Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Lackdoctor 
Wys³any: 2011-11-02, 21:09   Lakiernictwo + sprzeda¿ aut
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
ZIEMBA,
Ty wiesz najlepiej jak to jest i pracuj±c u kogo¶ ju¿ siê zabezpieczasz.
Tylko chwaliæ tak± postawê.
Moje plany znacznie wykraczaj± poza lakiernictwo, dzi¶ poczynione zakupy dadz± wymierne korzy¶ci finansowe za chwilê.
Dwa progi i szybka akcja lakiernicza.
Potem tylko sprzedaæ, ale to juz osobna sprawa. CCC - cena czyni cuda.
Projekter otwiera bramy, lub oczy.
Dziekujê za us³ugi, to niewdziêczna praca.
Lepiej 80% handlu 20% wk³adu w³asnej pracy.
Zdobyte doswiadczenie ma teraz mi pomagaæ a nie innym.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

ZIEMBA
Wys³any: 2011-11-03, 19:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 380
Lackdoctor napisa³/a:
Ty wiesz najlepiej jak to jest i pracuj±c u kogo¶ ju¿ siê zabezpieczasz.


Pewnie, ¿e wiem i ju¿ mnie baaaardzo wkurza ta praca jako robol w tych syfiastych warunkach. Od 4 lat znosze ten syf na który siê skaza³em w³a¶nie przez to, ¿e szykuje siê do czego¶ normalnego i dusze ka¿dy grosz razem z ¿on±. Dlatego wkurzaj± mnie takie marudzenia co poniektórych. Ja potrafie ¶cisn±c dupsko to i innym by sie to uda³o. Ale po co, lepiej pona¿ekac :nie:
Co do handlu to masz absolutn± racje MK, to jest kasa która nie wymaga du¿ego nak³adu pracy z Twojej strony i przede wszystkim nie trzeba s³uchac marudzenia klientów. A mozna z tego dobrze ¿yc. Ale do handlu trzeba siê urodzic. Ja nie mam takiej nawijki jak handlarze których znam. Nie potrfi³ bym tak bajerowac ;) To trzeba miec we krwi.
 

Benos77
Wys³any: 2011-11-03, 19:51   
0
UP DOWN

Posty: 133
Sk±d: Szczecin
Lackdoctor napisa³/a:
Dziekujê za us³ugi, to niewdziêczna praca.

Lackdoctor napisa³/a:
Zdobyte doswiadczenie ma teraz mi pomagaæ a nie innym.

Mam tak samo...
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-04, 10:48   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
ZIEMBA napisa³/a:
Co do handlu to masz absolutn± racje MK
nie do konca,ja juz dawno wpadlem na taki pomysl i kiedys jak byl ten szal na kupowanie aut to troche sie nasprzedawalo i nie bylo koniecznosci nawet oglaszania,no ale na chwile obecna jak chcesz robic tylko swoje to musisz miec conajmniej 20 aut a to dosc duzy koszt...rozmawiam z ludzmi co maja wlasne komisy na codzien i kazdy narzeka bo bywa ze jest miesiac ze sie nic nie sprzeda...ale jesli robisz uslugi jak robisz i dodatkowo zawsze masz z 2-3 auta swoje ktore sobie po godzinach zrobisz to wielki + bo sprzedasz to sprzedasz nie to nie a na zycie masz...
 
 

Benos77
Wys³any: 2011-11-04, 20:58   
0
UP DOWN

Posty: 133
Sk±d: Szczecin
gugun napisa³/a:
rozmawiam z ludzmi co maja wlasne komisy na codzien i kazdy narzeka bo bywa ze jest miesiac ze sie nic nie sprzeda...

Handlarze zawsze tak mówi±...szczególnie je¶li za chwilê bêdziecie umawiaæ cenê za robotê ;)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-11-04, 21:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Benos77,
Dobre.
I takim lepiej nie oddawaæ auta bez zap³aty, bo po czasie okazuje sie ¿e np. musia³ opu¶cic na lakier i nie moze ci nic zap³acic.
Kazdy bajer dobry, byle nie zap³acic.

A auta schodza,,, normalnie jestem za³amany co trzeba zrobiæ aby sprzedaæ.

Minimum lakierowania (kosztów), gdzie sie da to zapraweczki, pêdzelek i wszêdzie, rdza, purchawki, cokolwiek, byle to by³a zaprawka.
CCC - cena czyni cuda.
Pranie tapicerek, ale takie za 50-60 zl , ma³o polerowania, bo to kasa i ³adne foto w oto moto.

Im dalej jedzie klient, tym lepiej.
A co do ceny???
Panie, to nie na telefon, napewno sie dogadamy.
A na miejscu zonk.
Cena sztywna a na aucie o 20% wieksza.
Zeby by³a promocja ,,, bo to z netu promocja.

I powiem ze spo³eczeñstwo jest albo bogate, lub bardzo biedne.
Sprzedaj± siê taki sztrucle ¿e masakra.
Ale i dobre autka schodza, ale mniej.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-05, 10:51   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Benos77 napisa³/a:
Handlarze zawsze tak mówi±...szczególnie je¶li za chwilê bêdziecie umawiaæ cenê za robotê
ja u siebie mam ich taki zbior bo kilku ich jest wiec jestem nieugiety...albo dajesz albo nie i spadaj:)Lackdoctor, troche racji masz,z tego wzgledu tak jest ze ludzie wola oryginal i chodza jak debile z tymi miernikami,mam jednego co tylko takie akcje mu robie ze pol maski kawalek zderzaka 2 kawalki malego blotnika,same zapraweczki i polerka zadnych calych elementow i on najlepiej sprzedaje z tym ze na szybko sobie cos przytnie i auto jest tanie a 2gi i 3ci to wszystko robia w autach,kazda ryse oponki w srodku kazdy plasticzek odmalowany ze jest fabryka i wtedy cena wysoka i raz jest lepiej raz gorzej...ale ogolnie mowiac to z autami sie skonczylo,nie to co kiedys,zawsze cos tam mialem i nie bylo problemu a teraz lipa sie zrobila..z tym ze ja teraz przerzucilem sie na totale :D ktos walnie wyglada to strasznie,dostanie szkode calkowita i sprzedaje za grosze.ostatnio kupilem polo 2000r totala za 2k calosc rozkrecana maska blotniki lampy wzmocnienie chlodnica 1500 razem 3,5k +3dni malowania i 100% przebitki:)a robota przyjemna,dupcie tez uwielbiam robicz czy po daszku tez idzie za grosze wyrwac a zawsze mozna za grosze wyrwac gola karoserie czy dach i poprzekladac,unikam tylko szczalow w bok:)i to jest kolego w pelni wykorzystanie swoich umiejetnosci,tymbardziej ze mam dobrego kumpla blacharza to jade z lubelska cytrynka do niego i wjazd na rame i jedziemy,zawsze za pare groszy mi pomoze ja pomaluje i robota praktycznie za darmo z tym ze za czesci i auto place,fakt ze czasem to schodzi ale jak kupisz auto warte dyche za 2k to tak szybko na nim nie stracisz:)
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-05, 11:09   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
np to za 2k kupisz czesci 1,5k a po 10k chodza a sprzedajesz za 7 zeby bylo tanio,
http://otomoto.pl/opel-as...-C21280619.html

to,dobrze pukniesz i dach wyskakuje http://otomoto.pl/opel-as...-C21332341.html za 4k do wyrwania

to z tym ze czesci drozsze ale zostaje wpip http://otomoto.pl/audi-a4...-C21224742.html

i to jesli lubisz rzezbic to praktycznie zero wkladu
http://otomoto.pl/audi-a3...-C21223041.html

i ja takie kupuje tymbardziej ze robie to jako hobby,zarabiam na malowaniu a w miedzy czasie wpadnie cos co 2gi miesiac :)
 
 

arus
Wys³any: 2011-11-05, 14:33   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 86
No wreszcie wyszed³ HANDLARZ z worka hej gugun, je¿eli ta A3 to dla Ciebie zero wk³adu to naprawdê jeste¶ DEBE¦CIAK :cool: Ja uwa¿am powtarzam ja ze robi±c samemu to autko o ile wogóle chcia³bym go robiæ to koszt ok 8-10 tys PLN skoro dla Ciebie to zero wk³adu to gratulujê.Posiadam polo 97 SDi podobna barwa 5D po bardzo lekkim gradzie i ceniê go 7 tysi . Widzisz sens w swojej pracy bo ja jako¶ nie :?:
 

domin3432
Wys³any: 2011-11-05, 14:43   
0
UP DOWN

Posty: 138
wyra¼nie napisa³ je¶li lubisz rze¼biæ czyli szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla :)
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-11-05, 14:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
gugun,
Mam zarejstrowany autohandel i wyjebki raczej odpadaj±.
Polecam Ci i Wam lakierniko-handlarze gie³dê w Antwerpii.
Koszt transportu do polski w okolice Leszna w wlkp to 900 z³.
A co tam mozna kupic to ju¿ chyba pisaæ nie muszê.
Jedyny koszt to paliwko i ¿arcie.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

arus
Wys³any: 2011-11-05, 15:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 86
Ja se je¿dze do hannoweru i okolic ^^ koszt transportu podobny (w hurcie) ale wolê odkupiæ autko na miejscu od wla¶ciciela lub od handlarzyka ktory ju¿ nie ma na czynsz ^^
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-05, 15:25   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
arus napisa³/a:
No wreszcie wyszed³ HANDLARZ z worka hej gugun,
nie handlaz typowy ale zawsze cosw tam sobie wyrwe zeby w miedzy czasie sobie robic...auta znalazlem w ciagu 5min jako przyklady,a za a3 to 8-10 tysi do wziecia a nie wlozenia:) tylko kit kit i kit a wszystko by wyratowal oprocz tego czego brakuje:)
arus napisa³/a:
Posiadam polo 97 SDi podobna barwa 5D po bardzo lekkim gradzie i ceniê go 7 tysi
ja cenilem 8 za 2000r igle :D :D :D :D bo po remoncie :D :D :D a w polo akurat to ryjek wszystko czesci zamienne bez spawow i ciecia:)
Lackdoctor napisa³/a:
Mam zarejstrowany autohandel i wyjebki raczej odpadaj±.
myslalem ze szukasz dodatkowego zajecia oprocz lakierowania gdzie mozna cos przyciac.
Lackdoctor napisa³/a:
Polecam Ci i Wam lakierniko-handlarze gie³dê w Antwerpii.
kiedys tak ale teraz same polaki a u nas ceny jak dobrze poszukac sa tak smieszne ze nie oplaca sie czasem ruszac z domu,tymbardziej ze ja uderzam glownie w auta do 10tysi bo takie najlepiej sie sprzedaja golf4 audia4 a3 polo astag itp aczkolwiek ostatnio wyrwalem forda kaczora za pomalowanie 4elementow:) i sejczento bo nie wiem jak sie pisze za tysiaka przerysowanego czyms
  
 
 

arus
Wys³any: 2011-11-05, 15:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 86
domin3432 napisa³/a:
wyra¼nie napisa³ je¶li lubisz rze¼biæ czyli szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla :)
szybê te¿ ze szpachlówki zrobisz ? zderzak przód? lampa ty lewa? Alakier na ca³o¶æ sk±d?? :sciana:
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-05, 15:29   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
arus napisa³/a:
szybê te¿ ze szpachlówki zrobisz ? zderzak przód? lampa ty lewa? Alakier na ca³o¶æ sk±d??
szyba 300 zderzai400 lampy 200 tyl 100 2l bazy 400 2l lakieru 200 2l podkladu 100 kit 500:) w 1500 sie zamyka jak sam zrobisz wieczorami
 
 

arus
Wys³any: 2011-11-05, 15:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 86
Kole¿ko woda ¶wiatlo (energia elektryczna) klej do szyb??? struna do nwyciêcia nie tylko czo³owej ??? dalej wyliczaæ ???
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-05, 15:42   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
no zapomnialem dodac 20zl na klej:) sluchaj jak juz pisalem przyklad ale ja zadko kupuje i traktuje to jako zajecie dodatkowe wiec wole kupic za bezcen wyjebka i sobie w miedzy czasie robic a wtedy sobie chociazby robote dobrze policzyc i tanio sprzedac .jesli mam gdzie robic blacharke i lakierowac to samemu to tego typu auta sa dla mnie strzalem w 10 jesli chodzi o dodatkowy zarobek bo sie oszukam i nie licze sobie blacharki ani malowania:)
 
 

arus
Wys³any: 2011-11-05, 15:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 86
pisa³em ju¿ ¿e nie szukam zaczepki popiszmy na priv .Ja przez podobne podej¶cie natracilem kasy ¿e o rodzinie nie wspomnê . Wolê pracê we firmie notabene w naszym zawodzie to tylko 7h/dzieñ a pó¿niej dziupla bo te¿ to lubiê .¿yj±c z NORY okres jesieñ wiosna by³ pora¿k± .Mam gara¿yk (w³asny prywatny) ok 30-35 m2 w nim nadmuch ciep³ego 12kW wyci±g zewnêtrzny tzn silnik nie ma kontaktu z oparami (a to wa¿ne) wszystko na kratownicy (podobne do ASO-przygotowalnia)i twierdzê ¿e trudno z tego utrzymaæ siebie i rodzinê o rozwoju nie wspomnê :blee:
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2011-11-05, 17:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Lackdoctor napisa³/a:
gugun,
Polecam Ci i Wam lakierniko-handlarze gie³dê w Antwerpii.
Koszt transportu do polski w okolice Leszna w wlkp to 900 z³.
A co tam mozna kupic to ju¿ chyba pisaæ nie muszê.
Jedyny koszt to paliwko i ¿arcie.

Nie sprowadzam samochodów i raczej siê na to nie zanosi, ale by³ bym wdziêczny jak by mi kto¶ napisa³ pod jakim adresem jest ta gie³da oraz w jakich dniach i godzinach.
Po za tym czy s± tam "ca³e" samochody czy tylko "strucle" :?:
_________________
http://niezalezna.pl/
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-11-05, 18:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Sw.Piotrek,
Ca³e i sztrucle i uszkodzone i nowe i takie z pocz±tków 2000 roku.
Wszystko co chesz.
Dla lakiernika masz takie poobijane, porysowane.
Dla mechanika masz takie co na silnik uszkodzony czy skrzynie sie wiezie.
Sa te¿ nówki uszkodzone na lawetach zwozone.
Jest i bardzo du¿o poloków i innych nacji.
Ale idzie kupiæ i co¶ z tego mieæ.

Ja odpuszczam handel polski na rzecz takich wyjazdów raz czy dwa razy na miech i ... zobczymy.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

arus
Wys³any: 2011-11-05, 19:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 86
No to znów siê wtr±cê takie auto przywie¿ione z zachodu jest wiele dro¿sze od krajowego pozatym w moim miasteczku nie wyjedziesz na obcych blachach do lawety musisz mieæ wiatola (polska to jest piêkny kraj) :shock:
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2011-11-05, 19:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Dziêki za info. W jakich dniach jest ta gie³da w Antwerpii :?:
_________________
http://niezalezna.pl/
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-11-05, 22:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
arus,
Do lawety wiadomo ¿e musisz.
Ale do najazdu do 3.5 tony nic nie trzeba.
Co do cen to sie zgodzê, ale co do tego ¿e nic nie idzie kupic to juz niezbyt siê zgadzam.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-07, 18:35   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Lackdoctor napisa³/a:
Im dalej jedzie klient, tym lepiej.
A co do ceny???
Panie, to nie na telefon, napewno sie dogadamy.
A na miejscu zonk.
Cena sztywna a na aucie o 20% wieksza.
Zeby by³a promocja ,,, bo to z netu promocja.

