Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
YAMAHER
Wysłany: 2012-09-02, 23:07   
0
UP DOWN

Robert --> pytam serio i daruj sobie te "cenne" uwagi.

Sw.Piotrek 
Wysłany: 2012-09-02, 23:52   
0
UP DOWN

Tania, chińska zabawka. O tyle że nie rozpada się za szybko (podobno).

Lackdoctor 
Wysłany: 2012-09-03, 00:12   
0
UP DOWN

YAMAHER napisał/a:
pytam serio

Gdy w ofercie nie było nic dobrego poza satą... taki pistolet napawał dumą lakiernika który mógł sie nim pochwalić.
Powaga.
Coś na kształt dzisiejszego lare.

Lackdoctor 
Wysłany: 2012-09-03, 00:17   
0
UP DOWN

Cytat:
Pistolet do 100zł

Hmmmm .
Może nie do 100 zł, ale patrząc na fakt że szukałem mini i było o tym na forum....
To może zamiast chińszczyzny pokażę moje dzisiejsze zdobycze... 0.8 SR i 1.0 SR.
Pistolety w cenie sico... lombard słabo się orientował co sprzedaje.
https://picasaweb.google.com/116720131614707624098/2Wrz2012?authkey=Gv1sRgCJLnv7eHvqLM7AE

PROJEKTER
Wysłany: 2012-09-03, 08:01   
0
UP DOWN

:shock: ... rzuciłem okiem na pierwsze foto i mówię .... no NIE MINI JET 3000 w złocie w wersji limitowanej a Ja nawet nie wiem że takie były ??? .... ale potem się uspokoiłem :spoko:

Jak widać trochę wysiłku i inwencji i MOŻNA. Przy większym wysiłku można nawet wyposażyć profesjonalnie cała lakiernię, a nie iść jak durny osioł na łatwiznę i kupować szmelc typu SRICO w kolorze sr aczki. Po za aukcjami, lombardami i okazjami między fachowcami są jeszcze targi, plajtujące firmy, czyszczenie magazynów, wycofywanie modelu i wprowadzanie nowego, zakup na dogodne raty bez oprocentowania, barter w zamian za zakupy towarów. kilka sposobów na to żeby nie dotykać gó wna ... ale oczywiście najłatwiej jest wleźć na forum i walnąć głupie pytanie o pistolet za 1 zł. :sciana:

Lackdoctor 
Wysłany: 2012-09-03, 10:14   
0
UP DOWN

PROJEKTER napisał/a:
Jak widać trochę wysiłku

Pistolety rozkręcone do ostatniej śrubki i zawleczki.
Wszystkie detale jak z karty serwisowej sprawdzone, wyczyszczone.
Nie zapomniałem o kanałach, bo to była główna przyczyna ich sprzedaży.
A sam wiesz jak sie prosto i skutecznie czyści kanały w sacie. :tak:
Jeden mały element w jednej z nich jest nadszarpnięty zebem czasu.
Uszczelniacz zaworka powietrza.
Leciutko słychać nieszczelność.
Wada praktycznie niezauważalna dla 90% lakierników.
http://scr.hu/screenshooter/1269209/rbwmair
44826 to numer potrzebnej częsci.
Ma ktośśśś ????????????
PS.

Sata jest niezniszczalna.
Korpus tak zrobiony że dostęp jest idealny do każdej newralgicznej części kanałów, rozbieralne jest wszystko a system uszczelnienia o konstrukcji docisku za pomocą siły sprężynki jest idealny.
Gwarantuje max uszczelnienie praktycznie na zawsze.

Pierwszy raz rozbierałem totalnie pistolet i jestem pod wrażeniem prostoty i skuteczności rozwiązań.

Aha... tych mikrokanałów w korpusie nie stwierdzono. :D

Robertlodz09 
Wysłany: 2012-09-03, 10:41   
0
UP DOWN

Witam kolego Lackdoctor ,
tą aukcje obserwowałem i czekałem na tzw. "rozwój sytuacji" ^^ ale jak się "skończyła" i kto kupił to już teraz widzę ;) Zostaje tylko pogratulować zakupu :tak:

Co do tej "uszkodzonej" części to w tym tygodniu albo w przyszłym będę w serwisie Sata :tak:
Ta część o numerze 44826 kosztuje według katalogu Sata na 2012 r.,(jaki mam przed sobą) około 4,40 euro a w naszych warunkach do tego należy dodać 23% VAT-u

Robertlodz09 
Wysłany: 2012-09-03, 10:42   
0
UP DOWN

Lackdoctor napisał/a:
lombard słabo się orientował co sprzedaje.

On tylko "odzyskiwał" pieniądze ;) stratny jest "ktoś inny" :tak:

Robertlodz09 
Wysłany: 2012-09-03, 10:46   
0
UP DOWN

YAMAHER napisał/a:
Robert --> pytam serio

Zadałeś pytanie ..............
Sw.Piotrek napisał/a:
Tania, chińska zabawka

A tutaj kolega udzielił .... odpowiedzi ;)
Pozdrawiam! :spoko:

Robertlodz09 
Wysłany: 2012-09-03, 10:51   
0
UP DOWN

Lackdoctor napisał/a:
Gdy w ofercie nie było nic dobrego poza satą... taki pistolet napawał dumą lakiernika

Chyba tylko do tzw. pierwszego lakierowania ;) Jednak wszystko zależy od egzemplarza na jaki "natrafimy" ^^

Lackdoctor 
Wysłany: 2012-09-03, 11:25   
+1
UP DOWN

Robertlodz09 napisał/a:

Chyba tylko do tzw. pierwszego lakierowania

W tamtych czasach to mi lakierowali auta a ja się na tym znałem na zasadzie... pomalowany, świeci się.. ok.

Robertlodz09 napisał/a:
tą aukcje obserwowałem i czekałem na tzw. "rozwój sytuacji" ale jak się "skończyła" i kto kupił to już teraz widzę Zostaje tylko pogratulować zakupu

No to widziałeś w jakim stanie były.
Jedna w miarę a druga to ulepa z farb i lakierów.
Chyba dzięki temu uchowały się w całkiem dobrym stanie.

Myslę że 250 zł za szt to całkiem przyzwoita cena. :roll:
Dodam że ja potrzebuję jedną a drugą oddałem po kosztach dla @Marer.

Gratis czyszczenie - chyba 6 godzin czyściłem je obie.
http://screenshooter.net/1751766/spwgxbv
http://screenshooter.net/1751766/tmnxvud

Niby tragedii nie było, ale koleś wybitnie nie cenił sprzętu, lub oszczędzał nitro.

YAMAHER
Wysłany: 2012-09-04, 13:42   
0
UP DOWN

Lacdoctor --> gdzie taka okazje trafiłes :D ???

A podczas zakupu pistoletu jak sprawdzic najlepiej jego stan ?? Pomijajac rozkrecanie iglicy i dyszy.

Marcino 
Wysłany: 2012-10-30, 08:52   
0
UP DOWN

PAnowie kupię napewno taki tani :
http://allegro.pl/sico-to...2729541119.html

Do amatorkiego malowania polecacie HP czy może HVLP?

Może ktoś w kilu słowach podać za i przeciw, ??
NA aukcji pisza...
Cytat:
Do lakierowania lakierami akrylowymi koloryzowanymi, przemysłowymi oraz akrylowymi bezbarwnymi zaleca się używanie pistoletu typu RP, HP z ciśnieniem roboczym 3-5 BAR, ponieważ przy lakierowaniu HVLP uzyskujemy zbyt pomarszczoną powierzchnię (tzw skórkę pomarańczy).

Cytat:
Pistolet typu HVLP jest przeznaczony głównie do nanoszenia lakierów bazowych metalicznych i perłowych oraz lakierów bezbarwnych.
Nie oznacza to jednak, że nie można nimi nanosić lakierów akrylowych i poliuretanowych. Bardzo dobre wyniki uzyskuje się tam gdzie wymagane jest małe zapylenie.
Posiadają one ponad 65% wydajności nanoszenia, przy ciśnieniu wejściowym 1,5-3 BAR

Czy kompresor ma tutaj znaczenie, mam ABAC 2800B i zbiornik 100l?
Pozdrawiam

Dumel19
Wysłany: 2012-10-30, 09:10   
+1
UP DOWN

Marcino napisał/a:
Do amatorkiego malowania polecacie HP czy może HVLP?

do amatorskiego malowania obojetnie który, jak sie nauczysz to jednym pistoletem(amatorsko) wszystko umalujesz ;) co prawda nie bedzie to zgodne z żadnymi normami ale malować będziesz :)

a kompresor to oblicz wydajność i ogień ośka maluj :) Pozdrawiam.

Marcino 
Wysłany: 2012-10-30, 09:23   
0
UP DOWN

Dzieki , Nie chodzi mi tu o spełnianie zadnych norm puki co,

Pamiętam swoje pierwsze lakieownie 126p.... pistolet to jakiś zabytek wujka mojego był ale dałem rade...

diablo74 
Wysłany: 2012-10-30, 09:28   
+1
UP DOWN

ja bym Ci sugerował kupić hp łatwiej na początku, pistoletem hvlp będziesz miał problemy z akrylami przynajmniej w tej "klasie" pistoletów :spoko:

Marcino 
Wysłany: 2012-10-30, 09:48   
0
UP DOWN

diablo74,
O to mi własnie chodzi.
dzieki

celest1 
Wysłany: 2013-03-17, 10:23   
0
UP DOWN
Celest1

Witam, ciekawi mnie który z podanych przeze mnie pistoletów jest najlepszy (mam sprężarkę o przepustowości 300l/min, zbiornik sprężarki 150l, dwutłokowa).
Na pistolet chcę przeznaczyć max 300zł

1. http://allegro.pl/pistole...3106698793.html

2. http://allegro.pl/pistole...3093194395.html

3. http://allegro.pl/pistole...3106682464.html

Wiem że to same chińskie badziewia, ale jak już byście mieli z pośród nich wybierać to co byście wybrali ??? :D

hamir 
Wysłany: 2013-03-17, 10:39   
0
UP DOWN

najtańszy :spoko:

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-03-17, 11:01   
0
UP DOWN

Nr. 2

juny 
Wysłany: 2013-03-17, 11:20   
0
UP DOWN

Kup taki sprzęt jak ma lare za 350zł

http://allegro.pl/pistole...3076238674.html
Tylko u nich nazywa się to Lare STI :spoko:

PROJEKTER
Wysłany: 2013-03-17, 12:15   
+1
UP DOWN

Który z was zamawiał coś osobiście w Chinach, lub handlował z firmą pośredniczącą która ma tam swoją siedzibę ? :cool: Tak mnie to ciekawi ... bo odnoszę wrażenie że jak coś dla was wygląda podobnie tzn że jest to już to samo. :sciana:

Auarita to największy producent pistoletów na świecie. http://www.auarita.com/

Podrabiają wszytko co jest na świecie produkowane nawet piękne zestawy filtracyjne SATA 444. http://www.auarita.com/pro/20121031130565.jpg ^^

Generalnie produkują tanio czyli syf ... ale jak to w chinach jest zwyczajem klient płaci więcej ... klient dostaje lepszy towar. Korpus pistoletu lakierniczego to odlew. Jakość tego sprzętu zależy już tylko od obróbki. Można to zrobić powierzając zadanie tanim automatom i prosto po wywierceniu dziur i wypolerowaniu założyć uniwersalny zestaw głowicy do pudełka i w świat.

Można też na zamówienie klienta 100 ... 1000 lub 10 000 korpusów o określonym kształcie skierować do obróbki na znacznie nowocześniejszym i o wiele precyzyjniejszym sprzęcie a tam .... jeżeli tylko klient chce za to płacić kontrolować każdy etap obróbki. Wreszcie doposażyć go w detale o znacznie większej trwałości i precyzji montując np model SATA 4000 w takim standardzie wykonania że specjaliści z Kornwesthaim mieli by problem z odróżnieniem czy to ich czy nie ich produkt ... tak się zresztą stało kilkanaście lat temu na Automechanice skąd w efekcie Auarita została wyproszona ( grzecznie mówiąc ) z targów.

Jednym łowem - MOŻNA skopiować każdy pistolet z idealną precyzją. Tu jednak pojawia się ekonomiczny problem PO CO ? :tak: Producent musi sprzedawać. Kluczem do sukcesu chińskich produktów jest cena i jednorazowe zastosowanie. Kto o tym wie kupuje tanio realizuje zadanie wywala i zapomina. Narzędzie jest kosztem wykonania zadania. Ma spełniać tylko podstawową rolę ... w tym przypadku jakoś tam rozpylić lakier. Dureń myśli że to okazja i kupuje tanio bo nie ma znaczka renomowanego wytwórcy ... myśli tak bo to Dureń. Zarówno tych co wykonują zadania jednorazowo oraz Durniów lakierniczych jest masa więc ku uciesze chińskich producentów tani szajs sprzedaje się w tonach, a nie tylko sztukach.
Podróbka / kopia na tym samym poziomie co oryginał kosztować musi połowę tego co oryginał ... czyli tyle ile zakup hurtowa oryginałów u producenta ... W efekcie idealna kopia będzie tylko trochę tańsza od oryginału ... i kto to kupi ? Tylko ten co da się :tak: oszukać ... a na tym nie da się oprzeć egzystencji największego wytwórcy pistoletów na świecie.

Zdarza się jednak że pojawi się wymagający hurtowy odbiorca gdzieś w Europie. Wtedy macie takie produkty jak LARE może JA 6111 nie opisywany tu jeszcze Schneider i jego gama pistoletów lakierniczych i jeszcze ok 20 innych marek z których cześć znacie ( Nie stawiam ich w jednej linii tylko w jednej grupie. pistolet Schneidera kosztuje 1300 zł ;) ) Cena nie ma znaczenia. Cwaniak sprzeda wam szajs za 540 zł twierdząc marketingowo, że to rewelacja. Stworzy nawet nową markę. Ktoś kto na rynku działa od lat i ma już uznaną pozycję nie będzie się wygłupiał i ryzykował. Osadzi mądrze cenę tak żeby odpowiadała jakości i standardowi wyrobu szczególnie wtedy gdy ma w ofercie inne pistolety w gamie od 100 do 3 000 zł ;)

Teraz konkluzja ... Gdy zwykły zamawiający chce handlować pistoletami z Chin to dostanie je nawet w lepszej jakości, ale to nadal pistolety ogólnego stosowania ( z zasady HP bo te najłatwiej jest zrobić i skonfigurować ) Gdy jednak zamawiający sprzedaje tylko pistolety dla przemysłu to poprosi o takie z dolnym podejściem, szerokim strumieniem, oszczędne, wydajne, dysze dostosowane do pracy ze sprężonym materiałem ....

CO jednak gdy zamawiający chce tylko pistolety do refinishu ... mało tego zapłaci więcej za wyższą jakość ? ;) Wtedy macie na rynku rodzynek. Tanio i na niezłym poziomie. Skapujcie to szybko to skończy się to wasze skakanie po allegro od jednej aukcji do drugiej i pytania o tani pistolet. Nie ma tanich pistoletów do refinishu. Te które w miarę się do tego nadają ... czyli nie ułatwią wam zadania, ale też nie pomogą jak te markowe ... jest tylko garstka.

celest1 
Wysłany: 2013-03-17, 15:38   
0
UP DOWN
Celest1

Kolega PROJEKTER się rozpisał i ukazał nam swoje przemyslenia ^^
mnie tylko ciekawi czy jest jakaś różnica pomiędzy pistoletami, które przedstawiłem, czy wszystkie trzy to taki sam bubel tylko w innej oprawie ??
dodam ze nie maluję zawodowo, ale na malowaniu się troszkę znam i potrzebuję pistolet do malowania np jednego elementu samochodu w miesiącu, gdy np żona przetrze na parkingu drzwi bądź zderzak. Więc wydatki rzędu 2 tyś na Sata nie mają sensu.
Moje pytanie jest takie, jaki pistolet kupić powiedzmy do 400zł?
I jaka jest różnica między chińskimi bublami ?

Pozdrawiam :)

hamir 
Wysłany: 2013-03-17, 15:43   
+1
UP DOWN

celest1 napisał/a:
Wejdz na dział WARSZTAT,jest tam teraz temat na topie :cool:

celest1 
Wysłany: 2013-03-17, 19:00   
0
UP DOWN
Celest1

Poczytałem trochę w dziale "warsztat" i reklamują tam pistolet LARE EVOLUTION
http://allegro.pl/lare-ev...3088861936.html
Tylko, że reklamuje go osoba która jest sprzedawcą pistoletów ^^ .
Ja chyba zostanę przy chińczykach :D jak już się odrobią (pomalują ze dwa elementy ^^ ) to pomyślę o Sacie czy Iwacie, lub czymś z tej półki :)

POLYKAR.PL
[Usunięty]
Wysłany: 2013-03-17, 19:17   

celest1 napisał/a:
potrzebuję pistolet do malowania np jednego elementu samochodu w miesiącu, gdy np żona przetrze na parkingu drzwi bądź zderzak.

Hmmm , zastanawiam się w takim razie jak wygląda Twoje auto przecierane regularnie co miesiąc przez szanowną małżonkę .... :rotfl:

PROJEKTER
Wysłany: 2013-03-17, 21:36   
0
UP DOWN

celest1 napisał/a:
Kolega PROJEKTER się rozpisał i ukazał nam swoje przemyslenia ^^

To wiesz co koleś ... kup se SICO. Zajebista machina. Nastawiasz program 3, a tam masz lakierowanie po rysach jakie zrobiła żona 3a na parkingu. 3b przy wjeździe do garażu Nastawiasz i za godzinę nie ma śladu. :/

Jutro znajdę dla wszystkich imbecyli, którzy błagają żeby ich robić w cienki ch..j jakiś złom tańszy od SICO i to będzie od poniedziałku mój top :spoko:

juny 
Wysłany: 2013-03-17, 21:42   
0
UP DOWN

PROJEKTER,
:spoko:

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-03-17, 21:45   
0
UP DOWN

PROJEKTER napisał/a:

Jutro znajdę dla wszystkich imbecyli, którzy błagają żeby ich robić w cienki ch..j jakiś złom tańszy od SICO i to będzie od poniedziałku mój top

Ja już taki mam ..... ;)
"Idealny" na tzw. "dobry początek dla amatora" ;) Jutro dodam fotki.... a dla 'zainteresowanych" dodam że mam to "cacko" na sprzedaż :D Dostałem i chcę "pomóc" jakiemuś "zbłąkanemu amatorowi"..... ;)
Także ,jeśli ktoś jest "zainteresowany" to "rozpruwać skarpety" i tylko kupować....... :D
Cena to ..... może połowa tej kwoty jaka jest w tytule tematu..... ;)

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-03-17, 21:47   
0
UP DOWN

A ,to "cacko" to taki chińsko-taywański ala-HVLP :D
Jego właściciel mówił że zapłacił za niego w sklepie w Łodzi aż ponad 350zł :tak: także panowie to jest chyba "prawdziwa okazja".... ;) Pooleccaammm........ :D

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-03-17, 22:17   
0
UP DOWN

celest1 napisał/a:
Ja chyba zostanę przy chińczykach

To tak samo jak i ja....... ;) :spoko: "Kocham je" za ich cenę ...... ^^

okoń
Wysłany: 2013-03-17, 22:18   
0
UP DOWN

celest1 napisał/a:
dodam ze nie maluję zawodowo, ale na malowaniu się troszkę znam i potrzebuję pistolet do malowania np jednego elementu samochodu w miesiącu, gdy np żona przetrze na parkingu drzwi bądź zderzak. Więc wydatki rzędu 2 tyś na Sata nie mają sensu.

To może dołóż jeszcze parę zł i kum np SATA MiniJet ... Na parę elementów styknie a efekt i komfort pracy ... sam dopowiedz

diablo74 
Wysłany: 2013-03-17, 22:20   
0
UP DOWN

Robert dawaj tą "okazję" myślę że dziś pójdzie jak "ciepłe bułki" :rotfl:

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-03-17, 22:21   
0
UP DOWN

okoń napisał/a:
To może dołóż jeszcze parę zł i kum np SATA MiniJet .

Eeeee kolego ;) to jest temat o pistolecikach do 100zł ^^
Także może jakieś...... Srico mini...... ^^ Też "starczy" na "parę elementów..." :D albo i nie..... ^^

juny 
Wysłany: 2013-03-17, 22:22   
0
UP DOWN

:rotfl: Haha pocisk ^^
Jak się uprzesz to kupisz sate do 100zł :D

Wiem po sobie ^^ :rotfl:

okoń
Wysłany: 2013-03-17, 22:26   
0
UP DOWN

Hehe niedoczytałem że to do 100zł :D Jedno zero w te czy w te :x: Jeszcze trochę i by było ciężko SICO dostać w tej cenie ^^

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-03-17, 23:41   
0
UP DOWN

diablo74 napisał/a:
Robert dawaj tą "okazję" myślę że dziś pójdzie

Spokojnie... ;) Muszę go "trochę dopieścić" aby robił "wrażenie" na potencjalnych ... "kupcach"..... :D

PROJEKTER
Wysłany: 2013-03-18, 00:01   
0
UP DOWN

Zaczynam powoli rozumieć twoją strategię Robercie :spoko: Inteligencja lakiernicza wymarła, a przygłupy nie odróżniają badyla z drewna od pistoletu z Chin. Teraz tylko potrzeba się zalogować z tabletu pod innym nickiem i doradzać ^^ . Ja będę piał z zachwytu nad badylem... Ty potwierdzisz że jest niezły ... i każdy frajer dostanie guna za 100 zł. Odliczając koszt będzie po 40 zł na głowę ... 15 razy na dzień. ^^ Jak zaczną piszczeć że szajs ... to się ich odeśle do postów Projekter żeby sobie poczytali o pistoletach i ewentualnie kupili SATA jak chcą mieć cacko ^^ .

A teraz, aż żal zmarnować taki potencjał głupoty jak pcha się tłumnie w każdym temacie ^^

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-03-18, 00:08   
0
UP DOWN

PROJEKTER napisał/a:
teraz, aż żal zmarnować taki potencjał głupoty jak pcha się tłumnie w każdym temacie

Trzeba go uczciwie "wykorzystać" skoro to są już "potencjalni klienci" .... ;) ^^ na "super cacuszka...." ^^
idealne do "malnięcia sobie" czegoś w domu , koło domu w ogrodzie czy za stodołą ...... ;) ^^
A "ta cena działa cuda...." i pobudza u kupca......... "wyobrażnię" :D

PROJEKTER
Wysłany: 2013-03-18, 00:25   
0
UP DOWN

Fakt.

Nie doceniałem potencjału jaki niesie ze sobą skrajna głupota ^^ Chyba jedną nogą jestem jeszcze na takim forum gdzie zawodowi lakiernicy pytają o skomplikowane zagadnienia zakresu technologi, a nie uczą o tym na szkoleniach. Do głowy mi nie przyszło że można się zalogować na forum i zapytać jaki pistolet mam kupić do pomalowania bramy i czy nada się też do felg :x:

Dotąd myślałem, że malowanie sprayem to już dno dna czyli głęboki torf rzeczny ... a tu proszę ... bezkresny ocean głupoty ... i tak to prosto można przerobić na kasę ... WOW. :shock:

hamir 
Wysłany: 2013-03-18, 14:52   
0
UP DOWN

PROJEKTER napisał/a:
malowanie sprayem
^^
nie chce zakładac nowego tematu-Jaki spray polecicie do 5 zł? :cool: :help:

celest1 
Wysłany: 2013-03-18, 16:29   
0
UP DOWN
Celest1

Tak czytam to i inne fora i myślę, że może jednak warto kupić jakiś lepszy pistolet, lepszy w moim pojęciu znaczy max do 600 zł, może mi doradzicie jeśli się tak dobrze znacie na rzeczy który mam wybrać i czy podane przeze mnie propozycje mają jakiś sens, czy to też podróbki oryginałów ???
1. http://allegro.pl/lare-ev...3106348656.html
2. http://allegro.pl/pistole...3076031805.html
3. http://allegro.pl/pistole...3089518122.html
4. http://allegro.pl/devilbi...3055505382.html
5. http://allegro.pl/devilbi...3099928401.html
6. http://allegro.pl/pistole...3094512299.html

Na Sata mnie po prostu nie stać, nie będę kupował pistoletu za 2 tyś żeby leżał na półce.
Myślałem, że forum jest po to aby pomagać, dowiedzieć się czegoś nowego i korzystać z doświadczenia innych ale może się mylę :)
nie każdy jest alfą i omegą która wszystko wie, dlatego chciałem skorzystać z forum i dowiedzieć się czy warto jest kupować jakiś szmelc za 100 - 300 zł, zresztą wydawało mi się że taki temat jest tu omawiany??? :D
Pozdrawiam

celest1 
Wysłany: 2013-03-18, 16:34   
0
UP DOWN
Celest1

Znalazłem jeszcze takie coś :

http://allegro.pl/devilbi...3101208090.html

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-03-18, 16:41   
0
UP DOWN

hamir napisał/a:
Jaki spray polecicie do 5 zł?

Muchozol....... dobrze "usypia" owady... ^^

juny 
Wysłany: 2013-03-18, 16:45   
0
UP DOWN

Haha śmiej sie robert ale są :

http://allegro.pl/lakier-...3075815019.html

Lackdoctor 
Wysłany: 2013-03-18, 16:46   
0
UP DOWN

Robertlodz09 napisał/a:
dobrze "usypia" owady...

Kosztuje 8 zł.... więc raczej 5 zeta starczy na gaz do zapalniczek.

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-03-18, 16:49   
0
UP DOWN

celest1 napisał/a:
czytam to i inne fora i myślę, że może jednak warto kupić jakiś lepszy pistolet,
celest1 napisał/a:
Na Sata mnie po prostu nie stać, nie będę kupował pistoletu za 2 tyś żeby leżał na półce.
celest1 napisał/a:
czy warto jest kupować jakiś szmelc za 100 - 300 zł,

:spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: ;) ;) ;)
Ja kolego polecam "super hiper ach i och pistolecik" ala-skośnooki HVLP ;) który to jest moją "własnością" ;) Pistolet jest "boski" wymiata wszystko "pod stół" :D szczególnie jak latają muchy czy chodzą karaluchy po malowanym przedmiocie.... ;) :D
Oddam Ci go (nie siebie :D ) za jedyne ...... no powiedzmy za takie luksusy jakim jest to ...50zł ;) Także dobrze przemyśl i wyciągaj skarpetę z monetkami.... ;)
Wieczorem zapodam fotki tego "cacuszka" ;)

A z tych co podałeś to kupuj nr. 5 tj. DeVilbiss GTI Pro :tak: :spoko: to jest naprawdę firmowy pistolet do "samochodówki" :tak:

Robertlodz09 
Wysłany: 2013-03-18, 16:51   
0
UP DOWN

Lackdoctor napisał/a:
Kosztuje 8 zł.... więc raczej 5 zeta starczy

A przeterminowany z tzw. wyprzedaży.... ;)

hamir 
Wysłany: 2013-03-18, 16:55   
0
UP DOWN

no i po co pistolet za 600zl?
za to jest 120 puszek lakieru
2 szpraye na element liczac srednio, po 150 zeta element to sie rowna 9000 zeta!
teraz przychod-koszta=dochod.....sami policzcie! ^^
Lakiernictwo w amatorskim wydaniu to ŻYŁA ZŁOTA!
:cool:

juny 
Wysłany: 2013-03-18, 16:57   
0
UP DOWN

Hahahaha
^^ ^^

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu