Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
rocko
Wys³any: 2011-03-08, 02:48   O co pytaæ lakiernika?
0
UP DOWN

Posty: 3
Witam,

Chcia³bym oddaæ auto do naprawy - ¿ona chcia³a ¶ci±æ zakrêt na parkingu i przetar³a bokiem(tylne drzwi i b³otnik) po metalowym s³upie.

Mieszkam w Londynie i nie znam tu ¿adnego dobrego lakiernika, wiêc o co mam pytaæ? (poza cen±:)
Pyta³em w kilku zak³adach w jaki sposób dobieraj± kolor (komputerowe dobieranie koloru) ale jeden z fachowców powiedzia³ mi, ¿e to lipa i ¿e patrz± tylko na kod a pó¼niej cieniuj± nastêpny element i na to bezbarwny.

Na co zwróciæ uwagê gdy ogl±da siê ju¿ zrobione auta?

A mo¿e kto¶ z Kolegów pracuje w Londynie?

Dziêkujê za pomoc i pozdrawiam
 

caci 
Wys³any: 2011-03-08, 08:49   
0
UP DOWN


Posty: 156
Cieniowanie to koniecznosc w prawie ka¿dym przypadku, czasem w prawie nowych autach nie cieniuje siê licz±c na to ¿e lakier jeszcze sie nie zestarza³ i da siê dobraæ prawie idealnie ale to i tak ryzyko.
Wiele zale¿y od koloru i czy to metalik czy tylko akryl, niektore kolory w miare ³atwo dobraæ a np dobraæ idealnie srebrny to prawie niemo¿liwe.
Nie wiem o co masz pytaæ, po prostu obejrzyj ich wykonanie na samochodach ktore juz pomalowali na warsztacie i oceñ czy ci to odpowiada. Jak to w maire profesjonalna firma i maj± dobr± kabinê to nie s±dzê ¿eby robili fuszere.
Nie znam cen w GB ale pewnie nie ma taniio.
 

caci 
Wys³any: 2011-03-08, 08:49   
0
UP DOWN


Posty: 156
Zdublowany post - prosze o usuniêcie
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group