Szukaj FAQ Album

Przesunięty przez: DrCruel 2012-03-29, 21:41
Autor Wiadomość
czeczen25
Wysłany: 2012-03-12, 13:07   prosze o pomoc dobry lakiernik w olkuszu

Dzień dobry nie wiem czy w dobrym miejscu umieszam moje zapytanie ale proszę o pomoc i opinie jeśli ktoś zna dobrego lakiernika na terenie olkusza . drugie pytanie mam następujące ile by kosztowało polakierowanie krawedzi nadkola w corolli e11 3d ponieważ wyskoczyły mi ohydne bąble po zimie ( nie wiem czy to dobrze napisałem nie znam sie kompletnie na lakierowaniu ) z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i opinie

Marcin.G 
Wysłany: 2012-04-07, 21:46   

czeczen25, Koszt naprawy zależy od wielu czynników. Min jak mocno jest skorodowane to nadkole, koloru samochodu, materiałów jakich trzeba użyć do naprawy oraz samego czasu potrzebnego na naprawę. Może się okazać że ktoś już tam próbował odratować to szpachlą bez odpowiedniego zabezpieczenia antykorozyjnego i teraz taka bomba zegarowa daje o sobie znać, wyskoczą dziury i będzie trzeba wstawić reperaturkę, a może będzie tak że wystarczy odpowiednio to wyczyścić i zabezpieczyć. Należy pamiętać iż nie łatwo jest pozbyć się takiej rudej przyjaciółki i z czasem może to dać znowu o sobie znać. Łatwiej byłoby to wycenić chociaż z jakiejś fotki :) nie mówiąc już o oględzinach bo wtedy wszystko będzie jasne :) :spoko:

voytas81
Wysłany: 2012-05-27, 18:26   

Taką mine miałem w postaci Forda Pumy, dziury zakryte szpachlą, wyczyszczone od czoła ale wewnątrz nadkoli nic nieruszone i jedna zima wylazło.

Teraz wskakuje mi E46 z takim samym tematem a za miesiąc A4.
Wszystkie tylko przymaskowane.
Pewnie było pytanie "Dla siebie czy na Handel"
^^ ^^ ^^

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia » Rodzaj ogłoszenia » Zlecę / wykonam usługę

Odpowiedz do tematu