Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
kloocha
Wys³any: 2011-12-06, 20:49   Maska Hokejowa
0
UP DOWN

Posty: 8
Witam,

To mój 1 post na tym forum wiêc witam wszystkich serdecznie, i do tematu:

Malowa³em maskê hokejow± i po kontakcie z lec±cym dr±¿kiem zrobi³ siê odprysk :(
Maluje teraz drug± i liczê na pomys³y co zrobiæ ¿eby malowanie wytrzyma³o nawet przywalenie z kija:)
Najczê¶ciej jak chce ¿eby lakier by³ niewra¿liwy na uderzenia dodaje uelastyczniacza, ale ostatnio mi pewien kto¶ powiedzia³ ze po jakim¶ czasie uelastyczniacz i tak odparuje i lakier bêdzie twardy i sztywny jak normalnie
Liczê na pomoc:)
 

freezef1 
Wys³any: 2011-12-06, 20:55   
0
UP DOWN

Posty: 117
Taka sugestia nie wiem czy to zadziala ale moze stonechipa jakiegos bezbarwnego?? lub vinylowa naklejke bezbarwna zeby to zabezpieczyc?? tak jak niektorzy motocykle cale oklejaja.
 

kloocha
Wys³any: 2011-12-06, 21:01   
0
UP DOWN

Posty: 8
o jaa, a co to to ten stone chip
a pomys³ z naklejk± ciekawy nie powiem, trzeba by spróbowaæ , nie wiem na ile to trudne okleiæ taki kszta³t
 

freezef1 
Wys³any: 2011-12-06, 21:16   
0
UP DOWN

Posty: 117
ja oklejalem kiedys suzi klienta caly moto bylo tego w h.. duzo na trudnych ksztaltach nie jest wcale tak trudno wystarczy podgrzac suszarka lub nagrzewnica i naprawde jest lux, dajesz wode zeby rozdzielic i lecisz packa zeby ja usunac tak jak przy oklejaniu szyb. Bardzo to fajnie wyglada bo wcale tego nie widac:P:P a o farbkach stonechip to masz jeden rodzaj tutaj http://www.clearmask.com/ Ja osobiscie zapodal bym vinyl bo tanio i fajnie:) I kurde pokaz ten helmofon:P:P
 

kloocha
Wys³any: 2011-12-06, 22:45   
0
UP DOWN

Posty: 8
takie foto z komórki he³mofona w po³owie drogi:D
 

freezef1 
Wys³any: 2011-12-07, 18:46   
0
UP DOWN

Posty: 117
spoko spoko da rade okleic bez problemu:) pozdro jak dobrze okleisz to nie bedzie widac nawet:)
 

kloocha
Wys³any: 2011-12-09, 12:16   
0
UP DOWN

Posty: 8
pomalowa³em normalnie, doda³em duzo uelastyczniacza, wiêcej sie nie da³o wymy¶leæ, jak nie wyda to spróbuje z tym winylem, ju¿ dawno chcia³em spróbowaæ oklejania , bêdize okazja
 

kloocha
Wys³any: 2011-12-14, 17:31   
0
UP DOWN

Posty: 8
to ta maska, puki co wszystko gra i buczy

 

freezef1 
Wys³any: 2011-12-14, 23:42   
0
UP DOWN

Posty: 117
simple and nice!!:) podoba mi sie szkoda zeby cos go trafilo:P:P
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime