Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
mariann
Wys³any: 2011-04-19, 11:42   drzwi
0
UP DOWN

Posty: 160
witam mam pytanie muszê naprawiæ t± rysê na moich drzwiach kolor zielony metalik podobny jak na zdjêciu. chcia³ bym sie poradziæ jak najlepiej to zrobiæ dodam ze rysa jest g³êboka i nie zejdzie past± ¶ciern±. ja myslê tak ze Po zaszpachlowaniu przypruszyæ baz± i ca³e drzwi clarem tylko bojê sie ze wyjdzie chmórka i bedzie widaæ. a mo¿e ca³e drzwi baz± ale to znowu bedzie ró¿nica miedzy b³otnikiem a tylnymi drzwiami sam nie wiem poradzcie co¶ ch³opaki

drzwi.JPG
Plik ¶ci±gniêto 73 raz(y) 74.36 KB

 

jacenty 741
Wys³any: 2011-04-19, 23:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Je¶li blacha jest nieuszkodzona i nie ma wgniecenia,to tylko rozszlifuj rysê papierem ¶ciernym 12-240-320,ka¿d± warstwê odrobinê szerzej,a¿ do uzyskania ³agodnego przej¶cia,nastêpnie daj kilka warstw podk³adu akrylowego wype³niaj±cego,i powiniene¶ mieæ z g³owy szpachlowanie.Wyszlifowaæ,bazê lekko poza warstwê podk³adu w kilku podej¶ciach,ka¿da szerzej,nie dochod¼ do krawêdzi,nie bêdzie ró¿nicy z s±siaduj±cymi elementami,bezbarwny,mo¿e byæ do listwy,a dó³ i s±siednie elementy wypolerowaæ.
 
 

mariann
Wys³any: 2011-04-20, 11:42   
0
UP DOWN

Posty: 160
no to dobrze mysla³em tak sie zrobi tylko trzeba dobrze lakier dobraæ ¿eby wpy³ka by³a nie widoczna ale jak siê da szerzej i ³adnie rozpyli bêdzie git.
mam jeszcze jedno pytanie, a jak by to wygl±da³o jakby drzwi by³y w akrylu, te¿ sie da zrobiæ tak± wpy³kê akrylem czy odrazu sie maluje ca³e drzwi
 

kropen16 
Wys³any: 2011-04-20, 12:47   
0
UP DOWN
Przemo

Pomóg³: 11 razy
Posty: 324
Sk±d: MKW
akrylem tez sie da tylko potrzebny jest rozpuszczalnik do cieniowania.
 
 

slawciu 
Wys³any: 2011-04-20, 20:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 259
Sk±d: Kielce
mariann napisa³/a:
na moich drzwiach kolor zielony metalik

kropen16 napisa³/a:
akrylem tez sie da tylko potrzebny jest rozpuszczalnik do cieniowania.

kropen16, nie da sie wpylki niewidocznej zrobic akrylem na metaliku!!
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group