Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
howard_1988 
Wys³any: 2011-09-18, 22:45   Poszukujê lakiernika z Okolic Rzeszowa

Posty: 24
Witajcie poszukuje chêtnego lakiernika z okolic rzeszowa ktory nie boi sie podjac malowania A3 malowane elementy to oba boki dzrzwi klapa tyl maska zderzaki blotniki tyl i przud czyli wszystko procz dach, zostawcie jakis kontakt samochod nie jest po wypadku tylko zaniedbany i wychodzi na nadkolach tylnich i dzrzwiach mala ilosc rdzy.

Astre bede malowal sam a A3 sie boje i chce ja oddac w dobr rece. Poleccie kogos prosze o odp
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-09-19, 07:48   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Skoro sam lakierujesz kolego swoj± Astre ,to czy jest sens szukaæ lakiernika do Twojej Audi A3 :nie: Z³apiesz "troche" praktyki i do¶wiadczenia podczas lakierowania Opla i bedziesz móg³ dziêki temu polakierowaæ ju¿ A3 a nawet jeszcze jaki¶ inny samochód np. koledze ;) Musisz uwierzyæ w swoje umiejêtno¶ci i praktyke któr± jak nic zdobêdziesz na Astrze ;) Pozdrawiam! :spoko:
ps. Tak na "marginesie" to wybra³e¶ "z³y dzia³" na to og³oszenie :tak:
 

howard_1988 
Wys³any: 2011-09-21, 01:12   

Posty: 24
Witaj Roberto jeszcze dobrze nie umiem poruszac sie na forum, to w tamtym ogloszeniach mozna zamieszczas tego typu rzeczy. WIem moze i zdobede doswiadczenie teraz jestem na etapie kompletowania sprzetu nie mam pojecia jaki pistolety, jaki filtr do kompresora
Kompresor mam 50L wydajno¶æ niby 210-220Lna min tak pisze masz moze jakis pistolet pistolety do polecenia zeby dobrze nakladal metalik, a czy do klaru tez moze byc dysza 1.3 czy juz lepiej 1.4, a do podkladu jaka wybrac wieksza niz 1.4 pozdr
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2011-09-21, 10:40   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
W innym temacie napisa³em tobie o pistoletach ;) Co do sprê¿arki to obecnie jest na forum lansowana teoria ¿e praktycznie wszystkim mo¿na lakierowaæ ;) Nawet pompk± od roweru w kilka osób dasz rade zasiliæ powietrzem pistolet natryskowy :rotfl: Tak¿e z t± swoj± dasz rade ;) Pozdrawiam! :spoko:
ps. mo¿esz zapodaæ zdjêcie tej sprê¿arki?
 

quakk
Wys³any: 2013-08-05, 08:32   

Posty: 27
Sk±d: Rzeszów
Je¿eli jeste¶ jeszcze zainteresowany zadzwoñ 663250514 chêtnie zajmê siê tematem.
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-08-05, 09:33   


Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
quakk napisa³/a:
Je¿eli jeste¶ jeszcze zainteresowany zadzwoñ 663250514 chêtnie zajmê siê tematem.

My¶lisz kolego ¿e prawie 2 lata szuka tego "fachowca"..... ;) :D
 

KK 
Wys³any: 2013-08-05, 15:55   


Posty: 3347
hehehe :D :spoko:
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group