Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
elakiery.pl
Wys³any: 2007-10-28, 19:49   Sklep internetowy z lakierami
0
UP DOWN

Posty: 40
Witam nie wiem czy akurat pisze w dobrym dziale, ale chcia³bym poznaæ wasze uwagi na temat strony - sklep internetowy - lakiery samochodowe

Prowadze sklep z lakierami do samochodow pod adresem Sklep - elakiery.pl

Chcia³bym siê was spytaæ czego brakuje?
Co nale¿y obowi±zkowo zmieniæ?
Co chcieli by¶cie aby by³o zawarte w opisie?
Ceny lakierów i akcesori? wysokie czy niskie?
Ma³o produktów?

Z góry dziekuje za wszystkie opinie.
Podzielcie siê swoimi opiniami. Bêdê bardzo wdziêczny.
_________________
Lakiery samochodowe, Stojaki lakiernicze oraz materia³y lakiernicze pe³na gama us³ug i towarów.
www.elakiery.pl Sklep internetowy
 

Bodzio 
Wys³any: 2007-10-28, 21:41   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Uzupe³niæ dzia³ narzêdzia (co¶ firmowego i co¶ z podróbek, np polerki, pistolety sata i te tañsze takie jak na allegro), akcesoria (filtry do masek, maski itp) i w ogóle zwiêkszyæ asortyment (tak¿e o inne firmy np lakiery RM, dupont itp) Nie wiem czy to jest realne, ale zawsze by³oby wiêcej kupuj±cych :) No i ceny powinny byæ konkurencyjne (niektóre rzeczy na allegro s± tañsze) No ale ka¿dy musi zarabiaæ przecie¿ :)
Gdyby by³o wiêcej asortymentu to kupowanie w jednym miejscu zawsze bardziej op³acalne jest :wink:
Takie moje zdanie, bo wiem sam po sobie na co zwracam uwagê kupuj±c na internecie. Mam 2 mieszalnie 40km od siebie, codziennie przeje¿d¿am ko³o nich, ale nieraz ceny s± ¶mieszni drogie w porównaniu do np allegro i wychodzi taniej nawet jak siê koszty przesy³ki doliczy (np sitka, papiery s± lepsze na allegro ni¿ w tej mieszalni (RM), a zawsze zamawia siê wiêcej i taniej wychodzi)


ps. Nie jed¼cie po mnie, wyrazi³em swoj± prywatn± opiniê :lol:
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

elakiery.pl
Wys³any: 2008-05-23, 15:11   
0
UP DOWN

Posty: 40
dziêkuje bardzo za cenne sugestie, asortyment rozszerzamy postaramy siê w nied³ugim czasie wstawiæ wiêkszo¶æ produktów. Co do cen masz ca³kowita racje, czasem na allegro jest taniej, my staramy siê robiæ tak aby nasze produkty sprzedawaæ po jak najni¿szych cenach.
_________________
Lakiery samochodowe, Stojaki lakiernicze oraz materia³y lakiernicze pe³na gama us³ug i towarów.
www.elakiery.pl Sklep internetowy
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group