Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2007-12-03, 20:05
Autor Wiadomo¶æ
jacu
Wys³any: 2007-09-24, 16:00   Wyj±tkowa atrakcyjna propozycja pracy

Posty: 7
Witam szanownych forumowiczów,

Mam bardzo atrakcyjn± propozycjê pracy w Polsce dla lakiernika z bardzo dobr± znajomo¶ci± jêzyka angielskiego.

Dobra pensja, samochód s³u¿bowy wysokiej klasy + ró¿nego rodzaju benefity.

Bardzo chêtnie przedstawie szczegó³y mój email: jg@hrc.com.pl

[ Dodano: 2007-09-25, 16:23 ]
Czy¿by lakiernicy nie mówili po angielsku?
 

kaczmi 
Wys³any: 2007-09-27, 18:14   

Posty: 102
Sk±d: Mazowieckie
widocznie lakiernicy z tego forum nie szukaj± pracy :)
 
 

Bodzio 
Wys³any: 2007-09-27, 19:13   
--B_C_G--


Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Ja gdybym mia³ ju¿ szko³ê za sob± i trochê wiêcej do¶wiadczenia to na pewno bym siê zg³osi³ hehe A tak to lipa, matura musi byæ :) Ta oferta jest bardzo interesuj±ca :)
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

jacu
Wys³any: 2007-10-10, 15:21   

Posty: 7
W±tpie ¿eby którykolwiek z lakierników (chyba, ¿e ma w³asny zak³ad) mia³ takie warunki pracy i p³acy jakie oferuje klient. Tak¿e ponownie zachêcam do przesy³ania aplikacji. NIe jeste¶cie nawet ciekawi dalszych informacji i szczegó³ów?? Mo¿e vectra to nie porche ale jak to mówi± s³u¿bowy najlepszy :) Pozdrawiam
 

lukas
Wys³any: 2007-10-11, 09:10   


Posty: 339
Czy tego technika czeka jazda po ca³ym kraju czy mniejszy teren?
 

jacu
Wys³any: 2007-10-11, 11:14   

Posty: 7
Bêdzie podró¿owa³ po ca³ym kraju. Natomiast wynagrodzenie jest adekwatne do terenu.
 

rbfm 
Wys³any: 2007-10-11, 17:03   

Posty: 1890
Sk±d: Kraków
to moze napisz tutaj publicznie jakie warunki? oszczedzisz czasu niektorym...
 

jacu
Wys³any: 2007-10-12, 11:51   

Posty: 7
Publicznie nie mogê napisaæ nic wiêcej. Za to na spotkaniu jestem w stanie udzieliæ wiêcej informacji. Zachêcam do kontaktu jg@hrc.com.pl
 

rbfm 
Wys³any: 2007-10-12, 14:57   

Posty: 1890
Sk±d: Kraków
no oki ale gdy napisalem maila to ktos odpisal ze nie wie o co chodzi :D
 

jacu
Wys³any: 2007-10-15, 08:43   

Posty: 7
rbfm napisa³/a:
no oki ale gdy napisalem maila to ktos odpisal ze nie wie o co chodzi :D


A wiêc to by³e¶ ty:), Gdyby¶ napisa³ chocia¿ parê s³ów w pytaniu np ¿e chodzi o lakiernika... pewnie domy¶li³bym siê o co chodzi. A nie czy oferta nadal jest aktualna?? :) ) W tej chwili realizujê kilkana¶cie projektów, st±d nieporozumienie. Pozdrawiam.

Jacek G³owacz
 

rbfm 
Wys³any: 2007-10-16, 06:29   

Posty: 1890
Sk±d: Kraków
gdybys napisal od razu tu na forum o co biega oszczedzil bys sobie i nam czasu. po co jakies tajemnice... zreszta to twoja sprawa

poza tym zastanawiam sie kiedy w polsce pracodawcy zaczna pisac w swoich ofertach najwazniejsze -> $ ???
 

jacu
Wys³any: 2007-10-16, 15:01   

Posty: 7
Mo¿e kiedy¶ zaczn±...widzia³em ju¿ kilka og³oszeñ z tak± informacj±. W ka¿dym razie ja nie podam sumy bo w du¿ej mierze zale¿y to od negocjacji z pracodawc±. Najwazniejsze jest na ile ty siê wyceniasz i tak± informacjê mo¿esz zamie¶cic w cv - unikasz niepotrzebnego chodzenia na rozmowy. Pozdrawiam
 

lukas
Wys³any: 2007-10-16, 16:09   


Posty: 339
To zrozumia³e ¿e kolega Jacu nie mo¿e umie¶ciæ szczegó³owych informacji o ofercie jego klienta, przecie¿ konkurencja czuwa :grin: A swoj± drog± to wielkie wyzwanie czeka cz³owieka który siê tego podejmie. Najpierw w jêzyku angielskim (czysto technicznym) poznaæ produkty a pó¼niej to wszystko próbowaæ wbijaæ do g³owy naszym kolegom. Respect. :cool:
 

rbfm 
Wys³any: 2007-10-17, 11:31   

Posty: 1890
Sk±d: Kraków
zla droga. to pracodawca powinien napisac ile proponuje. ale rozumiem. po co ma napisac ze jst sklonny dac np 5000, skoro ktos w cv moze napisac ze oczekuje 3000, wiec dostanie 2000 :D
 

jacu
Wys³any: 2007-10-17, 16:12   

Posty: 7
dlatego warto od razu rzuciæ kwotê za któr± bêdzie siê chcia³o pracowaæ 3k-5k-7k-10k i z takiej pozycji rozmawiaæ. No ale trzeba te¿ pamietaæ ¿e warto spe³niaæ przy okazji wymagania - bez tego trudno negocjowaæ wynagrodzenie. :)
 

rbfm 
Wys³any: 2007-10-18, 08:12   

Posty: 1890
Sk±d: Kraków
przeciez to nie ja wyjezdzam z oferta tylko Ty ! wiec moze podaj pelna oferte a nie wymagaj zeby ktos pisal ile chce zarabiac. zreszta mnie to nie interesuje :P i tak nie zaplacilibyscie tyle ile jest warta moja wiedza :P ale jestem pewien ze znajdzie sie tu sporo fachowcow ktorzy beda zainteresowani :D
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi