Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:42
Autor Wiadomo¶æ
luki32
Wys³any: 2007-08-19, 16:24   malowanie progów barankiem
0
UP DOWN

Posty: 36
siema
Mam takie pytanie nied³ugo mam zamiar pomalowaæ sobie barankiem progi w celu ich zabezpieczenia oraz wzmocnienia.Bêde to robi³ pistoletem. Mam na lewym progu wgniecenie na oko³o 3 cm ,blacharz do którego odda³em autko zamiast wyszpachlowaæ to wzi±³ to zamalowa³(chyba ¶lepy by³).
Moje pytanie jest nastêpuj±ce czy jak to wyszpachluje bez lakierowania ,to mogê po³o¿yæ na to sam baranek ,cxzy te¿ muszê to wcze¶niej pomalowaæ i dopiero na to baranek??
Jeszcze mam takie pytanie ile gdzie¶ idzie lakieru na zamalowanie potem baranka.I ile warstw go k³a¶æ
Pozdro
 

Amiggo 
Wys³any: 2007-08-19, 21:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 356
No nie b±d¼ tak daj na szpachel chociarz pod³ad. Co do malowania progów to czym chcesz to robiæ ? Akryl jedno lub dwuwarstwowy, metalik ?
 

luki32
Wys³any: 2007-08-20, 21:16   
0
UP DOWN

Posty: 36
podk³ad dam i na to chcia³em odrazu dac baranka i na baranka baze metaliczn± i chyba klar chocia¿ nie orientuje siê czy k³adzenie klaru na progi to strata czasu.
 

Amiggo 
Wys³any: 2007-08-20, 21:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 356
Je¿eli chcesz baranek pomalowaæ to koniecznie z klarem, bo w przeciwnym wypadku daj se spokój z baz± bo bêdzie badziewiajsko. Bazê metaliczn± wskazane jest pokryæ Klarem. :wink:
 

luki32
Wys³any: 2007-08-20, 21:51   
0
UP DOWN

Posty: 36
Amiggo dziêki wielkie za podpowied¼ teraz ju¿ bêde wiedzia³.
Pozdro
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime