Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
pawel1108 
Wys³any: 2011-10-22, 19:38   Reklama
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
Witam Panowie,chcia³bym siê zorientowaæ jakie s± Wasze sposoby na zdobycie klienta?
My¶la³em nad reklam± w necie,czyli za³o¿enie w³asnej strony,mo¿e jaka¶ prasa?
Dotychczas moimi klientami by³o dwóch handlarzy i poczta pantoflowa,chcê rozszerzyæ grono klientów bowiem gdy np.handlarze s± zablokowani czyli nic nie sprzedaj± to na jedno wychodzi,¿e nic nowego nie kupuj± ,tym samym ja nie mam od Nich roboty.Równie¿ sam sprowadza³em auta ale wiadomo jak siê sprzedaj±...tym bardziej,¿e czasami za pracê jak± wykona³em przy jakim¶ aucie klient nawet taki,który chcia³by tanio zap³aci³by wiêcej ni¿ ja zarobi³em na aucie.
Dodam,¿e moja praca to nie jaka¶ fuszerka tylko profesjonalne podej¶cie do tematu,nigdy nie mia³em jakichkolwiek pretensji,tylko mi³e zaskoczenie.
Zastanawiam siê czy prowadziæ dalej dzia³alno¶æ ,czy po prostu poszukaæ gdzie¶ pracy jako lakiernik.
Proszê o Wasze porady,pomys³y i sugestie za co góry dziêkujê.Pozdrawiam.
 

lukas
Wys³any: 2011-10-23, 14:31   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 339
Je¿eli chcesz co¶ mieæ w internecie to najwa¿niejsze jest za³o¿yæ bezp³atne konto w "mapy google" i odpowiednio opisaæ swoj± dzia³alno¶æ, plus stworzyæ jak±¶ stronkê, mo¿e byæ nawet wizytówka na p³atnej domenie i podpi±æ do tego konta. Bez tego wypozycjonowanie strony jest bardzo trudne.

Dla has³a "lakiernik Wroc³aw" google pokazuj± takie co¶

http://www.google.pl/sear...lient=firefox-a

Te adresy z odno¶nikami na mapce po prawej stronie to w³a¶nie te miejsca google. Jak dobrze pokombinujesz to mo¿na znale¼æ siê w czo³ówce ;)

PS. sprawdzi³em wolne domeny i najlepsza wolna to www.lakiernik-wroclaw.com
Rejestracja kosztuje ok 19 z³/pierwszy rok i zale¿y gdzie bêdziesz kupowa³.

Te ju¿ s± zajête, choæ obie s± na sprzeda¿:
www.lakiernik.wroclaw.pl
www.lakiernik-wroclaw.pl
 

gugun 
Wys³any: 2011-10-24, 19:01   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
najlepsza reklama jest profesjonalna robota...tez mam glownie od handlazy bo lubie im robic ale na brak roboty z zewnatrz tez nie narzekam mimo ze robie to w malej miejscowosci i jestem malo konkurencyjny cenowo do reszty
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group