Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Siekiera
Wys³any: 2012-04-13, 18:57   
+1
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
gugun napisa³/a:
POLYKAR.PL napisa³/a:
A wszystko przez chêæ zareklamowania produktów POLYKAR na internetowym forum ... Co siê kur... dzieje ???
widzisz.. bym wiedzial ¿e tak wyjdzie i bedzie tyle z³o¶ci wogóle bym nie proponowa³ jakichkolwiek testów... za³o¿y³ by¶ temat gdzie trzeba i bys by³ chroniony jak to ostatnio zosta³o napisane...a tak??


ups, to prawie jak mafia lakiernicza :shock:
Daje ochronê jak siê haracz zap³aci a jak siê jest niepokornym i nie s³ucha starszyzny to przez ³eb i do piachu. Co to pieni±dze i w³adza robi± z ludzi. Niektórym siê wydaje, ¿e jak sie ma forum ustawione to mo¿na wszystkim rz±dziæ. Zach³anno¶æ to jak zaraza, wszystko niszczy. Wreszcie wychodzi szyd³o z worka, a ten worek to grubymi niæmi by³ szyty. Stali i starzy bywalcy wiedz± o co chodzi. Jak sie smaruje to sie jedzie a tu taki @Polykarek nie zap³aci³ haraczu i jeszcze gifty darmowe rozsy³a³ to siê nie spodoba³o "lakernikom" i cenzuraê urz±dzaj±. ¦mierdzi to na odleg³o¶æ :paw:
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-13, 19:03   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Siekiera, tylko szkoda troche tego polykarka bo normalny czlowiek sobie wszed³ na forum chcial zapromowaæ jako¶ swoje produkty ktore s± ok ale jeszcze nikomu nie znane a tu odrazu dosta³ baty...
 
 

POLYKAR.PL
[Usuniêty]
Wys³any: 2012-04-13, 19:35   

Nokia napisa³/a:
Dok³adnie, materia³ jest ok.
Mi najbardziej przypasowa³ bezbarwny jest naprawde super.
Fajnie sie rozlewa, robi³em bez podgrzewania ta jak by³ z puszki tak poszedl. Zero batów, nic sie nie pola³o, a lustro :spoko:

[url=http://img600.images....th.jpg]Obrazek[/URL]

Ps. Moze to pa¶æ ale plus za to ze, nie ³zawi³y mi oczy przy aplikacji jak zawsze po 1044.
Podk³ad mia³em bia³y i jak dla mnie jest be, za gesty i zle mi sie go aplikowa³o.
Podobno szare by³y ok, chêtnie kupie puszke szarego zeby to sprawdzic.
Szpachlówki uzywa³em malo i niewiele moge o niej powiedziec. Jak na tyle co robi³em nie mam zadnych negatywów na ni±, a konkretnie na aluminium.
:spoko:
:spoko:


Pierwszy od d³u¿szej chwili post na temat :spoko:
I konkretów siê trzymajmy !!!
Pozdrawiam


Kolega @baqo napisa³ :
Karty charakterystyk subst. niebezpiecznych do czego innego s³u¿± ,a do hartera sa dane techniczne . @Polykar napisz co zawieraj± te pierwsze i do czego s± niezbêdne na legalnej lakierni .Mo¿e co niektórzy wie wiedz± o co zamieszanie ,bo porozdawaæ za darmo dzieciom lizaki to nic wielkiego ,ale ...

Nooo Panie Wojtku , ja jestem od niedawna na forum lakierniczym ... ale my¶lê ¿e Pan , skoro zabra³ Pan g³os w dyskusji , chêtnie to mniej do¶wiadczonym kolegom wyja¶ni .
A koñcówka Pañskiego postu sugeruje , ¿e siê na tym po prostu nie znam .... Myli siê Pan , szanowny kolego . Dlatego grzecznie dajê Panu szansê zab³y¶niêcia :spoko:
 

przemo1972 
Wys³any: 2012-04-13, 19:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
lukas napisa³/a:
Widzê, ¿e kolega @przemo1972, obrazi³ siê a ja jako¶ nie widzia³em kolegi od dawna ¿eby kolega co¶ tu dzia³a³ np jak lecia³y wyzwiska i rodzinne wycieczki. Bez urazy ale ja to tak rozumiem, mam zielony kolor to co¶ robiê, ¿e siê to nie wszystkim podoba - normalne.

Ano @ Lukas mam juz dosc glupich sprzeczek i sprzatania po ludziach, ktorzy nie poswiecili 5-ciu minut na przeczytanie FAQ Forum.Mam dwoje dzieci, wole z nimi isc na spacer.Ja sie nasprzatalem.Teraz czas na "nowa krew"- niech nowi sie wykaza :D
malarz napisa³/a:
Nie czêsto tu zagl±dam ale pamiêtam awantury sprzed kilku lat i uwa¿am, ¿e teraz jest zdecydowanie lepiej. Jak komu¶ hormony bij± po ³bie to musi byæ upominany

Oj, kiedys to dzialo sie...Pamietasz RBFM? ^^

gugun napisa³/a:
Siekiera, tylko szkoda troche tego polykarka bo normalny czlowiek sobie wszed³ na forum chcial zapromowaæ jako¶ swoje produkty ktore s± ok ale jeszcze nikomu nie znane a tu odrazu dosta³ baty.

Ano chcial zapromowac...Nie tak dawno byl konkurs Airbrush-Jak szukalismy sponsorow to prawie wszyscy wzieli dupe w troki :x:
_________________
Wyrywanie chwastow
 

Benos77
Wys³any: 2012-04-13, 22:10   
0
UP DOWN

Posty: 133
Sk±d: Szczecin
przemo1972 napisa³/a:

Oj, kiedys to dzialo sie...Pamietasz RBFM? ^^

Niezapomiany lakiernik-szkutnik ^^
 

ksenonn 
Wys³any: 2012-04-13, 22:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 279
Sk±d: Czêstochowa
ja go pamiêtam, ostro dawa³ po garach :D by³ z Krakowa, kto¶ wie co siê z nim dzieje? sorry za OT
_________________
Blacharstwo/Lakiernictwo
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-04-14, 11:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Przykro mi, ¿e to taki "tasiemiec", ale to odpowied¼ na kilka postów do kilku osób. Kto nie zainteresowany niech po prostu nie czyta. :tak:

DrCruel napisa³/a:
PROJEKTER napisa³/a:
DrCruel napisa³/a:
Nie zmienia to faktu, ¿e moderator ma prawo ingerowaæ w posty w których emocje bior± górê nad zdrowym rozs±dkiem i w ¿aden sposób nie mo¿e to byæ przedstawiane jako ograniczanie swobody wypowiedzi a powinno byæ traktowane jako studzenie emocji i cywilizowanie wypowiedzi.

I tu siê nie zgadzamy ... ¯aden Moderator czy Administrator nie ma prawa ingerowaæ w tre¶æ postu bo to autoryzowane wypowiedzi :tak: ... niech sobie dopisze swój !


No to siê nie zgadzamy.

[color=orange]Co zrobi³by¶ kolego @Projekter jako administrator forum
o np. modularnych warsztatach gdybym pojawi³ siê tam i w ka¿dym temacie wyzywa³ pozosta³ych u¿ytkowników od prostaków, stodolarzy itp bo nie posiadaj± jeszcze warsztatu za kilkaset PLN-ów.


Usun±³ bym twoje posty kolego @Modular gdybym uzna³, ¿e po za wyzwiskami i chamstwem nie nios± ¿adnej informacji czy merytorycznie wa¿nej tre¶ci i da³ ci ostrze¿enie. Bo chamstwo i wyzwiska musz± do czego¶ prowadziæ .., skoro kto¶ inteligentny po nie siêga. Jak nie prowadz± donik±d ... to ca³y temat do koszta, a rozrabiaj±cych forumowiczów po dupie. :tak:

Gdyby po za wyzwiskami w takim po¶cie by³a jednak masa bezcennych informacji i faktów o których nikt inny nie napisa³ ... informacji krytykowana przez innych tylko z powodu ciemnoty i zacofania to wykropkowa³bym wyzwiska i napisa³ do uczestnika forum @Modular info na PW. ¿eby tak wiêcej nie robi³ bo cenne posty bêd± jednak kasowane w ca³o¶ci ...

... ale nigdy absolutnie przenigdy jako administrator, lub moderator nie umie¶ci³bym przed postem @Modular po takiej awanturze, informacji o tym ile kosztuje budowa profesjonalnego warsztatu i jak to zrealizowaæ ... i to jeszcze pod nickiem który dalej toczy z @Modular spór. :shock: Gdybym tak zrobi³, a móg³bym bo to w³adza absolutna .... to kolega @Modular zosta³by w sekundê idiot± pieniaczem i pajacem ciskaj±cym siê o nic !

DrCruel ... forum jest twoje :spoko: .... ale opinia o min - Moja :cool:
Mo¿esz j± wsadziæ do kosza, albo zastanowiæ siê, czy faktycznie bronisz s³usznej sprawy ?

DrCruel napisa³/a:
Asiaskujaf napisa³/a:
Panie polykar, dej pan karte harak...

Jak nie wywalaæ takich postów ...


WYWALAÆ ... sorry ale Ja nigdy nie traktujê powa¿nie krytycznych uwag i wypowiedzi kogo¶ kto ma na karku mniej ni¿ 50 /100 postów ... bo na logikê co on wie o forum i panuj±cych na nim zasadach ... a szczególnie o osobie do której siê przypie...a. :tak:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

gugun napisa³/a:
:help: :help: :help: czy wy jeste¶cie wszyscy normalni :!: :?:


Niech ka¿dy siê wypowiada za siebie ... ale Ja jestem "normalny" :tak: ... Nie wybielaj siê kolego @gugun bo jak przeczytasz ten temat od samego pocz±tku ... to zauwa¿ysz ¿e moj ban nie by³ za wyzwiska, czy durn± krytykê tylko ... nerwy Ciê ponios³y. ( mam twój post do mnie który s³usznie skasowa³e¶ )

Ja siê nie nadajê na moderatora bo zrobi³bym to samo co TY ^^ ... ale Ty kolego sam chcia³e¶ byæ na tym stanowisku ... teraz zachowuj siê jak osoba bezstronna pilnuj±ca porz±dku ... a nie jak kole¶ za³atwaiaj±cy w³asne sprawy na pom±c± funkcji ban ... to jest najgorsza rzecz jak± mo¿e zrobiæ kto¶ kto ma szersze uprawnienia ni¿ inni.

gugun napisa³/a:
bo Projekter dosta³ warna i afera wielka...nikt mnie nie uprzedzi³ o jego nietykalno¶ci...


Nigdy nie stawiaj kolego miêdzy nami znaku równo¶ci. Na tym forum jest sze¶æ osób których wiedzê, czy do¶wiadczenie zawodowe w niektórych dziedzinach lakiernictwa mo¿esz porównaæ z tym co jest TU napisane w moich postach ... W twoich kolego @gugn nie ma nawet jednego przebojowego zdania, które mog³oby co¶ zmieniæ w podej¶ciu do tego zawodu. Teraz jednak te informacje bêdziesz zbiera³ z innego forum ... i to jak bêdê chcia³ siê nimi podzieliæ :tak:

gugun napisa³/a:
nie wiedzia³em ¿e mo¿e wyzywaæ sobie wszyskich jak chce i kiedy chce,my¶la³em ¿e chodzi o to zeby panowala tu normalna atmosfera i bylo miejsce dla wszystkich...


Nie mo¿na. to musi do czego¶ prowadziæ ... inaczej to pyskówa.

W tym temacie nikt nikogo nie wyzywa³. Siêgnij do archiwum zobaczysz co znaczy agresywna awantura. Ca³uski kolego i klepanie siê po plecach, oraz achy i ochy nikomu nie s± potrzebne w temacie o materiale, albo sprzêcie. Tu potrzeba rzetelnych informacji, konkretnej oceny, porównania, faktów i krytyki :tak: . tylko tak ka¿dy mo¿e wyrobiæ sobie zdanie o czym¶ czytaj±c literki formuj±ce s³owa i zdania.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zobacz ten temat o te¶cie produktów Polikar :tak: Kilka osób pisze "Jest OK" .... inni "Nie podchodzi mi ten towar" ... Gdzie tu jest wnikliwa opinia ... TEST ?

Za³ó¿my ¿e Ja chcê wprowadziæ te produkty do lakierni ... problem w tym ¿e TY @gugun nie jeste¶ ¿adnym autorytetem ... Nic z twoich postów na to nie wskazuje :tak: ... mo¿e zaufa³bym troszkê opinie @Kalbi bo on przynajmniej ma kabinê, mo¿e troszkê opinii Lackdoktora bo to facet który kupuje co popadnie z najni¿szej pó³ki i ma jaki¶ punkt odniesienia w tym segmencie ... ale GDZIE TU S¡ KONKRETY W TYM TEMACIE !

Zalety techniczne ?, gwarancja ? , do jakich napraw jest dedykowany ?, kto zaufa³ tym produktom z po¶ród znanych firm ? np dopuszczenie do napraw VW, Mercedes, Do jakich lakierni jest dedykowany ten towar ? kto jest importerem i dlaczego mam mu zaufaæ, ¿e nie zostawi mnie z problemami jak te siê ujawni± ... przyk³ady ? Kto jest producentem i czy to znany wytwórca, czy gówniana fabryczka w Chinach ... bo kto mi zagwarantuje stabilno¶æ jako¶ci tego produktu za rok czy dwa ? jak ma siê ten produkt do wymagañ formalnych bo mój warsztat wystêpuje o dotacjê z UE i jest w ¶rodku milionowego miasta ? Na jak± pomoc techniczn± mogê liczyæ ... tzn s± jacy¶ technicy szkoleniowcy, albo ... czy przynajmniej towar znajdê w takich o¶rodkach wspó³pracuj±cych z importerem ... ktokolwiek kogo bêdê móg³ telefonicznie, lub osobi¶cie zapytaæ o to czy mogê zrobiæ z tym, tak czy siak ? Co takiego w lakierze bezbarwnym Polykar powoduje, ¿e nie od³±czy siê on od dowolnie zastosowanej bazy skoro to normalne przy wielu innych produktach poza systemowych ? Czy wype³niacz akrylowy Polykar jest antykorozyjny ... a jak tak to dlaczego ?

KTO Z WAS ZADA£ TAKIE PYTANIA ? ^^

Ja zada³em czê¶æ z nich ... dosta³em za to ban. :spoko: ... bo nie za wyzwiska @gugn :nie: Tych tu nie ma !

Ca³y ten test ... jest guzik wart jak na razie. Ponosi mnie ale Ja dzi¶ o tych produktach wiem wiêcej od was Panowie testerzy ^^ . Nie podzielê siê opini±. Bo P. Bogus³aw sobie tego nie ¿yczy ... woli us³yszeæ ¿e kit siê fajnie sypie i nie zostawia dziurek, a szary podk³ad jest OK jakby jego kolor mia³ cokolwiek wspólnego z w³a¶ciwo¶ciami fizykochemicznymi. ^^ . Nie interesuje mnie te¿ co w takim temacie zrobili by inni dostawcy podobnych produktów bo oni nie pchaj± siê na publiczne forum oczekuj±c opinii na temat swoich wyrobów. Jest Polykar s± pytania do niego ... bêdzie XXX bêd± pytania do niego tak jak kiedy¶ by³ tu atak na LARE i jego spokojne i rzetelne wyja¶nienia :tak:

... ale to ju¿ bez mnie :spoko:

..................................................................................................................................

Siekiera napisa³/a:
ups, to prawie jak mafia lakiernicza :shock:
Daje ochronê jak siê haracz zap³aci a jak siê jest niepokornym i nie s³ucha starszyzny to przez ³eb i do piachu.


Z forum jest tak ¿e ka¿dy mo¿e napisaæ co¶ wa¿nego, lub g³upiego. Zamie¶ciæ swoj± opiniê i siê wydurniæ, lub zyskaæ uznanie za wiedzê czy do¶wiadczenia jakie posiada . Je¿eli ¿yczysz sobie kolego @siekiera tkwiæ w "czarnej dupie" niewiedzy, i dalej mieæ zerowe pojêcie o nowych produktach ... tych Polykar, czy jakichkolwiek innych o których opinia siê tu pojawi to pisz posty o prowokacji, mafii, i ograniczaniu swobody handlowej nowych oferentów. To z pewno¶ci± s± rzeczowe argumenty specjalisty. ^^

Ja jednak bêdê na innych portalach, w prasie, w realu na konferencjach, szkoleniach i prezentacjach ... prowokowa³, zadawa³ trudne pytania, wierci³ temat do fundamentu, a¿ nie dostanê wyczerpuj±cych sprawdzalnych informacji i ... spokojnie dzieñ po dniu bêdê powiêksza³ sobie dystans wiedzy zawodowej miêdzy mn±, a tob± @siekiera. Z "czarnej dupy" nie widaæ otaczaj±cego j± ¶wiata. Trzeba wyle¼æ na ¶wiat³o dzienne i zacz±æ pytaæ "co jest grane" ? Trzeba zadawaæ milion pytañ ... i sprawdzaæ wiarygodno¶æ odpowiedzi. Ty mo¿esz tkwiæ w ¶wiecie "mafii lakierniczej" i zmowy :tak:

POLYKAR.PL napisa³/a:
A wszystko przez chêæ zaproponowania produktów POLYKAR na internetowym forum ... Co siê kur... dzieje ??? :paw:


NIE kolego @Polykar.pl. Wszytko przez to, ¿e zabra³e¶ siê do tego nie przygotowany technicznie i pewny, ¿e pod ochron± moderatora nie bêdzie TU pytañ z w±tpliwo¶ciami na temat tego produktu, albo jego krytyki.

Ja ju¿ to kiedy¶ pisa³em ^^ ... Zamieniamy siê miejscami ... wprowadzam nowy towar przez forum ... i gwarantuje ¿e ka¿dy ordynarny krytykant wyjdzie na Durnia ... ka¿dy kto ma w±tpliwo¶ci, a zadaje trudne pytania dostanie fachow± rzeczow± odpowied¼ ... ka¿dy kto mnie zapyta o sprawy formalne dostanie skany dokumentów, lub dostêp do jawnych informacji, i z pewno¶ci± nie dopu¶ci³bym do tego ¿eby komu¶ zamkn±æ paszczê ^^ . Zakraka³bym go w innych tematach wiedz± i wytykaniem b³êdów zawodowych, ale na pewno nie usuwa³ z dyskusji. Forum to okno na ¶wiat ... to aroganckie zak³adaæ ¿e nikt na ¶wiecie siê w to nie wtr±ci ^^ ... a powody ? Powody mog± byæ przeró¿ne tak jak i intencje. Wa¿ne ¿eby prezenter by³ profesjonalnie przygotowany do promocji :spoko: a prowadzony przez niego temat wzbudza³ zainteresowanie.

