Szukaj FAQ Album



Otwarty przez: Tech 2008-07-17, 11:06
Autor Wiadomo¶æ
aeroarte 
Wys³any: 2007-10-19, 21:42   smok
0
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 110
Sk±d: Starachowice
Wpisa³em jako nowy temat, bo liczê na jak±¶ wymiane pogl±dów. Zakoñczy³em Smoka na holowniku.. Klient odebra³ ,by³ zadowolony. Co do moich spostrze¿eñ ,to chcia³bym siê podzieliæ uwagami. Bardzo du¿o ¿mudnej pracy, trenowa³em malowanie metalikami i per³ami i nie uzyska³em spodziewanego efektu. Obraz wygl±da jakby rozmazany ,nie dlatego ,¿e z wolnej rêki ,tylko - tak mi siê wydaje ,¿e jest zyt kolorowy,wszystko siê mieni ,ale nie jednorodnie. chodzi mi o to ,¿e patrz±c na malunek z jakiegos k±ta ,niektóre jego elementy b³yszcz± ,a niektóre nie, sprawiajac wra¿enie dziury-negatywu.przechodz±c dalej zmienia siê to. Nie bardzo wiem jak to na przysz³o¶æ rozwi±zaæ ,na pewno kontur musi byæ malowany nie metalikiem ,ale wtedy pod pewnym k±tem ,ca³y " obrys" ,bêdzie odstawa³ od pozosta³ych czê¶ci malowid³a - ciê¿ka sprawa . Mo¿e macie jakie¶ do¶wiadczenia w tym temacie to podyskutujemy?

Metalikami malowa³em tylko smoka ,t³o i ogieñ zwyk³ymi bazami.http://aeroarte.com/smok.htm
 

rbfm 
Wys³any: 2007-10-20, 15:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
ile taki malunkek kosztuje ?
 

dawid
Wys³any: 2007-10-22, 21:56   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Siemanko

Twoj obraz nie jest rozmazany przez to ze jest kolorowy i z wolnej reki, wydaje mi sie ze jest plaski a to przez to ze kolory ciemne nie maja odpowiedniego nasycenia nie maja glebi ciemne akcety sa szare moze to byc wina metaliku za duzo, co sprawilo ze farby zrobily sie pastelowe pamietej zeby sie ograniczyc w metaliku i perlach traktuj to jako dodatki nie jako farbe prponuje nie wiecej niz 15% do kazdego koloru moze nawet mniej. Mysle ze perly i metaliki nadaja sie zajebiscie do grafik i efektow specjalnych. Do murali takich jak na cholowniku uzywaj czystych farb permametnych i transparetnych tak osiagniesz efekt jakiego oczekujesz :) ) Probuj sprawdzaj co dla ciebie pracuje najlepiej

Pozdrawiam!!!
_________________
hmmm
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania