Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
over
Wys³any: 2011-12-17, 14:43   Czym na szkle?
0
UP DOWN

Posty: 14
Czym malowaæ na szkle? Jakie farby? Jak przygotowaæ powierzchnie? ogólnie co powiedzie o malowaniu na takim czym¶...
 

freezef1 
Wys³any: 2011-12-17, 16:02   
0
UP DOWN

Posty: 117
jol man zakupaj sobie primerka do szkla w Jakims takim jak Obi czy cos... Ja zakupalem takie cos http://www.homebase.co.uk...rtNumber=141753
Na odwrocie pisze ze do szkla tez..
Dziala super naprawde polecam tylko masz okienko czasowe bo malujesz jak tylko troche przeschnie. Bardzo latwo sie go uzywa mozesz psiuknac albo gabka zapodac, a na to farby jakie chcesz kazde createxy zadzailaja i napewno wszystkie inne acryle tez a nawet kiedys psiukalem z puchy cos i nie zaszla zadna reakcja wiec mozna tez solventy zapodawac, ale zawsze sprobuj wczesniej na test panelku jakims. Pozdrawiam mam nadzieje ze pomoglem.
 

over
Wys³any: 2011-12-17, 18:54   
0
UP DOWN

Posty: 14
pomog³e¶, pomog³e¶ :)ja bêde malowa³ na szkle pó³ na pó³, farba w sprayu i createxy... du¿e powierzchnie spray mniejsze aero.. na koniec chcê to pod bezbarwny wrzuciæ:), zobaczymy jak wyjdzie:)... pozdrawiam dziêx
 

freezef1 
Wys³any: 2011-12-17, 23:22   
0
UP DOWN

Posty: 117
a przed lakierem jak chcesz to daj Barcoat od upola lub cos podobnego i bedziesz pewien ze nie zerzre sie nic:P pozdro powodzenia
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group