Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
YAMAHER
Wys³any: 2012-09-02, 22:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Robert --> pytam serio i daruj sobie te "cenne" uwagi.
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2012-09-02, 22:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Tania, chiñska zabawka. O tyle ¿e nie rozpada siê za szybko (podobno).
_________________
http://niezalezna.pl/
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-09-02, 23:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
YAMAHER napisa³/a:
pytam serio


Gdy w ofercie nie by³o nic dobrego poza sat±... taki pistolet napawa³ dum± lakiernika który móg³ sie nim pochwaliæ.
Powaga.
Co¶ na kszta³t dzisiejszego lare.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-09-02, 23:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Cytat:
Pistolet do 100z³

Hmmmm .
Mo¿e nie do 100 z³, ale patrz±c na fakt ¿e szuka³em mini i by³o o tym na forum....
To mo¿e zamiast chiñszczyzny poka¿ê moje dzisiejsze zdobycze... 0.8 SR i 1.0 SR.
Pistolety w cenie sico... lombard s³abo siê orientowa³ co sprzedaje.
https://picasaweb.google.com/116720131614707624098/2Wrz2012?authkey=Gv1sRgCJLnv7eHvqLM7AE
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-09-03, 07:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
:shock: ... rzuci³em okiem na pierwsze foto i mówiê .... no NIE MINI JET 3000 w z³ocie w wersji limitowanej a Ja nawet nie wiem ¿e takie by³y ??? .... ale potem siê uspokoi³em :spoko:

Jak widaæ trochê wysi³ku i inwencji i MO¯NA. Przy wiêkszym wysi³ku mo¿na nawet wyposa¿yæ profesjonalnie ca³a lakierniê, a nie i¶æ jak durny osio³ na ³atwiznê i kupowaæ szmelc typu SRICO w kolorze sr aczki. Po za aukcjami, lombardami i okazjami miêdzy fachowcami s± jeszcze targi, plajtuj±ce firmy, czyszczenie magazynów, wycofywanie modelu i wprowadzanie nowego, zakup na dogodne raty bez oprocentowania, barter w zamian za zakupy towarów. kilka sposobów na to ¿eby nie dotykaæ gó wna ... ale oczywi¶cie naj³atwiej jest wle¼æ na forum i waln±æ g³upie pytanie o pistolet za 1 z³. :sciana:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-09-03, 09:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
Jak widaæ trochê wysi³ku

Pistolety rozkrêcone do ostatniej ¶rubki i zawleczki.
Wszystkie detale jak z karty serwisowej sprawdzone, wyczyszczone.
Nie zapomnia³em o kana³ach, bo to by³a g³ówna przyczyna ich sprzeda¿y.
A sam wiesz jak sie prosto i skutecznie czy¶ci kana³y w sacie. :tak:
Jeden ma³y element w jednej z nich jest nadszarpniêty zebem czasu.
Uszczelniacz zaworka powietrza.
Leciutko s³ychaæ nieszczelno¶æ.
Wada praktycznie niezauwa¿alna dla 90% lakierników.
http://scr.hu/screenshooter/1269209/rbwmair
44826 to numer potrzebnej czêsci.
Ma kto¶¶¶¶ ????????????
PS.

Sata jest niezniszczalna.
Korpus tak zrobiony ¿e dostêp jest idealny do ka¿dej newralgicznej czê¶ci kana³ów, rozbieralne jest wszystko a system uszczelnienia o konstrukcji docisku za pomoc± si³y sprê¿ynki jest idealny.
Gwarantuje max uszczelnienie praktycznie na zawsze.

Pierwszy raz rozbiera³em totalnie pistolet i jestem pod wra¿eniem prostoty i skuteczno¶ci rozwi±zañ.

Aha... tych mikrokana³ów w korpusie nie stwierdzono. :D
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2012-09-03, 09:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Witam kolego Lackdoctor ,
t± aukcje obserwowa³em i czeka³em na tzw. "rozwój sytuacji" ^^ ale jak siê "skoñczy³a" i kto kupi³ to ju¿ teraz widzê ;) Zostaje tylko pogratulowaæ zakupu :tak:

Co do tej "uszkodzonej" czê¶ci to w tym tygodniu albo w przysz³ym bêdê w serwisie Sata :tak:
Ta czê¶æ o numerze 44826 kosztuje wed³ug katalogu Sata na 2012 r.,(jaki mam przed sob±) oko³o 4,40 euro a w naszych warunkach do tego nale¿y dodaæ 23% VAT-u
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2012-09-03, 09:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Lackdoctor napisa³/a:
lombard s³abo siê orientowa³ co sprzedaje.

On tylko "odzyskiwa³" pieni±dze ;) stratny jest "kto¶ inny" :tak:
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2012-09-03, 09:46   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
YAMAHER napisa³/a:
Robert --> pytam serio

Zada³e¶ pytanie ..............
Sw.Piotrek napisa³/a:
Tania, chiñska zabawka

A tutaj kolega udzieli³ .... odpowiedzi ;)
Pozdrawiam! :spoko:
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2012-09-03, 09:51   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Lackdoctor napisa³/a:
Gdy w ofercie nie by³o nic dobrego poza sat±... taki pistolet napawa³ dum± lakiernika

Chyba tylko do tzw. pierwszego lakierowania ;) Jednak wszystko zale¿y od egzemplarza na jaki "natrafimy" ^^
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-09-03, 10:25   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Robertlodz09 napisa³/a:

Chyba tylko do tzw. pierwszego lakierowania

W tamtych czasach to mi lakierowali auta a ja siê na tym zna³em na zasadzie... pomalowany, ¶wieci siê.. ok.

Robertlodz09 napisa³/a:
t± aukcje obserwowa³em i czeka³em na tzw. "rozwój sytuacji" ale jak siê "skoñczy³a" i kto kupi³ to ju¿ teraz widzê Zostaje tylko pogratulowaæ zakupu


No to widzia³e¶ w jakim stanie by³y.
Jedna w miarê a druga to ulepa z farb i lakierów.
Chyba dziêki temu uchowa³y siê w ca³kiem dobrym stanie.

Myslê ¿e 250 z³ za szt to ca³kiem przyzwoita cena. :roll:
Dodam ¿e ja potrzebujê jedn± a drug± odda³em po kosztach dla @Marer.

Gratis czyszczenie - chyba 6 godzin czy¶ci³em je obie.
http://screenshooter.net/1751766/spwgxbv
http://screenshooter.net/1751766/tmnxvud

Niby tragedii nie by³o, ale kole¶ wybitnie nie ceni³ sprzêtu, lub oszczêdza³ nitro.
 

YAMAHER
Wys³any: 2012-09-04, 12:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 1975
Lacdoctor --> gdzie taka okazje trafi³es :D ???

A podczas zakupu pistoletu jak sprawdzic najlepiej jego stan ?? Pomijajac rozkrecanie iglicy i dyszy.
 

Marcino 
Wys³any: 2012-10-30, 08:52   
0
UP DOWN

Posty: 218
Sk±d: okolice Tczewa
PAnowie kupiê napewno taki tani :
http://allegro.pl/sico-to...2729541119.html

Do amatorkiego malowania polecacie HP czy mo¿e HVLP?

Mo¿e kto¶ w kilu s³owach podaæ za i przeciw, ??
NA aukcji pisza...
Cytat:
Do lakierowania lakierami akrylowymi koloryzowanymi, przemys³owymi oraz akrylowymi bezbarwnymi zaleca siê u¿ywanie pistoletu typu RP, HP z ci¶nieniem roboczym 3-5 BAR, poniewa¿ przy lakierowaniu HVLP uzyskujemy zbyt pomarszczon± powierzchniê (tzw skórkê pomarañczy).


Cytat:
Pistolet typu HVLP jest przeznaczony g³ównie do nanoszenia lakierów bazowych metalicznych i per³owych oraz lakierów bezbarwnych.
Nie oznacza to jednak, ¿e nie mo¿na nimi nanosiæ lakierów akrylowych i poliuretanowych. Bardzo dobre wyniki uzyskuje siê tam gdzie wymagane jest ma³e zapylenie.
Posiadaj± one ponad 65% wydajno¶ci nanoszenia, przy ci¶nieniu wej¶ciowym 1,5-3 BAR

Czy kompresor ma tutaj znaczenie, mam ABAC 2800B i zbiornik 100l?
Pozdrawiam
 

Dumel19
Wys³any: 2012-10-30, 09:10   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 5 razy
Posty: 397
Sk±d: LKR
Marcino napisa³/a:
Do amatorkiego malowania polecacie HP czy mo¿e HVLP?


do amatorskiego malowania obojetnie który, jak sie nauczysz to jednym pistoletem(amatorsko) wszystko umalujesz ;) co prawda nie bedzie to zgodne z ¿adnymi normami ale malowaæ bêdziesz :)

a kompresor to oblicz wydajno¶æ i ogieñ o¶ka maluj :) Pozdrawiam.
 
 

Marcino 
Wys³any: 2012-10-30, 09:23   
0
UP DOWN

Posty: 218
Sk±d: okolice Tczewa
Dzieki , Nie chodzi mi tu o spe³nianie zadnych norm puki co,

Pamiêtam swoje pierwsze lakieownie 126p.... pistolet to jaki¶ zabytek wujka mojego by³ ale da³em rade...
 

diablo74 
Wys³any: 2012-10-30, 09:28   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 600
ja bym Ci sugerowa³ kupiæ hp ³atwiej na pocz±tku, pistoletem hvlp bêdziesz mia³ problemy z akrylami przynajmniej w tej "klasie" pistoletów :spoko:
 

Marcino 
Wys³any: 2012-10-30, 09:48   
0
UP DOWN

Posty: 218
Sk±d: okolice Tczewa
diablo74,
O to mi w³asnie chodzi.
dzieki
 

celest1 
Wys³any: 2013-03-17, 10:23   
0
UP DOWN
Celest1

Posty: 9
Sk±d: Podkarpacie
Witam, ciekawi mnie który z podanych przeze mnie pistoletów jest najlepszy (mam sprê¿arkê o przepustowo¶ci 300l/min, zbiornik sprê¿arki 150l, dwut³okowa).
Na pistolet chcê przeznaczyæ max 300z³

1. http://allegro.pl/pistole...3106698793.html

2. http://allegro.pl/pistole...3093194395.html

3. http://allegro.pl/pistole...3106682464.html

Wiem ¿e to same chiñskie badziewia, ale jak ju¿ by¶cie mieli z po¶ród nich wybieraæ to co by¶cie wybrali ??? :D
 

hamir 
Wys³any: 2013-03-17, 10:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
najtañszy :spoko:
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-03-17, 11:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Nr. 2
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

juny 
Wys³any: 2013-03-17, 11:20   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Kup taki sprzêt jak ma lare za 350z³

http://allegro.pl/pistole...3076238674.html
Tylko u nich nazywa siê to Lare STI :spoko:
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-03-17, 12:15   
+1
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Który z was zamawia³ co¶ osobi¶cie w Chinach, lub handlowa³ z firm± po¶rednicz±c± która ma tam swoj± siedzibê ? :cool: Tak mnie to ciekawi ... bo odnoszê wra¿enie ¿e jak co¶ dla was wygl±da podobnie tzn ¿e jest to ju¿ to samo. :sciana:

Auarita to najwiêkszy producent pistoletów na ¶wiecie. http://www.auarita.com/

Podrabiaj± wszytko co jest na ¶wiecie produkowane nawet piêkne zestawy filtracyjne SATA 444. http://www.auarita.com/pro/20121031130565.jpg ^^

Generalnie produkuj± tanio czyli syf ... ale jak to w chinach jest zwyczajem klient p³aci wiêcej ... klient dostaje lepszy towar. Korpus pistoletu lakierniczego to odlew. Jako¶æ tego sprzêtu zale¿y ju¿ tylko od obróbki. Mo¿na to zrobiæ powierzaj±c zadanie tanim automatom i prosto po wywierceniu dziur i wypolerowaniu za³o¿yæ uniwersalny zestaw g³owicy do pude³ka i w ¶wiat.

Mo¿na te¿ na zamówienie klienta 100 ... 1000 lub 10 000 korpusów o okre¶lonym kszta³cie skierowaæ do obróbki na znacznie nowocze¶niejszym i o wiele precyzyjniejszym sprzêcie a tam .... je¿eli tylko klient chce za to p³aciæ kontrolowaæ ka¿dy etap obróbki. Wreszcie doposa¿yæ go w detale o znacznie wiêkszej trwa³o¶ci i precyzji montuj±c np model SATA 4000 w takim standardzie wykonania ¿e specjali¶ci z Kornwesthaim mieli by problem z odró¿nieniem czy to ich czy nie ich produkt ... tak siê zreszt± sta³o kilkana¶cie lat temu na Automechanice sk±d w efekcie Auarita zosta³a wyproszona ( grzecznie mówi±c ) z targów.

Jednym ³owem - MO¯NA skopiowaæ ka¿dy pistolet z idealn± precyzj±. Tu jednak pojawia siê ekonomiczny problem PO CO ? :tak: Producent musi sprzedawaæ. Kluczem do sukcesu chiñskich produktów jest cena i jednorazowe zastosowanie. Kto o tym wie kupuje tanio realizuje zadanie wywala i zapomina. Narzêdzie jest kosztem wykonania zadania. Ma spe³niaæ tylko podstawow± rolê ... w tym przypadku jako¶ tam rozpyliæ lakier. Dureñ my¶li ¿e to okazja i kupuje tanio bo nie ma znaczka renomowanego wytwórcy ... my¶li tak bo to Dureñ. Zarówno tych co wykonuj± zadania jednorazowo oraz Durniów lakierniczych jest masa wiêc ku uciesze chiñskich producentów tani szajs sprzedaje siê w tonach, a nie tylko sztukach.
Podróbka / kopia na tym samym poziomie co orygina³ kosztowaæ musi po³owê tego co orygina³ ... czyli tyle ile zakup hurtowa orygina³ów u producenta ... W efekcie idealna kopia bêdzie tylko trochê tañsza od orygina³u ... i kto to kupi ? Tylko ten co da siê :tak: oszukaæ ... a na tym nie da siê oprzeæ egzystencji najwiêkszego wytwórcy pistoletów na ¶wiecie.

Zdarza siê jednak ¿e pojawi siê wymagaj±cy hurtowy odbiorca gdzie¶ w Europie. Wtedy macie takie produkty jak LARE mo¿e JA 6111 nie opisywany tu jeszcze Schneider i jego gama pistoletów lakierniczych i jeszcze ok 20 innych marek z których cze¶æ znacie ( Nie stawiam ich w jednej linii tylko w jednej grupie. pistolet Schneidera kosztuje 1300 z³ ;) ) Cena nie ma znaczenia. Cwaniak sprzeda wam szajs za 540 z³ twierdz±c marketingowo, ¿e to rewelacja. Stworzy nawet now± markê. Kto¶ kto na rynku dzia³a od lat i ma ju¿ uznan± pozycjê nie bêdzie siê wyg³upia³ i ryzykowa³. Osadzi m±drze cenê tak ¿eby odpowiada³a jako¶ci i standardowi wyrobu szczególnie wtedy gdy ma w ofercie inne pistolety w gamie od 100 do 3 000 z³ ;)

Teraz konkluzja ... Gdy zwyk³y zamawiaj±cy chce handlowaæ pistoletami z Chin to dostanie je nawet w lepszej jako¶ci, ale to nadal pistolety ogólnego stosowania ( z zasady HP bo te naj³atwiej jest zrobiæ i skonfigurowaæ ) Gdy jednak zamawiaj±cy sprzedaje tylko pistolety dla przemys³u to poprosi o takie z dolnym podej¶ciem, szerokim strumieniem, oszczêdne, wydajne, dysze dostosowane do pracy ze sprê¿onym materia³em ....

CO jednak gdy zamawiaj±cy chce tylko pistolety do refinishu ... ma³o tego zap³aci wiêcej za wy¿sz± jako¶æ ? ;) Wtedy macie na rynku rodzynek. Tanio i na niez³ym poziomie. Skapujcie to szybko to skoñczy siê to wasze skakanie po allegro od jednej aukcji do drugiej i pytania o tani pistolet. Nie ma tanich pistoletów do refinishu. Te które w miarê siê do tego nadaj± ... czyli nie u³atwi± wam zadania, ale te¿ nie pomog± jak te markowe ... jest tylko garstka.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

celest1 
Wys³any: 2013-03-17, 15:38   
0
UP DOWN
Celest1

Posty: 9
Sk±d: Podkarpacie
Kolega PROJEKTER siê rozpisa³ i ukaza³ nam swoje przemyslenia ^^
mnie tylko ciekawi czy jest jaka¶ ró¿nica pomiêdzy pistoletami, które przedstawi³em, czy wszystkie trzy to taki sam bubel tylko w innej oprawie ??
dodam ze nie malujê zawodowo, ale na malowaniu siê troszkê znam i potrzebujê pistolet do malowania np jednego elementu samochodu w miesi±cu, gdy np ¿ona przetrze na parkingu drzwi b±d¼ zderzak. Wiêc wydatki rzêdu 2 ty¶ na Sata nie maj± sensu.
Moje pytanie jest takie, jaki pistolet kupiæ powiedzmy do 400z³?
I jaka jest ró¿nica miêdzy chiñskimi bublami ?

Pozdrawiam :)
 

hamir 
Wys³any: 2013-03-17, 15:43   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
celest1 napisa³/a:
Moje pytanie jest takie, jaki pistolet kupiæ powiedzmy do 400z³?
I jaka jest ró¿nica miêdzy chiñskimi bublami ?
Wejdz na dzia³ WARSZTAT,jest tam teraz temat na topie :cool:
 

celest1 
Wys³any: 2013-03-17, 19:00   
0
UP DOWN
Celest1

Posty: 9
Sk±d: Podkarpacie
Poczyta³em trochê w dziale "warsztat" i reklamuj± tam pistolet LARE EVOLUTION
http://allegro.pl/lare-ev...3088861936.html
Tylko, ¿e reklamuje go osoba która jest sprzedawc± pistoletów ^^ .
Ja chyba zostanê przy chiñczykach :D jak ju¿ siê odrobi± (pomaluj± ze dwa elementy ^^ ) to pomy¶lê o Sacie czy Iwacie, lub czym¶ z tej pó³ki :)
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-03-17, 19:17   

celest1 napisa³/a:
potrzebujê pistolet do malowania np jednego elementu samochodu w miesi±cu, gdy np ¿ona przetrze na parkingu drzwi b±d¼ zderzak.


Hmmm , zastanawiam siê w takim razie jak wygl±da Twoje auto przecierane regularnie co miesi±c przez szanown± ma³¿onkê .... :rotfl:
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-03-17, 21:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
celest1 napisa³/a:
Kolega PROJEKTER siê rozpisa³ i ukaza³ nam swoje przemyslenia ^^

To wiesz co kole¶ ... kup se SICO. Zajebista machina. Nastawiasz program 3, a tam masz lakierowanie po rysach jakie zrobi³a ¿ona 3a na parkingu. 3b przy wje¼dzie do gara¿u Nastawiasz i za godzinê nie ma ¶ladu. :/

Jutro znajdê dla wszystkich imbecyli, którzy b³agaj± ¿eby ich robiæ w cienki ch..j jaki¶ z³om tañszy od SICO i to bêdzie od poniedzia³ku mój top :spoko:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

juny 
Wys³any: 2013-03-17, 21:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
PROJEKTER,
:spoko:
_________________

 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-03-17, 21:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
PROJEKTER napisa³/a:

Jutro znajdê dla wszystkich imbecyli, którzy b³agaj± ¿eby ich robiæ w cienki ch..j jaki¶ z³om tañszy od SICO i to bêdzie od poniedzia³ku mój top

Ja ju¿ taki mam ..... ;)
"Idealny" na tzw. "dobry pocz±tek dla amatora" ;) Jutro dodam fotki.... a dla 'zainteresowanych" dodam ¿e mam to "cacko" na sprzeda¿ :D Dosta³em i chcê "pomóc" jakiemu¶ "zb³±kanemu amatorowi"..... ;)
Tak¿e ,je¶li kto¶ jest "zainteresowany" to "rozpruwaæ skarpety" i tylko kupowaæ....... :D
Cena to ..... mo¿e po³owa tej kwoty jaka jest w tytule tematu..... ;)
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-03-17, 21:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
A ,to "cacko" to taki chiñsko-taywañski ala-HVLP :D
Jego w³a¶ciciel mówi³ ¿e zap³aci³ za niego w sklepie w £odzi a¿ ponad 350z³ :tak: tak¿e panowie to jest chyba "prawdziwa okazja".... ;) Pooleccaammm........ :D
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-03-17, 22:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
celest1 napisa³/a:
Ja chyba zostanê przy chiñczykach

To tak samo jak i ja....... ;) :spoko: "Kocham je" za ich cenê ...... ^^
 

okoñ
Wys³any: 2013-03-17, 22:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 293
celest1 napisa³/a:
dodam ze nie malujê zawodowo, ale na malowaniu siê troszkê znam i potrzebujê pistolet do malowania np jednego elementu samochodu w miesi±cu, gdy np ¿ona przetrze na parkingu drzwi b±d¼ zderzak. Wiêc wydatki rzêdu 2 ty¶ na Sata nie maj± sensu.
Moje pytanie jest takie, jaki pistolet kupiæ powiedzmy do 400z³?
I jaka jest ró¿nica miêdzy chiñskimi bublami ?

To mo¿e do³ó¿ jeszcze parê z³ i kum np SATA MiniJet ... Na parê elementów styknie a efekt i komfort pracy ... sam dopowiedz
 

diablo74 
Wys³any: 2013-03-17, 22:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 7 razy
Posty: 600
Robert dawaj t± "okazjê" my¶lê ¿e dzi¶ pójdzie jak "ciep³e bu³ki" :rotfl:
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-03-17, 22:21   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
okoñ napisa³/a:
To mo¿e do³ó¿ jeszcze parê z³ i kum np SATA MiniJet .

Eeeee kolego ;) to jest temat o pistolecikach do 100z³ ^^
Tak¿e mo¿e jakie¶...... Srico mini...... ^^ Te¿ "starczy" na "parê elementów..." :D albo i nie..... ^^
 

juny 
Wys³any: 2013-03-17, 22:22   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
:rotfl: Haha pocisk ^^
Jak siê uprzesz to kupisz sate do 100z³ :D


Wiem po sobie ^^ :rotfl:
 

okoñ
Wys³any: 2013-03-17, 22:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 293
Hehe niedoczyta³em ¿e to do 100z³ :D Jedno zero w te czy w te :x: Jeszcze trochê i by by³o ciê¿ko SICO dostaæ w tej cenie ^^
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-03-17, 23:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
diablo74 napisa³/a:
Robert dawaj t± "okazjê" my¶lê ¿e dzi¶ pójdzie

Spokojnie... ;) Muszê go "trochê dopie¶ciæ" aby robi³ "wra¿enie" na potencjalnych ... "kupcach"..... :D
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-03-18, 00:01   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Zaczynam powoli rozumieæ twoj± strategiê Robercie :spoko: Inteligencja lakiernicza wymar³a, a przyg³upy nie odró¿niaj± badyla z drewna od pistoletu z Chin. Teraz tylko potrzeba siê zalogowaæ z tabletu pod innym nickiem i doradzaæ ^^ . Ja bêdê pia³ z zachwytu nad badylem... Ty potwierdzisz ¿e jest niez³y ... i ka¿dy frajer dostanie guna za 100 z³. Odliczaj±c koszt bêdzie po 40 z³ na g³owê ... 15 razy na dzieñ. ^^ Jak zaczn± piszczeæ ¿e szajs ... to siê ich ode¶le do postów Projekter ¿eby sobie poczytali o pistoletach i ewentualnie kupili SATA jak chc± mieæ cacko ^^ .

A teraz, a¿ ¿al zmarnowaæ taki potencja³ g³upoty jak pcha siê t³umnie w ka¿dym temacie ^^
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-03-18, 00:08   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
PROJEKTER napisa³/a:
teraz, a¿ ¿al zmarnowaæ taki potencja³ g³upoty jak pcha siê t³umnie w ka¿dym temacie

Trzeba go uczciwie "wykorzystaæ" skoro to s± ju¿ "potencjalni klienci" .... ;) ^^ na "super cacuszka...." ^^
idealne do "malniêcia sobie" czego¶ w domu , ko³o domu w ogrodzie czy za stodo³± ...... ;) ^^
A "ta cena dzia³a cuda...." i pobudza u kupca......... "wyobra¿niê" :D
 

PROJEKTER
Wys³any: 2013-03-18, 00:25   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Fakt.

Nie docenia³em potencja³u jaki niesie ze sob± skrajna g³upota ^^ Chyba jedn± nog± jestem jeszcze na takim forum gdzie zawodowi lakiernicy pytaj± o skomplikowane zagadnienia zakresu technologi, a nie ucz± o tym na szkoleniach. Do g³owy mi nie przysz³o ¿e mo¿na siê zalogowaæ na forum i zapytaæ jaki pistolet mam kupiæ do pomalowania bramy i czy nada siê te¿ do felg :x:

Dot±d my¶la³em, ¿e malowanie sprayem to ju¿ dno dna czyli g³êboki torf rzeczny ... a tu proszê ... bezkresny ocean g³upoty ... i tak to prosto mo¿na przerobiæ na kasê ... WOW. :shock:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

hamir 
Wys³any: 2013-03-18, 14:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
PROJEKTER napisa³/a:
malowanie sprayem
^^
nie chce zak³adac nowego tematu-Jaki spray polecicie do 5 z³? :cool: :help:
 

celest1 
Wys³any: 2013-03-18, 16:29   
0
UP DOWN
Celest1

Posty: 9
Sk±d: Podkarpacie
Tak czytam to i inne fora i my¶lê, ¿e mo¿e jednak warto kupiæ jaki¶ lepszy pistolet, lepszy w moim pojêciu znaczy max do 600 z³, mo¿e mi doradzicie je¶li siê tak dobrze znacie na rzeczy który mam wybraæ i czy podane przeze mnie propozycje maj± jaki¶ sens, czy to te¿ podróbki orygina³ów ???
1. http://allegro.pl/lare-ev...3106348656.html
2. http://allegro.pl/pistole...3076031805.html
3. http://allegro.pl/pistole...3089518122.html
4. http://allegro.pl/devilbi...3055505382.html
5. http://allegro.pl/devilbi...3099928401.html
6. http://allegro.pl/pistole...3094512299.html

Na Sata mnie po prostu nie staæ, nie bêdê kupowa³ pistoletu za 2 ty¶ ¿eby le¿a³ na pó³ce.
My¶la³em, ¿e forum jest po to aby pomagaæ, dowiedzieæ siê czego¶ nowego i korzystaæ z do¶wiadczenia innych ale mo¿e siê mylê :)
nie ka¿dy jest alf± i omeg± która wszystko wie, dlatego chcia³em skorzystaæ z forum i dowiedzieæ siê czy warto jest kupowaæ jaki¶ szmelc za 100 - 300 z³, zreszt± wydawa³o mi siê ¿e taki temat jest tu omawiany??? :D
Pozdrawiam
 

celest1 
Wys³any: 2013-03-18, 16:34   
0
UP DOWN
Celest1

Posty: 9
Sk±d: Podkarpacie
Znalaz³em jeszcze takie co¶ :

http://allegro.pl/devilbi...3101208090.html
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-03-18, 16:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
hamir napisa³/a:
Jaki spray polecicie do 5 z³?

Muchozol....... dobrze "usypia" owady... ^^
 

juny 
Wys³any: 2013-03-18, 16:45   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Haha ¶miej sie robert ale s± :

http://allegro.pl/lakier-...3075815019.html
_________________

 

Lackdoctor 
Wys³any: 2013-03-18, 16:46   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Robertlodz09 napisa³/a:
dobrze "usypia" owady...

Kosztuje 8 z³.... wiêc raczej 5 zeta starczy na gaz do zapalniczek.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-03-18, 16:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
celest1 napisa³/a:
czytam to i inne fora i my¶lê, ¿e mo¿e jednak warto kupiæ jaki¶ lepszy pistolet,
:spoko:
celest1 napisa³/a:
Na Sata mnie po prostu nie staæ, nie bêdê kupowa³ pistoletu za 2 ty¶ ¿eby le¿a³ na pó³ce.
:spoko:
celest1 napisa³/a:
czy warto jest kupowaæ jaki¶ szmelc za 100 - 300 z³,

:spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: ;) ;) ;)
Ja kolego polecam "super hiper ach i och pistolecik" ala-sko¶nooki HVLP ;) który to jest moj± "w³asno¶ci±" ;) Pistolet jest "boski" wymiata wszystko "pod stó³" :D szczególnie jak lataj± muchy czy chodz± karaluchy po malowanym przedmiocie.... ;) :D
Oddam Ci go (nie siebie :D ) za jedyne ...... no powiedzmy za takie luksusy jakim jest to ...50z³ ;) Tak¿e dobrze przemy¶l i wyci±gaj skarpetê z monetkami.... ;)
Wieczorem zapodam fotki tego "cacuszka" ;)

A z tych co poda³e¶ to kupuj nr. 5 tj. DeVilbiss GTI Pro :tak: :spoko: to jest naprawdê firmowy pistolet do "samochodówki" :tak:
 

Robertlodz09 
Wys³any: 2013-03-18, 16:51   
0
UP DOWN


Pomóg³: 61 razy
Posty: 3388
Sk±d: £ód¿
Lackdoctor napisa³/a:
Kosztuje 8 z³.... wiêc raczej 5 zeta starczy

A przeterminowany z tzw. wyprzeda¿y.... ;)
 

hamir 
Wys³any: 2013-03-18, 16:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 754
Sk±d: Astana
no i po co pistolet za 600zl?
za to jest 120 puszek lakieru
2 szpraye na element liczac srednio, po 150 zeta element to sie rowna 9000 zeta!
teraz przychod-koszta=dochod.....sami policzcie! ^^
Lakiernictwo w amatorskim wydaniu to ¯Y£A Z£OTA!
:cool:
 

juny 
Wys³any: 2013-03-18, 16:57   
0
UP DOWN


Pomóg³: 20 razy
Posty: 2384
Sk±d: Ostrów WLKP
Hahahaha
^^ ^^
_________________

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania