Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2014-05-11, 13:52
Autor Wiadomo¶æ
POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-01, 10:40   

jacenty 741 napisa³/a:
To tyle w kwestii s³odzenia,ale ja od pocz±tku nie jestem przekonany do bezbarwnego,a teraz jeszcze podpad³ mi podk³ad.


PRIMA APRILIS :rotfl:

[ Dodano: 2012-04-01, 17:03 ]
Dla wszystkich , którzy uwierzyli panu Robertowi , ¿e POLYKAR to szwindel i oszustwo ... skan z folderu reklamowego firmy BKP A.S. Mo¿na tam dowiedzieæ siê kiedy firma powsta³a , co produkuje i jakie normy jako¶ciowe stosuje aby spe³niæ wymagania klientów ....

[ Dodano: 2012-04-01, 17:57 ]
A to w jêzyku s³owackim - gdyby kto¶ z kolegów mia³ problem z jêzykiem czeskim ;)

[ Dodano: 2012-04-01, 18:29 ]
jacenty 741 napisa³/a:
ale nie by³em w stanie po dwu dniach zeszlifowaæ jednym kr±¿kiem nawet jednych drzwi,trzeba by³o zacz±æ np 360,zmieniæ na 400 i dopiero by³a szansa na wzglêdnie poprawne wykoñczenie.


Nie wiem czy po uszach mi siê nie dostanie ale to wycinek z karty technicznej :

"Podk³ad jest gotowy do szlifowania po 3 godz. w temperaturze 21°C, po 40 min. w temperaturze 60°C. Szlifowaæ na sucho papierem ¶ciernym P320–P500 mechanicznie, natomiast rêcznie papierem ¶ciernym P280–P320. Na mokro, szlifowaæ mechanicznie papierem ¶ciernym P600–P1000 i rêcznie papierem ¶ciernym P600–P800."
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-04-02, 00:34   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
jacenty 741 napisa³/a:
Do testu dosta³em czarny podk³ad,i nie wiem,mo¿e ja jestem jaki¶ pechowy,czy cu¶,ale nie by³em w stanie po dwu dniach zeszlifowaæ jednym kr±¿kiem nawet jednych drzwi,trzeba by³o zacz±æ np 360,zmieniæ na 400 i dopiero by³a szansa na wzglêdnie poprawne wykoñczenie.

Do testu dosta³em szary podk³ad i mam zupe³nie inn± opiniê.
Sypie siê ³atwo i a¿ zbyt szybko.
Aplikacja na g³adko, zero barana.
Praktycznie wystarczy P400 na g±bce rêcznie nadaæ przyczepno¶æ i po zawodach.
Mia³e¶ czarny, wiêc nie podwa¿am Twojej opinii. :tak:

Przepraszam za brak totalnych testów produktów polykar, ale nie mogê sobie na to pozwoliæ aby testowym (nie znanym z zachowania po czasie) materia³em obrabiaæ cadillaca kolegi @Chino.

Tam ida materia³y z najwy¿szej pó³ki (nazwy nie wymieniê) i nie sposób tu porównywac tych produktów cenowo, lecz jesli chodzi o obróbkê to szpachle polykar wypadaj± lepiej, lub równo je¶li chodzi o ich nak³adanie i obróbkê.
Szpachlówka wykoñczeniowa jest lepsza od takiego samego produktu innej cenionej marki naszej rodzimej która wykañcza, ale lakiernika.

Produktów polykar nie mozna porównywaæ cenowo z konkurencj± z np PIK, bo ju¿ na starcie widaæ ró¿nicê cenow±.
Jak widaæ nasz dostawca nie celuje w nisk± cenê a produkty oceniane s± u mnie jako ciut drogawe.
Tak by³o kiedy¶ - 2008-2009 rok, kiedy kolega by³ dostawc± materia³ów tak¿e w mieszalni w której ja sie zaopatruje.
Jak widac ceny siê zmieni³y i te produkty mog± nie¼le namieszaæ na rynku.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-02, 01:01   

Lackdoctor napisa³/a:
Produktów polykar nie mozna porównywaæ cenowo z konkurencj± z np PIK,


Gwoli sprostowania - to nie jest konkurencja ...

Je¶li miar± jako¶ci produktu ma byæ cena ( jak to siê dzieje w przypadku znanych i cenionych - wg kolegi projektera ) to chêtnie j± podniosê . Tylko niech kto¶ mi powie - dlaczego ???
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-03, 18:36   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
POLYKAR.PL napisa³/a:
to chêtnie j± podniosê . Tylko niech kto¶ mi powie - dlaczego ???
ty ju¿ lepiej nic nie podno¶ :D chociaz idzie sobie koszty obni¿yæ w tych ciezkich czasach nie trac±c oczywi¶cie na jako¶ci ;)
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2012-04-03, 21:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
POLYKAR.PL napisa³/a:
. Szlifowaæ na sucho papierem ¶ciernym P320–P500 mechanicznie,
jacenty 741 napisa³/a:
jednym kr±¿kiem nawet jednych drzwi,trzeba by³o zacz±æ np 360,zmieniæ na 400
Gdzie znajdujesz tu sprzeczno¶æ?¯e nie od 320?Czy ze skoñczy³em na 400,a nie 500, a reszta rêcznie na mokro 1000?Przy obróbce tylko i wy³±cznie maszynowej mo¿na skoñczyæ na 500 i na to baza,ale 95% wykañcza tak czy inaczej na mokro.Jestem niemile zaskoczony ci±gle porównuj±c podk³ad do podk³adu,którym obecnie porabiam,gdzie po 1,5 godzinie wystarczy za³o¿yæ od razu 500,albo delikatnie 400 i 1000 na mokro.
Tak jak napisa³em na pocz±tku,Twoje produkty musz± zmierzyæ siê z tymi,które maj± ju¿ jak±¶ ugruntowan± pozycjê(s³usznie lub nie),i tutaj jestem ci±gle na nie.
 
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-03, 21:15   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
jacenty 741, a tak na marginesie,to czym porabiasz na codzien??do czego porównujesz??i jaki masz kolor podk³adu bo juz nie pamietam??
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2012-04-03, 21:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Duxone 1062/1064,a dosta³em (bo o taki prosi³em) czarny podk³ad.
Tak naprawdê to nie mam jeszcze faworyta w czarnym kolorze,i z tego powodu o taki prosi³em,licz±c na Bingo.Z T4W równie¿ czarny mnie nie zachwyci³,póki co ratujê siê daj±c 1062 i podrzutkê z czarnej bazy.
 
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-03, 21:29   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
ci powiem ze jesli chodzi o czarne podk³ady to tez jeszcze nie trafilem odpowiedniego, kiedy¶ mi gosc w mieszalni powiedzial ze oni nie sprzedaja czarnych tylko siwe/szare bo czarne i kolorowe maja czego¶ tam wiecej niz czegos i zawsze z nimi problem bo siadaja itp,itd...wiec sprzedaja standardowe i wtedy czarne tlo na to zalecaja...
a wracaj±c do polykara to ja akurat testowalem siwy/szary i strasznie ok za to ostatnio kupilem bia³y i zupelnie inny podklad,nie zeby by³o cos nie tak,ale ju¿ mniej sie rozp³ywa³ i mial inna konsystencje,wiec jednak jakas roznica w skladzie musi byæ...
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2012-04-03, 21:35   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
O tym w³a¶nie piszê!Nie twierdzê,¿e pozosta³e s± nie ok,skoro je chwalicie,to pewnie jest super,ale czarny jest s³aby.A CCC nie ma tu zastosowania,wolê daæ 42 za Duxona + parê groszy na przepy³kê czarn± baz±,ni¿ mordowaæ kompresor na kulaj±cy siê podk³ad za 28.
Chocia¿ teraz bêdê testowa³ jak±¶ nowo¶æ z APP.
Poszukiwania trwaj±...

[ Komentarz dodany przez: Nokia: 2012-04-03, 21:41 ]
Jesli mowa o czarnym podk³adzie:
- 1057R DuPont na rozlewki tego próbowa³e¶ ?
 
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-03, 21:42   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
jacenty 741 napisa³/a:
Chocia¿ teraz bêdê testowa³ jak±¶ nowo¶æ z APP.
kupi³e¶??ten 1:4 nowy?? ci powiem ze wraz nie trafisz:) tak to juz jest ;) mnie akurat nie przekona³,jak zaden kolorowy...te¿ jestem wymagaj±cy :D ale jakbys kiedys co¶ bral z polykara to siwy jak najbardziej.ja na nastepny dzien 2 kólkami caly bok objecha³em
 
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-03, 21:44   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
duponta czarnego jeszcze nie testowalem,ale mialem wiele innych i doszed³em do wniosku ze lepiej dac siwy i vs/a pod kolor i sie nie mordowaæ.
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-03, 23:23   CENNIK

W pierwszym po¶cie , który rozpocz±³ w±tek POLYKAR - testy produktów znajduje siê specjalny cennik na materia³y POLYKAR , skonstruowany specjalnie dla forumowiczów .

Zapraszam zatem do lektury . :spoko:
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-04, 16:05   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
POLYKAR.PL napisa³/a:
Zapraszam zatem do lektury .
lepiej do zakupów :D
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-05, 19:23   

gugun napisa³/a:
lepiej do zakupów


Z tym kolego gugun nie ma na razie problemów . To oczywista oczywisto¶æ , ¿e nie sprzedaj± siê tak jak reklamowane za du¿e pieni±dze , wspomagane armi± przedstawicieli handlowych ( gratisów , prezentów i Bóg wie czego jeszcze ) oraz sprzyjaj±cych im niezale¿nych fachowych konsultantów ( mam nadziejê obiektywnych ) . Ale mam nadziejê , ¿e marka stanie siê rozpoznawalna i to nie w konkursie "Najgorszy produkt dla lakiernictwa" ale jako dobry , ¶rednio-pó³kowy produkt . Czego sobie i Wam z okazji zbli¿aj±cych siê ¦wi±t Wielkiej Nocy - ¿yczê . Podpisano - bogutek :spoko:

Powtarzam siê - w pierwszym po¶cie w±tku cenniki POLYKAR . Karty techniczne , charakterystyki oraz wszystkie inne dostêpne informacje na PW lub e-mail . Dane producenta - www.bkp.cz . Dane importera - dostêpne na pierwszej stronie cennika ;)

[ Dodano: 2012-04-07, 11:19 ]
Pogodnych , radosnych oraz spokojnych ¦wi±t Wielkiej Nocy dla Wszystkich Forumowiczów oraz ich Rodzin .

[ Dodano: 2012-04-07, 18:53 ]
A niech tam !!! Nastrój ¶wi±teczny to i humor dobry .

Dla wszystkich , którzy zamówi± produkty POLYKAR po raz pierwszy - ¶wi±teczny prezent . W dniach 10-24 kwietnia promocja . Na materia³y rabat w wysoko¶ci 10% ( nie dotyczy lakieru bezbarwnego ) - przy zamówieniach minimum 300 z³ netto .

Weso³ego Alleluja !!!
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-07, 20:13   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
POLYKAR.PL napisa³/a:
którzy zamówi± produkty POLYKAR po raz pierwszy
a ja?? ja sta³y klient rozumiem ¿e rabat 20%?? :D
 
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-10, 22:29   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
a ¿eby bylo w temacie to powiem wam chlopaki ze wkoncu w³asnie busa umêczy³em :D
a tobie polykarek ¿e zakochalem sie w twoim bezbarwnym ;) mimo ze na poczatku mi niem nie szlo to patrz±c na moje dzisiejsze dzie³o cieknie mi po nogach :D :D :D sprinter bez jakiejkolwiek polerki,a ze elementy duze to akurat wielkim plusem bylo to ze lakier dlugo sie rozp³ywa bo mi nie siadalo na sasiednie elementy i wyszlo przeslicznie...telefon zdewastowa³em ale postaram sie jutro co¶ sobie pstrykn±æ jako¶ i siê pochwaliæ :D
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-11, 23:07   

Drodzy Panowie testerzy , zwracam siê z uprzejm± pro¶b± o zamieszczenie ewentualnych dalszych relacji z u¿ytkowania produktów marki POLYKAR . Wasze konstruktywne opinie na pewno pomog± w promocji produktów , co by³o jednym z celów oddania ich Wam do przeprowadzenia prób . Proszê o opinie rzetelne - jak bêd± krytyczne to nie odbiorê Wam materia³ów ani nie bêdê obra¿ony . Krytykê przyjmê po mêsku - na klatê :-) .

Ma³e przypomnienie :
1 . w pierwszym po¶cie tematu cennik POLYKAR dla forumowiczów
2 . Do 24 kwietnia promocja na materia³y dla osób kupuj±cych po raz pierwszy - 10% rabatu od cennika na wyroby marki POLYKAR ( nie dotyczy lakieru bezbarwnego )

[ Dodano: 2012-04-11, 23:34 ]
Przepraszam za kolejny post ale zapomnia³em o ma³ym szczególe w poprzednim :-( .
Rabat naliczany jest przy zakupach na minimum 300 z³ netto :spoko:
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-12, 16:17   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
POLYKAR.PL napisa³/a:
Drodzy Panowie testerzy , zwracam siê z uprzejm± pro¶b± o zamieszczenie ewentualnych dalszych relacji z u¿ytkowania produktów marki POLYKAR . Wasze konstruktywne opinie na pewno pomog± w promocji produktów , co by³o jednym z celów oddania ich Wam do przeprowadzenia prób . Proszê o opinie rzetelne - jak bêd± krytyczne to nie odbiorê Wam materia³ów ani nie bêdê obra¿ony . Krytykê przyjmê po mêsku - na klatê .
poprostu materialy probne sie pokonczy³y wiec co tu dalej relacjonowaæ??:) trzeba rozdaæ kolejne pakiety innym :D
postaram siê jeszcze busiorowi fote cykn±æ jak go do konca posk³adam:)

ale reasumuj±c:
szpachle-cena super-jako¶æ przyzwoita.bêde u¿ywa³

lakier bezbarwny- te¿ mnie przekona³ i te¿ bêde u¿ywal

baranek- jeden z lepszych na jakich porabialem do tej pory,dobrze sie rozp³ywa,mozliwo¶æ zrobienia nawet ma³ej struktury

konserwacja/wosk jest ok.w sumie wosk jak wosk ;)

podk³ad-szary bardzo dobry.bede u¿ywa³

podk³ad bialy-kiepski,czarny jak widaæ te¿ wiêc tylko szary mi podpasowa³

lakier kontrolny-nie zalepia papieru,schnie odrazu po kontakcie z elementem

czarny mat-d³ugo schnie,nie jest z³y ale rewelacji nie ma w jako¶ci ani cenie

podklad areozol-slabe krycie ze co minus.plusy-szybkie odparowanie miedzywarstwowe,nie podnosi starych powlok na przecierkach

lakier spray-idealny na podsikanie czego¶ na szybko.20min i suchy.

to takie podsumowanie z mojej strony,ogólnie polecam.
porównuj±c cene do jako¶ci to chyba nie ma sobie równych
w skali 1-10 daje 8+ ze wzgledu na podklad bia³y i lekkie minusiki ktore wypisa³em
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-04-12, 17:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
POLYKAR.PL napisa³/a:
zwracam siê z uprzejm± pro¶b± o zamieszczenie ewentualnych dalszych relacji z u¿ytkowania produktów marki POLYKAR .


W koñcu i na mnie przysz³a pora.

Testy posz³y w odstawkê, bo na auto kolegi @Chino id± inne uzgodnione materia³y z wy¿szej pó³ki i nie mog³em polykara mu tam wciskaæ.

https://lh6.googleusercontent.com/-mCnEQUTtoiY/T4THp-eScgI/AAAAAAAABug/zwYhKm3uf7Y/s640/P4100015.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-xg5kSs84zaw/T4boNih9BGI/AAAAAAAABw8/V-k-G5wJvvY/s640/P4120007.jpg

To tak dla wyja¶nienia.
Jednak okazja siê trafi³a i szybka akcja w aucie kuzynki bêdzie doskona³a do zrobienia testów.

https://lh4.googleusercontent.com/-LgwiwQyQoCA/T4bodTD0GZI/AAAAAAAABxU/N8uxHFEOdH0/s640/P4120010.jpg
https://lh6.googleusercontent.com/-IP2vIHfT5z0/T4boqwmI_rI/AAAAAAAABxk/6yS8FbofbNE/s640/P4120012.jpg
https://lh4.googleusercontent.com/-c0SscPP-X0I/T4boxSwEU7I/AAAAAAAABxs/b8UWdxwhwzs/s640/P4120013.jpg

Polecam i mam zamiar u¿ywaæ finish (klapa dolna czê¶æ) soft (klapa, czê¶c przy dachu) elastic (zderzak)
Glass jest ok, ale nie jest jaka¶ sza³owo lepciejsza od innych dostepnych na rynku.
Ja lubiê novol fiber mikro.
Polecam te¿ uniwersaln± która bardzo pasuje mojemu pomocnikowi i po porównaniu z uni plus novola, polykar bardziej mu przypasowa³.

Podk³ad... niewiem.
Napiszê po testach na corsie.
Bezbarwny tez na corsê pójdzie.
Wiec prosze o cierpliwo¶æ.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-12, 22:04   

Z ca³ym szacunkiem dla wszystkich , ale materia³y zosta³y przekazane miesi±c wcze¶niej . Czy mam rozumieæ , ¿e Panowie testuj±cy nie zd±¿yli jeszcze spróbowaæ wszystkich materia³ów ( poza gugunem i lackdoctorem , którzy jako jedyni odnie¶li siê do mojej pro¶by ) ?
Wiem , ¿e ¶wiêta , przygotowania ... ale bardzo proszê o opinie . W ka¿dej paczce poza bezbarwnym i podk³adem by³o kilka rodzajów kitu szpachlowego . Czê¶æ z Panów odnios³a siê do niego , czê¶æ wcale go nie zauwa¿y³a . Czê¶æ z testuj±cych podesz³a do tego profesjonalnie , opisuj±c wra¿enia , subiektywne odczucia wynikaj±ce z zastosowania nowych produktów . Inni wcale go nie zauwa¿yli . Zale¿y mi jeszcze na tym , aby testuj±cy odnie¶li siê do ró¿nic jakie dziel± produkty testowane i materia³y u¿ywane na co dzieñ . Samo stwierdzenie , ¿e co¶ jest z³e lub dobre na zasadzie : tak bo tak - lub - nie bo nie , nie wyczerpuje tematu . Dlatego zapraszam do komentowania tematu . Wszystkich testuj±cych - bo inaczej pojadê po nickach !!!
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-04-12, 22:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
POLYKAR.PL napisa³/a:
( poza gugunem i lackdoctorem , którzy jako jedyni odnie¶li siê do mojej pro¶by ) ?


no jak to to tak to? a moje recenzje?
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-12, 22:19   

pawel1108 napisa³/a:


no jak to to tak to? a moje recenzje?


Pawe³ku , po miesi±cu chodzi³o mi raczej o zamykanie tematu w sposób jaki zrobi³ to gugun . Wiem , ¿e mo¿e to jeszcze nie pora na koniec , ale zainteresowanie zakupem przez internet jest dla mnie niewystarczaj±ce . Dlatego chcia³bym doprowadziæ w ³agodny sposób temat do koñca . Zastanawiam siê nad promocj± totaln± ... Wszystkie produkty za 1 z³ .... Ale po co komu materia³y za 1 z³ ? Przecie¿ do naprawy samochodów u¿ywaj± innych , tañszych , lepszych ...
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-04-12, 22:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
wiem o co chodzi,rozumiem.Wydaje mi siê i to tylko moje osobiste zdanie,¿e mo¿esz teraz siê przekonaæ jak,kto do tego podszed³,bo wiesz kto co napisa³,kto ma chêæ zamawiania a kto siê nawet po wszystkim nie odezwa³

To i ja zrobiê podsumowanie:
Szpachel POLYKAR universal,finex,plastik,glas - Polecam,zamieni³em z GoldCara, tañsze s± Polykar i jak dla mnie lepsze w obróbce.
Szpachel soft plus i elastik bardzo dobre w nak³adaniu i w obróbce,jesli chodzi o porównanie to nie mam za bardzo z czym porównaæ,bo nie u¿ywam na co dzieñ innych firm.
Zestaw naprawczy LAMINO,¿ywica jak ¿ywica nie widzê ró¿nicy z innymi ale mata szklana,która jest w zestawie jest o wiele lepsza ni¿ jak np.w Novol-u daje sie lepiej podocinaæ i ukszta³towaæ.
Podk³ad mia³em szary ,jest w podobnej cenie jak u¿ywany dotychczas GoldCar,z tym,¿e GoldCara nabywam zawsze bia³ego i w zale¿no¶ci od potrzeby zabarwiam go past± pigmentow± czarn± do podk³adów GoldCar,Nikomu nie odradzi³bym szarego podk³adu Polykar,bo mi sie nim dobrze robi³o.
Lakier bezbarwny Polykar-na pocz±tku,za pierwszym razem mia³em trudno¶ci w aplikacji,bo na 1,5 warstwy ka¿dy klar inaczej.Trochê poæwiczy³em i powiem,¿e za tak± cenê jest lepszy od konkurencji-chêtnie porobiê tym klarem,wiêc zamówi³em wiêcej.
Jak co¶ zauwa¿ê podczas dalszych prac z produktami Polykar,na pewno napisze.
Pozdrawiam
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

jacenty 741
Wys³any: 2012-04-13, 05:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
A o jakie dok³adnie wra¿enia Ci chodzi?Szpachla na³o¿ona na element i wyszlifowana daje pogl±d na ³atwo¶æ nak³adania,czas schniêcia i zapychanie lub nie podczas szlifowania.O smaku nic nie wiem,zapach ma jak szpachle innych marek...Nie napiszê,¿e po pó³ roku nadal nic nie siada,bo u¿y³em ich tydzieñ lub dwa temu.
Jak wiêkszo¶æ opisuj±cych przychylam siê do opinii,¿e szpachle s± ok,³atwe do nak³adania,dobre do szlifowania.W bezpo¶rednim porównaniu najczê¶ciej przeze mnie u¿ywanej alu Novol wydaje siê byæ znacznie twardszy w szlifie.Zestaw reperacyjny jest przyjemny w u¿yciu,mata o wiele ,,stabilniejsza" ni¿ w³osy czarownicy dostêpne w zestawie z Novola,schnie...tak sobie,po godzinie zapycha papier na kr±¿ku potwornie,po zeszlifowaniu pierwszej warstwy jest ju¿ lepiej.
A o podk³adzie i bezbarwnym nie bêdê ju¿ siê rozpisywa³,bo swoje zdanie wyrazi³em wcze¶niej.
 
 

Nokia 
Wys³any: 2012-04-13, 20:24   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
Dok³adnie, materia³ jest ok.
Mi najbardziej przypasowa³ bezbarwny jest naprawde super.
Fajnie sie rozlewa, robi³em bez podgrzewania ta jak by³ z puszki tak poszedl. Zero batów, nic sie nie pola³o, a lustro :spoko:



Ps. Moze to pa¶æ ale plus za to ze, nie ³zawi³y mi oczy przy aplikacji jak zawsze po 1044.
Podk³ad mia³em bia³y i jak dla mnie jest be, za gesty i zle mi sie go aplikowa³o.
Podobno szare by³y ok, chêtnie kupie puszke szarego zeby to sprawdzic.
Szpachlówki uzywa³em malo i niewiele moge o niej powiedziec. Jak na tyle co robi³em nie mam zadnych negatywów na ni±, a konkretnie na aluminium.
:spoko:
:spoko:
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-14, 11:46   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
ca³a awanture macie w dziale off topic tu tylko testy i posty z nimi zwi±zane,tam robcie co chcecie.. :x:
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-15, 22:35   

Powtarzam siê ....

Do 24 kwietnia promocja na materia³y dla osób kupuj±cych po raz pierwszy - 10% rabatu od cennika na wyroby marki POLYKAR ( nie dotyczy lakieru bezbarwnego ) . Rabat udzielany jest na zakupy od kwoty 300 z³ netto :spoko:
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-04-15, 23:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
POLYKAR.PL napisa³/a:
Rabat udzielany jest na zakupy od kwoty 300 z³ netto

Jakie koszty wysy³ki?
Bo sie przymierzam do zakupów. :tak:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

ksenonn 
Wys³any: 2012-04-15, 23:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 279
Sk±d: Czêstochowa
16z³ jak dobrze pamiêtam
_________________
Blacharstwo/Lakiernictwo
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-15, 23:34   

Lackdoctor napisa³/a:
POLYKAR.PL napisa³/a:
Rabat udzielany jest na zakupy od kwoty 300 z³ netto

Jakie koszty wysy³ki?
Bo sie przymierzam do zakupów. :tak:


¯artowni¶ ^^ . Dla Ciebie Krzysiu ekstra warunki ... zreszt± podobne jak dla innych ... Tylko ekstra !!! :spoko:
Dok³adnie 16,10 z³ i to z cenzura.... vatem :-)
Ale paka do 30 kg :shock:
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-04-16, 22:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
POLYKAR.PL,
Jak wiesz dosta³em dodatkowe puszeczki ze szpachlami z mojej mieszalni.
By³ te¿ tam metalik.
No powiem Ci ¿e ciekawe sa te szpachle i jeden po drugim mnie coraz bardziej zadziwia.
Soft plus to mase³ko lepsze od softa z 4cr.
Elastik ciekawy, podobny do finish.
Koñczy mi siê farecla, wiêc z zakupami bêdzie ciekawie.
Najlepiej ¿e farecle u Ciebie mam taniej ni¿ u mnie w mieszalni.
A Ty farecle kupujesz od..... naszego wspólnego znajomego.
Bardzo masz tanie ta¶my, wiêc niech nam klienci dopisuj±. :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-16, 23:07   

Lackdoctor napisa³/a:
POLYKAR.PL,
Jak wiesz dosta³em dodatkowe puszeczki ze szpachlami z mojej mieszalni.
By³ te¿ tam metalik.
No powiem Ci ¿e ciekawe sa te szpachle i jeden po drugim mnie coraz bardziej zadziwia.
Soft plus to mase³ko lepsze od softa z 4cr.
Elastik ciekawy, podobny do finish.
Koñczy mi siê farecla, wiêc z zakupami bêdzie ciekawie.
Najlepiej ¿e farecle u Ciebie mam taniej ni¿ u mnie w mieszalni.
A Ty farecle kupujesz od..... naszego wspólnego znajomego.
Bardzo masz tanie ta¶my, wiêc niech nam klienci dopisuj±. :spoko:


Mo¿e nie na temat ... ale pasty FARECLA kiedy¶ w du¿ych ilo¶ciach kupowa³em u naszego wspólnego znajomego .... teraz ju¿ nie , choæ nie zamykam sobie drogi do dalszej wspó³pracy ... Takie dywagacje raczej zostawmy na osobiste rozmowy :spoko:
A tak na marginesie , zdziwiony , zdziwiony .... m³ody zawsze zdziwiony ^^
A ta¶my - cena po prostu normalna :tak:
 

ksenonn 
Wys³any: 2012-04-17, 08:18   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 279
Sk±d: Czêstochowa
koledzy powiedzcie jeszcze co¶ o tym bezbarwnym, rozlewa siê od razu czy po chwili, bo ostatnio siê na tym trochê przejecha³em :roll: czy to jest HS ?
_________________
Blacharstwo/Lakiernictwo
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-17, 09:45   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
bezbarwnym trzeba umieæ malowaæ:) tez zrobi³em bata przy 1 lakierowaniu :) :)
dajesz 1 warstwe cieniutk± ale zamkniêt±+drug± jak podeschnie ju¿ pelna tylko ze z dystansem-tak z 80-90% tego co by¶ chcia³ zeby bylo i za 10min ci sie rozlewa i masz 100% :D :D lakier jest ogólnie swietny tylko wymagaj±cy w aplikacji
 
 

Nokia 
Wys³any: 2012-04-17, 10:00   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
Tak to jest hs :)
 

ksenonn 
Wys³any: 2012-04-17, 12:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 279
Sk±d: Czêstochowa
w³a¶nie przysz³a do mnie paczuszka ju¿ wyczyta³em ¿e to HS, zaraz idê testowaæ ten lakier

osobi¶cie wolê lakiery które nie rozlewaj± siê po chwili tylko od razu, ale potestujemy

muszê pochwaliæ Polikara za przygotowanie paczki do wysy³ki, ³adnie zabezpieczona, puszki zawiniête w foliê bombelkow± a dopiero na to ta¶ma, wiêc nie trzeba siê z ni± si³owaæ, jedno ciêcia i wszystko ³adnie rozpakowane :spoko:
_________________
Blacharstwo/Lakiernictwo
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-17, 13:33   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
ksenonn napisa³/a:
muszê pochwaliæ Polikara za przygotowanie paczki do wysy³k

dosta³ cenzura... to sie nauczy³ :D :D :D :D
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-17, 19:02   

Przypominam wszystkim potencjalnie zainteresowanych zakupem , ¿e dla klientów po raz pierwszy dokonuj±cych nabycia produktów POLYKAR , do dnia 24 kwietnia trwa promocja : 10% rabatu od cennika przy zakupie na minimum 300 z³ netto . Cennik do pobrania na pierwszej stronie tematu . Dodatkowe pytania proszê kierowaæ na PW , e-mail lub telefonicznie pod numer 512 318 512 .
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-04-17, 19:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
ksenonn napisa³/a:
muszê pochwaliæ Polikara za przygotowanie paczki do wysy³ki


ja równie¿ sk³adam pochwa³y za przy³o¿enie siê do pakowania :spoko:
Bogutek chyba pracowa³ jako pomocnik u ¦w.Miko³aja i tam siê naumia³ tak pakowaæ :D
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-17, 19:17   

pawel1108 napisa³/a:
ksenonn napisa³/a:
muszê pochwaliæ Polikara za przygotowanie paczki do wysy³ki


ja równie¿ sk³adam pochwa³y za przy³o¿enie siê do pakowania :spoko:
Bogutek chyba pracowa³ jako pomocnik u ¦w.Miko³aja i tam siê naumia³ tak pakowaæ :D


A¿ siê zaczerwieni³em od tych pochwa³ :oops: . Ale od opakowania wa¿niejsza jest zawarto¶æ :spoko:

We Wroc³awiu ju¿ mo¿na pomarañczowe puszki w mieszalniach spotkaæ ... :spoko:
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-04-17, 19:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
POLYKAR.PL napisa³/a:
We Wroc³awiu ju¿ mo¿na pomarañczowe puszki w mieszalniach spotkaæ ...


ja tam mam swojego dostawcê,chyba,¿e na szybko co¶ zabraknie :spoko:
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

kamilbusko
Wys³any: 2012-04-17, 22:49   
0
UP DOWN

Posty: 349
to jakie Krzychu masz tam te ceny ta¶my?
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-23, 08:23   

Jeszcze dwa dni promocji !!!

Przypominam wszystkim potencjalnie zainteresowanych zakupem , ¿e dla klientów po raz pierwszy dokonuj±cych nabycia produktów POLYKAR , do dnia 24 kwietnia trwa promocja : 10% rabatu od cennika przy zakupie na minimum 300 z³ netto . Cennik do pobrania na pierwszej stronie tematu . Dodatkowe pytania proszê kierowaæ na PW , e-mail lub telefonicznie pod numer 512 318 512 .
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-23, 10:08   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
idzie na pw:) mam nadzieje ze zmieszcze sie w 30kg :D
 
 

primex 
Wys³any: 2012-04-24, 12:06   
0
UP DOWN

Posty: 18
Sk±d: Wroc³aw
Dzi¶ by³em w mieszalni po zakupy i moim oczom ukaza³y siê produkty Polykara, jako ¿e potrzebowa³em szpachlówkê to wzi±³em poliestrow± na próbê. Po pierwszych testach wypad³a bardzo pozytywnie. Fajnie siê nak³ada i dobrze szlifuje. Cena te¿ bardzo ok :)
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-24, 13:36   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
primex napisa³/a:
Dzi¶ by³em w mieszalni po zakupy i moim oczom ukaza³y siê produkty Polykara, jako ¿e potrzebowa³em szpachlówkê to wzi±³em poliestrow± na próbê. Po pierwszych testach wypad³a bardzo pozytywnie. Fajnie siê nak³ada i dobrze szlifuje. Cena te¿ bardzo ok
to sie ¶piesz bo:
POLYKAR.PL napisa³/a:
Przypominam wszystkim potencjalnie zainteresowanych zakupem , ¿e dla klientów po raz pierwszy dokonuj±cych nabycia produktów POLYKAR , do dnia 24 kwietnia trwa promocja : 10% rabatu od cennika przy zakupie na minimum 300 z³ netto . Cennik do pobrania na pierwszej stronie tematu . Dodatkowe pytania proszê kierowaæ na PW , e-mail lub telefonicznie pod numer 512 318 512 .
ja sie tak pospieszy³em ¿e w 2 paczkach sie nie zmie¶ci³em po 30kg :D ale nie codziennie dostaje sie 10% rabatu na cos co itak jest tanie :)
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-04-24, 13:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
gugun napisa³/a:
¿e w 2 paczkach sie nie zmie¶ci³em po 30kg


No to ³adnie masz roboty ¿e takie zakupy mog³e¶ porobiæ.

:spoko: :spoko: :spoko:
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-24, 13:52   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Lackdoctor napisa³/a:
No to ³adnie masz roboty ¿e takie zakupy mog³e¶ porobiæ.

zapasy to sie nazywaja w zwiazku z kryzysem :D a co do roboty-to mysle ze produkty nie straca okresu wa¿no¶ci ^^
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-04-24, 13:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
gugun napisa³/a:
produkty nie straca okresu wa¿no¶ci

Zarêczam ¿e nie.
Mam takie z 2008/9 roku i porównuj±c do tych z paczuszki, s± ok.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Chali68
Wys³any: 2012-04-25, 20:23   
0
UP DOWN

Posty: 247
Witam wszystkich.Tak sobie poczyta³em o produktach Polikara a¿ postanowi³em zamówiæ u Pana Bogdana pakiet produktów do testów,dzisiaj dostali¶my produkty i muszê Wam powiedzieæ ¿e du¿e wra¿enie robi oprawa kolorystyczna puszek.Je¿eli tak jest w ¶rodku to bêdzie ok! Jutro lakiernicy zaczn± testy a przyznam ¿e s± bardzo wybredni,bo to du¿y warsztat naprawiaj±cy nowe auta ze stanów. Za dwa dni zbiorê to do kupy i postaram siê napisaæ recenzje.Pozdrawiam.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group