Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
gugun 
Wys³any: 2011-09-16, 09:13   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
senior napisa³/a:
a Saty PONOÆ nie robi± zacieków to czego siê obawiasz
taaa nie robia...:)czasem potrafia i to jakie.... :D :D :D
senior napisa³/a:
Typowy PRYWACIARZ - czas czas czas = kasa kasa kasa
na moje to moglby stac z 2 tygodnie ale klient po 3 dniach to juz skacze i sie niecierpliwi ze juz w komisie powinien stac wiec nie ma ze boli.tygodniowo trzeba zrobic minimum z 3-4 takie boczki bo inaczej to by sie zaplakali....chociaz i czasem bywaja takie co potrafia postac po miesiacu ale czasem brakuje weny na niktore auta i chyba kazdy tak ma..?:)
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-09-16, 09:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
gugun napisa³/a:
.chociaz i czasem bywaja takie co potrafia postac po miesiacu ale czasem brakuje weny na niktore auta i chyba kazdy tak ma..?:)

Co wieksze szpachlowozy tak maja.
Zawsze wpadnie mniejsza szybsza robótka i co masz zrobic.
Odmówiæ?
PS
Co to za pod³oga????
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-16, 10:52   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Lackdoctor napisa³/a:
Co to za pod³oga????
polbruk stodolowy:) jak juz pisalem warunki spartanskie :D na poczatku na podloge miala byc wylewka+gres sciany ocieplone czekaja na siatke sufit przygotowany pod panele pcv z tym ze zanim skonczylem garaz nawalilo sie roboty i na szybko ponaklejalem folie itp zeby wmiare czysto bylo i nie ma kiedy tego skonczyc bo ciagle nawal roboty a zeby dokonczyc to jakies 2-3tygodnie w d u pie wiec jest jak jest,cement stwardnial,panele sie powyginaly a gres popekany od ciaglego przestawiania a ja ciagle sobie obiecuje ze koncze co mam i koncze ale zawsze to samo...
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-23, 19:12   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
ostatnio same ciezarowki wiec wstawiam golfika co jakies 2lata temu lakierowalem...materialy najnizszej jakosci....tani kit podklad lakier novola economy.w calosci nawet fajnie sie prezentowal...
 
 

gall
Wys³any: 2011-09-23, 19:14   
0
UP DOWN

Posty: 235
Te czaszki to aerografem by³o...
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-23, 19:27   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
no i tak z ciekawosci dokopalem sie do fotek po poskladaniu

 
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-23, 19:28   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
gall napisa³/a:
Te czaszki to aerografem by³o..
taaa pierwszy raz w zyciu areograf w recach i 6h w 2osoby zajelo nam samo bazowanie
 
 

gall
Wys³any: 2011-09-24, 07:18   
0
UP DOWN

Posty: 235
gugun napisa³/a:
gall napisa³/a:
Te czaszki to aerografem by³o..
taaa pierwszy raz w zyciu areograf w recach i 6h w 2osoby zajelo nam samo bazowanie


To ma siê ten talent... Lakiernik to jednak artyst± musi byæ.
 

senior
Wys³any: 2011-09-24, 07:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 415
gall napisa³/a:
Lakiernik to jednak artyst± musi byæ
Wcale nie koniecznie.
Ale nie ka¿dy takie co¶ {aero} potrafi bo do tego trzeba mieæ jeszcze to inne "CO¦"
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-24, 10:36   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
poprostu nie bac sie wyzwan:)jest do zrobienia kameleon chrom i inne to sie to bierze do roboty a pozniej sie mysli jak to zrobic...tak samo bylo z tym mialy byc 2kolory i wzorki a reszta wyszla w praniu"podczas malowania"bo zawsze mozna bylo cos na probe dodac zamalowac itp az wybila godz12.00 i trzeba bylo lakierowac po 6h zabawy dawac ten lakier i isc spac... :D
 
 

wisnia90
Wys³any: 2011-09-24, 19:05   pytanie tematyczne
0
UP DOWN

Posty: 16
Ciê¿ko siê maluje takim aerografem? kompresor normalny od SATY czy specjalnie ma³y do aero? i najwa¿niejsze pytanie do ciebie! jak ty to robisz ¿e po lakierowaniu lakier ci nie matowieje od spadania "py³u" chodzi mi o to ¿e jak ja lakierowa³em w takim gara¿u jak ty to nie do¶æ ¿e strasznie ma³o widzia³em, momentami nic, mia³em otworzone drzwi ¿eby "py³" wylatywa³ na zewn±trz ale i tak opada³ i zrobi³ mi siê matowy.. wiem, do polerki ale ty tak nie masz..
 

gall
Wys³any: 2011-09-25, 15:57   Re: pytanie tematyczne
0
UP DOWN

Posty: 235
wisnia90 napisa³/a:
...jak ty to robisz ¿e po lakierowaniu lakier ci nie matowieje od spadania "py³u" chodzi mi o to ¿e jak ja lakierowa³em w takim gara¿u jak ty to nie do¶æ ¿e strasznie ma³o widzia³em, momentami nic, mia³em otworzone drzwi ¿eby "py³" wylatywa³ na zewn±trz ale i tak opada³ i zrobi³ mi siê matowy.. wiem, do polerki ale ty tak nie masz..


Jaki masz pistolet ? RP ?
 

rude.boy
Wys³any: 2011-09-25, 23:13   
0
UP DOWN


Posty: 203
to trzeba miec we krwi, czachy eleganckie (osobiscie nie lubie aerografu na samochodach), pierwszy raz powiadasz... :spoko: jakbym skads kojarzyl to golfisko
_________________
Honda The Power Of Dreams

"zawsze pod pr±d, bo z pr±dem p³yn± tylko ¶mieci"
http://youtu.be/3o55ca8rSPE
http://youtu.be/vU_R980SZVs

http://youtu.be/b6m9DDlBGu4

Semper Fidelis
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-26, 10:37   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
wisnia90 napisa³/a:
Ciê¿ko siê maluje takim aerografem? kompresor normalny od SATY czy specjalnie ma³y do aero? i najwa¿niejsze pytanie do ciebie! jak ty to robisz ¿e po lakierowaniu lakier ci nie matowieje od spadania "py³u" chodzi mi o to ¿e jak ja lakierowa³em w takim gara¿u jak ty to nie do¶æ ¿e strasznie ma³o widzia³em, momentami nic, mia³em otworzone drzwi ¿eby "py³" wylatywa³ na zewn±trz ale i tak opada³ i zrobi³ mi siê matowy.. wiem, do polerki ale ty tak nie masz..
nie ciezko,zwykly przewod pod reduktor a na reduktorze ustawione minimalne cisnienie...mi nic nie siada i nic nie robie,poprostu mam wysoka temp podczas,uzywam wolnego utw i lakier sie dlugo rozplywa i nie siada...
rude.boy napisa³/a:
(osobiscie nie lubie aerografu na samochodach), pierwszy raz powiadasz...
tez nie lubie no ale na takim tanim w miare aucie mozna bylo sie pobawic:P
 
 

vasyl
Wys³any: 2011-09-27, 14:02   
0
UP DOWN

Posty: 20
Tylko ¿e Pan Gugun nie doda³ ,¿e jest rysownikiem amatorem i lubi portrety olówkiem wykonywaæi,¶lêcz±c nad nimi wieczory ca³e, dziêki czemu ma rêkê wprawion±....a je¶li nie to lepiej kupuj oleje artystyczne i podobrazia:) bo sie marnujesz :D :spoko:
 

wisnia90
Wys³any: 2011-09-28, 17:02   
0
UP DOWN

Posty: 16
to podgrzewasz warsztat przed malowaniem? najpierw malowa³em pistoletem hvlp ale pó¼niej musia³em zmieniæ na taki co by³ przeznaczony tylko do podk³adu...czy to robi ró¿nicê? nie rozumiem tego w ogóle czemu ja tak mia³em, dlatego pytam ¿eby nie mieæ tak nastêpnym razem..mi w³a¶nie strasznie szybko sech³ a pó¼niej te "opary" po lakierowaniu opad³y i zrobi³ sie matowy..;/
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-28, 17:23   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
pistolet nie robi wielkiej roznicy...ja tez podczas lakierowania czasem za wiele nie widze :D :D :D nie tyle co podgrzewam tylko nagrzewam do czerwonosci ok 40st minimum i szybko lakieruje i wychodze....lakier w wysokiej temp dosc ladnie sie rozplywa wiec to co siada to sie rozlewa razem,a jak podeschnie na tyle ze sie juz nic nie przyklei to wietrze...nie wiem czy to od tego zalezy bo wczesniej lakierowalem w normalniej temp,spac do domu i rano bylo ok...poprostu nie przyspieszaj schniecia lakier zadnymi dodatkami,wolny utw. i temp minimum 20st.dodatkowo lakieruje bez dodatku rozcienczalnika ale nie wiem czy to ma znaczenie...
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-28, 17:26   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
vasyl napisa³/a:
ylko ¿e Pan Gugun nie doda³ ,¿e jest rysownikiem amatorem i lubi portrety olówkiem wykonywaæi,¶lêcz±c nad nimi wieczory
co do rysowania to jestem na poziomie pieciolatka:)poprostu nie boje sie wyzwan zwiazanych z lakierowaniem aut...szybko sie ucze wiec zawsze cos tam wymysle byle by klijenta zadowolic :D :D :D najpierw biore do malowania a pozniej sie zastanawiam jak cos zrobic w takich przypadkach...ost...mialem marmurkowa honde na zapraweczki,tam dopiero musialem sie naplodzic zeby sie wstrzelic w oryginalny wzor ale jakos sie udalo...:)
 
 

wisnia90
Wys³any: 2011-09-28, 21:27   
0
UP DOWN

Posty: 16
nie rozumiem zbytnio...bo ja baze ³±czy³em z rozcieñczalnikiem 2:1 a klar ³±czy³em z utwardzaczem te¿ 2:1...tak by³o na opakowaniu i sprzedawca od lakieru tak mówi³..a lakierowa³em w lato by³o z 25 stopni i tak siê zrobi³o..cholernie dziwne..
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-29, 09:39   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
czy ja az tak niewyraznie pisze???to akurat ze baze rozcienczalem i ze dodalem utw. do lakieru to akurat logiczne...???tylko ze nie dodaje do lakieru rozcieczalnika,maluje gestym na dobre 1,5-2 warstwy
 
 

vasyl
Wys³any: 2011-09-29, 19:06   
0
UP DOWN

Posty: 20
"....najpierw biore do malowania a pozniej sie zastanawiam jak cos zrobic w takich przypadkach...." gugun

Mam dla Ciebie robote do zrobienia:http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Mona_Lisa,_by_Leonardo_da_Vinci,_from_C2RMF_retouched.jpg&filetimestamp=20110608055610 ;) :D :)
 

wisnia90
Wys³any: 2011-09-29, 20:28   
0
UP DOWN

Posty: 16
ah, sorka ale myli mi siê czasem, praca od rana do wieczona robi swoje :sciana: no i ju¿ rozumiem, a jak siê maluje bez rozcieñczalnika? jaka jest ró¿nica? lepiej lakier siê rozprowadza? czemu t± metod±?.
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-30, 11:52   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
vasyl napisa³/a:
Mam dla Ciebie robote do zrobienia:http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Mona_Lisa,_by_Leonardo_da_Vinci,_from_C2RMF_retouched.jpg&filetimestamp=20110608055610
jak na aucie to wchodze w to:)
wisnia90 napisa³/a:
a jak siê maluje bez rozcieñczalnika? jaka jest ró¿nica? lepiej lakier siê rozprowadza? czemu t± metod±?.
1 szybciej bo tylko 1,5-2 warstwy dajesz wiec wszystko idzie szybciej.2 rozcienczalnik po nalozeniu itak odparowywuje wiec wieksze ryzyko siadniecia lakieru,3 jak wpadnie ci syfek w gesty lakier to zostaje i na nastepny dzien go polerujesz jak w zadki to wiadomo co sie pod nim robi...dodatkowo go jeszcze pociagniesz dwiema warstwami kolejnymi pls te syfy co wpadna przy nastepntych warstwach...a tak wchodzisz wychodzisz i jest ok...jedyny minis to trzeba miec dobry pistolet co sobie da rade z gestym lakierem
 
 

wisnia90
Wys³any: 2011-09-30, 16:42   
0
UP DOWN

Posty: 16
to mi siê podoba, nastêpny w ten sposób pomalujê, zobaczê co wyjdzie..a utwardzacza te¿ 2:1 dajesz do klaru? i tym samym pistoletem lakierujesz co bazê? przymierzam siê do zakupu pistoletu sata 3000 tylko ¿e troszkê u¿ywany wiêc my¶lê ¿e da radê. Jak opanujê ju¿ lakierowanie to te¿ aerografem spróbujê bo zawsze chcia³em co¶ mazn±æ na samochodzie lub motorze, jakie¶ p³omienie na pocz±tek..;]
 

kubazjan
Wys³any: 2011-09-30, 20:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 246
gungun...szybkie pytanie mam...Mam swoja Sate 3000rp ale chyba juz mi sie konczy bo zacze³a wali góra bardziej i nie jak nie idzie ustawic miot³y...Zastanawiam sie nad kupnem niedrogiego pistoletu bo chwilowo cienko z kaska(mam inne wazniejsze zyciowe wydatki)Widzia³em twoj± prace i bardzo fajnie lakierujesz,nie chmurzy Ci i klar jest taki jak powinien byc :spoko: Moja Satka zacze³± chmurzyc i przez to ze nie moge ogarnac tej miot³y to nie rozlewa tak jakbym chcia³.Co bys poleci³ zeby fajnie sie lakierowa³o w nieduzych pieniadzach?Albo inaczej czym ty lakierujesz i co bys poleci³?pozdro.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-09-30, 23:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Kolego kubazjan ,jak siêgam pamiêci± ;) to zawsze mia³e¶ "k³opoty" z t± swoj± Sata 3000 RP :tak: Tak¿e mo¿e lepiej j± sprzedaj skoro jak piszesz "ju¿ siê skoñczy³a" ;) do³ó¿ to co masz "od³o¿one" na pistolet i kup jaki¶ inny np. DeVilbisa czy Iwate ;)
Ja proponuje (nie wiem jak± kwote przeznaczasz na nowy pistolet) aby¶ zakupi³ pistolet Air Gunze AZ3 HTE2 (dysza 1.3) :tak: Dodam ¿e bardzo "mi³o zaskoczy³ mnie" ten pistolet a mia³em ju¿ "a¿" trzy sztuki w "swoich rêkach" ;) Ja znowu kolego kubazjan bardzo chêtnie mogê "wybawiæ ciebie z k³opotu posiadania Sata 3000" ;) bior±c pod uwage jej stan techniczny i spowodowany tym twój "dyskomfort posiadania" ;) Pozdrawiam! :spoko:
 

jacenty 741
Wys³any: 2011-10-01, 05:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
kubazjan napisa³/a:
Mam swoja Sate 3000rp ale chyba juz mi sie konczy
A mo¿e zamiast wydawaæ na nowe niewiadomoco kup zestaw naprawczy do swojej Saty,i bêdziesz mia³ nowy pistolet.
Albo zgadaj siê z wi¶ni±,Ty chcesz sprzedaæ,on kupiæ... :D
 
 

kubazjan
Wys³any: 2011-10-01, 08:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 246
no wlasnie nie wiem...jakas felerna chyba ona jest... :D Za cholery nie idzie jej ustawic...zacze³a gora dawac mocniejszy strumien i za diab³a nie moge jej wyregulowac.Zeby nie chmurzy³a to musze lakierowac baza z wiekszej odleg³osci niz to przykazane a klaru tez nie rozlewa rownomiernie...Moze rzeczywiscie zestaw naprawczy by³by rozwiazaniem ale juz sam nie wiem.Zastanawia³em sie nad Air Gunza 1.3 w³asnie bo na kolejna Sate narazie mnie nie stac.Wezme ja porozkrecam i jeszcze raz wyczyszcze.Jak nic to nie pomoze to sprzedam w cholere i kupie sobie cos innego.Dzieki ch³opaki i pozdrawiam. :spoko:
 

gugun 
Wys³any: 2011-10-01, 10:39   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
moze poprostu jest brudna???dziurki z 2 ci sie zapchaly i juz nie rowno rozpyla???zamocz ja dobrze w rozpuchu na caly dzien,pedzelek dobrze wyczysc,wydmuchaj,sprawdz czy wszystkie dziurki sa drozne i napewno bedzie ok...sata jest pod tym wzgledem dosc czula...no a jesli nadal bedzie cos nie tak to kup za 300 zestaw naprawczy...
wisnia90 napisa³/a:
utwardzacza te¿ 2:1 dajesz do klaru?
koniecznie
wisnia90 napisa³/a:
tym samym pistoletem lakierujesz co bazê?
nie do bazy mam cos tanszego.dopiero sie przymierzam do czegos lepszego ale mam inne wazniejsze wydatki.
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2011-10-01, 19:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
gugun napisa³/a:
kup za 300 zestaw naprawczy...
:D :D :D Chyba w kredycie pierwsza rata ^^
700,to prêdzej.
 
 

wisnia90
Wys³any: 2011-10-01, 22:38   
0
UP DOWN

Posty: 16
za 700 kupisz u¿ywan± satê 3000hvlp, dzisiaj chcia³em polerowaæ ten zmatowia³y kolor od py³u natryskowego co mi osiad³ po lakierowaniu klarem, kupi³em pastê farecla g3 i zacz±³em sobie szmatk± wcieraæ (nie mam maszyny polerskiej), i odnios³em wra¿enie ¿e nic se nie polerowa³o..potem lekkie ryski i tak samo nic, jak mam to polerowaæ "³apk±" ¿eby by³o ok? :help:
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-10-02, 00:33   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
W³asn± "³apk±" kolego wi¶nia90 to mo¿esz tylko .......sobie dobrze zrobiæ (wiesz co?) ;)
Musisz mieæ niestety do lakieru polerke :tak: Pozdrawiam! :spoko:
 

jacenty 741
Wys³any: 2011-10-02, 11:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
wisnia90 napisa³/a:
za 700 kupisz u¿ywan± satê 3000hvlp
,I jak kiepsko trafisz,to dorzucisz kolejne 700 na zestaw do do niej :rotfl: Kto sprzedaje za tak± cenê sprawn± 3000 HVLP????Ja swojej nie odda³bym i za 1000.A kupuj±c nowy zestaw i montuj±c go w korpusie,masz de facto nowy pistolet,który jest wart 1400.
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-10-02, 13:49   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
jacenty 741, http://allegro.pl/dysza-s...1847844292.html
http://allegro.pl/sata-dy...1839423102.html
no niech bedzie 400:)
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-10-02, 14:15   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
gugun,
Tu masz tanio.
I zestawy dysz i pistolety.
Ja kupuje tu czêsto rózne sprzêty.
http://www.ebay.de/sch/i....14&_sop=1&_sc=1
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

lukasz509
Wys³any: 2011-10-02, 22:35   
0
UP DOWN

Posty: 389
ja kupi³em now± sate 3000RP za 900z³
krzychu za ile idzie dorwaæ reduktor pod pistolet z saty czy devilbissa???
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-10-02, 23:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
lukasz509, Idzie kupiæ za 60-80 zl plus wysy³ka do polski okolo 14-17 euro.
Jest po³owe taniej ni¿ bys mia³ kupiæ u nas.
Na pw masz interesuj±ce okazje.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

kubazjan
Wys³any: 2011-10-04, 22:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 246
Witam po jakims czsie.I znowu mnie moja Satka zaskoczy³a :D ...otoz rozkrecilem ja cos tam niby pomy³em...poszura³em...poczysci³em...i wsadzilem do niej stary (pierwszy pierscien) ten czarny i az sie zdiwi³em jak zacze³a rowno tryskac... ^^ Juz nie wiem nic...moze tamten by³ pekniety albo zle dopasowany czort wie.Dzisiaj zrobi³em probe na jasnym sreberku(zderzak od Mondeo) i wszystko elegancko...baza rowno po³ozona i klar tez niczego sobie...Moze to dobry prognostyk na przysz³osc ale jak za pare dni znowu zrobi mi niespodzianke to sie zdrzaznie... :cool:
 

jacenty 741
Wys³any: 2011-10-05, 06:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Sata to nie Sico,to bez powodu nic siê nie dzieje,ale wymaga wiêkszej troski.
 
 

wisnia90
Wys³any: 2011-10-07, 15:13   
0
UP DOWN

Posty: 16
gungun kiedy wrzucisz nastêpn± relacje z prac? mo¿e z przygotowañ pod lakierowanie? szpachel szlifowanie itd..?
 

gugun 
Wys³any: 2011-10-07, 18:27   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
wisnia90 napisa³/a:
gungun kiedy wrzucisz nastêpn± relacje z prac? mo¿e z przygotowañ pod lakierowanie? szpachel szlifowanie itd..?
zaraz moge zrobic foty audi ale co z tego jak juz skonczone...ewentualnie od jutra t4 bo dopiero mam w epoxydzie,ale to bedziecie sie smiali bo blacharz dal d*py..oprocz tego pustki bo narazie nic nie biore bo chce sie garazem troche zajac...
 
 

domin3432
Wys³any: 2011-10-07, 18:32   
0
UP DOWN

Posty: 138
to wrzuæ audiczke jak wysz³± :D
 

gugun 
Wys³any: 2011-10-07, 20:19   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom


materialy app p1 p3 p6
 
 

domin3432
Wys³any: 2011-10-07, 20:25   
0
UP DOWN

Posty: 138
marze ¿eby tak to zrobiæ na tym [...]* skuterze :P
 

gugun 
Wys³any: 2011-10-07, 20:27   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
to tylko polerka ktora trwala max 3-4h lakierowane byly zderzaki 1/5maski kawalek blotnika i calosc odswierzona.....
 
 

domin3432
Wys³any: 2011-10-07, 20:28   
0
UP DOWN

Posty: 138
maska zapewne od kamyczków ;P
 

gugun 
Wys³any: 2011-10-07, 20:29   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
wgniote miala taka 3x3cm
 
 

domin3432
Wys³any: 2011-10-08, 20:52   
0
UP DOWN

Posty: 138
i co z tym vw ?
 

gugun 
Wys³any: 2011-10-10, 10:09   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
dopiero dzisiaj zaczynam
 
 

wisnia90
Wys³any: 2011-10-10, 17:56   
0
UP DOWN

Posty: 16
kiepskie te zdjêcia..;p ale zawsze;] to wrzucaj foty z postêpów prac:)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group