Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
barteknawrocki 
Wys³any: 2011-03-20, 19:32   pomoc dla amatora
0
UP DOWN

Posty: 13
Sk±d: konin
witam ponownie.proszê Was o pomoc poniewa¿ moje nadkole bierze rdza.co mam zrobiæ?papierem wyczy¶ciæ i co dalej?

DSC00614.JPG
Plik ¶ci±gniêto 19 raz(y) 377.13 KB

DSC00614.JPG
Plik ¶ci±gniêto 17 raz(y) 377.13 KB

_________________
brak
 
 

barteknawrocki 
Wys³any: 2011-03-21, 23:25   
0
UP DOWN

Posty: 13
Sk±d: konin
a tutaj kto¶ mi pomo¿e?
_________________
brak
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2011-03-22, 01:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Szanowny Panie bartkunawrocki,a czy u¿y³e¶ narzêdzia zwanego ,,szukajk±"?S³u¿y ono do odnajdywania odpowiedzi na najczê¶ciej zadawane pytania,bez powielania ich po raz enty.A mo¿e u¿y³e¶ i nie znalaz³e¶ nic konkretnego?A mo¿e dlatego,¿e szukajka wynajduje tematy zawieraj±ce konkretne frazy?Wiêc je¶li jeszcze raz zatytu³esz swój temat ,,pomoc amatorowi",to dzielnie przys³u¿ysz siê nastêpnym szukaj±cym.I tak amatorzy p±czków bêd± czytaæ Twój post...I amatorzy zimnego piwa...I amatorzy grubych lasek..To tak w kwestii pomagania wszystkim,nie tylko sobie.
A teraz Twój problem :czego jeszcze nie wiesz?Wyczy¶ciæ,zapodk³adowaæ w³a¶ciwym podk³adem,polakierowaæ...Proste...
No mo¿e nie do koñca:musisz wiedzieæ,jakim podk³adem,na jakim ci¶nieniu,ile schnie,czym go szlifowaæ,czym odt³uszczaæ,jak nak³adaæ bazê...Wiesz ju¿ to wszystko?Nie? To czytaj,szukaj,a na koñcu pytaj o to,czego nie znalaz³e¶.Tu s± ju¿ odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania,nawet te jeszcze nie zadane.
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga