Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kropen16 
Wys³any: 2011-03-18, 21:40   Witam chcia³bym wiedziec co sadzicie o tym gunie
0
UP DOWN
Przemo

Pomóg³: 11 razy
Posty: 324
Sk±d: MKW
Ten pistolet to AUARITA 1.4 HVLP .http://moto.allegro.pl/pistolet-do-malowania-auarita-1-4-h-v-l-p-sata-i1514452300.html . op³aca sie to brac ? wyglada to na podróbe saty . Czy mo¿e lepiej do³o¿yc te 100z³ i kupic star EVO? nie jestem kompletnym amatorem ale pierwszy raz spotykam sie z takim gunem. Prosze o pomoc :idea: Zajmuje sie lakiernictwem hobbystycznie.
 
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-03-19, 01:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Na innej aukcji kolego kropen16 ,ten pistolet mo¿esz kupiæ za oko³o 200z³ :tak: A bez tego "ala-manometru" to jest do kupienia za 135z³ :tak: Wystarczy tylko poszukaæ ;) tylko ¿e tamten "sprzedawca" nic nie ma napisane w "tytule aukcji" -Sata ;) Ten pistolet jest zrobiony jako kopia "starego" -Sata Jet 2000 HVLP ;) Z tego co wiem to nie spodziewaj siê ¿e bedzie "lakierowa³" jak Sata :nie: Zale¿y jaki by¶ trafi³ "egzemplarz" ;) Ale jest du¿y "rozrzut jako¶ci wykonania" :tak: Lepiej dozbieraj troche i kup sobie taka Sate orginaln± :tak: tj. Jet 2000 HVLP :tak: Tylko ona potrzebuje powietrza :tak: - 420 lit. :tak: Tak¿e tutaj "k³ania siê" sprê¿arka ;)
Pozdrawiam! :spoko:
 

kropen16 
Wys³any: 2011-03-19, 08:49   
0
UP DOWN
Przemo

Pomóg³: 11 razy
Posty: 324
Sk±d: MKW
Najpierw pomysle o sprezarce a potem moze gdzies okazyjnie kupie sate ;) . dzieki za odp o to mi chodzilo
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group