Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
danies
Wys³any: 2011-03-03, 00:54   wgniecony dach
0
UP DOWN

Posty: 2
witam serdecznie. jestem tu nowy.
wiec tak mam zamiar wziasc sie za moja lagune ktora juz stoi pol roku:p
laguna jest po otwarciu maski, maska wygieta na rogach, szyba zbita i dach od klapy jest wgniecony gdzies tak 10x15cm.
i mam pytanie czy moge to sam wyklepac do gory sciagajac podsufitke i wyklepac mlotkiem , i pozniej zabezpeiczyc przed rdza i wyszpachlowac? czy jest to raczej nie mozliwe? wgniecenie jest w miejscu anteny.
i czy jak bede teraz szpachlowal moge tylko na dworze to czy szpachla nie popeka?
 

Homer S. 
Wys³any: 2011-03-03, 14:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Przyda siê zdjêcie . :tak:
_________________

 

sharpshuter 
Wys³any: 2011-03-03, 19:16   
0
UP DOWN

Posty: 26
Takie fajne urz±dzenie znalaz³em do wyci±gania :) http://www.youtube.com/wa...feature=related
 

danies
Wys³any: 2011-03-05, 17:10   
0
UP DOWN

Posty: 2
witam juz wklejam zdjecia





i wiec jak z tym dachem. mozna bylo by to wypchac , albo np m³otkiem do górry wyklepac i zaszpachlowac

i jeszcze mam pytanie z mask±. ma tak zagiête rogi da siê j± wyklepac czy trzeba nowa kupic
 

Homer S. 
Wys³any: 2011-03-06, 07:51   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Waliæ m³otkiem od ¶rodka to raczej nie trzeba to wypchn±æ i nie sam dach a rant gdzie le¿y szyba .Od ¶rodka w tym miejscu jest wzmocnienie i pod nie bym pod³o¿y³ si³ownik i podepcha³ dach do góry. Na podstawie nowej szyby zrobi³ bym wzornik z tektury tak aby go na bie¿±co przyk³adaæ do krawêdzi dachu (tam gdzie jest wklejana szyba) w trakcie wypychania . Jak rant dachu bêdzie nabiera³ ¿±danego kszta³tu to wtedy mo¿na dopiero pukaæ po p³acie dachu i tylko w miejscu za³amania .Rant dachu i za³amanie w którym le¿y szyba musi byæ tak wyklepane ¿eby klejem do szyb tego nie nadk³adaæ ;) .Co do maski teoretycznie mo¿na to wyklepaæ ale na pewno oderwie siê wzmocnienie wewnêtrzne (to na rogach) .Ogólnie to nie ³atwo wyprowadziæ idealnie dach i rogi maski gdzie pod spodem s± wzmocnienia ale ¿yczê powodzenia i ma³o szpachlowania :spoko: .
_________________

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime