Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
rafipro 
Wys³any: 2007-09-06, 18:00   jakie farby do malowania koszulek?
0
UP DOWN

Posty: 12
Sk±d: Bia³a Podlaska
Witam! przepraszam ze poraz kolejny zak³adam nowy temat ale wybaczcie od kogos wielu rzeczy musze sie dowiedziec.. moim kolejnym pytaniem s± farby do malowania koszulek, kupi³em jakies na allegro ale niestety sie nie nadaj± wiec pytam jakie i z k±d? pozdrawiam
 
 

dawid
Wys³any: 2007-09-06, 18:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Siemasz

Jesli inwestujesz to com-art textilie (klasa)jedyne jakie przez 0,2 dyszke ciagna bez rozcieczania nawet jesli chodzi o Opaqe:)) polecam e-bay choc jesli poszukasz
na Goglach sklepow pod haslem "ART SUPPLY" znajdziesz taniej!!

Jest jeszcze w europie do dostania------------------------------
Createx ale to sie nadaje do wiekrzych dysz:)) zapycha z lekkoscia 0,3:))
tez na e bay z niemieckich sklepow niektore maja obcje ze nastepny towar wysylka za darmo wiec duzo farbek mozesz posiasc z tania wysylka:))

PS; wiem ze kaska, ze drogo ale jesli chodzi o jakosc to musza byc profesionalne farby. Kto nie wklada ten nie wyciaga.

Powodzenia
_________________
hmmm
 

rafipro 
Wys³any: 2007-09-06, 18:30   
0
UP DOWN

Posty: 12
Sk±d: Bia³a Podlaska
no w³asnie.. kupi³em farby ktore zatyka³y mi dysze 0,3mm i nie by³o nimi malowania po rozcienczeniu traci³ kolor a tak mia³y nadawac sie do aero... szkoda ze firma paasche nie sprzedaje swoich farb do koszulek ktore mozna nabyc w zestawie razem z aero, pozdro
 
 

matheurzsz 
Wys³any: 2007-09-07, 21:16   
0
UP DOWN


Posty: 48
Sk±d: Konstantynów ³ódzki
Witam, ja swojego czasu malowa³em na koszulkach farbami modelarskimi firmy Humbrol (chyba s± to jakie¶ emalie). S± dostêpne we wszystkich sklepach modelarskich. Je¶li chodzi o ich trwa³o¶æ to muszê powiedzieæ, ¿e koszulka siê zu¿y³a i dawno robi³a za szmatê w gara¿u, a malunek pozosta³ praktycznie nietkniêty, du¿o trwalsze od sitodruku. Ceny równie¿ bardzo przystêpne, polecam.
 
 

david 
Wys³any: 2007-11-21, 00:13   
0
UP DOWN

Posty: 30
Sk±d: ZST
Witam , czy kto¶ z Was stosowa³ mo¿e farby FERRARIO APA COLOR? dostêpne na www.Hergon.pl , próbowa³em ju¿ farby Pigmala przeznaczone do tkanin ale sie nie sprawdzi³y. Z góry dziêki za odpowied¼.
 
 

kaktus 
Wys³any: 2008-01-23, 18:11   
0
UP DOWN

Posty: 4
Sk±d: Che³m
Jak kto¶ zdesperowany mo¿e zwyk³ym akrylem samochodowym przez rok jest piêknie :smile: ostatnio próbowa³em poliuretanem efekt podobny
_________________
To je moje http://img411.imageshack..../kaktus1rm6.jpg
 

Sylwia 
Wys³any: 2008-01-24, 09:49   
0
UP DOWN

Pomog³a: 1 raz
Posty: 83
Je¶li faktycznie farby modelarskie nadaj± siê do malowania tkanin to mogê siê z Tob± rafipro podzieliæ takimi farbami. Mam ich ca³e pude³ko, je¶li sie nie mylê to jakie¶ 50 puszek. 90 % z nich nie by³a nawet otwierana. Ja i tak nie bêdê ich u¿ywaæ, wiêc by³oby dobrze, gdyby kto¶ z nich zrobi³ u¿ytek. Pozdr!
 
 

oldi
Wys³any: 2010-09-18, 00:18   
0
UP DOWN


Posty: 45
o to juz wiem ze cretaxy nie nadaja sie za bardzo do koszulek i zapychaja dyszke 0.3
cenna informncja..za to ja testowa³em ostatnio dekorfintex tlensa ..i jakos posz³o ...
 

paola198
Wys³any: 2011-01-07, 17:24   
0
UP DOWN

Posty: 6
próbowa³ kto¶ mr hobby??
 

Mcdevil 
Wys³any: 2011-01-10, 17:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 166
Sk±d: Leicester
Mo¿ecie obadaæ jeszcze medea textile, 0.2 przejdzie. Problem z biel± ale do przej¶cia;). Trwa³o¶æ ciê¿ko mi co¶ napisaæ, raczej u¿ywa³em jako uniwersalne do papirów. Pierwsza próba w pralce i po ptakach. Nie wiem czy jest w Polsce. Do¶æ szeroka gama od opaqów transparenty po metaliczne(do tych akurat to co¶ ko³o 3-5dysza) i fluorescencyjne. Wydajê mi siê ¿e ciekawa alternatywa do Createxów.
Oldi tak tylko z tego co czyta³em, to Createxy g³ównie lec± na koszulki;).
_________________

 

Asellus5
Wys³any: 2011-01-10, 21:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Farbki z przeznaczeniem do tkanin o nazwie BADGER sa na rynku
http://www.hobbylinc.com/htm/bad/bad1101.htm
http://www.dickblick.com/...irbrush-colors/
FERRARIO trafily mi kiedys w rece i musze je pochwalic jezeli chodzi o stosunek ceny do ilosci! jest ich naprawde duzo w sloiczku i gama kolorow rowniez jest imponujaca,lekko przechodza przez aero,oczywiscie po rozcienczeniu,bo sa konsystencjii farb w tubach! matowe,i nie wiem jak jest z ich trwaloscia na koszulkach,uzywalem ich do plotna,kartonu i podkladu samochodowego!
Pigmal po nalozeniu nalerzy potraktowac wysoka temperatura!(zelazko) tak bywalo z wczesniejszymi ich farbami do textylii!
Czy mozesz david podac konkretny link do polecanych przez Ciebie farb?przejrzalem stronki z haslem com-art textilie i sklepy art supply-wychodza dziwy!dzx
 

kisiel
Wys³any: 2011-01-11, 14:38   
0
UP DOWN

Posty: 5
Asellus5, czyli te farbki nadaj± siê tylko do tkanin ale powiedz mi czy z tej firmy w podobnej cenie s± jakie¶ do malowania na metalu ?
 
 

Asellus5
Wys³any: 2011-01-12, 01:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
SPECTRA stosowana jest jak napisano w opisie na paier i plotno,osobisie mysle ,chociaz tego nie przetestowalem i rad nie moge udzielac,ze skoro farba trzyma sie tak trodnego podloza jak plotno,welna,bawelna etc to z powodzeniem utrzyma sie na podkladzie czy tez bazie!
Czy ktos stosowal polymerowe medium modyfikujace farby akrylowe w farby do tkanin? firmy GOLDEN gac 900
http://www.youtube.com/watch?v=g16vP87OBpQ
kupilem takie medium i nie wiem czy moge zastosowac je bezposrednio do malowania,chyba najpierw zrobie test,nie tylko dla goldenow ale i do LIQITEX-HEVY BODY(w tubie) i SYSTEM 3-DALER ROVNEY!(tuba) bede mial pewnosc jak sie zachowuja!
David! Tobie napewno chodzilo o firme MEDEA com art :)
 

kisiel
Wys³any: 2011-01-12, 23:38   
0
UP DOWN

Posty: 5
Asellus5, a zamawia³e¶ kiedy¶ co¶ z tej stronki ?
http://www.dickblick.com/...irbrush-colors/
 
 

Asellus5
Wys³any: 2011-01-16, 02:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Nie! nigdy nie kupowalem! ale nalezy przyznac ze Blick to wypasiona stronka! maja tam wszystko! i jeszcze wiecej :>
 

kisiel
Wys³any: 2011-01-17, 23:32   
0
UP DOWN

Posty: 5
tylko nigdzie nie widze czy wysylaja do Polski :/
 
 

Acmelight-Polska
Wys³any: 2011-03-12, 23:09   farby do tkanin luminescencyjne
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam, pojawi³y siê nowe farby do malowania tkanin - luminescencyjne. S± to takie farby, które w dzieñ kumuluj± ¶wiat³o a w nocy je emituj±. Naprawdê super prezentuj± siê w ciemno¶ci, zdjêcia na stronie acmelight-polska.
Je¶li jest kto¶ zainteresowany proszê o kontakt
Dagmara Pawlak
dagmara@acmelight-polska.pl
 

Andy 66 
Wys³any: 2012-01-26, 20:03   
0
UP DOWN

Posty: 177
Sk±d: Bydgoszcz
Jedno pytanko... czy przygotowujecie jako¶ specjalnie sam materia³ (koszulkê) przed malowaniem :?:
Jaki¶ impregnat, wypranie nowej koszulki przed malowaniem :?: :?: :?:
Bo tak na ch³opski rozum, w³ókno bawe³nianej koszulki inaczej wygl±da jak jest nowe, inaczej po praniu i po noszeniu... A ¿eby farba dobrze "chwyci³a", to w³ókno powinno byæ chyba bardziej "puszyste" i miêkkie.
Kto¶ ma jakie¶ do¶wiadczenia :?:
_________________
https://www.facebook.com/andyartbydgoszcz
 

hetman112
Wys³any: 2012-03-24, 19:30   
0
UP DOWN

Posty: 1
mam pare pytan na temat malowania koszulek plx napiszcie na gg 10221413
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime