Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-15, 19:44
Autor Wiadomo¶æ
marikk 
Wys³any: 2007-10-08, 17:32   Pistolety
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 249
My¶le nad kupnem pistoletu lakierniczego zastanawiam sie nad walcomem czy kto¶ tym lakierowa³ ogólnie interesuj± mnie opinie na teamat tych pistoletów http://moto.allegro.pl/it...t_10062.htmllub podróbki saty http://moto.allegro.pl/it...a_2000_hit.html
 

orman
Wys³any: 2007-10-08, 18:41   
0
UP DOWN

Posty: 3
na Walcomie nie pracowalem ale co do podrobki saty to za te pieniadze lepiej kup experta jest to sprawdzony i dobry pistolet za ta cene nie wiem ile kosztuje walcom ale jak nie jest duza roznica cen to nie lepiej kupic sobie iwate sate albo devilbissa ja pracuje na iwacie i jest super

pozdrawiam
 

bmwe36
Wys³any: 2007-10-08, 22:28   
0
UP DOWN

Posty: 6
Osobi¶cie pracuje na Walcomie dysza 1.3 Nazwa(SLIm-jako¶ tak)uwa¿am ¿e jest to bardzo dobry pistolet,du¿o lepszy od jaki¶ speedway-i no namów itd.Dosta³em gwarancje,walizke i pare dupereli jeszcze.Ja u¿wywam do lakierowanie drewna(bejce,bezbarwny itp)Bejce rozk³ada równo,bezbarwny tez bez zastrze¿eñ.Maluje nim od ok pó³ roku(jest bardzo trwa³y,maluje od cholery po kilkadziesi±t m2 dziennie,¿adnych oznak zu¿ycia)POlecam.
 

rbfm 
Wys³any: 2007-10-11, 19:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
uzywam walcom slim s dysza 1,3 od ponad roku i uwazam ze ejst rewelacyjny. jest wykonany bardzo precyzyjnie i w zasadzie w porownaniu do mojego nowego nabytku sata jet3000 uwazam ze precyzja wykonania 'na oko' jest taka sama. ale przykladowo sruba regulacji ilosci materialu w walcomie na zdecydowanie drobniejszy gwint co akurat dziwi mnie w sata (jest gruby przez co chyba mniej precyzyjna regulacja). ogolnie polecam i pocatkujacemy jak i doswiadczonemu lakiernikowi. w krakowie jest to jeden z bardziej popularnych sprzetow. kosztuje 4 stowy. masz walizke (czego nie dostalem do saty za prawie 2 kola) a w niej rozne duperele. polecam
 

marikk 
Wys³any: 2007-10-11, 19:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 249
dzieki a s± z wiêksz± dysz± np 2.0 do podk³adów i w jakiej cenie ??
 

rbfm 
Wys³any: 2007-10-11, 20:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
sa az do 2,2 cena ta sama ale nie szkoda ci tego do podkladow? ja uzywam najtanszych badziewi po 60 zl.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group