Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2014-05-11, 13:52
Autor Wiadomo¶æ
Dementor
Wys³any: 2013-04-02, 11:11   
0
UP DOWN


Posty: 364
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Tak siê sk³ada ze robi³em próby wszystkimi klarami Polykar. W mojej ocenie Klar 2:1 z Polykara mo¿na porównaæ do Novol 580 z profesionala. Klar 3:1 do 510 z profesionala. To ta sama pó³ka i jako¶ciowa. Niestety Novol trochê lepiej wypada cenowo


To ostatnie zdanie to nie b³±d? Na forum jest pe³no zachwytów nad cen± tych materia³ów a ty piszesz ¿e jednak to mit. O co chodzi?
 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-02, 12:06   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
Nie wiesz o co kaman? :x:

Polykar.pl to importer wiêc ma jak±¶ dobr± cenê zakupu u czechów. Jako importer pownien zadbaæ o to aby czechom zorganizowaæ tu rynek zbytu. Sam tego nie zrobi, potrzebuje do tego innych partnerów handlowych. ¯eby ich pozyskaæ musi rozpromowaæ towar. Jak? Wybra³ wariant ryzykowny - sprzedaje towar forumowiczom w niskich cenach ¿eby zrobiæ szum wokó³ towaru.
Jak ju¿ kto¶ sie naczyta o rewelacyjnym i tanim polykarze to idzie do sklepu a tam zonk :!: Takie rzeczy to tylko w Erze :D
Masz sklep to wiesz ¿e musisz swoje zarobiæ a najczê¶ciej ludzie maj± jednakow± mar¿ê na wszystkie produkty i wtedy wszystko wychodzi co jest tanie a co drogie. Czasami trafi siê jaka¶ promocja ale generalnie nikt do interesu nie bêdzie dok³ada³.
Dlatego pisa³em, ¿e ryzykowna bo albo polykr.pl bêdzie musia³ pracowaæ na niskiej mar¿y ¿eby utrzymaæ przekonanie o niskiej cenie albo trzeba bêdzie pozbyc siê z³udzeñ :tak:

Ja produkty polykara przerabia³em u siebie w sklepie kilka lat temu. Te¿ kupowa³em u Bogutka ale wtedy mia³ jeszcze inn± firmê. Sza³u nie by³o, co¶ siê sprzedawa³o ale umar³o ¶mierci± naturaln±. Jakby to by³ taki miód to mia³bym do dzisiaj bo akurat lubie mieæ co¶ czego konkurencja nie ma. Polykarka nie mia³a i gdyby sprzedawa³o siê to bym trzyma³.
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-02, 12:39   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Dementor napisa³/a:
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Tak siê sk³ada ze robi³em próby wszystkimi klarami Polykar. W mojej ocenie Klar 2:1 z Polykara mo¿na porównaæ do Novol 580 z profesionala. Klar 3:1 do 510 z profesionala. To ta sama pó³ka i jako¶ciowa. Niestety Novol trochê lepiej wypada cenowo


To ostatnie zdanie to nie b³±d? Na forum jest pe³no zachwytów nad cen± tych materia³ów a ty piszesz ¿e jednak to mit. O co chodzi?


Socjotechnika czyni cuda. Ludzie lecz± powa¿ne choroby lekami placebo. Podobnie jest w handlu.
Czasem pryskam sobie jak±¶ blaszkê u klienta i znam dobrze klary Novola i paru innych firm. W mojej ocenie, Polykara zaszufladkowa³bym w zacytowanym przedziale. To dobre lakiery ale porównywanie ich do Spectral 565 to profanacja.
Profesional 580 na pó³ce dla Kowalskiego z ulicy kosztuje 73z³. Profesional 510 kosztowa³ 86z³.
Ja osobi¶cie polecam Profesional 590. Na ostatnim szkoleniu pryska³em przedni b³otnik do Saaba 9-3. Koszt 3,7z³ przy cenie 78z³ za litr. Ca³a Toyota Yaris z wnêkami bez tylnego zderzaka - 1300ml. 12 osób liczy³o koszt, wiêc ¿eby nie by³o ¿e ¶ciemniam:)

IMG-20130306-00021.jpg
Plik ¶ci±gniêto 69 raz(y) 374.93 KB

 

Dementor
Wys³any: 2013-04-02, 13:02   
0
UP DOWN


Posty: 364
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Socjotechnika czyni cuda. Ludzie lecz± powa¿ne choroby lekami placebo. Podobnie jest w handlu.
Czasem pryskam sobie jak±¶ blaszkê u klienta i znam dobrze klary Novola i paru innych firm. W mojej ocenie, Polykara zaszufladkowa³bym w zacytowanym przedziale. To dobre lakiery ale porównywanie ich do Spectral 565 to profanacja.
Profesional 580 na pó³ce dla Kowalskiego z ulicy kosztuje 73z³. Profesional 510 kosztowa³ 86z³.
Ja osobi¶cie polecam Profesional 590. Na ostatnim szkoleniu pryska³em przedni b³otnik do Saaba 9-3. Koszt 3,7z³ przy cenie 78z³ za litr. Ca³a Toyota Yaris z wnêkami bez tylnego zderzaka - 1300ml. 12 osób liczy³o koszt, wiêc ¿eby nie by³o ¿e ¶ciemniam:)



Czy dobrze rozumiem? Sugerujesz ¿e lakiery novola s± bardziej wydajne od polykara i ró¿nica w cenie jest z³udzeniem?

Mimo wszystko dobrze by³oby jeszcze wiedzieæ po ile chodz± lakiery polykara na pó³ce w sklepie.
 

Dementor
Wys³any: 2013-04-02, 13:04   
0
UP DOWN


Posty: 364
Siekiera napisa³/a:
¯eby ich pozyskaæ musi rozpromowaæ towar. Jak? Wybra³ wariant ryzykowny - sprzedaje towar forumowiczom w niskich cenach ¿eby zrobiæ szum wokó³ towaru.


nooo, trzeba przyznaæ ¿e zrobi³ ale teraz co¶ nie odpowiada choæ loguje sie :/
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2013-04-02, 13:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
To dla czego osoby które u¿ywa³y, b±d¼ u¿ywaj±, materia³ów Polykar s± z nich tak bardzo zadowolone :?:

P.S. U¿ywa³em (miêdzy innymi) Novola i te¿ nic z³ego o nim nie powiem.
_________________
http://niezalezna.pl/
 

Dementor
Wys³any: 2013-04-02, 14:18   
0
UP DOWN


Posty: 364
Sw.Piotrek napisa³/a:
To dla czego osoby które u¿ywa³y, b±d¼ u¿ywaj±, materia³ów Polykar s± z nich tak bardzo zadowolone :?:


A no w³a¶nie?

Zrobi³em taki ma³y test GOOGLE na ilo¶æ wyników w tej popularnej wyszukiwarce.

Wpisa³em tekst po czesku / s³owacku "lakovanie... " razem z mark± novol i polykar wybieraj±æ zarazem opcjê "Dyskusje" bo chcia³em sprawdziæ czy mówi siê o nich na forach w ich kraju...

... i szok :shock:

"lakovanie novol" - 459 wyników


"lakovanie polykar" - 1 wynik :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:


no to sprawdzi³em z BKP

"lakovanie BKP" - 168 wyników, lepiej ale i tak nie wiêcej ni¿ novol

Moim zdaniem we w³asnym kraju powinni byæ bardziej znani :roll:

dla porównania u nas w kraju:

"lakierowanie novol" - 12 100 wyników

"lakierowanie polykar" - 456 wyników
 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-02, 14:47   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
ale ¿e¶ dojeb.³ z tym testem :x:

od teraz bedziemy robili porównania materia³ów na googlomacie ^^
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-02, 15:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Dementor napisa³/a:
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Socjotechnika czyni cuda. Ludzie lecz± powa¿ne choroby lekami placebo. Podobnie jest w handlu.
Czasem pryskam sobie jak±¶ blaszkê u klienta i znam dobrze klary Novola i paru innych firm. W mojej ocenie, Polykara zaszufladkowa³bym w zacytowanym przedziale. To dobre lakiery ale porównywanie ich do Spectral 565 to profanacja.
Profesional 580 na pó³ce dla Kowalskiego z ulicy kosztuje 73z³. Profesional 510 kosztowa³ 86z³.
Ja osobi¶cie polecam Profesional 590. Na ostatnim szkoleniu pryska³em przedni b³otnik do Saaba 9-3. Koszt 3,7z³ przy cenie 78z³ za litr. Ca³a Toyota Yaris z wnêkami bez tylnego zderzaka - 1300ml. 12 osób liczy³o koszt, wiêc ¿eby nie by³o ¿e ¶ciemniam:)



Czy dobrze rozumiem? Sugerujesz ¿e lakiery novola s± bardziej wydajne od polykara i ró¿nica w cenie jest z³udzeniem?

Mimo wszystko dobrze by³oby jeszcze wiedzieæ po ile chodz± lakiery polykara na pó³ce w sklepie.


Ja nic nie sugeruje. Ka¿dy ma swój rozum i umie liczyæ. Lakiery Polykara to dobry produkt, ale nie dajmy siê zwariowaæ. Co do ceny Polykara - zapytaj Polykara. Natomiast nie mo¿na ich porównywaæ z 565 spectrala, i wie to ka¿dy kto choæ raz trzyma³ w ³apie guna z tym klarem. Polerka po 7 minutach pod promiennikiem, przekonuje do 565 najwiêksz± nawet marudê.
Co do polityki dystrybucji, to Siekiera ma ca³kowit± racjê. Polykar opiera siê na modelu sprzeda¿y APP. Ka¿dy na forum zna ceny, czêsto promocyjne. To powoduje, ¿e sklepy nie s± zainteresowane sprzeda¿± tego brandu bo nie ma go komu sprzedaæ. Nawet jak siê sprzeda a klient przypadkiem wpadnie na forum i znajdzie ceny - boruta w sklepie gotowa.
 

Dementor
Wys³any: 2013-04-02, 17:12   
0
UP DOWN


Posty: 364
Siekiera napisa³/a:
ale ¿e¶ dojeb.³ z tym testem :x:


No co? W dzisiejszych czasach to liczy siê tylko facebook, you tube, sexkamerki i google :D

A wogóle to wydaje mi siê ¿e polykar tam jest s³abo znany bo jak jeszcze raz popatrzy³em na wyniki "lakovanie BKP" to w wiêkszo¶ci pokaza³y siê chyba wyniki z "lakovaniem" i volkswagenami z silnikiem o symbolu BKP i to zafa³szowa³o wynik.

Dodatkowo "lakovanie" pokazywa³o te¿ wyniki ze S³owacji, ojjj s³abiutko :roll:
 

Dementor
Wys³any: 2013-04-02, 17:14   
0
UP DOWN


Posty: 364
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Co do ceny Polykara- zapytaj Polykara


Tyle ¿e tak jak @siekiera pisa³ on ma inne podej¶cie do cen a mnie by interesowa³a cena jaka jest na pó³ce w normalnej mieszalni bez ¿adnych promocji. No chyba kto¶ od niego to kupuje?
 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-03, 09:25   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Polykar opiera siê na modelu sprzeda¿y APP. Ka¿dy na forum zna ceny, czêsto promocyjne. To powoduje, ¿e sklepy nie s± zainteresowane sprzeda¿± tego brandu bo nie ma go komu sprzedaæ. Nawet jak siê sprzeda a klient przypadkiem wpadnie na forum i znajdzie ceny - boruta w sklepie gotowa.


Wszystko w temacie :D
Ka¿dy handluje jak umie. Forumowicze zapewne s± zadowoleni z super niskich cen ale mieszalnie to wogóle nie rozumiem gdzie maj± biznes. Chyba ¿e czego¶ nie wiemy o polykarze? Mo¿e ma on tak nisk± cenê zakupu ¿e jest w stanie daæ nisk± cenê forumowiczom a do mieszalni oferuje jeszcze ni¿sze ceny?

Tylko je¿eli tak to trzeba by³oby siê zastanowiæ czy ten produkt nie powinien staæ na tej samej pó³ce co 4Master, GoldCar, Bekra, Economy, New Chem, Top Color, New Line itd
Przecie¿ niska cena nie bierze siê z powietrza.

A popularno¶æ na forum przypisaæ temu co napisa³ @trze¼wy inaczej

trze¼wy inaczej napisa³/a:
Socjotechnika czyni cuda. Ludzie lecz± powa¿ne choroby lekami placebo. Podobnie jest w handlu.
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-04-05, 21:45   

witam ,
niestety nie mogê siê selektywnie odnie¶æ do tre¶ci z poprzedniej strony , wiêc spróbujê tak :
1 . kolega @novolek - tak , nie mam ³atwo ale siê nie poddajê . Próbujê :)
Piszesz kolego , ¿e cytujê wypowied¼ kogo¶ innego i automatycznie autoryzujê jego wypowied¼ . Cytat to przytoczenie wypowiedzi i nie ma nic wspólnego z autoryzacj± . Brak wskazania autora wypowiedzi to faktycznie mój b³±d ale liczy³em na inteligencjê forumowiczów , gdy¿ wyra¼nie wskaza³em sk±d zaczerpn±³em tekst . A nietrudno go znale¼æ ... Wiêc przepraszam za przecenienie mo¿liwo¶ci niektórych z nich :)
Na marginesie , manipulacja to Twoja kolego wypowied¼ .
2 . kolega @siekiera - je¿eli to "brawo" tyczy siê polykara , a w to nie w±tpiê , szczerze dziêkujê :)
3 . kolega @benos77 - nie strzelam sobie w kolano , nie jestem samobójc± , a Tobie ¿yczê bardziej racjonalnego spojrzenia na rzeczywisto¶æ i obiektywnej jej percepcji :)
4 . kolega , hihi @trze¼wy inaczej ( sk±din±d popieram , popieram ) ... pisze tak :
Porównywanie klarów Polykara do Spectral 565,to jak porównywaæ Najmana do Bruca Lee.
I to jest s³uszna koncepcja , poniewa¿ Najman ¿yje i ma siê nad wyraz dobrze , natomiast Lee , jak mo¿na wyczytaæ w wikipedii zmar³ z przedawkowania prochów i trunków wysokoprocentowych , nie zapomniawszy jeszcze przyj±æ ¶rodków przeciwbólowych . Je¶li to jest porównanie istniej±cego i maj±cego siê dobrze POLYkara do ...hmmm , niech bêdzie Pana Lee , to wolê jednak byæ tym , wy¶miewanym przez Ciebie Najmanem ...
Co do cen , piszesz ¿e firma opiera siê na modelu sprzeda¿y APP . B³±d . To , ¿e oferujê te produkty lakiernikom na forum nie oznacza , ¿e ceny dla nich s± to¿same z cenami dla mieszalni czy hurtowni ... A zreszt± sk±d kolego wiesz ilu lakierników z forum zwróci³o siê do mnie z zapytaniem o produkty i ilu je kupuje ? Je¶li to margines marginesów to nie ma ¿adnego znaczenia dla obrotów dla mieszalni ...
5 . Kolego @siekiera - twoja przenikliwo¶æ mnie dobija ... piszesz tak : "czy ten produkt nie powinien staæ na tej samej pó³ce co 4Master, GoldCar, Bekra, Economy, New Chem, Top Color, New Line itd
Przecie¿ niska cena nie bierze siê z powietrza. "
To ja odpowiadam - cena bierze siê z kosztów produkcji , dystrybucji , reklamy i czego tam jeszcze sobie zamarzysz . W przypadku Polykara cena jest i tak poni¿ej tego co prezentuje jako¶æ tego towaru . Firma inwestuje w zawarto¶æ puszek a nie w otoczkê towarzysz±c± sprzeda¿y :)
A co do postawienia produktu na pó³ce - mo¿esz go postawiæ gdzie chcesz ... przecie¿ to Twoje pó³ki :)

Ufff i to by³oby na tyle , pracy mam coraz wiêcej , zapytañ o materia³y i cenniki , dyskutujcie koledzy dalej proszê to i temat bêdzie widoczny :)
Jak znajdê czas to hurtem odpowiem ;)

PS . Nied³ugo ... to znaczy w ci±gu dwóch , trzech miesiêcy niespodziewanka ze strony importera . Ale na razie - cicho sza :)
 

novolek
Wys³any: 2013-04-06, 09:59   
0
UP DOWN

Posty: 24
POLYKAR.PL napisa³/a:
kolega @novolek - tak , nie mam ³atwo ale siê nie poddajê . Próbujê :)
Piszesz kolego , ¿e cytujê wypowied¼ kogo¶ innego i automatycznie autoryzujê jego wypowied¼ . Cytat to przytoczenie wypowiedzi i nie ma nic wspólnego z autoryzacj± . Brak wskazania autora wypowiedzi to faktycznie mój b³±d ale liczy³em na inteligencjê forumowiczów , gdy¿ wyra¼nie wskaza³em sk±d zaczerpn±³em tekst . A nietrudno go znale¼æ ... Wiêc przepraszam za przecenienie mo¿liwo¶ci niektórych z nich :)
Na marginesie , manipulacja to Twoja kolego wypowied¼ .


Widzê ¿e zamiast odnie¶æ siê do pro¶by o konkrety tych prównañ to próbujesz ironi± i drwinami odpowiadaæ. Znaczy ¿e nie masz pojêcia jak by³y przeprowadzane te porównania a tym samym s± nierzetelne.
My¶lê, ¿e ka¿dy kto to czyta sam sobie wyrobi opiniê o tych porównaniach.
A co do manipulacji to sk³oni³bym siê do stwierdzenia ze ca³y ten w±tek to jedna wielka manipulacja.
 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-06, 11:57   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
POLYKAR.PL napisa³/a:
Kolego @siekiera - twoja przenikliwo¶æ mnie dobija ... piszesz tak : "czy ten produkt nie powinien staæ na tej samej pó³ce co 4Master, GoldCar, Bekra, Economy, New Chem, Top Color, New Line itd
Przecie¿ niska cena nie bierze siê z powietrza. "
To ja odpowiadam - cena bierze siê z kosztów produkcji , dystrybucji , reklamy i czego tam jeszcze sobie zamarzysz . W przypadku Polykara cena jest i tak poni¿ej tego co prezentuje jako¶æ tego towaru . Firma inwestuje w zawarto¶æ puszek a nie w otoczkê towarzysz±c± sprzeda¿y :)


Dobra to sprawd¼my kto w co inwestuje :D

Na forum jest twoja oferta promocyjna z pa¼dxiernika ubieg³ego roku:

http://lakierowanko.info/...ghlight=polykar

Novol od tamtej pory nie podnosi³ cen to mo¼emy sobie porównaæ - ceny brutto:

Podk³ady

Polykar 4+1 (1+0,25) cena promocyjna: 45 z³ :!:

Novol 300 4+1 (1+0,25) cena katalogowa: 50,37 ja sprzedajê po 45 z³ w promocji móg³bym po 40z³ :D

Novol 310 4+1 (1+0,25) cena katalogowa: 53,36 ja sprzedajê po 48 z³ a w promocji móg³bym po 43 z³ :D

Novol 330 5+1 (1+0,2) cena katalogowa: 47,7 ja sprzedajê po 43 z³ a w promocji mog³bym po 38 z³ :D

Baranki:

Polykar 1 litr - cena promocyjna: 17 z³ :!:

Novol 600 1 litr - cena katalogowa 18,07 z³ ja sprzedajê po 16,2 z³ a w promocji móg³bym po 14,45 z³ :D

ML do profili

Polykar 1 litr - cena promocyjna: 25 z³ :!:

Novol ML 640 1 litr - cena katalogowa 21,12 z³ ja sprzedajê po 19 z³ a w promocji móg³bym po 16,9 z³ :D


Trzeba tu jeszcze zaznaczyæ ¿e ja mam zwyk³e ceny sklepowe i nie jestem pierwszym ³añcuszku dystrybucyjnym. Przede mn± jest jeszcze hurtownia która te¿ zarabia a ty jeste¶ importerem czyli pierwszy w ³añcuszku dystrybucyjnym :D

Jak to siê uwzglêdni to wychodzi na to ¿e towar novolowski taniej opuszcza fabrykê a przy okazji novol inwestuje jeszcze w dystrybucjê, reklamê, szkolenia czyli to co podnosi koszty.
No i gdzie tu jest ta twoja inwestycja w towar w puszcze polykara jak ewidentnie widaæ kto w co inwestuje. BOGUTEK inwestuje w swój portfel ^^ ^^ ^^

POLYKAR.PL napisa³/a:
Firma inwestuje w zawarto¶æ puszek a nie w otoczkê towarzysz±c± sprzeda¿y :)


hahaha ^^
 

Benos77
Wys³any: 2013-04-06, 12:40   
0
UP DOWN

Posty: 133
Sk±d: Szczecin
POLYKAR.PL napisa³/a:
a Tobie ¿yczê bardziej racjonalnego spojrzenia na rzeczywisto¶æ i obiektywnej jej percepcji

Ja jestem takim przekonanym i lojalnym klientem Novola z powo³ania, ja nie mam zamiaru byæ obiektywny, jestem subiektywny poprzez moje do¶wiadczenia, spostrze¿enia i przemy¶lenia...nikt mi za to nie p³aci. Twój "obiektywizm" to oczywi¶cie promocja Polykara i chêæ zape³nienia portfela (co w sumie jest naturalne) ;)
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-06, 13:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Po co wdawaæ siê w polemikê z wyrwanymi z kontekstu argumentami, zmutowanymi na potrzeby ciêtej (w zamiarze autora) riposty.
Ponawiam propozycjê, bo to by³ g³ówny cel zabrania przeze mnie g³osu w ramach w±tku a nie przepychanie siê o to kto szybciej biega.
Wy¶lê chêtnym próbki lakierów, które moim zdaniem s± tañsze i porównywalne lub maj± lepsze w³a¶ciwo¶ci, od Polykara:
Proponujê:
Professional 580 - na pó³ce 73z³
Professional 510 - na pó³ce 86z³ (produkt niedostêpny)
Profix CP1500 - na pó³ce 76z³
Profix CP2009 - na pó³ce 89z³
i porównywany przez cytowanego u¿ytkownika:
Spectral 565 2:1 - na pó³ce 140z³

polecam te¿ dla chêtnych
Professional 590 - na pó³ce 78z³

VS

Polykar 2:1 HS - cena z cennika Polykar.pl- 104z³.



Ja ze swojej strony zobowi±zujê siê przes³aæ próbki w opakowaniach bez nazwy a oznaczone jedynie numerem 1,2,3,4,5. ¯eby nie mieszaæ zbytnio, dla ka¿dego lakiernika jedna losowo wybrana próbka z Professionala lub Profixa i jedna Spectral 565. Lakiernik bior±cy udzia³ w te¶cie, nie bêdzie siê sugerowa³ nazw± lakieru a jedynie w³asnym odczuciem co do lakieru który aplikuje a potem obrabia. W ten sposób nie sprawdzimy w³a¶ciwo¶ci mechanicznych i fizykochemicznych lakieru, ale porównamy te cechy o których napisa³ tajemniczy u¿ytkownik innego forum, który wychowa³ siê w ¶rodowisku R-M.
Lakiernik bior±cy udzia³ w te¶cie zamie¶ci swoj± opiniê na forum podaj±c swoje spostrze¿enia wzglêdem Polykara i otrzymanych dwóch próbek. Ja napiszê wtedy jaki klar otrzyma³ ode mnie dany lakiernik.

Polykar, napisz czy jeste¶ zainteresowany przeprowadzeniem takiego porównania?
Nie masz chyba wiêkszego wyboru, bo rêkawice zosta³y rzucone publicznie.
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-06, 15:20   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Professional 580 - na pó³ce 73z³

trze¼wy inaczej napisa³/a:
Profix CP1500 - na pó³ce 76z³
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Profix CP2009 - na pó³ce 89z³
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Polykar 2:1 HS - cena z cennika Polykar.pl- 104z³.

u¿ywa³em,uzywa³em uzywalem, u¿ywam wiec ja osbiscie nie jestem zaintereswany bo do w/w produktów mam ju¿ swoje zdanie i swoj± opinie :tak: ;)

no a po 2- by³y testy,byly darmowe probki które ka¿dy sobie porówna³ z tym na czym aktualnie porabia...by³y tez opinie i porównania,oraz w³asne odczucia przecie¿ :!: wiec po co wracac z 11 str. tema spowrotem na 2-3 :?:
kto¶ bêdzie mia³ ochote sobie porownac polykara z tym na czym aktualnie pracje to niech sobie po prostu zakupi lakier,szpachel czy podk³ad polykara.

Benos77 napisa³/a:
Ja jestem takim przekonanym i lojalnym klientem Novola z powo³ania
dok³adnie ka¿dy ma prawo w³asnego wyboru

Siekiera napisa³/a:
Podk³ady

Polykar 4+1 (1+0,25) cena promocyjna: 45 z³

Novol 300 4+1 (1+0,25) cena katalogowa: 50,37 ja sprzedajê po 45 z³ w promocji móg³bym po 40z³

Novol 310 4+1 (1+0,25) cena katalogowa: 53,36 ja sprzedajê po 48 z³ a w promocji móg³bym po 43 z³

Novol 330 5+1 (1+0,2) cena katalogowa: 47,7 ja sprzedajê po 43 z³ a w promocji mog³bym po 38 z³

Baranki:

Polykar 1 litr - cena promocyjna: 17 z³

Novol 600 1 litr - cena katalogowa 18,07 z³ ja sprzedajê po 16,2 z³ a w promocji móg³bym po 14,45 z³

ML do profili

Polykar 1 litr - cena promocyjna: 25 z³

Novol ML 640 1 litr - cena katalogowa 21,12 z³ ja sprzedajê po 19 z³ a w promocji móg³bym po 16,9 z³

no to mo¿e porównamy ceny polykara do Duponta,sh i innych czo³owych producentów i bêdziemy siê podniecaæ jaki to polykar jest tani? skoro jedyne kryterium to jest cena... :shock: a je¶li ju¿ tak upar³e¶ siê na novola to porównuj spectrala do polykara,to by by³o bardziej na miejscu,poniewa¿ wg. mojej oceny ultra,professional,economy nie maj± polotu do polykara :tak: wiec tu nie ma co porowywaæ. sugeruje siê oczywi¶cie w³asnymi odczuciami z pracy bo na novolu tez do¶æ du¿o robie,tak samo jak ty sugerujesz siê tym co ci siê sprzedaje najlepiej.

novolek napisa³/a:
A co do manipulacji to sk³oni³bym siê do stwierdzenia ze ca³y ten w±tek to jedna wielka manipulacja.
masz racje,jedna wielka korupcja na forum ^^ ^^ ^^
Siekiera napisa³/a:
No i gdzie tu jest ta twoja inwestycja w towar w puszcze polykara jak ewidentnie widaæ kto w co iwestuje
zapomnia³e¶ o tym ze polykar placi od ka¿dej pozytywnej opinii 300zl+vat a mi 100z³ od ka¿dego postu ^^ ^^ tak wiec novolek, Siekiera, je¶li macie lepsze propozycje to chêtnie zaczne promowaæ novola,profixa czy co tylko chcecie ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ ^^ oczywi¶cie robie sobie teraz z was lekkie jaja ;P ;P ;P
 
 

gugun 
Wys³any: 2013-04-06, 15:24   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
nie no a tak bardziej powa¿nie to apropo testow lakierow bezbarwnych to ten temat by³ ju¿ poruszany i nikt nie by³ zainteresowany t± dziecinad± zbytnio:
http://lakierowanko.info/...hp?t=6779#81686 wiec nie widze powodu ¿eby do tego wracaæ :tak:
 
 

Siekiera
Wys³any: 2013-04-06, 17:49   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Polykar 2:1 HS - cena z cennika Polykar.pl- 104z³.



buahahaha ^^ tego nie wiedzia³em, ¿e ten lakier kosztuje ponad stówkê ^^ ^^ ^^

To Bogutek uprawia niez³± socjotechnikê, jak mówi³ @trze¼wy inaczej, wszêdzie krzyczy ¿e taka niska cena w dodatku poni¿ej jako¶ci :D a tu proszê jak chce ³upiæ lakierników.


@gugun, co do wracania z tematem to kto tu co chwilê podbija temat?
A je¶li chodzi o novola to jest to jeden z wielu towarów którymi handlujê, tak samo z mieszalnikami i te¿ mam wiele zastrze¿eñ do firmy ale nie na wszystko maj± wp³yw. Tylko, ¿e nikt tu z ich firmy nie siedzi i nie pier.oli g³upot, tak jak @polykar.pl
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-06, 19:56   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Gungun, oczywi¶cie szanujê Twoje zdanie, aczkolwiek nie do koñca siê z Tob± zgadzam. Zaproponowa³em test dla obiektywnych u¿ytkowników forum którzy maj± ochotê przyczyniæ siê do szerszej oceny produktów Polykara i podtrzymaæ lub obaliæ mit pomarañczowej rewolucji. Nazywanie testów dziecinad± i z góry przyjêcie, ¿e nikt nie we¼mie w nim udzia³u, poddaje pod zastanowienie Twój byt na tym forum. Po co co¶ robiæ kiedy mo¿na z góry za³o¿yæ, ¿e nie wyjdzie i tego nie robiæ. Po co je¶æ, skoro i tak za jaki¶ czas bêdziemy g³odni?
Argumentacja jakoby jedynym kryterium oponentów Polykara jest jego cena, mo¿e i jest w³a¶ciwa, ale przypomnê tylko, ¿e ostatnie wydarzenia w ramach w±tku tycz± siê wpisu z innego forum gdzie jaki¶ tajemniczy lakiernik pisze, ¿e nie warto kupowaæ 565 bo Polykar jest identyczny a o po³owê tañszy. Ja umie¶ci³em swoje zdanie, ¿e znam sporo tañsze klary a równie dobre co lepsze od Polykara. Z racji odniesienia do Novola, porówna³em klary Novola bo znam je najlepiej. Ale w ostatnim w±tku doda³em Profixa, ¿eby nie by³o, ¿e jestem powi±zany kapita³owo z Komornikami.

A moim zdaniem zacytowany wpis w kwestii 565 to ¿ywa brednia!

S³ysza³em ju¿ ró¿ne brednie w ¿yciu, a mam zwyczaj broniæ swojego zdania nie przepychankami i krasomówczymi wywodami, a zegarkiem, wag± i kalkulatorem.
Ka¿dy kto czyta ten w±tek na forum, ma okazjê wyrobiæ sobie zdanie o danym produkcie i zamie¶ciæ swoje subiektywne zdanie. Nie pozbawiaj z góry tego porównania, idei która mu przy¶wieca! A t± ide± nie jest zbesztanie kogokolwiek i czegokolwiek, a subiektywne porównanie brandów.
Gungun, jestem przekonany, ¿e otrzymuj±c 7 anonimowych próbek klarów w przedziale cenowym do 104z³, jako najlepszy wska¿esz klar innej firmy ni¿ Polykar!
 

kalbi 
Wys³any: 2013-04-06, 20:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
co do produktów Polykara to nie wiem po co te przepychanki s³owne. Jak kto¶ nie próbowa³ to po co je chce jako¶ zaszufladkowaæ.
Moja obiektywna opinia to:
szpachlówki zajebiste i polecam do spróbowania kazdemu bo warto :spoko:
lakier bezbarwny te¿ bardzo przyjemny - ³atwa aplikacja, po³ysk zachowany po suszeniu w 60 st-30 min., ³adny taki "miêsisty" - ale próbowa³em ma³a ilosc i wiecej nie powiem ale fakt jesli kosztuje teraz 104 z³/litr to drogooooo :shock:
podk³ad - z tego co pamietam to mnie nie uwiód³ ale w tedy porównywalem go do DP 1052-1056
_________________

 
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-06, 20:04   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
kalbi napisa³/a:
co do produktów Polykara to nie wiem po co te przepychanki s³owne. Jak kto¶ nie próbowa³ to po co je chce jako¶ zaszufladkowaæ.
Moja obiektywna opinia to:
szpachlówki zajebiste i polecam do spróbowania kazdemu bo warto :spoko:
lakier bezbarwny te¿ bardzo przyjemny - ³atwa aplikacja, po³ysk zachowany po suszeniu w 60 st-30 min., ³adny taki "miêsisty" - ale próbowa³em ma³a ilosc i wiecej nie powiem ale fakt jesli kosztuje teraz 104 z³/litr to drogooooo :shock:
podk³ad - z tego co pamietam to mnie nie uwiód³ ale w tedy porównywalem go do DP 1052-1056

Chyba subiektywna :) Natomiast, nikt z tutaj obecnych nie próbuje kategoryzowaæ produktu bez jego sprawdzenia. Wrêcz przeciwnie, próbuje siê rozszerzyæ grono testerów dla znalezienia w³a¶ciwej szuflady i o¿ywiæ dyskusjê ponad ja³owe wpisy, ja biegam szybciej a ja mam d³u¿sze rêce.
 

kalbi 
Wys³any: 2013-04-06, 20:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
trze¼wy inaczej napisa³/a:
Chyba subiektywna
niby czemu mialbym byc w tej kwestii stronniczy? Oczywiscie dosta³em rok temu za free produkty Polykar-mozesz myslec ze zosta³em przekabacony - ale ja jestem typem cz³owieka, który nie umie k³amaæ.
_________________

 
 

SYBORG 
Wys³any: 2013-04-06, 20:20   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: cz-wa /Konopiska
moze lekkie wtracenie w dyskusje
ja tez uzywam polykara novola i szczerze wole zostac przy tym co sam doswiadczylem na wlasnej skurze i wedlug mnie jak juz tak burzliwie wrzucacie na polykar to co nie ktorzy nie potrafia zachowac granic swojego marketingu co prowadza swoje lakiernie itp co do forum
bogutek oglosil sie na forach i chwala mu za to inni tez sie oglaszaja ale nie przylozyli sie do tego by zachecic do siebie tyle osob by mogli wyprubowac materialy nie tylko polykar ale czy novol i jeszcze inne tak wiec bogutek wasz przewyzszyl co do tego
a zauwazcie ze ceny polykar wachaja sie tak samo jak euro skacze z cena tak wiec raz jest 104zl na przykladzie bezbarwnego a raz jest 90zl
to moze tyle z mojej strony kto bedzie chcial niech komentuje mi to ogolnie nie zalezy na waszych opiniach bo sam wiem jakie sa materialy polykar i bede sie trzymal tego co juz wypraktykowalem
pozdrawiam
 

trze¼wy inaczej
Wys³any: 2013-04-06, 20:29   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 950
Widzê, ¿e jeste¶ klientem Bogutka. Mo¿e wpadnê do Ciebie i zrobimy razem jedn± furkê? Ja po³owê, ty po³owê. Ja na Novolu ty na Polykarze. zmierzymy, zwa¿ymy, porównamy, zjemy obiad i policzymy koszty a potem opublikujemy wyniki w ramach tego w±tku. Poka¿e Ci magiê socjotechniki:)
 

SYBORG 
Wys³any: 2013-04-06, 20:42   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: cz-wa /Konopiska
ale ja nie mam zamiaru bawic sie w gry takie bo nie o to mi chodzi bo na cos takiego nie mam czasu
jestem klientem bogutka tak jak wiekszosc tu i tak zostanie a co publikowania kosztow to na jakich materialach robisz taki masz poziom odemnie juz wyszlo kilka fur na przelomie tego roku na polykarze i kilka na praktycznie na co dzien przyjezdza do mnie nie liczac swojego auta i jakos nic sie nie dzieje
i to mnie przekonalo a ze latwiej m i sie pracuje na tych materialach wzgledem innych to juz moja wola
i zostanmy przy tym
pozdrawiam
 

pawel1108 
Wys³any: 2013-04-06, 20:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
trze¼wy inaczej napisa³/a:
tycz± siê wpisu z innego forum gdzie jaki¶ tajemniczy lakiernik pisze, ¿e nie warto kupowaæ 565 bo Polykar jest identyczny a o po³owê tañszy.

Kolego wszem i wobec wiadomo,¿e to ja napisa³em porównanie tych klarów i pozwól,¿e trochê to sprostujê i je¿eli kto¶ czuje siê ura¿ony to wszem i wobec przepraszam.
Porównywa³em te dwa klary Polykar HS i VHS565 je¿eli chodzi o warunki gara¿owe, czyli o aplikacje w warunkach, w których lakieru siê nie wygrzewa tylko zazwyczaj pozostawia do schniêcia na drugi dzieñ., tu lakier POLYkar nie ma porównania z 565VHS poniewa¿ ten drugi schnie w warunkach wygrzewania w kabinie szybciej co niew±tpliwie jest jego wielk± zalet±, porównywa³em ³atwo¶æ aplikacji- dla mnie takie same,po³ysk tak samo, dodam,¿e POLYkar dla mnie jest wydajniejszy st±d stwierdzenie,¿e bior±c pod uwagê powy¿sze,,wymagania" nie ma sensu u¿ywaæ du¿o dro¿szego 565VHS.
Jest to tylko i wy³±cznie moja opinia i nikomu nie mam zamiaru w³aziæ w doope ani tym bardziej szkodziæ.Tym samym przepraszam Kolegê Novolek, rozumiem,¿e reprezentuje firmê Novol za brak odpowiednich argumentów przy porównaniu i nie wziêciu pod uwagê g³ównej zalety lakieru 565VHS.
trze¼wy inaczej napisa³/a:

Polykar 2:1 HS - cena z cennika Polykar.pl- 104z³.

Dodam, ¿e to pewnie cena z cennika detalicznego i dopiszê, ¿e nie tylko ja ale i inni forumowicze zapewne nigdy nie p³acili tyle za ten produkt, mo¿e Inni siê wypowiedz±, z tego co pamiêtam mnie kosztuje ok 80z³ brutto za 1L.

Je¿eli chodzi o inne produkty NOVOL to mnie kosztuj± o wiele mniej, ni¿ Koledzy powy¿ej napisali np:
polecam te¿ dla chêtnych
Professional 590 - na pó³ce 78z³
ja kupujê go w cenie ok 55z³ komplet 1l z utwardzaczem i co mam pisaæ o Koledze Trze¼wy inaczej, ¿e nabija swój portfel? Daj mu Bo¿e aby po 100z³ sprzedawa³,pracuje to niech zarabia, po co jakie¶ wytyki na temat zarabiania :sciana:
Ja pracujê na produktach POLYkara i ju¿ czy siê to komu¶ podoba czy nie, mi pasuj±.
Je¿eli dla kogo¶ to, co piszê o tych produktach wydaje siê niewiarygodne to jego problem, niech kupi spróbuje i sam siê wypowie.
Równie¿ jak Wy jestem cz³owiekiem i w trakcie pisania czego¶ mogê siê pomyliæ, opisaæ co¶ w skrócie, co mo¿e byæ niezrozumia³e dla innych.
Zauwa¿y³em równie¿,¿e forumowa spo³eczno¶æ (oczywi¶cie nie wszyscy) tylko czeka aby Kto¶ siê potkn±³, a wówczas nale¿y go skopaæ i dooebaæ ¿eby jêcza³ to takie polskie...
Szkoda mi tych troli ale nie mi ich krytykowaæ.
Pozdrawiam
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2013-04-06, 22:23   

Ale ten w±tek ¿yje ... nie spodziewa³bym siê , ¿e znów tak bêdzie , ale jak to mówi± nie nale¿y nigdy traciæ nadziei :spoko:
Skoro sie nazbiera³o to znów postaram siê hurtem odpowiedzieæ w temacie :

1 . kolega @novolek - masz racjê , ten w±tek to totalna manipulacja i robienie z forumowiczów ¿artów . Taki ze mnie jajcarz jest :D .
Piszesz równie¿ kolego :

novolek napisa³/a:
Znaczy ¿e nie masz pojêcia jak by³y przeprowadzane te porównania a tym samym s± nierzetelne.
" .

Czyli wg Ciebie moja niewiedza na temat przeprowadzania porównañ lakierów czyni te porównania zafa³szowanymi b±d¼ nierzetelnymi ? Przyznam siê , ¿e Twój tok rozumowania i wyci±gania wniosków jest dla mnie niezrozumia³y i pozbawiony podstaw . Udowodnij mi , ¿e tak nie jest a przyznam Ci oczywi¶cie racjê . Piszesz tak¿e :

novolek napisa³/a:
My¶lê, ¿e ka¿dy kto to czyta sam sobie wyrobi opiniê o tych porównaniach.


Odpowied¼ moja mo¿e byæ tylko jedna - tak , wiele osób ju¿ wyrobi³o sobie opiniê na ten temat . Nie zawaham siê równie¿ zaryzykowaæ stwierdzenia , ¿e opinia ta jest in plus w porównaniu do innych , stosowanych przez lakierników produktów .

2 . kolega @benos77

Benos77 napisa³/a:
Ja jestem takim przekonanym i lojalnym klientem Novola z powo³ania, ja nie mam zamiaru byæ obiektywny


Je¶li nie masz zamiaru byæ obiektywny , to w jakim celu zabierasz g³os w dyskusji ?

Benos77 napisa³/a:
jestem subiektywny poprzez moje do¶wiadczenia, spostrze¿enia i przemy¶lenia...nikt mi za to nie p³aci.


¦wietnie benos , jeste¶ subiektywny samemu p³ac±c za te spostrze¿enia ( faktycznie Tobie nikt za to nie p³aci ) .... Zreszt± , jak mo¿na mówiæ o do¶wiadczeniach , spostrze¿eniach i przemy¶leniach na temat materia³ów POLYkar nie maj±c z nimi nic wspólnego ?

Benos77 napisa³/a:
Twój "obiektywizm" to oczywi¶cie promocja Polykara i chêæ zape³nienia portfela (co w sumie jest naturalne)


Dziwne , ¿e ka¿d± pracê uznajesz za chêæ nape³nienia portfela ... A mo¿e ja portfel mam ju¿ pe³ny , a u¿eram siê na forach z takimi jak Ty z zupe³nie innych pobudek ? A mo¿e chcê pokazaæ , ¿e nie wszystko co najlepsze nazywa siê : ... i tutaj wstaw sobie nazwê producenta ;)

3 . Kolega @nietrze¼wy ( trze¼wy inaczej = nietrze¼wy ) . Hihi , ale ze mnie jajcarz jest ^^

Propozycja testów lakierów bezbarwnych ( w tym polykar ) by³a ju¿ proponowana na forum , jednak u¿ytkownicy jednog³o¶nie j± odrzucili . Odgrzewasz kolego kotleta , który ju¿ dawno wysech³ . Ale dziêkujê za podci±ganie tematu do góry :)

Piszesz jeszcze tak :

trze¼wy inaczej napisa³/a:
Nie masz chyba wiêkszego wyboru, bo rêkawice zosta³y rzucone publicznie.


