Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2012-03-29, 21:41
Autor Wiadomo¶æ
czeczen25
Wys³any: 2012-03-12, 13:07   prosze o pomoc dobry lakiernik w olkuszu

Posty: 0
Dzieñ dobry nie wiem czy w dobrym miejscu umieszam moje zapytanie ale proszê o pomoc i opinie je¶li kto¶ zna dobrego lakiernika na terenie olkusza . drugie pytanie mam nastêpuj±ce ile by kosztowa³o polakierowanie krawedzi nadkola w corolli e11 3d poniewa¿ wyskoczy³y mi ohydne b±ble po zimie ( nie wiem czy to dobrze napisa³em nie znam sie kompletnie na lakierowaniu ) z góry dziêkuje za wszystkie odpowiedzi i opinie
 

Marcin.G 
Wys³any: 2012-04-07, 21:46   

Posty: 10
Sk±d: Zawiercie
czeczen25, Koszt naprawy zale¿y od wielu czynników. Min jak mocno jest skorodowane to nadkole, koloru samochodu, materia³ów jakich trzeba u¿yæ do naprawy oraz samego czasu potrzebnego na naprawê. Mo¿e siê okazaæ ¿e kto¶ ju¿ tam próbowa³ odratowaæ to szpachl± bez odpowiedniego zabezpieczenia antykorozyjnego i teraz taka bomba zegarowa daje o sobie znaæ, wyskocz± dziury i bêdzie trzeba wstawiæ reperaturkê, a mo¿e bêdzie tak ¿e wystarczy odpowiednio to wyczy¶ciæ i zabezpieczyæ. Nale¿y pamiêtaæ i¿ nie ³atwo jest pozbyæ siê takiej rudej przyjació³ki i z czasem mo¿e to daæ znowu o sobie znaæ. £atwiej by³oby to wyceniæ chocia¿ z jakiej¶ fotki :) nie mówi±c ju¿ o oglêdzinach bo wtedy wszystko bêdzie jasne :) :spoko:
 
 

voytas81
Wys³any: 2012-05-27, 18:26   

Posty: 17
Tak± mine mia³em w postaci Forda Pumy, dziury zakryte szpachl±, wyczyszczone od czo³a ale wewn±trz nadkoli nic nieruszone i jedna zima wylaz³o.

Teraz wskakuje mi E46 z takim samym tematem a za miesi±c A4.
Wszystkie tylko przymaskowane.
Pewnie by³o pytanie "Dla siebie czy na Handel"
^^ ^^ ^^
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia » Rodzaj og³oszenia » Zlecê / wykonam us³ugê

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group