Szukaj FAQ Album



Otwarty przez: Tech 2008-07-17, 11:04
Autor Wiadomo¶æ
grzechu13
Wys³any: 2007-09-30, 09:52   jak to jest z t± farb±??
0
UP DOWN

Posty: 9
witam, ktos tu pisa³ (nie pamietam juz kto) ¿e do malowania aerografem mozna u¿ywaæ np farby montana gold. i tu pojawia sie moja niewiedza :cry: ?? no bo jak mam wydobyæ ta farbe z puszki ¿eby ta mi nie wybuch³a?? czy¿eby ca³a farba nie uciek³a w powietrze? (bo zak³adam ¿e jesli mowi sie o montanie to chodzi o puszke ze spray'em :) )
z góry dziekuje za pomoc...
 

holladuzy6
Wys³any: 2007-09-30, 13:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 4
Sa farby montany nie w spray'u.tylko w zwyklej puszce
 

grzechu13
Wys³any: 2007-09-30, 22:02   
0
UP DOWN

Posty: 9
aha, a gdzie takie moge dostac???? i czy sa jakies farby (akryle itd.) które polecacie na pocz±tek?? do malowania po scianach, p³ótnach??
 

holladuzy6
Wys³any: 2007-09-30, 22:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 4
Powiem szczerze ze widzialem je w jednym sklepie w trojmiescie. ja na scianach maluje emulsja.. aerograf troche sie brudzi i ogolnie uszczelki nie wytrzymuja rozpuszczalnika ale takimi wlasnie maluje. a do plotna uzywam farb kupionych w sklepie dla plastykow za 4.50zl rozcienczalne woda.fakt faktem troche zasychaja w sprzecie ale da sie malowac.
 

rebelart
Wys³any: 2007-10-13, 21:48   
0
UP DOWN

Posty: 19
montane gold jak i jak±kolwiek inn± farbê zlejesz do s³oika bez problemu.naciskasz spray i kirujesz dysze na brzeg sloika...tak by farba siekla po brzegu do sloika. w zaleznosci od potrzeb rozcienczasz nitro i malujesz.
www.rebelart.pl
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group