Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:41
Autor Wiadomo¶æ
DrCruel
Wys³any: 2006-02-05, 21:05   Kursy lakiernicze
0
UP DOWN


Posty: 418
X-MAN
Go¶æ
Wys³any: Sro Sty 04, 2006 12:09 pm Temat postu: Kursy lakiernicze?
--------------------------------------------------------------------------------
Witam czy kto¶ zna miejsca(firmy,szko³y) w których s± wykonywane kursy lakiernicze w województwie podkarpackim??

Powrót do góry


fifka



Do³±czy³: 14 Lis 2005
Posty: 111
Sk±d: otwock
Wys³any: Sro Sty 04, 2006 2:01 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Niemam pojêcia czy w podkarpackim lub ma³opolskim s± jakie¶ miejsca szkoleñ,natomiast wiem ¿e grupa Dupont(DuPont,Standox,SpiesHecker)ma o¶rodek szkoleniowy w Warszawie ul.Sowiñskiego 39 , a grupa BASF(RM,Glasurit) ma swój obiekt w Szczecinie przy ul.Pomorskiej.
Wiêcej na stronach:
www.dupontrefinish.com.pl
www.csv.com.pl
_________________
fifka

Powrót do góry


marcin



Do³±czy³: 31 Lip 2005
Posty: 10

Wys³any: Sro Sty 04, 2006 4:53 pm Temat postu: szkolenia

--------------------------------------------------------------------------------

Witam
Nie wiem jak dupont ale csv w Szczecinie za trzydniowy kurs bez noclegów ¿yczy sobie 2100 pln . Rozumiem ¿e wiedza musi kosztowaæ ale to chyba przesada.
Pozdro

Powrót do góry


fifka



Do³±czy³: 14 Lis 2005
Posty: 111
Sk±d: otwock
Wys³any: Sro Sty 04, 2006 5:47 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Zgadzam siê z Tob± Marcinie, i znam csv z tej strony.Zapewniam ¿e DuPont nie pobiera ¿adnych op³at szczególnie je¶li kieruje Ciê mieszalnia.
Po prostu DuPont lepiej dba o Klienta..... Dlatego dawno temu zmieni³em barwy...........
_________________
fifka

Powrót do góry


grzesiek3210



Do³±czy³: 23 Lis 2005
Posty: 53

Wys³any: Sro Sty 04, 2006 7:31 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

A jak jest ze Standoxem? Pracuje w 90% przypadków Standoxem a reszta to Debeer i Novol Spectral. W mieszalni nie pyta³em,oni zreszt± te¿ siê nie rwali do zachêcania:)Aby pojechaæ na szkolenie ze Standoxa co muszê zrobiæ?Czy wystarczy pój¶æ do mieszalni i powiadomiæ ich ¿e chcê siê wybraæ na szkolenie czy muszê spe³niaæ jakie¶ warunki itp??

Powrót do góry


azottt



Do³±czy³: 20 Lis 2005
Posty: 18
Sk±d: Wschód Polski
Wys³any: Sro Sty 04, 2006 8:34 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Nie wiem jak z DeBeerem, ale w Novolu by³em w roku ubieg³ym. Nawet fajnie, tylko ¿e szkolenie by³o w Labratorium. Od ich przedstawiciela wiem, ¿e w lecie bed± mieæ swoje prawdziwe centrum szkoleniowe. Co do kosztów - to ¿adne - tylko dojazd. Szkol± naprawde obiektywnie - nie wywy¿szaj± siê ze swoimi produktami. Aby pojechaæ wystarczy z³apaæ kontakt na ich przedstawiciela, który musi gdzie¶ tam u Ciebie dzia³aæ.

Z czekistowskim pozdrowieniem

Powrót do góry


marcin



Do³±czy³: 31 Lip 2005
Posty: 10

Wys³any: Sro Sty 04, 2006 10:56 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

My¶la³em ¿e wszêdzie bior± ciêzki szmal a tu proszê mi³e rozczarowanie. U mnie dwóch go¶ci sprzedaje duponta jeden oficjalnie a drugi pó³ oficjalnie i od tego biorê bo ma normalniejsze ceny ale w zwi±zku z tym nie wiem czy on bedzie móg³ mnie pokierowaæ. Jak to wyglada mieszalnia musi miec odpowiedni obrót ¿eby móc wysy³ac klienta na szkolenie ? czy tez niezale¿nie od tego je¶li klient sobie ¿yczy czy poprosi o to zostanie wys³any?

Powrót do góry


looqasch



Do³±czy³: 15 Lip 2005
Posty: 58
Sk±d: Stary Zamo¶æ
Wys³any: Czw Sty 05, 2006 1:25 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

A takie g³upie pytanie trochê, co na tym szkoleniu pokazuj± ? Jest teoria czy i zajêcia praktyczne ?

Powrót do góry


marcin



Do³±czy³: 31 Lip 2005
Posty: 10

Wys³any: Czw Sty 05, 2006 10:35 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Na takim szkoleniu powinna byc i teoria w formie wyk³adu i praktyka czyli strefa komora itp tylko wtedy to ma sens. w CSv jeszcze do tego nagrywaja na video jak siê pracuje i po zajêciach praktycznych omawiane s± b³edy pope³niane wskutek niewiedzy czy z³ych przyzwyczajeñ.

Powrót do góry


bartek



Do³±czy³: 23 Lis 2005
Posty: 25
Sk±d: warszawa
Wys³any: Pi± Sty 06, 2006 1:31 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

swietnie, jak cos to dolaczam sie do forumowego grona na kurs

pozdrawiam.

Powrót do góry


fifka



Do³±czy³: 14 Lis 2005
Posty: 111
Sk±d: otwock
Wys³any: Pi± Sty 06, 2006 5:18 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Marcin wszystko siê zgadza,tylko ¿e w grupie DuPont'a(DuPont,Standox,SpiesHecker)za szkolenia siê nie p³aci,a na szkolenia kieruj± mieszalnie.Ja np staram sie zebraæ paru go¶ci a potem zapisujê ich w centrum. Przebieg szkolenia to zawsze zaczyna siê od krótkiego omówienia podstaw bezpieczeñstwa,a pó¼niej jest teoria i zajêcia praktyczne w stefie przygotowawczej i w kabinie.S± równie¿ zajêcia z podstaw kolorystyki, ale tematem przewodnim jest zapoznanie z produktami i ich w³a¶ciwe zastosowanie.Wa¿nym elementem szkoleñ jest nauka cieniowania.
_________________
fifka

Powrót do góry


looqasch



Do³±czy³: 15 Lip 2005
Posty: 58
Sk±d: Stary Zamo¶æ
Wys³any: Pi± Sty 06, 2006 8:53 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

A trzeba spe³niæ jakie¶ warunki ? Np do¶wiadczenie...
Z regu³y jakie osoby wysy³asz na kurs (chodzi o do¶wiadczenie)

Powrót do góry


fifka



Do³±czy³: 14 Lis 2005
Posty: 111
Sk±d: otwock
Wys³any: Pon Sty 09, 2006 2:29 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Z regu³y s± to ludzie ,którzy ju¿ co¶ potrafi± ale pocz±tkuj±cy te¿ maj± szansê najgo¿ej sprawy sie maj± z tzw "profesorami", co maj± swój punkt widzenia i wszystko wiedz± najlepiej...............
W centrum mile widziany jest ka¿dy kto CHCE podnie¶æ swoj± wiedzê i umiejêtno¶ci .
_________________
fifka

Powrót do góry


prezes



Do³±czy³: 11 Sty 2006
Posty: 5
Sk±d: £ód¼ Kurak
Wys³any: Sro Sty 11, 2006 8:09 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Siemka. Ja tu nowy jestem jak co¶ a mo¿e wiecie o jakim¶ kursie w £odzi bo ja stamtad siê wywodze? Moze byc osoba prywatna tylko taniutko bo ja mam 14 lat dopiero
_________________
O rany rany jestem niepokonany

Powrót do góry


looqasch



Do³±czy³: 15 Lip 2005
Posty: 58
Sk±d: Stary Zamo¶æ
Wys³any: Sro Sty 11, 2006 8:13 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

prezes napisa³:
Siemka. Ja tu nowy jestem jak co¶ a mo¿e wiecie o jakim¶ kursie w £odzi bo ja stamtad siê wywodze? Moze byc osoba prywatna tylko taniutko bo ja mam 14 lat dopiero


To ja my¶la³em ¿e ja najm³odszy

Powrót do góry


prezes



Do³±czy³: 11 Sty 2006
Posty: 5
Sk±d: £ód¼ Kurak
Wys³any: Sro Sty 11, 2006 8:23 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

a ile masz ??
_________________
O rany rany jestem niepokonany

Powrót do góry


looqasch



Do³±czy³: 15 Lip 2005
Posty: 58
Sk±d: Stary Zamo¶æ
Wys³any: Pi± Sty 13, 2006 1:32 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No ja trochê wiêcej - 22
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi