Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
mat_1
Wys³any: 2011-06-10, 17:54   Pomocnik lakiernika
0
UP DOWN

Posty: 8
Witam wiem ¿e temat by³ poruszany ale chcia³bym siê dowied¼ieæ czy co¶ siê zmieni³o ;)

Otó¿ ile w waszych rejonach ma na godzinê pomocnik lakiernika ¶rednio do¶wiadczony ,tzn nie jest jeszcze idea³em ale co¶ siê zna na robocie .

Chodzi mi tu o stawkê bez ubezpieczenia itp .
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-06-11, 18:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Pierwszy 8 zl ale wiêcej mówi³ , mniej robi³.
O jako¶ci nie wspomne. :sciana:
Drugi mówi³ ¿e robi³, ale za 5 zl nawet matowania nie op³aca³o mu siê dawaæ.

Zap³acê jak nalezy SAMODZIELNEMU pomocnikowi a nie ¿ebym ciagle robi³ za niañkê.
Najlepiej da³bym 50-60 zl za przygotowanie pod lakier, gdzie ja nak³adam podk³ad i pow³oki wierzchnie.
Pomocnik tylko okleja matuje podk³ad i wyrabia elementy zachowuj±c odpowiednie gradacje i technologiê, abym ja za jaki¶ czas nie t³umaczy³ siê z sznyt i innych czarów co wyjd± po czasie.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Zbych
Wys³any: 2011-06-12, 07:55   
0
UP DOWN

Posty: 18
Poruszylem w innym topicu ten problem...Sznyty i plamy ktore wychodza po czasie...Jest na to sposob...-)..ale pomocnik ma jedna czynnosc wiecej do wykonania......
 

gugun 
Wys³any: 2011-06-17, 12:15   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
mysle ze jak kolega wyzej napisal,czyli tyle na ile zaslguje...jeden wie co ma robic,nie pyta sie,robi to szybko i sprawnie,mozna mu dac nawet 15-20zl na h bo zarabia 40 a nastepny,jesli jest tepak,trzeba za nim latac,szlifuje podklad na blotniku 3h i to jeszcze niedokladnie nie jest warty 2zl na godzine bo latajac nad nim i pilnujac go,poprawiajac ciagle wiecej tracisz niz zyskujesz...najlepszym rozwiazaniem jest chyba wziasc kogos na okres probny,ustalic mala stawke na poczatek i po jakims czasie sobie to skalkulowac i abo dobrze placic i na tym ostro przycinac,albo dac minimum czy tez poszukac kogos innego...no a jesli ty jestes w owej sytuacji-pomocnika to pokaz co potrafisz,nie trzymaj lap w kieszeni a ktos napewno to doceni..
 
 

Lucyfer 
Wys³any: 2011-06-17, 16:14   
0
UP DOWN

Posty: 12
Sk±d: P³oñsk
hmm. Chêtnie bym siê zaj±³ tak± robot± po praktykach czy w soboty bo mam trochê czasu i do¶wiadczenie w zadodzie ; ))
_________________
Veritas de santare .
 
 

MaciekRK
Wys³any: 2011-06-23, 21:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 24
Ja ostatnio robi³em przy pordzewia³ym Seacie. 2 tylne b³otniki + progi. Szlifowanie ( ³±cznie z wyprowadzeniem szpachli ) pod podk³ad i przygotowanie podk³adu pod lakier ³±cznie 2 dni ( razem 5 h ) dosta³em 80 z³. Duzo / Ma³o ??
 

elvis
Wys³any: 2011-06-24, 23:52   
0
UP DOWN
snayper

Posty: 4
Lackdoctor napisa³/a:
Najlepiej da³bym 50-60 zl za przygotowanie pod lakier, gdzie ja nak³adam podk³ad i pow³oki wierzchnie


To jest jedyne s³uszne rozwi±zanie bo w takiej sytuacji nie pracodawca pyta czy jest ju¿ zrobione lecz pracownik pyta czy jest co¶ do zrobienia.

Ja ju¿ dawno wyleczy³em siê z p³acenia za tzw. dniówki.
 

gugun 
Wys³any: 2011-06-25, 16:50   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
elvis napisa³/a:
To jest jedyne s³uszne rozwi±zanie bo w takiej sytuacji nie pracodawca pyta czy jest ju¿ zrobione lecz pracownik pyta czy jest co¶ do zrobienia.

Ja ju¿ dawno wyleczy³em siê z p³acenia za tzw. dniówki.
z tym ze wtedy to juz nie ta jakosc..no chyba ze jak cos bedzie nie tak z jego lenistwa to obciazasz go za cale malowanie i robisz sam od nowa...
MaciekRK napisa³/a:
( razem 5 h ) dosta³em 80 z³. Duzo / Ma³o ??
normalnie..
 
