Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kadafi 
Wys³any: 2011-09-05, 06:57   Otwory po czujniku parkowania.
0
UP DOWN

Posty: 81
Sk±d: Tarnowskie Góry
Planujê zmianê czujników parkowania (ca³ego uk³adu) - by³y 3 sztuki teraz beda 4szt.
Po 3 szt zostan± otwory (mam "kó³ka" które zosta³y po ich wierceniu). Jak bez spawania plastiku (wiadomo by³o by najlepiej) dobrze za¶lepiæ stare otwory?

My¶la³em od spodu ¿ywica + mata wkleiæ te kó³ka a resztê zaszpachlowaæ szpachl± do plastiku. Zderzak bedzie oczywi¶cie na wiosnê lakierowany.

Macie jakie¶ inne rozwi±zania?
 

zwibel
Wys³any: 2011-09-05, 20:12   
0
UP DOWN

Posty: 66
Ja robi³em ju¿ takie magiczne sztuczki ale wspawywa³em wcze¶niej dociête kó³ka z drugiego zderzaka-wycina³em wybijakami do robienia uszczelek. Wysz³o idealnie. Mo¿na próbowaæ kleiæ ale jest obawa ¿e jednak jak siê o co¶ oprzesz zderzakiem to popêka wszystko.
 

senior
Wys³any: 2011-09-06, 07:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 415
Zderzak plastikowy tylko plastikiem "³ataj".
A ¿ywic± tylko te z ¿ywicy - choæ wtedy najczê¶ciej po czasie i tak widaæ gdzie co by³o robione.
 

gugun 
Wys³any: 2011-09-06, 10:37   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
chociaz bys najlepiej zrobil to jak potrafisz to tego typu dziur nie ma mozliwosci zalac zywica zeby bylo dobrze,mimo ze poczatkowo bedzie to po jakims czasie zywica sie "skurczy"i bedziesz mial kuleczko w miejscu gdzie bylo latane...jesli nie masz czym pokleic wez zwykla lutownice do lutowania,nia tez sie da "spawac"
 
 

senior
Wys³any: 2011-09-06, 12:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 415
A po wewnêtrznej stronie wtop sobie jeszcze wiêkszego wymiaru siatkê tuningow± - ¶wietne wzmocnienie ;)
 

Homer S. 
Wys³any: 2011-09-06, 15:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
senior napisa³/a:
A po wewnêtrznej stronie wtop sobie jeszcze wiêkszego wymiaru siatkê tuningow± - ¶wietne wzmocnienie ;)

Ja u¿ywam ca³kowicie darmow± siatkê ze zu¿ytych samochodowych filtrów powietrza. Np Mercedes sprinter ,Vw lt itp. Siatka jest ocynkowana cienka i ³atwo j± dopasowaæ do dziury w zderzaku .
_________________

 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-09-06, 16:16   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Homer S. napisa³/a:
Ja u¿ywam ca³kowicie darmow± siatkê ze zu¿ytych samochodowych filtrów powietrza.

Dzieki.
To jest niez³y pomys³.
Siatka trochê kosztuje.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

kadafi 
Wys³any: 2011-09-16, 08:51   
0
UP DOWN

Posty: 81
Sk±d: Tarnowskie Góry
Wtopi³em od spodu drobn± siateczkê z nierdzewki. Od przodu "polutowa³em" lutownic± a nierówno¶ci zaszpachlowa³em szpachl± do plastiku. zobaczymy do maja/czerwca czy to wytrzyma bo wtedy dopiero mam zamiar lakierowaæ zderzaki.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga