Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2014-05-11, 13:52
Autor Wiadomo¶æ
Homer S. 
Wys³any: 2012-03-15, 18:53   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
gugun napisa³/a:
nie czasem soft plus?? ;)

Oczywi¶cie Soft Plus :spoko:
_________________

 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-15, 20:17   

Czyli : SOFT PLUS , GLAS , PLASTER - po testach . Oczywi¶cie czekam na opinie pozosta³ych u¿ytkowników , którzy otrzymali darmowe próbki . Nieskromnie powiem , ¿e by³em pewny jako¶ci tych produktów . Ale poczekam na wszystkie opinie ... Mo¿e jestem w b³êdzie :( . Pora teraz na szpachlê uniwersaln± , finex ( finish ) oraz elastyczn± . Oczywi¶cie podk³ad i lakier bezbarwny tez ! Moja pro¶ba jest tylko taka - nie zmarnujcie tego materia³u i nie æwiczcie na starych b³otnikach . To naprawdê towar pierwszokla¶ny - mo¿na go od razu u¿yæ na tym co macie do zrobienia :) . Ale to tylko moja sugestia - zrobicie oczywi¶cie wg uznania :)
 

kalbi 
Wys³any: 2012-03-15, 20:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
bogutek napisa³/a:
Oczywi¶cie czekam na opinie pozosta³ych u¿ytkowników
ja muszê wyrobiæ najpierw moje otwarte puszki, testy bêd± na pewno, niestety dok³adnie nie powiem za ile ale jestem pozytywnie nastawiony po opiniach kolegów
_________________

 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-15, 20:37   

kalbi napisa³/a:
bogutek napisa³/a:
Oczywi¶cie czekam na opinie pozosta³ych u¿ytkowników
ja muszê wyrobiæ najpierw moje otwarte puszki, testy bêd± na pewno, niestety dok³adnie nie powiem za ile ale jestem pozytywnie nastawiony po opiniach kolegów


Panie Marcinie - cierpliwie czekam :)
 

pietka81
Wys³any: 2012-03-15, 20:48   
0
UP DOWN

Posty: 25
ja ca³y czas robiê na SOFCIE PLUS i METALIKU. u mnie w mieszalni nie ma innych produktów tej firmy. dzi¶ nawet tynkowa³em dach w A6. jutro wieczorem wrzuce fotki :spoko:
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-15, 21:01   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Finisch jak najbardziej ok.troche lepi papier jak kazda wykonczeniowka ale mi akurat pasuje bo uzywam tylko na drobnice przed szlifem pod podklad.bardzo drobna i ladnie sie rozplywa-heh trzeba uwazac bo mi az ze szpachelkow dzisiaj zjechala.ale ogolnie szpachle z mojej str. Wielki pozytyw.mowie to z czystym sumieniem i polecam.na jutro jeszcze pozostala uni i alu i mam pelen obraz,ale nie sadze zebym zmienil zdanie.
 
 

kalbi 
Wys³any: 2012-03-15, 21:20   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
bogutek napisa³/a:
Panie Marcinie - cierpliwie czekam :)
znowu z tym panowaniem ;P w przysz³ym tygodniu my¶lê, ¿e ju¿ co¶ zacznê próbowaæ, a mo¿e i jutro przetestuje sam podk³ad i lakier bezbarwny. Jedynie czego nie przetestujê to zestaw naprawczy - przyznam, ¿e nigdy tego nie stosowa³em bo nie pojawiaj± siê u mnie takie uszkodzenia wymagaj±ce tego typu napraw, chyba, ¿e czysto poznawczo na starym elemencie.
_________________

 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-16, 08:24   

kalbi napisa³/a:
bogutek napisa³/a:
Panie Marcinie - cierpliwie czekam :)
znowu z tym panowaniem ;P w przysz³ym tygodniu my¶lê, ¿e ju¿ co¶ zacznê próbowaæ, a mo¿e i jutro przetestuje sam podk³ad i lakier bezbarwny. Jedynie czego nie przetestujê to zestaw naprawczy - przyznam, ¿e nigdy tego nie stosowa³em bo nie pojawiaj± siê u mnie takie uszkodzenia wymagaj±ce tego typu napraw, chyba, ¿e czysto poznawczo na starym elemencie.


Dobra kalbi , bez panowania . Masz racjê : na Pana to trza mieæ wygl±d i pieni±dze - a my ani jednego ani drugiego nie mamy :D . Ewentualnie jak siê te¿ powiada : panowie to na wojnie wyginêli - teraz wszystkie równe ;P .
Zestaw naprawczy to raczej "dla jaj" wys³a³em , ¿eby¶cie mogli poznaæ dodatkowo produkt POLYTMEL . Jak trzebaby³oby jakie¶ dziury w poszyciu naprawic tudzie¿ doprowadziæ do stanu pierwotnego baga¿nik ( box ) dachowy , kajak , ³ódkê ... to produkt znakomity . Novol te¿ takie ma w ofercie - ale z tego co widzia³em na Alle.... to w cenach 14-15 z³ . U mnie duuu¿o taniej :) . Ten sam produkt wystêpuje te¿ w postaci 1kg+utwardzacz+
mata 1 m² . Pozdrawiam kalbi serdecznie , bogutek .
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-16, 10:20   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
oj doktores chyba przesadzasz troche bo nie o smieci tu chodzi :D wg mnie wygl±da bardzo obiecuj±co...mo¿e jeszcze kto¶ go przetestuje?? to jak bedzie naprawde taki dobry to nie bede go otwiera³ na 2-3 elementy przy jakim¶ sztruclu tylko sobie dokupie z litr i busa tym pojade zeby go nie polerowaæ albo jeszcze co innego ale wiekszego...acha i dlaczego zestaw naprawczy dla jaj??nie chcecie to trzeba bylo mowiæ hehe ja bym wzi±³ wasze. ja czesto u¿ywam przy cie¿arówkach...scania jest prawie ca³a z ¿ywicy zrobiona w sumie inne te¿ maja troche elementów,g³ownie tych wcze¶niej wymienianych na podrobkowe:) wiec mi sie przyda bo serwisuje kilka cie¿arowek po zimie rok w rok wiec :spoko:
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-16, 11:56   

No to dla Ciebie gugun - ¿ywica 1kg + utwardzacz + mata 1 m2 .
 

jacenty 741
Wys³any: 2012-03-16, 13:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
No to tak:jestem po wypróbowaniu bezbarwnego(bo resztê ju¿ Wy wypróbowali¶cie),i...no,jak by to powiedzieæ:ochów i achów nie ma.Dobry lakier,rozlewa siê na ³adn± morkê (Sata 3000 hvlp 2.0 atm),i to wszystko.Prawdê powiedziawszy lepsze wra¿enie wywar³ na mnie testowany niegdy¶ i u¿ywany do dzisiaj 4444.Ogólnie nie przepadam za lakierami na 1,5 warstwy,bo to nigdy nie wiadomo do koñca jaka ma byæ ta pierwsza.Ró¿ne lakiery wymagaj± albo tylko wypylonej,albo prawie pe³nej nie zamkniêtej.To kwestia wyczucia,ale do tego trzeba wiêcej ni¿ litra i kilku elementów.Na maskê z dwu stron,zderzak i lusterka od Seicento posz³o ok. 0,4 bezbarwnego,czyli...¶rednia.Za kilka godzin polerka,zobaczymy co w tym temacie proponuj± Czesi.
 
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-16, 13:57   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
ja dzisiaj wieczorem jednak te¿ bede testowal lakier. :tak: je¶li jest tak jak piszesz co tobie akurat nie odpowiada to ja czuje ¿e mi sie bardzo spodoba bo uwielbiam geste lakiery na 1,5-warstwy.no ale zobaczymy,nie mam zbyt wiele do stracenia bo auto nie nowe i po przejsciach wiec jakby nie bylo to bedzie itak lepiej jak na rescie elementow :D
 
 

kalbi 
Wys³any: 2012-03-16, 14:39   Polykar
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Testowa³em dzi¶ szpachlê Polykar Universal oraz podk³ad akrylowy Polykar 4:1.

Szpachla - tzw. mase³ko, bardzo elegancko uk³ada siê na elemencie, schnie dos³ownie w oczach :shock: , nie zabija papieru - obróbkê robi³em w 80 % maszynowo i fajnie siê sypa³a, dziurek nie zostawia praktycznie wcale, a szpachlowania trochê by³o - tak¿e szpachla naprawdê na +

Podk³ad ma konsystencjê budyniu, aplikowa³em go pistoletem z dysz± 1.5, dobrze wype³nia mikro dziurki (które specjalnie zostawi³em na spodzie zderzaka dla testów :P)³adnie siê rozlewa i naprawdê fajnie siê go aplikuje, dosyæ szybko podsycha miêdzy warstwami, tak¿e podk³ad te¿ mnie pozytywnie zaskoczy³, jutro zobaczê jak siê go wycina maszynowo oraz rêcznie.

20120316130.jpg
podk³ad 4:1
Plik ¶ci±gniêto 78 raz(y) 1.1 MB

20120316128.jpg
szpachla uni
Plik ¶ci±gniêto 73 raz(y) 1.03 MB

_________________

 
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-16, 15:51   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
kalbi napisa³/a:
jutro zobaczê jak siê go wycina maszynowo oraz rêcznie.
bardzo mi³y w obróbce i recznej bo nie zapycha papieru-nie kulkuje jak i maszynowo dobrze idzie-³adnie siê sypie. ale to takie moje odczucie po dzisiejszym tarciu ;)
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-16, 19:56   

pietka81 napisa³/a:
ja ca³y czas robiê na SOFCIE PLUS i METALIKU. u mnie w mieszalni nie ma innych produktów tej firmy. dzi¶ nawet tynkowa³em dach w A6. jutro wieczorem wrzuce fotki :spoko:


Jak mo¿esz napisaæ miejscowo¶æ gdzie jest mieszalnia i wrzuciæ te fotki - to bardzo proszê :spoko:

[ Dodano: 2012-03-16, 20:25 ]
jacenty 741 napisa³/a:
No to tak:jestem po wypróbowaniu bezbarwnego(bo resztê ju¿ Wy wypróbowali¶cie),i...no,jak by to powiedzieæ:ochów i achów nie ma.Dobry lakier,rozlewa siê na ³adn± morkê (Sata 3000 hvlp 2.0 atm),i to wszystko.Prawdê powiedziawszy lepsze wra¿enie wywar³ na mnie testowany niegdy¶ i u¿ywany do dzisiaj 4444.Ogólnie nie przepadam za lakierami na 1,5 warstwy,bo to nigdy nie wiadomo do koñca jaka ma byæ ta pierwsza.Ró¿ne lakiery wymagaj± albo tylko wypylonej,albo prawie pe³nej nie zamkniêtej.To kwestia wyczucia,ale do tego trzeba wiêcej ni¿ litra i kilku elementów.Na maskê z dwu stron,zderzak i lusterka od Seicento posz³o ok. 0,4 bezbarwnego,czyli...¶rednia.Za kilka godzin polerka,zobaczymy co w tym temacie proponuj± Czesi.


Prosi³em o konstruktywne opinie i dziêkujê za ni± . Nie chodzi mi o ochy i achy ;) . Ale chodzi o to aby forumowiczom pokazaæ , ¿e produktami POLYKAR i POLYTMEL warto siê zainteresowaæ . To na razie lakier bezbarwny - w Twoim odczuciu poprawny ale bez rewelacji . No i dobrze :spoko: . Teraz przyjdzie pora na resztê - ciekawy jestem opinii , oj ciekawy ;)
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-16, 20:34   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
heh..mojej opini dzisiaj juz nikt nie us³yszy bo mi sie nie chce juz dzisiaj tego malowaæ :D
z³apa³em lenia giganta :rotfl:
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-16, 20:39   

gugun napisa³/a:
heh..mojej opini dzisiaj juz nikt nie us³yszy bo mi sie nie chce juz dzisiaj tego malowaæ :D
z³apa³em lenia giganta :rotfl:


Nikt od Ciebie gugun nie wymaga harówki ponad si³y ^^ !!! . To mo¿e drineczka na pocz±tek ³yk-endu ???
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-16, 20:44   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
bogutek napisa³/a:
Nikt od Ciebie gugun nie wymaga harówki ponad si³y !

jak to nie,moja wymaga :D :D
bogutek napisa³/a:
To mo¿e drineczka na pocz±tek ³yk-endu ???

póki co pije zielonego bo jutro normalnie przewaznie sie garazuje ;) ja mam ³yk end w niedziele zawsze od rana jak sie ze znajomymi spotykam pod sklepem na piwko o 10ej :D a ponoæ ma byc ³adnie to zapewnie skonczy siê to endem dla mnie :D :D :D
 
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-03-16, 20:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
Witam.Dzisiaj postestowa³em trochê zielonego i powiem szczerze pozytywne zaskoczenie,do¶æ du¿e wg³êbienie w zderzaku rozdane na 1 raz, schniêcie w 20 st w porz±dku,obróbka maszynowo bez k³opotu,papier czysty nie zakleja.Trochê dziurek zosta³o ale to zielone nie finish wiêc z mojej strony wynik jak najbardziej pozytywny.

20120316_174929_1024x768.jpg
Plik ¶ci±gniêto 94 raz(y) 87.54 KB

20120316_173336_1024x768.jpg
Plik ¶ci±gniêto 84 raz(y) 96.7 KB

_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-16, 20:49   

jak to nie,moja wymaga :D :D - i ma kurna racjê !!! Darmozjada w cha³upie nie bedzie trzymaæ ^^

póki co pije zielonego - co to jest "zielone" :?: :?: :?:
  
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-16, 20:53   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
ja dzisiaj aluminiow± i uni te¿ testowa³em,poki co o uni mogê powiedzieæ ze fajnie sie nak³ada i strasznie zbita,jak to mówie maselko.ale jeszcze nie dociera³em ;) a co do alu to tymbardziej pozytywnie,naklada siê jak reszta super,chyba nawet najlepiej a w docieraniu nie jest taka a¿ twarda...porowna³ bym docieranie do zwyklej uniwersalnesz szpachli.konieczno¶ci± nie jest maszynka bo wmiare idzie...moze nie tak jak soft ale jak na szpachle alu to ³adnie sie ja dociera
 
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-03-16, 20:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
i nastêpnie UNIVERSAL czyli pnici tmel :spoko:

konsystencja pierwsza liga nak³adanie ok,obróbka rêcznie i maszynowo bez zarzutu,dziurek jak na lekarstwo i powiem od siebie,w 100% lepszy od GoldCara je¶li chodzi o pierwsze wra¿enie,Porobiê wiêcej to powiem jak siê ma do ElasticBeige CarSystem-u bo to szpachla dla mnie aktualnie najlepsza.
Je¶li chodzi o produkt-jako¶æ,nie znaj±c jeszcze ceny jak najbardziej jestem na plus :spoko:
chêtnie przeskoczê z Goldcar,Novol na Polykar je¶li chodzi o Universal.

Je¶li chodzi o Finex to dzi¶ tylko delikatne li¼niêcia ,jak zrobiê wiêkszy obszar,chêtnie siê wypowiem.
Pozdrawiam

20120316_175816_1024x768.jpg
Plik ¶ci±gniêto 44 raz(y) 134.2 KB

20120316_175733_1024x768.jpg
Plik ¶ci±gniêto 74 raz(y) 61.94 KB

20120316_175758_1024x768.jpg
Plik ¶ci±gniêto 79 raz(y) 93.79 KB

_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-16, 20:56   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
kolego jak chcesz mnie zacytowaæ to nie kopiujesz tylko zaznaczasz text przytrzymuj±c myszke i wciskasz ten dymek na lewo od cytuj na dole mojego postu i wtedy cytuje wybrany fragment.nie wiesz co to zielony?? lech panie kolego :D lech
jakiego tam darmozjada... :) jak ja biedny jedyny zywiciel rodziny :x:
 
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-03-16, 20:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
Zielone to zielone :spoko:
chodzi o GLAS

Sory Gugun,my¶la³em ,¿e to pytanie do mnie o zielone,bo napisa³em,¿e testowa³em zielone.
Heh smacznego Leszka :spoko:
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-16, 21:02   

gugun napisa³/a:
kolego jak chcesz mnie zacytowaæ to nie kopiujesz tylko zaznaczasz text przytrzymuj±c myszke i wciskasz ten dymek na lewo od cytuj na dole mojego postu i wtedy cytuje wybrany fragment.nie wiesz co to zielony?? lech panie kolego :D lech
jakiego tam darmozjada... :) jak ja biedny jedyny zywiciel rodziny :x:


Ja my¶la³em ¿e nowy rodzaj prochów testujesz - czyli szpachle glas na wdechu lub organoleptycznie czyli na jêzyk ^^ .. Sorry Damian - zielony to hajnu¶ , czyli heineken !
A myszke owszem - przytrzymujê - tylko w innych sytuacjach :spoko:
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-16, 21:08   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
pawel1108 napisa³/a:
Heh smacznego Leszka
w³a¶nie siê skonczy³.. :/
bogutek napisa³/a:
czyli szpachle glas na wdechu lub organoleptycznie czyli na jêzyk
to a¿ tak dobry masz ten kit?? :D :D :D
bogutek napisa³/a:
A myszke owszem - przytrzymujê - tylko w innych sytuacjach

trafi³ swoj na swego hehe to puszczaj i bierz siê za robote bo ch³opaki na cennik czekaja ;)
 
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-03-16, 21:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
gugun napisa³/a:
bierz siê za robote bo ch³opaki na cennik czekaja ;)


popieram :)
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

kalbi 
Wys³any: 2012-03-17, 12:07   bezbarwny Polykar HS 2:1
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
Dzi¶ przyszed³ czas na bezbarwny Polykar HS 2:1, aplikacja Sata 3000 1,3 RP, na 1,5 warstwy, pierwsza cienka zamkniêta, druga pe³na i ponownie bez zastrze¿eñ, struktura ³adna, rozlewno¶æ bardzo dobra, nie cieknie, po wysuszeniu w kabinie nie traci po³ysku, tak¿e lakier bezbarwny oczywi¶cie na +, polecam bo mi siê spodoba³, nie wiem tylko jak polerowanie ale na razie siê nie dowiem bo zderzaków nie ruszam polerk±.

20120317134.jpg
zderzak4p
Plik ¶ci±gniêto 109 raz(y) 170.55 KB

20120317133.jpg
zderzak3p
Plik ¶ci±gniêto 110 raz(y) 197.62 KB

20120317135.jpg
zderzak2p
Plik ¶ci±gniêto 83 raz(y) 135.83 KB

20120317136.jpg
zderzak1p
Plik ¶ci±gniêto 90 raz(y) 130.86 KB

20120317131.jpg
listwy
Plik ¶ci±gniêto 67 raz(y) 1.8 MB

_________________

 
 

jacenty 741
Wys³any: 2012-03-18, 09:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Ja polerowa³em przed chwil±,3M bia³y korek,do¶æ dobrze,Tylko chyba za d³ugo czeka³em,bo ju¿ twardy,mo¿e faktycznie po kilku godzinach by³oby ³atwiej i lepiej.Wczoraj posz³y jeszcze b³otniki od SC,trochê lepiej,ale jak dla mnie za bardzo na g³adko.Chocia¿ auto ma tak± strukturê (czyli jej brak :D )wiêc pasuje.Ja siê raczej nie przekonam,chocia¿ wszystko jeszcze zale¿y od ceny.No i kolejna sprawa:nie to ³adne,co ³adne,ale co siê komu podoba,wiêc przenosz±c to do naszego w±tku,nie ka¿dy musi byæ na tak to wszystkiego.
Jutro szpachla,a dzisiaj postaram siê wrzuciæ fotki (first time ;) )
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-18, 10:55   

jacenty 741 napisa³/a:
Ja polerowa³em przed chwil±,3M bia³y korek,do¶æ dobrze,Tylko chyba za d³ugo czeka³em,bo ju¿ twardy,mo¿e faktycznie po kilku godzinach by³oby ³atwiej i lepiej.Wczoraj posz³y jeszcze b³otniki od SC,trochê lepiej,ale jak dla mnie za bardzo na g³adko.Chocia¿ auto ma tak± strukturê (czyli jej brak :D )wiêc pasuje.Ja siê raczej nie przekonam,chocia¿ wszystko jeszcze zale¿y od ceny.No i kolejna sprawa:nie to ³adne,co ³adne,ale co siê komu podoba,wiêc przenosz±c to do naszego w±tku,nie ka¿dy musi byæ na tak to wszystkiego.
Jutro szpachla,a dzisiaj postaram siê wrzuciæ fotki (first time ;) )


Dziêkujê Jacku za kolejn± opiniê . Wszyscy czekamy na jeszcze , a co do cen - prosze wyslij mi swój e-mail na PW to prze¶lê Ci cennik - jest w excelu , nie ma innego sposobu aby go przes³aæ . Pozdrawiam .
 

ignac2004 
Wys³any: 2012-03-19, 10:24   
0
UP DOWN


Posty: 98
Ja mimo, i¿ nie testowa³em to czytam sobie te Wasze wypociny Panowie.
Czekam na wiêcej testów klaru, bo akurat skoñczy³ mi siê zapas 570 novola.
Je¶li cena Polykaru bêdzie atrakcyjna to pewnie i skuszê siê na litra do sprawdzenia.
Tylko pytanie, gdzie bêdzie mozna to nabyæ? S±dzê ¿e u mnie w mie¶cie to nieprêdko siê pojawi (o ile wogóle).
Czy bêdzie jaki¶ sklep intenetowy?
Dodam tylko, ¿e lakierujê baaardzo amatorsko i w warunkach gara¿owych, wiêc szukam czego¶ co szybko schnie ale nie p³ynie za bardzo :spoko:
 

stek
Wys³any: 2012-03-19, 10:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
ignac2004 napisa³/a:
Dodam tylko, ¿e lakierujê baaardzo amatorsko i w warunkach gara¿owych, wiêc szukam czego¶ co szybko schnie ale nie p³ynie za bardzo :spoko:


To zakup sobie Spectral 505, :spoko:
 

jacenty 741
Wys³any: 2012-03-19, 11:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Oj,nie licz na to,¿e bêdzie tanio.Niestety,jestem na nie,czy jestem na tak do lakieru bezbarwnego,to cena 100 z³ brutto za litr to raczej za du¿o.Nawet DP 3750 jest tañszy,i to znacznie.
Co nie oznacza,¿e jestem ca³kowicie sceptyczny:potwierdzam pozytywne opinie o szpachlach,jak na razie alu i uni,bardzo na +,i cena równie¿ .
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-19, 12:43   

jacenty 741 napisa³/a:
Oj,nie licz na to,¿e bêdzie tanio.Niestety,jestem na nie,czy jestem na tak do lakieru bezbarwnego,to cena 100 z³ brutto za litr to raczej za du¿o.Nawet DP 3750 jest tañszy,i to znacznie.
Co nie oznacza,¿e jestem ca³kowicie sceptyczny:potwierdzam pozytywne opinie o szpachlach,jak na razie alu i uni,bardzo na +,i cena równie¿ .


Bezbarwny bêdzie jednak znacznie tañszy !!! Hurrra !!!!
.....przynajmniej do koñca roku ..... :spoko:
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-19, 14:19   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
apropo duponta to mój nos widzi wielkie podobienstwo ;)
 
 

ignac2004 
Wys³any: 2012-03-19, 18:06   
0
UP DOWN


Posty: 98
bogutek napisa³/a:
Bezbarwny bêdzie jednak znacznie tañszy !!! Hurrra !!!!
.....przynajmniej do koñca roku ..... :spoko:


To czekamy na finalny cennik.
A jak bêdzie ze sprzeda¿±? Bêdzie jaki¶ sklep internetowy czy jak? Bo u mnie raczej niestety nie bêdzie opcji na zakup towaru w lokalnej mieszalni :(
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-19, 21:33   

Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem cennika na produkty POLYKAR i POLYTMEL proszê o wiadomo¶ci na PW z podaniem imienia , maila i kontaktowego nr telefonu .
 

Siekiera
Wys³any: 2012-03-20, 01:06   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Tak, tak zróbcie sklep internetowy to na pewno sklepy wezm± ten towar :cool:

PS Kiedy¶ parê razy wzi±³em od Grze¶ka trochê tego S³owaka, sprzeda³ siê ale sza³u nie by³o. Nie to ¿e odradzam bo towar poprawny ale jako¶ u mnie nie b³agali o niego a teraz Grzesiek innym towarem handluje to czasem od niego co¶ zassam.
 

kamilbusko
Wys³any: 2012-03-20, 15:36   
0
UP DOWN

Posty: 349
w³a¶nie dosta³em paczkê od miko³aja.
wypróbowa³em klar i muszê powiedzieæ ¿e chyba siê do niego nie przekonam.
zalety:
-Ladnie pachnie :D
- dosyæ ³adna struktóra i nie siada. zachowuje g³êbie

wady dla mnie:
- ma ¿ó³ty odcieñ który mi przyciemni³ srebro troszkê
- rozlewa siê po czasie i strasznie ciê¿ko mi siê go aplikowa³o.

[ Dodano: 2012-03-20, 15:38 ]
,,

[ Dodano: 2012-03-20, 15:40 ]
,,

SAM_2622.JPG
Plik ¶ci±gniêto 90 raz(y) 161.91 KB

SAM_2616.JPG
Plik ¶ci±gniêto 80 raz(y) 256.18 KB

SAM_2615.JPG
Plik ¶ci±gniêto 84 raz(y) 194.03 KB

 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-20, 15:41   

kamilbusko napisa³/a:
w³a¶nie dosta³em paczkê od miko³aja.
wypróbowa³em klar i muszê powiedzieæ ¿e chyba siê do niego nie przekonam.
zalety:
-Ladnie pachnie :D
- dosyæ ³adna struktura i nie siada. zachowuje g³êbie

wady dla mnie:
- ma ¿ó³ty odcieñ który mi przyciemni³ srebro troszkê
- rozlewa siê po czasie i strasznie ciê¿ko mi siê go aplikowa³o.


Miko³aj rzecze : nie zra¿aj siê synu ... W paczce by³y jeszcze inne prezenty ... Skorzystaj , wypróbuj , podziel siê informacjami ... ;)
A swoj± drog± wys³a³em Ci chyba Kamil karty techniczne na CD . Mo¿e z aplikacj± cos nie tak bo kart nie przegl±dn±³e¶ ;) . Ale co ja bêde do fachowca uwagi jakie¶ mia³ ...
 

kamilbusko
Wys³any: 2012-03-20, 15:42   
0
UP DOWN

Posty: 349
,,

[ Dodano: 2012-03-20, 15:44 ]
,,.

[ Dodano: 2012-03-20, 15:49 ]
przyznam siê bez bicia, ¿e nie ogl±da³em jeszcze co jest na p³ycie. jak dosta³em paczkê to auto by³o ju¿ w bazie, wiec szybko rozrobi³em klar. mo¿na go rozcieñczaæ czy nie?

SAM_2619.JPG
Plik ¶ci±gniêto 86 raz(y) 186.53 KB

SAM_2620.JPG
Plik ¶ci±gniêto 77 raz(y) 206.85 KB

 

kalbi 
Wys³any: 2012-03-20, 15:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
kamilbusko, poka¿ zdjêcie rozklejonego, b³otnika do drzwi i zobaczymy czy przyciemni³ srebro bo na razie to ja nic tam nie wiedzê!
_________________

 
 

kamilbusko
Wys³any: 2012-03-20, 16:14   
0
UP DOWN

Posty: 349
..

[ Dodano: 2012-03-20, 16:16 ]
no mo¿e troszkê tylko :D

SAM_2623.JPG
Plik ¶ci±gniêto 147 raz(y) 154.63 KB

 

kalbi 
Wys³any: 2012-03-20, 16:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
trochê przyciemni³, ciekawe czy z k±ta jest to bardziej widoczne
_________________

 
 

kamilbusko
Wys³any: 2012-03-20, 16:56   
0
UP DOWN

Posty: 349
trochê mniej
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-03-20, 17:18   

kamilbusko napisa³/a:
..

[ Dodano: 2012-03-20, 16:16 ]
no mo¿e troszkê tylko :D


Kamil je¶li wolno spytaæ , jakie elementy kry³e¶ tym bezbarwnym ? Ale dok³adnie proszê .
 

kamilbusko
Wys³any: 2012-03-20, 17:24   
0
UP DOWN

Posty: 349
je¶li Ci chodzi o ten b³otnik do drzwi to cieniowany by³ lekko rant b³otnika
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-20, 20:43   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Nie uwazasz ze sobie teraz sam odpowiedziales na pyt.dlaczego sciemnil?ja lakierowalem na jasna zielen-cieniowane tez drzwi i nic mi nie sciemnilo.jutro jade na op z147 to zobaczymy czy wyjdzie wszystko ok.moze jak sikales rant to ci postawilo ziarno przy drzwiach?to zawsze srebro...
 
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-03-20, 21:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
gugun napisa³/a:
moze jak sikales rant to ci postawilo ziarno przy drzwiach?to zawsze srebro...


ja te¿ tak kiedy¶ mia³em ,jak na srebrnym macha³em rêk± jak paralita ^^
nie by³a to wina klaru,tym bardziej,¿e lakierujê klarami typu Starlux CP który jest ni huhuha przejrzysty tylko ¿ó³tawy i zauwa¿y³em,¿e jak siê bazê dobrze po³o¿y to nie ma wp³ywu jego ¿ó³towawo¶æ na odcieñ.
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

gugun 
Wys³any: 2012-03-20, 22:45   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Nokia,nie gugun.gugun jeszcze swojej opini oficjalnej co do lakieru nie wyrazil:) ale jutro lakieruje srebro to mam nadzieje ze obale mit o sciemnianiu:)
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group