Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
jejkus
Wys³any: 2011-03-31, 09:15   AIRBRUSH na rowerze
0
UP DOWN

Posty: 1
Witam wszystkich jestem tu nowy i potrzebujê wa¿nych jak dla mnie informacji.
Otó¿ planujê pomalowanie roweru i tu pierwsza sprawa czy mo¿ecie mi poleciæ kogo¶ na ¶l±sku?
A druga sprawa. Na rowerze zamierzam uzyskaæ kolor taki (nie wiem czemu ale zdjêcie nie chcia³o siê za³adowaæ wiêc podajê link)
rower

rower zbli¿enie

jest to ten sam rower który mam, i mam na nim taki kolor tylko ju¿ trochê odrapany i zmêczony ¿e tak siê wyra¿ê.
Macie jakie¶ sugestie jak to zrobiæ?
Wiem ¿e jest to jeden z tych kolorów candy.
Za wszelkie porady dziêkujê i pozdrawiam.
 

cube 
Wys³any: 2011-05-18, 16:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
koloru nie widaæ zbyt wyra¼nie, ale je¶li to candy to jest to raczej malowane proszkowo, w zwi±zku z tym proces ew. od¶wie¿ania mo¿e byæ nieco skomplikowany
albo trzeba by to wszystko usun±æ i zaczynaæ od nowa (nie jestem pewien czy to wykonalne)
bo gdyby¶ chcia³ malowaæ na tym to g³ówny problem polega na tym, ¿e candy to farba przezroczysta a musia³by¶ te zadrapania wype³niæ szpachl± a tych w formie bezbarwnej nie robi± (raczej). wiêc na szpachlê i na ca³o¶æ trzeba by na³o¿yæ jaki¶ srebrny metalik lub srebrn± per³ê (jako warstwê która ma prze¶witywaæ przez zielon± candy, bo na zdjêciu spod spodu prze¶wituje go³e aluminium)i na to zielon± candy i pó¼niej jeszcze klarem pojechaæ

oczywi¶cie to tylko moje zdanie i nie koniecznie wiem du¿o o malowaniu proszkowym, wiêc traktuj to tylko informacyjnie (mogê siê oczywi¶cie myliæ ;P )
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group