Dziekuje z gory za udzielenie mi wyczerpujych odpowiedzi i pozdrawiam


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-02-23, 19:57   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego ;) Nie musisz czy¶ciæ ca³ych progów ,je¶li reszta nie ma nalotu rdzy czy jej "ognisk"korozji :tak:
Dobrze jest blache zmatowiæ papierem ¶ciernym i "wyrównaæ" przej¶cia na powierzchnie z "lakierem" :tak:
Twój wlew paliwa ,raczej "kwalifikuje siê" do wstawienia "nowego" poniewa¿ jak to "ruszysz" to i tak poka¿± sie jeszcze inne "dziury" :tak:
Reperaturki dajesz do "wewn±trz" ,znam blacharzy samoch. (pracuj± przy renowacji zabytkowych aut) ktorzy "spawaj±" migomatem na tzw. "styk" (do¶wiadczenie)
Co do temp. to masz j± na tzw. granicy :tak: lepiej aby¶ nie "schodzi³" ni¿ej :nie:
Pozdrawiam! :spoko:
 

malenstwo79
Wys³any: 2011-02-24, 19:38   
0
UP DOWN

Posty: 26
Dzieki serdeczne :) )
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group