 

Zbych
Wys³any: 2011-07-01, 22:47   
0
UP DOWN

Posty: 18
gugun napisa³/a:
elvis napisa³/a:
To jest jedyne s³uszne rozwi±zanie bo w takiej sytuacji nie pracodawca pyta czy jest ju¿ zrobione lecz pracownik pyta czy jest co¶ do zrobienia.

Ja ju¿ dawno wyleczy³em siê z p³acenia za tzw. dniówki.
z tym ze wtedy to juz nie ta jakosc..no chyba ze jak cos bedzie nie tak z jego lenistwa to obciazasz go za cale malowanie i robisz sam od nowa...
MaciekRK napisa³/a:
( razem 5 h ) dosta³em 80 z³. Duzo / Ma³o ??
normalnie..


Nie dziwie sie ze z twoja wiedza na temat lakierowania 80 zeta za element to norma...Ja mam 150 za per³e,130 za metalic.i 120 za akryl...ale jestem lakiernikiem a nie malarzem...
 

gugun 
Wys³any: 2011-07-02, 13:40   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Zbych napisa³/a:
Nie dziwie sie ze z twoja wiedza na temat lakierowania 80 zeta za element to norma...Ja mam 150 za per³e,130 za metalic.i 120 za akryl...ale jestem lakiernikiem a nie malarzem...
nie kazdy ject takim "FAHOFCEM"jak ty z tak wielka fantazja... :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: ja z twoja pomyslowoscia nie dal bym ci miotly do posprzatania...nie mam pojecia skad tacy jak ty sie biora...powinni cie zamknac i zagazowac w tej komorze za to co robisz z tymi autami :rotfl: :rotfl: :rotfl: albo i nie bo chociaz jest ubaw na tym forum dzieki tobie:)i wez sie ogarnij i zacznij cos wnosic na te forum skoro masz az tak rozlegla wiedze w tym temacie...bo to ze wszyscy jestesmy mali przy tobie to jz wiemy:)
 
 

obcy_69
Wys³any: 2011-07-04, 07:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 24 razy
Posty: 704
Nie frustrujcie sie tak..
Przeciez Zbychu musi wykonac dodatkowa operacje...
Byc moze tez...ceny ktore podal - skalkulowal razem z materialami.. :D
 

kropen16 
Wys³any: 2011-07-04, 10:13   
0
UP DOWN
Przemo

Pomóg³: 11 razy
Posty: 324
Sk±d: MKW
Dokladnie tak jak obcy_69, pisze ^^
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2011-07-04, 17:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
obcy_69 napisa³/a:
Przeciez Zbychu musi wykonac dodatkowa operacje...
Dwa razy bezbarwny...
 
 

kropen16 
Wys³any: 2011-07-04, 20:58   
0
UP DOWN
Przemo

Pomóg³: 11 razy
Posty: 324
Sk±d: MKW
Nie jezdzijmy po nim :D przeciez on nas wszytkich bije na leb na szyje. to co mowi jest prawda :help: hahaha ^^
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-07-05, 10:51   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
ciekawe gdzie sie kolega podziewa...dziwne ze pisze raz w tygodniu tylko...ciekawe czy ma tyle roboty z przygotowaniem bezbarwnego pod bezbarwny czy tez wypszczaja go z jakiegos odzialu zamknietego na wekeendy :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
kropen16 napisa³/a:
to co mowi jest prawda
nikt nawet nie probuje temu zaprzeczac,chociaz by dlatego ze nie ma odwagi wyprobowac owego patentu:)
 
 

kropen16 
Wys³any: 2011-07-05, 20:20   
0
UP DOWN
Przemo

Pomóg³: 11 razy
Posty: 324
Sk±d: MKW
To forum dzieki niemu bedzie rozrywka a nie ''praca'' niech se chlop robi jak chce ^^
 
 

Baton 
Wys³any: 2011-07-09, 00:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 61
Sk±d: Pszczyna
Jakby kto¶ potrzebowa³ pomocnika jakiego¶ to waliæ do mnie ;)
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-07-09, 11:04   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Baton napisa³/a:
Jakby kto¶ potrzebowa³ pomocnika jakiego¶ to waliæ do mnie
ja chetnie no ale ja z kuj-pom...
 
 

Zuraw 
Wys³any: 2011-12-30, 16:18   
0
UP DOWN


Posty: 14
Sk±d: Warszawa
Toyota- Warszawa
Pomocnik blacharza 1700z³ netto
Samodzielny blacharz 20% od zrobionej furki (¶rednio 3000-3500netto na miesi±c, praca po 8h.
Czas pomy¶leæ nad czym¶ swoim...
_________________
www.civicklub.pl
 

DurLak 
Wys³any: 2012-02-08, 18:34   
0
UP DOWN

Posty: 6
Sk±d: Z³otów
Pomocnik lakiernika . Wielkopolska
 

car
Wys³any: 2012-02-10, 15:31   
0
UP DOWN

Posty: 5
no to najwyzszy czas zmieniæ zawód:)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga