Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
gugun 
Wys³any: 2011-12-08, 10:50   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
fiacior o ktorym zapomnialem,troche lipne fotki wyszly no ale...


 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-08, 11:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
gugun napisa³/a:
lipne fotki wyszly no ale...

Ale lakier to ju¿ perfekcja wyszed³.
Normalnie przez Ciebie kupiê mipê i zobaczê co to za miód malina.
Myslê o tej mipie hs za 319 zl za 5 litrów w jednym ze sklepów allegro i zarazem internetowych.
Ma lakiery bezbarwne roberlo, u-pol i wiele innych.
Ale jak dostanê jaguara e-tyte, o ile dostane, to myslê tylko o DP3750 w cenie ponad 430 zl za 6 litrów plus utw.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

unek83
[Usuniêty]
Wys³any: 2011-12-08, 12:16   

Lackdoctor,
eee a nie lepiej 505 i troche taniej ;)
gugun,
fajnie wyszed³ ten fiacik :spoko:
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-08, 12:20   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
tego hs/a testowalem.gesty taki ze bez rozpucha sata ma z nim ciezko:)zacieku chyba nie idzie zrobic a struktura dosc duza przy 1,5warstwy,ale mi osobiscie lepiej pasi c50 gestosc porownywalna do 3750, przy 2 warstwach struktura idealna,i ladnie sie "przylewa"struktura po chwili za to hs jak polozysz tak zostaje w konkretnym tego slowa znaczeniu :D jedyne co przeraza to napis economy ;) ale lakier 1wsza klasa...dodatkowo polecam lekka szpachle za ok 30zl 1l strasznie mala kurczliwosc,rozklada sie jak maslo,zero jakichkolwiek dziurek a dociera sie p240 jak inne p120...
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-08, 13:09   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
tu moja nowa pomocnica,od poniedzialku sie nie rozstajemy :D tylko na malowanie ja wyganiam ;)

a tu rzezba w g*wnie...ranty kanty rowek i inne wszystko od tasmy robione etapowo kitem...caly dzien wczoraj z tym walczylem...pod tablica troche krzywo ale tam przychodzi mata ;)


 
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-08, 13:16   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
ciekawe jakby sobie z takim czyms nasi aso-koledzy poradzili,moze i kitu duzo nie ma ale zeby wyjsc z glebokoscia tego rowka i kantami to musialem sie troche nakombinowac :cool: beleczka pod klapa jak widac tez podobna akcja jak na klapie :D aktualnie sie suszy i wyjazd na jakies 2 dni i nastepna audiczka wchodzi :D
 
 

ivanovic
Wys³any: 2011-12-08, 14:33   
0
UP DOWN

Posty: 99
gugun napisa³/a:
ciekawe jakby sobie z takim czyms nasi aso-koledzy poradzili

Wzieli by ze trzy tysi±ce i dali now± :D
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2011-12-08, 20:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
£adna psina i szpachlowanie.
_________________
http://niezalezna.pl/
 

kalbi 
Wys³any: 2011-12-08, 21:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
gugun napisa³/a:
.ranty kanty rowek i inne wszystko od tasmy robione etapowo kitem...caly dzien wczoraj z tym walczylem...pod tablica troche krzywo ale tam przychodzi mata
kup sobie szpachlê wykoñczeniow± U-Pol Dolphin, jest to szpachla samopoziomuj±ca, jest idealna na wykoñczenie powierzchni, co¶ jakby¶ natryskówki u¿y³ ale ona schnie normalnie i mo¿esz wszystko dok³adnie wyprowadziæ, cena za tubkê to oko³o 35 z³ 440 ml - jest bardzo lej±ca ale cienko siê j± k³adzie - spróbujesz i nie bêdziesz chcia³ innej ;)
_________________

 
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-09, 09:55   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
kalbi napisa³/a:
jest bardzo lej±ca ale cienko siê j± k³adzie - spróbujesz i nie bêdziesz chcia³ innej
zawsze sie czlowiek czegos nowego dowie :D zaraz poszukam i zamawiam bo troche kitowania mnie w najblizszym czasie czeka :tak: tez kiedys mialem cos podobnego co po chwili sie jakby rozlewala,i trzeba bylo szybko szpachelkami majtac bo spadala a tak byla normalna,tylko nie pamietam juz z czego to bylo...
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-10, 11:27   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
wkoncu bez dotykania papierem.... :D :D :D

 
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-13, 10:28   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
nie bede zakladal nowego tematu bo nie warto...:)wczoraj dostalem pismo "urzedowe", ja tego nie wylapalem,ale moja tak....az nie moglem sie powstrzymac od strzelenia foty.ciekawe czy wy wylapiecie...
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-13, 11:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
gugun napisa³/a:
ciekawe czy wy wylapiecie...

Nooo
http://screenshooter.net/2200499/qgdahbr
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

BigBlock 
Wys³any: 2011-12-13, 12:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 22
Sk±d: Gdynia
gugun napisa³/a:
wkoncu bez dotykania papierem.... :D :D :D

Gugun - nie¿le Ci to wyszlo! Naprawdê zero syfków? ;)
Co do pisma urzêdowego...
Ju¿ wiadomo na co id± coroczne 13'tki w administracji publicznej ^^
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-13, 12:43   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
BigBlock napisa³/a:
Naprawdê zero syfków?
z duma moge powiedziec ze zero:) z tym ze 1 element i sie przylozylem strasznie,nawet kombinezon nowy rekawiczki,pistolet wymyty...
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-13, 12:45   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
no a z pisma wynika w takim rozumieniu bo jest to pouczenie,ze jak sie uchleje to mnie zamkna... :D i tak dziala polskie prawo,rowerzysci sa juz przesada ale zeby wypic nie bylo mozna...:)
 
 

BigBlock 
Wys³any: 2011-12-13, 13:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 22
Sk±d: Gdynia
gugun napisa³/a:
z duma moge powiedziec ze zero:) z tym ze 1 element i sie przylozylem strasznie,nawet kombinezon nowy rekawiczki,pistolet wymyty...


No i git malina! Podstawa to siê porz±dnie przygotowaæ :) Tak Trzymaj.
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2011-12-13, 14:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Z tym rowkiem musia³e¶ mieæ masê roboty.
_________________
http://niezalezna.pl/
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-13, 14:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
gugun napisa³/a:
z duma moge powiedziec ze zero

Eeee, panie kolego.
Napewno wzrok Ci siê pogorszy³ ;P i widzisz dopiero syfy wieko¶ci li¶cia klonowego :fiu:
Oddaj to do oglêdzin klientowi to Ci poka¿e nawet nieistniej±ce wtr±cenia, nierówne orgina³owi ziarno w bazie i inne takie ^^ ^^ ^^
A tak naprawdê to jeste¶ dobry,,, gratki wielkie. :spoko: :spoko: :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-13, 15:00   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
tak szczerze mowiac to audi juz sprzedane 2 razy praktycznie :D moj "szef" odebral i nic nie gadal,sprzedal to dalej handlarza a oni mieli dalej kogos kto to kupil:)no a 2 sprawa to na aucie bylo troche wpadek po innych lakiernikach wiec nikt nie wylapie napewno nic na klapie:)
Sw.Piotrek napisa³/a:
Z tym rowkiem musia³e¶ mieæ masê roboty.
do tasmy gora,do tasmy dol a na rowek dorobilem sobie szpachelke co w niego wchodzi do pewnego momentu zeby glebokosc byla rowna...no ale nie powiem bo caly dzien stalo w garazu ;)
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-13, 18:04   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
no i kolejna audiczka:)

 
 

kubazjan
Wys³any: 2011-12-13, 22:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 246
chyba musze tej Mipy wyprobowac :D :D ...tak konkretnie na lusrto to chyba tylko po Novolu 570 udalo mi sie z raz czy dwa rozlac i tez bez syfów...a tak to delikatna morka zawsze jest...Jak pamiêtam to najlepiej zawsez wychodza zderzaki...nie wiem czemu ale zawsze jest gitara... :spoko:
Moze rzeczywiscie trzeba bedzie zmienic klar na jakis inny bo narazie to albo Spectral albo Novol 570 co w zasadzie jest jeden grzyb...Jak juz zakupie Mipe to tez sie pochwale(albo i nie) jak cos tam wysz³o...pozdro
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-13, 22:50   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
kubazjan napisa³/a:
...tak konkretnie na lusrto to chyba tylko po Novolu 570 udalo mi sie z raz czy dwa rozlac i tez bez syfów...a tak to delikatna morka zawsze jest...

Nie chcê przypadkiem Gugunowi robiæ syfu w galerii, wiêc powiem tylko ¿e je¶li chodzi o rozlewanie klaru to cz³owiek jest tu najwa¿niejszy.
Ty mówisz ¿e novol 570 nie podchodzi bo morke zostawia.
Ja twierdzê odwrotnie. Ten novol 570 musi mieæ d³u¿szy czas odparowania miêdzywarstwowego i cisnienie najlepiej ciut zmniejszyæ w granicach tolerancji ¿eby uzyskaæ ³adn± ³uskê a nie rozlane brzydkie lustro.
Aby pokazaæ ¿e klar ka¿dy idzie ³adnie rozlaæ - novol economy, sata 3000 1.3 rp lub hvlp (nie pamiêtam którym robi³em)
http://screenshooter.net/2200499/gfqdrlr

Nawet warunki mamy podobne... prawie jak w aso. ;P ;P ;P

Efekt jednak nieporównywalny z aso.
Nieskromnie skomplementujê kolegê ... stabilna jako¶æ, warunki widaæ.
Wybrane prace aso . ... ... ..... .. . .. . .... . .. sie udo albo nie udo. :rotfl:
Na takie lotto to nawet ja w mojej norze sobie nie pozwolê.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Nokia 
Wys³any: 2011-12-13, 23:45   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
Lackdoctor, a co powiesz o dx 1044 ?
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-13, 23:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
nokia92 napisa³/a:
dx 1044 ?

£Adnie siê rozlewa zachowuj±c ori strukturkê.
Pow³oka po odparowaniu zachowuje pierwotny wygl±d.
£adnie pachnie, nawt po czasie poznasz ¿e ten produkt wyszed³ ze stajni DP. :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Nokia 
Wys³any: 2011-12-14, 00:10   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
Lackdoctor,Tak w³asnie zapyta³em liczac na Twoja opinie o nim ;) Ja mam na jego temat dobre zdanie, maluje tym bezbarwnym juz 2 rok non stop i nie ¶piesze sie do zmiany :spoko:
 

kubazjan
Wys³any: 2011-12-14, 07:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 246
lackdoctor to nie tak ze nie rozlejesz wsystkim na lustro bo nawet jak pamietam to i Studio rozla³o sie na lustro jak kiedys lakierowalem bodajze Smarta.Tylko tyle ze lakierujac Novolem wiem na co go stac ...czyli wiem ze nie zrobi mi niespodzianek...A sprobowac czegos innego tez warto a jak nic nie podpasuje to wroce do 570... :D
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-14, 10:46   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
lustro to blad lakierniczy :!: struktura lakieru powinna byc zachowana...tez lakierowalem golfa w czaszki novolem economy i tez dosyc to wygladalo...ale ja tam wole moja mipke bez dodatku rozpucha potrafie z nia juz chyba wszystko zrobic bo ddosc dlugo juz nia lakieruje i zero problemow...rozpucha nie dodawalem jeszcze i nie mam zamiaru ale napewno by mi pocieklo:) bo z przyzwyczajenia bym jechal jak szalony przy pierwszej warstwie na strukture a po chwili jeszcze dolal:)
 
 

kubazjan
Wys³any: 2011-12-14, 19:07   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 246
mam to samo... :D ...a zosta³o jeszcze w pistolecie to doleje...a potem firany jak u babci w pokoju. ^^ Zawsze ale to zawsze pocieklo mi tylko dlatego ze chcia³em ZA DOBRZE...a potem przychodzi³ kolega Marian i mowi...znowu chcia³es dobrze i przedobrzy³es... ^^ ^^ ..a ja ...no tak ...jak zwykle.Dlatego juz nic nie dolewam tylko jak trzeba to wale reszte w piach i mam spokoj...
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-14, 19:21   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
kubazjan napisa³/a:
reszte w piach i mam spokoj...
a potem patrzysz-nie domalowany rog blotnika i rozrabiasz 50gram :D
 
 

kubazjan
Wys³any: 2011-12-14, 19:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 246
:fiu: :fiu: :fiu: ^^ ^^ ^^
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-14, 21:26   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
znam ten bol i dlatego ja odlewam do kubeczka wrazie gdybym cos zauwazyl jak mgla opadnie,a na nastepny dzien taki lakierek w piec :D
 
 

senior
Wys³any: 2011-12-16, 07:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 415
kubazjan napisa³/a:
a jak nic nie podpasuje to wroce do 570.
Tym lakierem bardzo fajnie siê lakieruje lecz lepiej przejd¼ na HS-y ot choæby dla zaoszczêdzenia czasu oraz kasy na pr±d.
Lackdoctor napisa³/a:
dx 1044 ?

£Adnie siê rozlewa zachowuj±c ori strukturkê.
Pow³oka po odparowaniu zachowuje pierwotny wygl±d.
£adnie pachnie, nawt po czasie poznasz ¿e ten produkt wyszed³ ze stajni DP.
Oraz na utwardzaczu FAST {bodaj¿e 1024} zajebi....cie szybko schnie. Do niego rozpuch nie jest zalecany ale je¶li kto¶ posiada s³abszy pistol to mo¿e ¶mia³o objêto¶ciowo dodaæ do 10% ropucha {chyba DX32 i co¶ tam b±d¼ DP 383 i 387}.
Ale czy to jego czy innych temperatura jest w³a¶nie bardzo wa¿na bo lakiery musz± mieæ swoj± temperaturê.
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-16, 16:12   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
mowcie mi mistrzu panowie :D :D :D jazda po najmniejszej lini oporu zupelnie innym odcieniem,no ale podolalem

roznica koloru




lakier konczy sie w polowie znaczka.roznica zgubiona




a tu widac gdzie konczy sie lakier no a gdzie byly plamy "2 wieksze niz na klapie" zgadujcie :D jakby nie bylo widac to klar konczy sie 20-15cm od szyby







az sie spocilem jak zasikalem podklad ale udalo sie bez malowania calych elementow:)
ps.golf b7z a farba z renault :D
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-16, 16:15   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
fakt na blotniku na fotkach troche widac gdzie ucieklem baza,w realu nie ma sladu.ale innej opcji nie bylo bez malowania calego blotnika.itak jestem z siebie dumny ;)
 
 

kubazjan
Wys³any: 2011-12-16, 16:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 246
a nie lepiej bylo by Ci juz trysnac cale elemanty w lakierze choc na raz ?takie odciananie 20 cm od gory to juz chyba by mi sie nie chcia³o...
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-16, 16:25   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
kolego po 1 bedzie zaplacone za zaprawki i mialy byc koniecznie zaprawki na szybko "dzisiaj wjechal jutro sprzedany" :D a po 2 to polakierowac caly blotnik czy klape kazdy glupek potrafi,wiec mialem okazje przyuczenia sie w zawodzie to ja wykozystalem ;) a ze tak mialo byc to jest,nawet jak bedzie slad to bedzie ok,ale nie powinno byc bo ladnie rozpuch zgubil roznice materialu
 
 

kubazjan
Wys³any: 2011-12-16, 16:47   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 246
no jak mialo byc na sztuke to ok :spoko: ja osobiscie nie lubie takiej szybkiej roboty...bo co innego polakierowac na szybko zderzak a co innego bawic sie w zaprawki...no ale tak tez mozna... :D co nie znaczy ze nie jest ok...bo jest... :cool:
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-16, 16:53   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
a ja wlasnie uwielbiam takie roboty gdzie kilka zaprawek na szybko.za te 2 zaprawki polerke i 2 doly blotnikow ma zaplacic 550 a zrobione w ciagu 1 dnia 8h z polerka bo dodalem duuzo przyspieszacza wiec dniowka dobra jakby nie patrzec.lepsze to niz 3 dni sie rypac z 2 elementami i zajmowac sobie garaz:)wiec albo szybka kase lubie albo calaki bo calaka w 4-5dni sie zrobi i cos przyniesie zysku a 2 elementy zapodkladujesz w 2h i blokuja ci garaz:)
 
 

kubazjan
Wys³any: 2011-12-16, 17:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 246
zgadza sie choc jak masz dwa elementy do malniecia to tez jest ok...dwa dni i po krzyku...i z 600 wpadnie...a jeszcze jak klient Ci przytarga zderzak i blotnik...bo nie musi byc idealnie a on sobie sam to zamontuje to jeszcze lepiej... :D
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2011-12-16, 17:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Na pierwszym zdjêciu srebrnego Golfa widaæ bazê czy jeszcze podk³ad :?: oraz czemu trzeba by³o to prysn±æ :?:
_________________
http://niezalezna.pl/
 

slawciu 
Wys³any: 2011-12-16, 20:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 259
Sk±d: Kielce
Sw.Piotrek napisa³/a:
z czemu trzeba by³o to prysn±æ :?:

pewnie zardzewiale jak w wielu golfach.
baza prawda.?!
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-17, 10:13   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
zadzerwiale i to nie pierwszy raz robione.ale dalem do zrozumienia ze normalnie to powinno sie klape wymienic to kazal zrobic zeby bylo :D Sw.Piotrek, to jest baza,bo jak powiedzialem ze nie mam farby na szybka robote to uslyszalem ze jakbym biala to zrobil to itak by widac nie bylo ;) to wedle zyczenia zrobilem a ze z vw farby juz nie mialem to rn poszla podobna.ale jest spoko :)
 
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2011-12-17, 14:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Co tu du¿o mówiæ, wysz³o super.
_________________
http://niezalezna.pl/
 

Dumel19
Wys³any: 2011-12-18, 19:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
witam, dla mnie extra tylko jesli mogê wiedzieæ to jak zrobi³e¶ to ze tak± ró¿nicê koloru rozpu¶ci³e¶ i nie rzuca siê to w oczy, czy móg³by¶ opisaæ jaki rozpuch i z czym?
pozdrawiam.
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-19, 11:12   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
zasikalem podklad,rozcienczylem baze ciut bardziej i rozciagalem przypruchami po kawalku,na koniec bezbarwny i do cieniowania na laczeniu...inaczej tego nie idzie opisac,trzeba probowac ;)
 
 

Dumel19
Wys³any: 2011-12-19, 14:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
wielkie dziêki o to mi chodzi³o :spoko: , lepszego opisu nie trzeba;)
pozdrawiam. ;)
 
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2011-12-19, 17:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Czy cieniowa³e¶ tylko za pomoc± rozcieñczalnika do cieniowania :?: Czy stara³e¶ siê tak¿e cieniowaæ baz± i bezbarwnym :?:
_________________
http://niezalezna.pl/
 

gugun 
Wys³any: 2011-12-19, 17:23   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
bez rozpucha cieniowalem i innych,poprostu rozciagalem baze i bezbarwny na koncu przypylka +na to na koncu rozpuch
 
 

damiano341
Wys³any: 2011-12-19, 18:22   
0
UP DOWN

Posty: 20
prze¶ledzi³em ca³y temat i bym bardzo chcia³ tak malowaæ jak ty ;]
na razie nawet nie wiem czy trzeba rozbieraæ i czy¶ciæ pistolet po ka¿dej warstwie lakieru xD
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group