Nie wymuszaj na mnie ¿adnego dzia³ania bo tego nie lubiê . Rêkawiczki sobie publicznie rzucaj bo zima siê koñczy i mo¿na ju¿ wbijaæ siê powoli w odzienie wiosenne . Cz³owiek ma woln± wolê i robi to na co ma ochotê . Pisanie , ¿e nie mam wyboru to nak³anianie do okre¶lonego postêpowania .
Dla Twojej wiadomo¶ci kolego @nietrze¼wy - nie stosujê rozdawnictwa produktów . Je¶li ktokolwiek z u¿ytkowników forum bêdzie chcia³ porównaæ materia³y POLYkar do tych , które aktualnie u¿ywa otrzyma je ode mnie . Nawet w cenie poni¿ej ceny zakupu - ale bêdzie musia³ za nie zap³aciæ . Ludzie bowiem nie szanuj± niczego co otrzymali za darmo . Je¶li przyjdzie im za to zap³aciæ - inaczej do tego podchodz± .

4 . Na koniec kolega @siekiera

Mia³e¶ równie¿ chêæ zaznajomiæ forumowiczów z cenami materia³ów POLYkar oraz Novol . Super ! Tylko w swoim po¶cie zamie¶ci³e¶ ofertê produktów na allegro akcentuj±c fakt promocji . Twoja mo¿liwo¶æ czytania ze zrozumieniem pozostaje zatem na poziomie 3-4 klasy szko³y podstawowej . Nie potrafisz kolego czytaæ . Przy akcentowaniem przez Ciebie podk³adzie brakuje wyrazu "promocja" . Dlaczego wiêc rzucasz na forum jakie¶ bezpodstawne oskar¿enia ?

Chcesz siê kolego licytowaæ na ceny novola ? Proszê bardzo , choæ ani Tobie ani innym sprzedaj±cym te produkty nie jest potrzebne . Moje ceny s± nastêpuj±ce , choæ nie mam ¿adnego interesu w promocji i sprzeda¿y tych materia³ów :
a) novol 300 cena bez promocji 38 z³
b) novol 310 cenia bez promocji 40 z³

i tak dalej , i tak dalej ... nie chce mi siê dalej pisaæ ....
 

DrCruel
Wys³any: 2013-04-07, 21:52   
0
UP DOWN


Posty: 418
Chcia³bym uci±æ te bezpodstawne insynuacje o rzekomo czyich¶ dzia³aniach nieformalnych w tym kontrowersyjnym temacie. Nic takiego nie mia³o miejsca. Ponadto gdybym mia³ co¶ przeciwko temu tematowi to ju¿ dawno by³a okazja do zamkniêcia go.

Chyba co niektórzy pozapominali ile mia³em nacisków na pocz±tku istnienia tematu, ¿e to temat który wypacza ideê niezale¿nego forum, notabebne ze strony tych u¿ytkowników którym obecnie wogóle nie przeszkadza wiele z tych dzia³añ, które wtedy by³y bee.

Nic nie robi³em z sugestiami i tymi oficjalnymi i tymi na PW a które sugerowa³y ¿e administracja forum osi±ga korzy¶ci materialne z tego tytu³u ¿e @polykar.pl uprawia na forum regularn± kampaniê reklamow±. Nic nie zrobi³em jak moderator przypi±³ temat, tak, ¿e by³ ca³y czas na top-ie a te¿ mia³em z tego tytu³u nieprzyjemne maile na PW bo niby dlaczego polykar.pl ma przypiety temat a inni nie?

Jednym s³owem na wiele spraw przymyka³em oko i nawet jak k³ótnie przybra³y charakter personalny wytrzyma³em choæ wtedy trzeba przyznaæ ¿e zareagowali moderatorzy.

I tu parê s³ów wstêpu do powodu usuniêcia tematu.
Poniewa¿ nic mnie nie ³±czy z u¿ytkownikiem @polykar.pl a to o czym wy¿ej pisa³em wynika³o wy³±cznie z chêci utrzymania publicznego i otwartego charakteru forum powinno byæ przez niego docenione i uszanowane. W szczególno¶ci powinien dostosowaæ siê do nieformalnych zasad tu panujacych czyli, ¿e udzielaj±c siê na forum stajemy siê poniek±d osobami publicznymi. Jedni mniej inni bardziej, to sprawa indywidualna i ka¿dy sam decyduje na ile ujawniæ chce swoje personalia lub informacje, które mog± doprowadziæ do pozyskania tych¿e personaliów przez innych u¿ytkowników.
To jest podstawowy i zasadniczy warunek bo w innym przypadku administracja forum musia³aby odpowiadaæ za tre¶ci tu zamieszczane a to prowadzi do cenzury, której tak tu wszyscy nie lubi±.

Koñcz±c te przyd³ugie wywody, chcia³bym o¶wiadczyæ, ¿e temat zosta³ usuniêty bo autor w±tku czyli @polykar.pl po raz kolejny naruszy³ tê zasadê. Wcze¶niej przymkn±³em na to oczy ale teraz ju¿ nie wytrzyma³em.
Niestety, ale tak to jest, ¿e kto¶ kto ujawnia swoje personalia a w tym przypadku odby³o sie to ¶wiadomie i z rozmys³em musi w pewnych konfliktowych sytuacjach liczyæ siê z tym, ¿e inni to wykorzystaj±. Straszenie dochodzeniami s±dowymi, sprawdzaniem IP przez informatyków i k³opotami dla administracji forum nie mog± byæ tolerowane.

Teraz ju¿ chyba jest jasne dlaczego wczoraj wieczorem nast±pi³a taka szybka reakcja. Ci którzy byli w tym czasie na forum i czytali wypowiedzi doskonale wiedz± o co chodzi. Ja nie chcê tutaj tego powtarzaæ.

Edit. Cruel

Przywracam temat, jednak zosta³ on wyczyszczony z postów i tre¶ci przez które wylecia³ z forum na ponad rok. Poniewa¿ autor ma za³o¿ony nowy temat o produktach Polykar, ten bêdzie jako archiwalny.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group