Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 05:40
Autor Wiadomo¶æ
bio 
Wys³any: 2007-11-24, 16:43   Pytanie do kolorystów.
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 32
Witam.Czy wachanie temperatyry w granicach 2-4 st.c. ma jakie¶ kolosalne znaczenie je¿eli chodzi o odcieñ?lakierek vw LN5Y.
 

rbfm 
Wys³any: 2007-11-24, 18:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
sama temparetura nie. ale wez pod uwage ze ze zmiana temperatury zmienia sie wilgotnosc. czyli w sumie ma wplyw :) chociaz wg mnie zbyt mala roznica zey bylo widac...
 

bio 
Wys³any: 2007-11-25, 11:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 32
Lakierek normalnie to granat w perle.W dobrym swietle robi sie czerwono fioletowy.Przy pierwszej próbie wyszed³ granat,prawie atrament zero per³y.Zawioz³em do mieszalni aby z receptury zrobili jeszcze 3 setki z zamiarem przepryskania ca³ych boków.Malowa³em dzieñ po dniu w podobnich warunkach (termometr leza³ na dachu) i wysz³a lipa.Efekt taki ¿e mamy granat i fiolet i kupe k³opotów.Mo¿e kto¶ napisaæ o powtarzalnosci receptur.Od czego to wszystko zale¿y.
 

rbfm 
Wys³any: 2007-11-25, 11:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
krociotko: wilgotnosc.
 

bio 
Wys³any: 2007-11-25, 11:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 32
No to dzisiaj robimy próbê jeden± blaszkê do prób pomaluje na zewn±trz a druga w warsztacie jutro zobaczymy co sie stanie.Mam nadziejê ¿e to by³ mój b³±d a nie mieszalni.Nie bedzie mi³o. :evil:

[ Dodano: 2007-11-29, 12:26 ]
Witam.Pomalowa³em jedn± blaszkê w 0 c" a drug± w 20 c".!!!!!!!!!!!! Wysz³o to samo!!!!!!!! Chyba mieszalnik da³ cia³a. :razz:
 

mebArth 
Wys³any: 2007-12-11, 19:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
kolego bio, zmien mieszalnik. Nawet jakbys na polu malowa³ to powinien byc podobny odcien. Moze nie ideales ale zblizony, a jak piszesz ze jest niebo a ziemia to zmien mieszlanik i reszte cieniuj.. (s±siednie)
Druga rzecz, U mnie na puszcze zawsze pisze WYKONAC NATRYSK PRÓBNY bla bla bla itd/// czmu se nie sprawdzi³es czy kolor le¿y? Mi sie nigdy nei chce pryskac na próbe lae jak widze szajs kolor to zawsze robie próbki
 
 

thomas-29
Wys³any: 2007-12-23, 22:01   
0
UP DOWN

Posty: 27
poprostu czasem tak wychodzi z ró¿nych przyczyn
 

bio 
Wys³any: 2007-12-31, 15:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 32
Witam.troszkê mnie nie by³o ale swieta...... Zrobi³em próbe i to malowane w kabinie jest identyczne z tym malowanym na dworzu.!!!!!!!!!!!! Mieszalnia :evil: Nie bêde zmienia³ mieszalni po raz trzeci w tym roku....... dobrze mi sie maluje max mayerem.Po prostu raz na jakis czas trzeba kogos opie...... .
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Systemy mieszalnikowe

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group