Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Wawrzysz
Wys³any: 2012-02-05, 14:52   wybor aerografu
0
UP DOWN

Posty: 35
Witam,

Pytanie - czy lepsza bedzie Iwata CM C+ czy Infinity CR2 i jak jest z czyszczeniem powyzszych? Czy ktos u¿ywa³ Infinity X? Czy jest du¿a ró¿nica miêdzy Paasche VL a Iwata BCS?
 

PrimoOne 
Wys³any: 2012-02-05, 22:49   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Gdybym mial do wyboru Paache a Iwate, wybra³bym Iwate.. Mia³em oba.. Zosta³a tylko Iwata. Co do CMC +, to zakupi³em ostatnio, i jestem w 100% usatysfakcjonowany. Infinity ni eu¿ywa³em wiêc siê nie wypowiadam, ale z opinii wiem ¿e Iwata jest pó³kê wy¿ej.. Co do czyszczenia, to wszystkie czysci sie tak samo.. To Twój pierwszy sprzet??
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Wawrzysz
Wys³any: 2012-02-06, 00:00   
0
UP DOWN

Posty: 35
Nie - od 7 lat mam Paasche VL - malowalem z przerwami i teraz postanowilem zainwestowac w sprzet. CMC jest 2 razy drozszy od Infinity CR2 na przyklad - czy ktos mial okazje porownac? I moze moglby powiedzic kilka slow o jakosci sprzetu Harder and Steinbeek?
 

cube 
Wys³any: 2012-02-06, 20:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
ja latam na evo H&S i polecam ten sprzêt ale radzê zainwestowaæ w wersjê CR+, z mojej ta srebrna warstewka (chromu) miejscami zesz³a :blee: , choæ oprócz efektu estetycznego nie pogarsza to osi±gów, a sprzêt ten lubiê ze wzglêdu na ró¿norodno¶æ konfiguracji dysz igie³ i g³owic, du¿± precyzjê wykonania i lekko¶æ pracy spustu i ³atwo dostêpne czê¶ci zamienne :spoko: :spoko: :spoko:
 

Wawrzysz
Wys³any: 2012-02-06, 22:10   
0
UP DOWN

Posty: 35
moja finalna lista - Infinity CR2, Infinity X, Colani, Iwata BCS,Iwata Kustom Eclipse CS, Iwata G6
pistolety: clear Iwata Supernova i cos do podkladu
kompresor: HTC 100 - czy inny?
 

cube 
Wys³any: 2012-02-07, 20:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
htc100 wwwooowww jak ciê staæ to na pewno ¶wietna maszyna, jak nie to mo¿na taki samemu skleciæ (¿e siê powtórzê po raz 110)
no to niez³y secik kompletujesz, wszystko to najwy¿sza pó³ka
a czemu chcesz infinity cr+(grawitacyjny) i X(z dolnym zbiornikiem)? co w³a¶ciwie bêdziesz malowa³?
 

Wawrzysz
Wys³any: 2012-02-07, 23:05   
0
UP DOWN

Posty: 35
nad HTC 100 powaznie sie zastanawiam - moglby byc te 20 procent tanszy- wiem ze mozna skrecic samemu tylko ja bym sie tego nie podjal - po drugie potrzebuje sprzetu niezawodnego, Polacy nie produkuja czegos podobnego? Chce miec 3 rozmiary grawitacyjne - detal, sredni i ogolny tak samo 3 ssace - detal (infinity X) sredni BCS i ogolny G6 zaleznie od tego czy postanowie pracowac na pojemnikach czy nie. Wczesniej pracowalem na Paasche VL wiele lat i troche na Iwacie BC - odpadla bo za duzo bylo rozkrecania i czyszczenia a w tym polu H&S jest taki jak Paasche - swietnie sie czysci z tego co widzialem.
 

PrimoOne 
Wys³any: 2012-02-07, 23:24   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Przerost formy nad tre¶ci±.. 3/4 zbêdnego sprzetu i kosztów.. No ale jak kto woli..
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Wawrzysz
Wys³any: 2012-02-08, 09:06   
0
UP DOWN

Posty: 35
Nie do konca przerost formy chociaz z infinity X moznaby smialo zrezygnowac, gdybym byl na malym budzecie wybralbym infinity CR2 i Iwate BCS - mialo byc pytanie o CMC ale przeczytalem wyzej i juz wiem. Pozdrawiam
 

Wawrzysz
Wys³any: 2012-02-08, 09:34   
0
UP DOWN

Posty: 35
a tak przy okazji - Primo, fajne grafiki na stronie - podoba mi sie.
 

PrimoOne 
Wys³any: 2012-02-08, 10:13   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Jakie powierzchnie zamierzasz malowac??
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Wawrzysz
Wys³any: 2012-02-08, 11:12   
0
UP DOWN

Posty: 35
wszystkie mozliwe - murale, kaski, tekstylia, samochody ...
 

PrimoOne 
Wys³any: 2012-02-08, 12:21   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
Jak zamierzasz lataæ na murale ze 100l kompresorem??:) Co do aero, mysle ¿e smia³o móg³by¶ ograniczyæ wydatki o po³owe.
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Wawrzysz
Wys³any: 2012-02-08, 14:20   
0
UP DOWN

Posty: 35
25 litrowym, wiecej aerografow to dodatkowo mniej czasu miedzy zmiana kolorow - kolejny raz, wiem co mowie bo troche malowalem.
 

goroo 
Wys³any: 2012-02-08, 15:56   
0
UP DOWN

Posty: 132
Sk±d: Wroc³aw
widze ze pare minut przeliczasz na kilka tysiaczkow :) chyba ze jakies studio zakladasz na szybkiego i masz juz sporo projektow zamowionych
_________________
zak³ad pogrzebowy "RADO¦Æ" - w naszej trumnie wygladasz jak ¿ywy.
 
 

PrimoOne 
Wys³any: 2012-02-08, 17:04   
0
UP DOWN



Pomóg³: 7 razy
Posty: 477
Sk±d: Polska / Opole
No to jak juz wszystko jest wyjasnione, to do roboty, i zyczê powodzenia.. Zrób temat w galerii i wrzucaj foty. Pzdr
_________________
www.PrimoArt.pl
 
 

Wawrzysz
Wys³any: 2012-02-08, 17:13   
0
UP DOWN

Posty: 35
dok³adnie - dziêki za pomoc. Jesli bede mial cos dobrego to wrzuce za jakis czas.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania