Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
rocko
Wys³any: 2011-10-21, 20:05   audi a4 jak wyci±gn±æ zderzak po bardzo ma³ej st³uczce
0
UP DOWN

Posty: 3
Auto stukniête z przodu. Na pocz±tku chcia³em lakierowaæ przód ale da³em sobie z tym spokój. Farecla poradzi³a sobie z rysami.
Zderzak lekko rozerwany pod ramk± na rejestracjê

lekko prze³amana maska tu¿ nad lewym reflektorem.

Lekko odstaje zderzak pod reflektorem oraz dó³ maski wci¶niêty w stronê ch³odnicy. Szczelina pomiêdzy reflektorem a ramk± maski siê zmieni³a.

Jak siê do tego zabraæ? Jak wyci±gn±æ zderzak aby wyprostowa³ siê pod ¶wiat³ami?
 

PROJEKTER
Wys³any: 2011-10-21, 22:27   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
@rocko ... a próbowa³e¶ kopn±æ go z ty³u ? ^^
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

rocko
Wys³any: 2011-10-21, 22:35   
0
UP DOWN

Posty: 3
:D W sumie powinienem tak zrobiæ. Chodzi mi o to, ¿e pewien znajomy sugeruje mi ¿ebym wypi±³ ko³ki i sam odskoczy zderzak. Twierdzi, ¿e w ka¿dym zak³adzie mi tak zrobi± i nikt nie bêdzie siê bawi³ w prostowanie belki (na zdjêciach tego nie widaæ, bo maskê troszkê naci±gn±³em a zderzak jest wsuniêty ok 4 cm do ¶rodka).
wypi±æ ko³ki czy zdj±æ zderzak i próbowaæ prostowaæ?
 

Homer S. 
Wys³any: 2011-10-22, 13:46   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Takie ³adne auto a Kolega odwala kichê ^^ . Belka jest aluminiowa i siê jej nie prostuje a wymienia bo ww ustawia wysoko¶æ zderzaka . Ten co powiedzia³ ¿e trzeba odpi±æ zderzak od belki to nie powiedzia³ na czym ma siê trzymaæ zderzak ^^ . Tak rze¼biæ ,,Ma³ysza,, :rotfl: .
Belkê trzeba kupiæ i wymieniæ (100z³) oraz sprawdziæ czy nie jest wci¶niêty lewy ,,amortyzator,,zderzaka .
_________________

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group