Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
malenstwo79
Wys³any: 2011-03-17, 18:03   matowienie podkladu do jakiego stopnia i przecierki
0
UP DOWN

Posty: 26
Witam mam pytano docierania podkladu do jakiego stopnia mam go szlifowac , jade na wlokninie 800 plus papier 1000 pod kolor cosmosschwartz czarny metalic z domieszka per³y . Na mokro niby ok ale na sucho widac rysy. A drugie pytanie to o przecierki . Jesli przedarlem sie do washprimera musze jechac nim jeszcze raz ?? w czasie szlifowania dojechalem tez do szpachli no i dostala trochu wody bo szlifuje na mokro i co teraz moze mi sie cos z tym dziac ??Oczywiscie wiadomo ze przecierki musze podkladowac jeszcze raz ?? Wrzucam pare fotek i dzieki za pomoc



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

jacenty 741
Wys³any: 2011-03-17, 22:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Przede wszystkim odizoluj wasch primera,bo mo¿e zrobiæ Ci niespodziankê i podczas k³adzenia bazy(zawieraj±cej du¿o rozcieñczalnika ) mo¿e siê podnie¶æ.Szpachlê musisz równie¿ odizolowaæ od bazy,mo¿e byæ nawet sprayem,na kilka minut przed w³a¶ciwym k³adzeniem bazy,i bez ¿adnego szlifowania.Optymalnym wyborem by³by specjalnie do tego celu przeznaczony spray na przeszlifki,np DP R42/44/46.przewidziany jest jako izolacja miejsc przeszlifowanych do go³ej blachy,ale równie dobrze sprawdzi siê przy izolacji szpachli.Tylko ta cena...ok 45 pln.
 
 

malenstwo79
Wys³any: 2011-03-18, 07:54   
0
UP DOWN

Posty: 26
Dzieki za pomoc .Najwy¿ej przelece te miejsca jeszcze raz nie spieszy mi sie nigdzie a czy trzeba jeszcze raz te miejsca przeleciec papierem nizszej granulacji czy wystarczy na 800 pod podklad??
 

malenstwo79
Wys³any: 2011-03-21, 17:18   
0
UP DOWN

Posty: 26
A jeszcze jedno pytanko poniewaz w miejscach przecierek bede pryskal podklad jeszcze raz i pytanko dotyczy czy te miejsca musze matowac papierem o mniejszej gradacji czy jak matuje teraz pod lakier 800 to wystarczy ??
 

jacenty 741
Wys³any: 2011-03-22, 01:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Je¶li podk³adowa³ bêdziesz jedynie miejsca przeszlifowane,i u¿yjesz do tego podk³adu w sprayu,to mo¿e zostaæ 800,a jak chcesz zrobiæ podk³adem ca³y element,to max 400.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group