Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
bialy_017 
Wys³any: 2011-04-06, 13:00   co wybraæ na pocz±tek do kompresora 50l
0
UP DOWN

Posty: 12
witam wszystkich. Mam kompresor 50l jedno t³okowy i planuje sobie kupiæ pistolet i odolejacz i reduktor do lakierowania i chcê spróbowaæ polakierowaæ klapê tyln± w golfie III jakiej firmy kupiæ pistolet czyta³em forum wynika z niego ze potrzebuje hvlp tylko ¶rednie zapotrzebowanie na powietrze jest 280l/min a w lvlp mo¿na znale¼æ z zapotrzebowaniem na powietrze 100-200l/min i ju¿ sam nie wiem o co tu chodzi czy lepiej kupiæ sobie na pocz±tek jak±¶ chinszczyzne typu sisco czy lepiej zainwestowaæ w co¶ lepszego Iwata Air Gunsa AZ3 HTE2 czy dam rade lakierowaæ elementy tym pistoletem. Dodam ze bêdê mia³ pierwszy raz pistolet w rêce
 

raper66
Wys³any: 2011-04-06, 13:32   Re: co wybraæ na pocz±tek do kompresora 50l
0
UP DOWN

Posty: 85
bialy_017 napisa³/a:
witam wszystkich. Mam kompresor 50l jedno t³okowy i planuje sobie kupiæ pistolet i odolejacz i reduktor do lakierowania i chcê spróbowaæ polakierowaæ klapê tyln± w golfie III jakiej firmy kupiæ pistolet czyta³em forum wynika z niego ze potrzebuje hvlp tylko ¶rednie zapotrzebowanie na powietrze jest 280l/min a w lvlp mo¿na znale¼æ z zapotrzebowaniem na powietrze 100-200l/min i ju¿ sam nie wiem o co tu chodzi czy lepiej kupiæ sobie na pocz±tek jak±¶ chinszczyzne typu sisco czy lepiej zainwestowaæ w co¶ lepszego Iwata Air Gunsa AZ3 HTE2 czy dam rade lakierowaæ elementy tym pistoletem. Dodam ze bêdê mia³ pierwszy raz pistolet w rêce



pistolet Air Gunsa AZ3 HTE2 dobry wybierasz potrzebuje ok 200l pow.ale nawet jak masz pierwszy raz w reku sobie poradzisz bo jeden kolega tak malowa³ astre f , poczytaj poni¿ej i wysz³o rewelacyjnie

kompresor 1-t³okowy ma oko³o 175l na wyjsciu wiec nie wiem czy to wystrczy niskocisnieniowe pistolety potrzebuja duzo wiecej powietrza i taki kompresor nie da rady musi byc 2-t³okowy co najmniej bardziej pistolet HP zda egzamin ale klapa nie bok dostawczaka i z przerwami polakierujesz.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group