ja tak kiedys mialem ze przez telefon gosciu mi opuscil bo inaczej pow mu ze nie przyjade wogole a jak pojechalem,widzial ze z daleka to nagle zapomnial o tym ze opuszczal...taki cwniaczek jak ty kolego :D :D :D
 
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2011-11-07, 18:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Chyba nikogo tym nie zaskoczê. Dwa razy zdarzy³o mi siê ¿e przez telefon auto by³o "tip top", pere³ka itp. A w rzeczywisto¶ci by³y to strasznie ruiny. Z czego w jednej nie by³o dos³ownie nic dobrego.
Dwa razy kupi³em auto od handlarza. Co ciekawe stan zgadza³ siê z tym opisanym przez telefon... oby dwa auta, na przestrzeni lat sprawuj± siê super.
Tak¿e stereotypy siê nie sprawdzaj±.

Po za tym. Ciekawi mnie jak wygl±da zakup auta w Holandii. Kiedy¶ kto¶ mi mówi³ ¿e jak siê kupuje auto na gie³dzie. To idzie siê z w³a¶cicielem tego auta do biura gie³dy i tam wykupuje siê tablice wyjazdowe i ew. oc na miesi±c. Je¿eli auto nie ma przegl±du to, wiadomo trzeba je zabraæ lawet±. Czy to rzeczywi¶cie tak wygl±da :?: i czy da siê dogadaæ po angielsku ew. polsku :?:
Je¿eli to tajemnica to kto¶ mo¿e napisaæ na pw ;)
_________________
http://niezalezna.pl/
 

hematol 
Wys³any: 2011-11-07, 19:33   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
Witam,ja raz przywioz³em auto z Holandii z Utrechtu i tam jest jedynie 1 gie³da (tak s³ysza³em od wielu osób),jak kupujesz auto to masz zaraz na placu tej gie³dy takie biura gdzie w³a¶nie za³atwisz tablice wywozowe,ja wraca³em "na ko³ach" ,tablice wykupi³em na 2 tygodnie koszty oko³o 130euro z ubezpieczeniem.Sprawa samego kupna wygl±da tak,¿e dajesz kasê sprzedajacemu ,on ci daje papiery i tablice z auta ale zatrzymuje samochód dopóki nie za³atwisz tablic wywozowych,wracasz oddajesz mu jego -zó³te (holenderskie ) tablice i on ci daje auto.
W Utrechcie gie³da jest w ka¿dy wtorek i jak co¶ chcesz kupiæ m±drego to trzeba byæ ju¿ o 06.00 rano bo o 08.00 zostaj± same ¶mieci.Praktycznie polacy brali auta w ciemno i to dos³ownie,jak sie rozja¶ni³o to dopiero wychodzi³o co kupili.... ^^ Przegl±d musi byæ -tzw APK,99% holendrów w³ada angielskim perfekt tak¿e napewno sie dogadasz,rozumiej± te¿ niemiecki ale nie chc± w tym j. sie komunikowaæ. :spoko:
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2011-11-07, 19:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
hematol wielkie dziêki za info. W jakich dniach jest ta gie³da :?:
_________________
http://niezalezna.pl/
 

hematol 
Wys³any: 2011-11-07, 19:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
W ka¿dy wtorek,napisa³em wy¿ej,by najmniej tak by³o wtedy chyba ¿e co¶ sie pozmienia³o,jak chcesz to tu masz linka to holenderskiego "allegro" http://kopen.marktplaats.nl/auto-s/c91.html :spoko:

[ Dodano: 2011-11-07, 19:55 ]
poczytaj to: http://automarktutrecht.eu/pl/home/
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2011-11-07, 20:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
hematol gigantyczne dziêki :!:
_________________
http://niezalezna.pl/
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-07, 20:51   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Sw.Piotrek, a ja ci gwarantuje ze i po polsku sie dogadasz... :D ty piszesz na szybie ile dajesz on ile chce az dojdziecie do porozumienia :D :D :D :D
 
 

krzyzak_e38
Wys³any: 2011-11-07, 23:00   
0
UP DOWN


Posty: 24
Normalnie jak gosc chce sprzedac to i po polsku sie nauczy gadac:PPP hehehe
 

adams90-90 
Wys³any: 2011-11-07, 23:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
Panowie tylko pilnujcie pieniedzy w Utrechcie zdarzaja sie kradzie¿e, ja mialem juz rozcieta kieszen ale sie sploszyl brudas jeden :shock:
 
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-08, 10:19   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
a w berlinie to robia tak ze rzucaja plik euro ty podnosisz a wtedy goscie do ciebie podchodza ze znalazles a jak im chcesz oddac to kaza ci pokazac swoje bo to nie ich,jak pokazesz to wiadomo juz co dalej...zostajesz z falszywkami :D
 
 

krzyzak_e38
Wys³any: 2011-11-08, 10:23   
0
UP DOWN


Posty: 24
To samo na bylo na stadionie w warszawie. :P jak jeszcze smigalem po szmaty:P tylko podnies to juz masz przeje...e!
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2011-11-08, 13:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Dobrze ¿e piszecie o takich rzeczach.
_________________
http://niezalezna.pl/
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-08, 13:59   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
jak to mowia pieniadze leza na ulicy,tylko trzeba je podniesc....w tego typu miejscach to podpucha,tymbardziej ze wiadomo ze wiekszosc ludzi ma pliki kasy w kieszeniach jak jedzie po towar
 
 

adams90-90 
Wys³any: 2011-11-08, 23:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
gugun, zgadza sie koles z miasta obok 3,5 tys euro stracil. Ten koles po "wymianie" wlozyl pieniadze i poklepal go po niej.
 
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2011-11-17, 19:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Ogl±da³em ostatnio oferty aut na "Marktplaats.nl" Niektóre z nich mnie zaciekawi³y :D
By³ bym ogromnie wdziêczny jakby kto¶ napisa³ mi jak wygl±da procedura zakupu samochodu od osoby prywatnej oraz z komisu? Trzeba zapewne spisaæ umowê z sprzedaj±cym i co dalej? W jakim urzêdzie wykupiæ tablice oraz oc? Jak wygl±da sytuacja gdy auto ma aktualne op³aty w tym oc? Czy wtedy te¿ trzeba wykupowaæ tablice + oc?
I jak wygl±da sytuacja gdy zabiera siê auto lawet±? Bo z tego co kojarzê w takim przypadku nie trzeba wykupowaæ tablic + oc.
Niestety auta ciekawe cenowo czêsto nie maj± przegl±du :(
_________________
http://niezalezna.pl/
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-17, 21:48   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
piszesz umowe bierzesz papiery i na lawete
piszesz umowe latwisz tablice dojazdowe,do nich dostajesz ubezpieczenie na kilka/kilkanascie dni w zaleznosci od tego na ile wykupujesz tablice
a co do tablic niemcy i inne to ciezko nie trafic bo jak kupujesz z jakis placow to masz pelno budek idziesz z dokumentami i dostajesz dowodzik ubezp. i tablice od reki a jak prywatnie to musisz sie dogadac i zalatwic...mimo ze auto ma wazne oplaty to tablic itak ci nikt nie da bo musza je zdac...
 
 

krzyzak_e38
Wys³any: 2011-11-18, 20:01   
0
UP DOWN


Posty: 24
NO ale skoro auto jedzie na lawecie to nietrzeba tablic przejazdowych wykopowac? czy trzeba?
 

gugun 
Wys³any: 2011-11-18, 20:31   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
nieee
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group