Przyznaje jednak, ¿e zmusi³e¶ mnie do zapoznania siê kilkoma produktami ... tzn profesjonaln± niezale¿n± opini± o kilku produktach :x:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nie chcê jednak rozmywaæ sedna sprawy. Wtr±ci³em siê tylko dlatego, ¿e zosta³a otwarta tu sprawa o pomówienie :tak: ... a dalej dlatego, ¿e uwa¿am zatykanie komukolwiek buzi z powodów merytorycznych, a nie porz±dkowych w trakcie dyskusji o produkcie lub sprzêcie ... za koniec swobody wypowiedzi i wyra¿ania pogl±dów, jakkolwiek g³upie, czy ¶mieszne by one nie by³y :tak: . To aroganckie chamstwo w³adzy. Bia³oru¶ DrCruel ... nie forum. :tak:

Jak to do was dotar³o droga administracjo .... to nigdy ju¿ tego wiêcej nikomu nie zrobicie :tak: ... Jak nie dotar³o i lejecie na sprawê ... z czasem nie bêdê jedynym, który wycofa siê st±d oburzony takimi praktykami.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na tym forum w temacie o testach produktów POLYKAR nie wezmê ju¿ udzia³u bo uwa¿am ¿e ten temat w takim kszta³cie jest na absolutnie amatorskim poziomie i ma ¿enuj±cy charakter. Jak kiedy¶, gdzie¶, pojawi siê temat .. produktów Polikar, czy jakichkolwiek innych produktów zadam te same pytania i bêdê oczekiwa³ wyczerpuj±cych rzetelnych odpowiedzi, a nie pyskówki i amatorskiego zlewania mnie, dlatego, ¿e importer lub dystrybutor, nie zna odpowiedzi na pytania formalne, lub techniczne, albo gorzej nie chce mu siê na nie odpowiadaæ. Odk±d pamiêtam ... zawsze tak robi³em. :cool:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-04-14, 11:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
mo¿e troszkê opinii Lackdoktora bo to facet który kupuje co popadnie z najni¿szej pó³ki

Sory, nie oczerniaj mnie wracaj±c do moich pocz±tków na forach.
Ju¿ do dwóch lat jest tylko novol, czasem produkty 4CR i ... tyle.
Znam polfil, ale to jedyne materia³y z pó³ki... najni¿szej?
Micro fiber z novola 32 z³ --- polfil 31 z³.
Kupujê jak braknie w mieszalni novola.
Czy to najni¿sza pó³ka tzw co popadnie?

Jeden system, wybra³em novol.
Wiêc nie mieszaj mnie w Twoje rozgrywki, bo to niesmaczne.

Jedynym minusem jest chêæ wypróbowania materia³ów dawanych do testów.
@Baqo jest bardzo konsekwentnym cz³owiekiem, bo pracuj±c na sprawdzonych materia³ach odmówi³ T4W PIK i teraz by odmówi³ polykar zapewne.

Ja nie odmówi³em i po testach nie rzuci³em sie na materia³y z elakiery bo s± ciut tañsze (ok 1/3 - 1/4 ceny) a s± ludzie co kupuj± mimo ¿e to materia³y jednego producenta raczej nigdy nie bêd±.

Wiêc dlaczego mnie tu deklasujesz?
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-04-14, 11:57   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Bardziej chodzi³o mi oto ¿e w przesz³o¶ci u¿ywa³e¶ materia³ów z najni¿szej pó³ki, a teraz nadal nie u¿ywasz jednego renomowanego systemu i masz porównanie, a nie o o¶wiadczenie na forum, ¿e u¿ywasz gównianych materia³ów :tak:

...O tym, ¿e wybra³e¶ jeden kompletny system Novol niestety jako¶ nie doczyta³em w twoich postach na forum. ;) ... ale skoro wolisz mogê sprostowaæ swój post i dodaæ, ¿e twoja opinia tak jak i innych jest dla mnie nie miarodajna.

Mo¿esz spróbowaæ zrozumieæ, o co mi chodzi, albo ambitnie siê stawiaæ tak jak inni uczestnicy takich domowych testów. To niczego nie zmienia ;)

Po pierwsze ... w najlepszym wypadku jeste¶cie tylko lakiernikami i mo¿ecie mieæ opinie o tym ja siê "sypie", czy szlifuje, bo ju¿ np. na temat schniêcia to bym na waszym miejscu unika³ wypowiedzi. Tu ju¿ musz± byæ podane warunki odniesienia, o których nikt z was nie wspomnia³ ... :/ Przypominam te¿ temat o podk³adzie wype³niaj±cym wodorozcieñczalnym który po dwóch dniach suszenia i pobycie w kabinie nie dawa³ siê zmatowaæ bo siê wa³kowa³ ... 5 minut pod promiennikiem i gotowy do rêcznej obróbki ... 15 minut i i trudno go zjechaæ szlifierk± i papierem 320. :tak: ... Jaka bêdzie opinia forumowicza z gara¿u o takim produkcie gdy nie ma on promiennika IR ? ^^ ... No i tyle s± warte takie gara¿owe testy ! ^^ .

Po drugie ... Wszystkie wa¿ne zagadnienia do odpowiedniej klasyfikacji produktu pozostaj± ca³kowicie po za zakresem waszych mo¿liwo¶ci testowych ;) . Skala przyczepno¶ci, zdolno¶ci antykorozyjne, szczelno¶æ pokrycia, higroskopijno¶æ, rodzaj wype³niacza ... mineralny / syntetyczny do tego czynniki motoryczne np .............. kurde :shock: Co Ja robiê ? :x:

Guzik mnie to obchodzi. Testujta se co chceta i jak chceta :spoko: Miêdzy nami musi jednak pozostaæ jaki¶ dystans :spoko:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Nokia 
Wys³any: 2012-04-14, 13:21   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
Juz raz to wydzieli³em, zosta³o to spowrotem dodane go glownego tematu, a teraz znowu to tu jest...
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-04-14, 13:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
PROJEKTER napisa³/a:
w najlepszym wypadku jeste¶cie tylko lakiernikami i mo¿ecie mieæ opinie o tym ja siê "sypie", czy szlifuje,

Prawda.
Do tego dodaæ mogê jedynie ¿e mo¿emy po czasie zaobserwowaæ siadanie (skurcz) tych produktów.

Warunki gara¿owe to nie laboratorium, wiê skupmy sie na tym pierwszym w/w opisanym.
PROJEKTER napisa³/a:
Przypominam te¿ temat o podk³adzie wype³niaj±cym wodorozcieñczalnym który po dwóch dniach suszenia i pobycie w kabinie nie dawa³ siê zmatowaæ bo siê wa³kowa³ ... 5 minut pod promiennikiem i gotowy do rêcznej obróbki ... 15 minut i i trudno go zjechaæ szlifierk± i papierem 320. ... Jaka bêdzie opinia forumowicza z gara¿u o takim produkcie gdy nie ma on promiennika IR ?

Kilka promienników bym tu na forum naliczy³, nawet w¶ród testowaczy jest kilka takich urz±dzeñ.
PROJEKTER napisa³/a:
Po drugie ... Wszystkie wa¿ne zagadnienia do odpowiedniej klasyfikacji produktu pozostaj± ca³kowicie po za zakresem waszych mo¿liwo¶ci testowych . Skala przyczepno¶ci, zdolno¶ci antykorozyjne, szczelno¶æ pokrycia, higroskopijno¶æ, rodzaj wype³niacza ... mineralny / syntetyczny do tego czynniki motoryczne np .............. kurde Co Ja robiê ?

Oczywista oczywisto¶æ.

Dlatego dalsza czê¶æ naszych przemysleñ...
PROJEKTER napisa³/a:
Miêdzy nami musi jednak pozostaæ jaki¶ dystans
to te¿ oczywisto¶æ.


PROJEKTER napisa³/a:
...O tym, ¿e wybra³e¶ jeden kompletny system Novol niestety jako¶ nie doczyta³em w twoich postach na forum. ... ale skoro wolisz mogê sprostowaæ swój post i dodaæ, ¿e twoja opinia tak jak i innych jest dla mnie nie miarodajna.


Dobra, ju¿ nie róbmy scen.
Bo to nie jest przedmiotem sporu... :sciana:

[ Dodano: 2012-04-14, 14:31 ]
Nokia napisa³/a:
Juz raz to wydzieli³em, zosta³o to spowrotem dodane go glownego tematu, a teraz znowu to tu jest...

To juz nie mieszaj i nigdzie tego nie przek³adaj... ;P
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-14, 13:33   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
PROJEKTER napisa³/a:
Guzik mnie to obchodzi. Testujta se co chceta i jak chceta Miêdzy nami musi jednak pozostaæ jaki¶ dystans
no to pogadajmy jak ludzie na poziomie,wymienmy swoje poglady itp.mianowicie:
wiesz,mi jako lakiernikowi nie jest potrzebna tego typu wiedza na temat produktu. w sklepie jak kupuje towar to nie zag³êbiam sie w to z czego to jest zrobione co posiada a czego nie.bo to nie ja od tego jestem...mi jako lakiernikowi ma sie czym¶ robiæ dobrze i wychodze z za³o¿enia ¿e skoro kto¶ wprowadza towar do obrotu czy te¿ jest sprzedawany w mieszalni to jest on w pe³ni legalny i spe³nia wszystkie normy i ja nie musze wszystkiego co kupie sprawdzaæ pod wzgledem technologicznym,czy spe³nia wszystkie normy itp..
i dlatego moja opinia polega na odczuciach z pracy tym materia³em...czy mi sie fajnie szpachlowke uk³ada,czy fajnie dociera,jak mi sie podk³ad rozp³ywa itp itd nie znam siê na tym jaki powinien byæ czego¶ sk³ad itp itd...
wiec je¿eli ty,ten co znasz sie na lakiernictwie od tej szerszej strony ni¿ ja zadawaj konkretne pytania i oczekuj konkretnej odpowiedzi :tak:
dla przyk³adu:
kto jest producentem...??
kto ponosi odpowiedzialno¶æ??
z kim mo¿na porozmawiaæ wrazie "problemow technicznych"??
i wtedy wszyscy oczekujemy od POLYKARA rzeczowej odpowiedzi i w ten sposób ka¿dy sobie wyrabia swoje w³asne zdanie na temat produktu. a ty jeste¶ tym dobrym co sie zaanga¿owal w sprawe :)
a je¿eli emocje bior± góre wtedy wcze¶niej czy pózniej konczy sie to wywaleniem postów czy nawet calego tematu do kosza co mysle nie powinno miec miejsca... :?:
panowie wiekszo¶æ z nas bynajmniej jest ju¿ doros³a wiêc zachowujmy sie troche na poziomie...
je¶li ty Robert masz jakie¶ pytania to pytaj! my nie pytamy bo nie mamy o tym pojêcia,od tego s± inni,my poprostu testujemy jako¶æ produktu pod wzledem jak nam sie na tym pracuje...
i nie oskar¿aj mnie i innych o jakie¶ zmowy,usuwanie niewygodnych faktów i innych..bo tak nie jest,je¶li by¶ pyta³ i oczekiwa³ odpowiedzi ja osobi¶cie nie widze w tym nic z³ego,wrecz przeciwnie.tylko ty za³o¿y³e¶ z góry ¿e produkt to dno totalne nawet nie widz±c go na oczy,przy okazji nazywaj±c mnie oszustem i krêtaczem,i za to te gwazdki zeby troche roz³adowaæ atmosfere,jednak jak widaæ wyszlo zupelnie odwrotnie... :D
ok koncze,a tak nawiasem mówi±c to chyba napisalem najbardziej normalnego posta w ca³ym temacie :D i mam nadzieje ¿e wszystko wróci na dobra droge i bez emocji zakonczymy ten temat...wtedy wszystkie NORMALNE posty z zapytaniami przeniose chêtnie tam gdzie ich miejsce.
panowie ogarnijcie sie :D
 
 

Siekiera
Wys³any: 2012-04-14, 14:24   
+2
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
PROJEKTER napisa³/a:
Siekiera napisa³/a:
ups, to prawie jak mafia lakiernicza :shock:
Daje ochronê jak siê haracz zap³aci a jak siê jest niepokornym i nie s³ucha starszyzny to przez ³eb i do piachu.


Z forum jest tak ¿e ka¿dy mo¿e napisaæ co¶ wa¿nego, lub g³upiego. Zamie¶ciæ swoj± opiniê i siê wydurniæ, lub zyskaæ uznanie za wiedzê czy do¶wiadczenia jakie posiada . Je¿eli ¿yczysz sobie kolego @siekiera tkwiæ w "czarnej dupie" niewiedzy, i dalej mieæ zerowe pojêcie o nowych produktach ... tych Polykar, czy jakichkolwiek innych o których opinia siê tu pojawi to pisz posty o prowokacji, mafii, i ograniczaniu swobody handlowej nowych oferentów. To z pewno¶ci± s± rzeczowe argumenty specjalisty. ^^

Ja jednak bêdê na innych portalach, w prasie, w realu na konferencjach, szkoleniach i prezentacjach ... prowokowa³, zadawa³ trudne pytania, wierci³ temat do fundamentu, a¿ nie dostanê wyczerpuj±cych sprawdzalnych informacji i ... spokojnie dzieñ po dniu bêdê powiêksza³ sobie dystans wiedzy zawodowej miêdzy mn±, a tob± @siekiera. Z "czarnej dupy" nie widaæ otaczaj±cego j± ¶wiata. Trzeba wyle¼æ na ¶wiat³o dzienne i zacz±æ pytaæ "co jest grane" ? Trzeba zadawaæ milion pytañ ... i sprawdzaæ wiarygodno¶æ odpowiedzi. Ty mo¿esz tkwiæ w ¶wiecie "mafii lakierniczej" i zmowy :tak:


A za kogo ty siê do ku.wy uwa¿asz? My¶lisz ¿e tylko ty znasz ludzi z bran¿y? Cz³owieku opamiêtaj siê i trochê pokory wyka¿ bo to co wypisujesz na forach wielu osobom siê nie podoba m.in. niektórym z tych z którymi wspó³pracujesz. Ju¿ o tym siê mówi w tym biznesie ale do ciebie chyba to nie dotar³o jeszcze bo dalej robisz z siebie na forach pajaca. Czy my¶lisz ¿e ludziom którzy publikuj± te twoje artyku³y jest na rêkê twoje pieniactwo? Opinia o tobie przechodzi na ich biznesy a to ju¿ niektórym mocno przeszkadza. Mo¿e nie tym z którymi siê ty kontaktujesz czyli redaktorkom i specjalistom ale osobom którzy ich zatrudniaj±, którzy wyk³adaj± pieni±dze na wydanie twoich artyku³ów. Zapewne tylko kultura tych ludzi pozwala ci jeszcze funkcjonowaæ na rynku ale wcale bym siê nie zdziwi³ gdyby kolejno kopali cie w dups.ko.

Miedzy nami ró¿nica jest taka, ¿e ty zrobi³e¶ z siebie osobê publiczn± a ja jestem anonimowy. Co wiêcej znamy te same osoby z bran¿y i ja z nimi dyskutujê o tobie a ty o mnie nie, bo nie wiesz kim jestem i gwarantujê ci ¿e w ogóle nie mam kompleksów co do swojej wiedzy zawodowej a tym bardziej znajomo¶ci bran¿y. Tak, ¿e t± "czarn± dupê" to zostaw dla siebie bo mnie tam nie znajdziesz. Nie muszê siê z wszystkim obnosiæ po forach a jedyne to o czym nie bêdê z tob± dyskutowa³ to kwestie formalno-prawne w sprawach instalacji lakierniczych bo otwarcie mówiê ¿e moja wiedza w tym zakresie jest niewystarczaj±ca do polemiki z tob±. W pozosta³ym zakresie funkcjonowania bran¿y, sorry ale jeste¶ ma³y :D

Na zakoñczenie powiem ci, ¿e jak bêdê mia³ ochotê to spotkam siê z tob± w cztery oczy a ty ochoczo przybêdziesz na spotkanie ale niestety nie bêdziesz wiedzia³ z kim rozmawiasz ;) Za du¿o wysi³ku w³o¿y³em w to ¿eby byæ anonimowy na forach.

Buziaczki s³oneczko :x:
A teraz... my¶l, my¶l
 

Nokia 
Wys³any: 2012-04-14, 14:55   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
Lackdoctor napisa³/a:
PROJEKTER napisa³/a:
w najlepszym wypadku jeste¶cie tylko lakiernikami i mo¿ecie mieæ opinie o tym ja siê "sypie", czy szlifuje,

Prawda.
Do tego dodaæ mogê jedynie ¿e mo¿emy po czasie zaobserwowaæ siadanie (skurcz) tych produktów.

Warunki gara¿owe to nie laboratorium, wiê skupmy sie na tym pierwszym w/w opisanym.
PROJEKTER napisa³/a:
Przypominam te¿ temat o podk³adzie wype³niaj±cym wodorozcieñczalnym który po dwóch dniach suszenia i pobycie w kabinie nie dawa³ siê zmatowaæ bo siê wa³kowa³ ... 5 minut pod promiennikiem i gotowy do rêcznej obróbki ... 15 minut i i trudno go zjechaæ szlifierk± i papierem 320. ... Jaka bêdzie opinia forumowicza z gara¿u o takim produkcie gdy nie ma on promiennika IR ?

Kilka promienników bym tu na forum naliczy³, nawet w¶ród testowaczy jest kilka takich urz±dzeñ.
PROJEKTER napisa³/a:
Po drugie ... Wszystkie wa¿ne zagadnienia do odpowiedniej klasyfikacji produktu pozostaj± ca³kowicie po za zakresem waszych mo¿liwo¶ci testowych . Skala przyczepno¶ci, zdolno¶ci antykorozyjne, szczelno¶æ pokrycia, higroskopijno¶æ, rodzaj wype³niacza ... mineralny / syntetyczny do tego czynniki motoryczne np .............. kurde Co Ja robiê ?

Oczywista oczywisto¶æ.

Dlatego dalsza czê¶æ naszych przemysleñ...
PROJEKTER napisa³/a:
Miêdzy nami musi jednak pozostaæ jaki¶ dystans
to te¿ oczywisto¶æ.


PROJEKTER napisa³/a:
...O tym, ¿e wybra³e¶ jeden kompletny system Novol niestety jako¶ nie doczyta³em w twoich postach na forum. ... ale skoro wolisz mogê sprostowaæ swój post i dodaæ, ¿e twoja opinia tak jak i innych jest dla mnie nie miarodajna.


Dobra, ju¿ nie róbmy scen.
Bo to nie jest przedmiotem sporu... :sciana:

[ Dodano: 2012-04-14, 14:31 ]
Nokia napisa³/a:
Juz raz to wydzieli³em, zosta³o to spowrotem dodane go glownego tematu, a teraz znowu to tu jest...

To juz nie mieszaj i nigdzie tego nie przek³adaj... ;P


Chyba Ci sie co¶ popiepszylo, bo nie ja to spowrotem dodalem do g³. Tematu. Nie do mnie ten text.
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-14, 15:02   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
ale po co ta dyskusja?? Nokia, nie musisz sie t³umaczyæ ;)
 
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-04-14, 15:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Nokia,
Czy ty sie na ¿artach nic a nic nie znasz?????

[ Komentarz dodany przez: Nokia: 2012-04-14, 17:05 ]
Znam sie znam.
Ale cudziej fuchy mi nie przypisuj :)
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-04-15, 11:56   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Siekiera napisa³/a:


Na zakoñczenie powiem ci, ¿e jak bêdê mia³ ochotê to spotkam siê z tob± w cztery oczy a ty ochoczo przybêdziesz na spotkanie ale niestety nie bêdziesz wiedzia³ z kim rozmawiasz ;) Za du¿o wysi³ku w³o¿y³em w to ¿eby byæ anonimowy na forach.

Buziaczki s³oneczko :x:
A teraz... my¶l, my¶l


5 stów.... p³acisz i jestem :spoko: ... z ochot± ^^ . Poza tym to jeden z twoich najg³upszych postów.
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

Siekiera
Wys³any: 2012-04-15, 13:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 10 razy
Posty: 988
P³aciæ? Za co? ¯artujesz?
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-04-15, 13:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Kreuj siê na speca z bran¿y ... kreuj ! ^^ Czyta³em twoje posty od pierwszego z nich.
Nie zapominaj ¿e s± jednak w archiwum ;)

Przy okazji lakierowania samochodów sprzedajesz lakiery z mieszalnika i poruszasz siê po lokalnym rynku na po³udniu Polski. Dopóki wystawiasz i przyjmujesz fakury nie jeste¶ anonimowy tylko dla niektorych trudny do namierzenia ... wiêc nie wyskakuja tu z takimi rewelacjami ;) Po za tym kolego lakiernictwo samochodowe to nie tylko lakiery i ich sprzedawcy ... i nie tylko "samochodowe" ... wiêc nie u¿ywaj sformu³owania którego znaczenia i ogromu nie pojmujesz jak .... "BRAN¯A LAKIERNICZA".

Po co TY ze mn± w ogóle zadzierasz na forum ? Chcesz siê do warto¶ciowaæ ?

To napisz w koñcu co¶ inteligentnego i odkrywczego, a nie tylko szerzysz w kó³ko plotki. Nic nie ma w twoich postach ... jeste¶ na forum, czy ciê nie ma, piszesz, czy nie piszesz nic to nie zmienia. Same dyrdyma³y, ¿adnych konkretów. Za³o¿ techniczny, albo formalny temat i poprowad¼ go odpowiadaj±c na wszytkie pytania, m±dre i g³upie, z³o¶liwe i podstêpne ... Zrób tak @siekiera ... uznam ¿e mo¿e siê na czym¶ znasz. Teraz to pajacowanie. Napisz to samo o mnie ... ;) skoro czytasz te fora internetowe, zamiast siê dowarto¶ciowywaæ takim tekstem :

Siekiera napisa³/a:
A za kogo ty siê do ku.wy uwa¿asz? My¶lisz ¿e tylko ty znasz ludzi z bran¿y? Cz³owieku opamiêtaj siê i trochê pokory wyka¿ bo to co wypisujesz na forach wielu osobom siê nie podoba m.in. niektórym z tych z którymi wspó³pracujesz. Ju¿ o tym siê mówi w tym biznesie ale do ciebie chyba to nie dotar³o jeszcze bo dalej robisz z siebie na forach pajaca.


My¶lê ¿e jednak znam tych z którymi znajomo¶æ jest mi absolutnie konieczna do wykonywania mojej pracy. To wystarcza. Pokorê kolego to zostawiê ju¿ tobie. Ty po za "plotuchami" sprzedawcy lakierów nie wiele masz do powiedzenia w swoich postach. Nic w nich nie ma z rzetelnych konkretnych i wa¿nych informacji merytorycznych, lub formalnych, owszem sporo jest o tym kto, gdzie, co komu, sprzedaje. Wa¿ne, ale nie wiele zmienia na co dzieñ. ... I to jest odpowiedz na twoje pytanko .... za kogo Ja siê kur .. a uwa¿am :tak: Nie siej wiêc tu kole¶ plotuszek o tym co siê komu podoba, a co nie bo ka¿dy kto prowadzi firmê odpowiada za siebie, a Ja w przeciwieñstwie do Ciebie nie handlujê sprzêtem, lakierami, czy d¿emem truskawkowym, ¿ebym siê musia³ przejmowaæ co o mnie my¶li Pan X z firmy Y. Mam konkretn± unikaln± ofertê. Kto chce to korzysta ... rozwinê to ... Kto widzi, ¿e skorzysta na tym, ¿e ze mn± wspó³pracuje to tak robi ... nawet jak mnie nie lubi kole¿ko @siekier ;) , bo biznes to rzetelno¶æ i fachowo¶æ partnera, a nie ca³uski i ploteczki przy piwku ;) . 10 lat mo¿esz z kim¶ wspó³pracowaæ ... jeden numer i jest na li¶cie wrogów ^^ . Ja nie mam partnerów z którym jestem zwi±zany jak±kolwiek umow± o wspó³pracy. Wszytko opiera siê o zaufanie... Pamiêtaj o tym zanim zaczniesz znowu k³amaæ i konfabulowaæ na mój temat.

Spotkanie z tob± w oczy to jedno ... a efekt takiego spotkania to zupe³nie co innego. ;)
Przez lata pracy spotka³em na swojej drodze nie jednego idiotê , nie jednego oszusta i nie jednego k³amcê, albo buca, któremu siê wydawa³o, ¿e zawojuje rynek swoim narzêdziem, maszyn±, czy produktem. ^^ . Na moich oczach pada³y wielkie firmy, a na ich zgliszczach byli pracownicy budowali nowe. Po tylu latach dzia³alno¶ci mam na rynku z setkê dozgonnych wrogów bo musia³em wybieraæ, albo jedno, albo drugie rozwi±zanie poprê ... i przez to mam wielu przyjació³. Mam zachwyconych ze wspó³pracy klientów i kilku takich którzy do dzi¶ nie podadz± mi rêki.

To Ja dobieram sobie partnerów bo na razie jest tak, ¿e takich handluj±cych towarem ludzi jak Ty jest na rynku kilkuset i ka¿dy jest dla ka¿dego wilkiem. Wielu z nich to uczciwi normalni ludzie, z tymi chêtnie i zawsze zrobiê ka¿dy biznes ... inni to z³odziej i oszu¶ci w wiêkszo¶ci przypadków gówno wiedz±cy. Strze¿ mnie Bo¿e przed kontaktem z nimi :tak: ... ale i z nimi robiê interesy. Tak to jest jak siê ma unikaln± propozycjê. Trudn± do przebicia ;) ... Wiêc nie skacz kolego anonimowy ¿ebyæ w ¿yciu nie musia³ siê modliæ o to ¿eby siê nie wyda³o na spotkaniu ¿e TY to król @siekiera, bo bêdzie wstyd ;) . Ja od Ciebie niczego nie potrzebujê. Ty ode mnie ... nie wiesz, czy nie bêdziesz jednak potrzebowa³ ^^ .

Twój post o mojej prowokacji i psuciu atmosfery na forum to tylko opinia któr± jak widzisz mam w dupie. To g³upia opinia ca³kowicie bezpodstawna ... jak siê oczywi¶cie czyta posty, a nie je tylko przegl±da. Nie wypisuj publicznie jakie to masz znajomo¶ci i co tam siê plotkuje po biurach bo siê tylko o¶mieszasz. Zachowaj takie cenne info dla siebie bo to niesprawdzalne cenzura³y wytrzepane z gaci. Nie znam Ciê, a jak poznam w realu i oka¿e siê ¿e jeste¶ zarozumia³y buc z miliardem z³otych kapita³u to i tak mam ciê gdzie¶. Nie mo¿esz mnie zatrudniæ, ani daæ zlecenia, które bêdê realizowa³ do koñca ¿ycia ... wiêc pamiêtaj ³askawie o tym bo Ja zyskuje i tracê bardzo intratne zlecenia kilka razy w roku. Nie da siê mieæ wszystkiego. Radzê sobie ¶wietnie bez Ciebie wasza wysoko¶æ ... ^^

@siekiera ... i tak ode mnie ... Te twoje dywagacje na temat mieszalnika APP - Modular to ju¿ ukoronowanie twoje podró¿y po omacku .... w g³±b "czarnej dupy" plotek i niewiedzy ... cyt. wiem to ze ¼ród³a dobrze osadzonego w APP ^^ ^^ ^^ . Tajemnica handlowa to tajemnica .... i jak AAP nie bêdzie chcia³o ujawniæ tej informacji to jej nie ujawni, a Ty mo¿esz tylko ... publicznie sk³amaæ ... lub jak dot±d ... konfabulowaæ ... nie zorientowany w temacie specjalisto :spoko:

Na tym forum takie informacje jak te zamieszczone w twojej wypowiedzi powy¿ej to plotuchy wytrzepane z "czarnej dupy". 80 % rzekomych faktów w tej bran¿y bierze siê z takich cenzuraó³. Wiesz co¶ konkretnego pisz ... skulê ogon, ... a jak ci siê tylko wydaje, ¿e wiesz to sied¼ cicho ... albo pytaj. ;) ... i pamiêtaj ¿e Ja zawsze ma w dupie krytykê rzucan± przez jakiego¶ anonima i teksty ... bo kto¶ co¶ gdzie¶ powiedzia³. Nie istniejesz :tak: Zaistniejesz w moim ¿yciu to siê zastanowiê czy mi siê chce z tob± wspó³pracowaæ i czy bilans zysków i strat jest tego warte. Teraz tylko siê pienisz ... im bardziej, tym jeste¶ mniejszy ... jak myd³o w klopie :spoko:

Jak widzisz ... S³oneczko my¶la³o, my¶la³o i wymy¶li³o ¿e ciê olewa :x:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
  
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-15, 13:51   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
PROJEKTER napisa³/a:
ak widzisz ... S³oneczko my¶la³o, my¶la³o i wymy¶li³o
i to a¿ od wczoraj ;) ale co wymyslilo to wymyslilo :D :D :D
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-04-15, 13:54   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Siekiera napisa³/a:
P³aciæ? Za co? ¯artujesz?


To podstawowa ró¿nica miêdzy nami ? Ja nie ¶migam samochodem po Polsce ¿eby sobie z kim¶ pogadaæ, bo tak sobie kto¶ wymy¶li³. Przelew ... i wyznaczam termin. Nie pasuje ? ... zapraszam do siebie ... Nie pasuje ... mo¿esz sobie pogadaæ ze mn± przez telefon, lub napisaæ e-mail. Ja ju¿ jestem za du¿y na to ¿eby mieszkaæ w samochodzie, bo inwestorzy w bran¿y nie maj± dostêpu do rzetelnych informacji i konkretów tylko do wytrzepanych z dupy plotek, mitów i zabobonów ... wszytko w jednym celu ... KUP PAN TOWAR ODE MNIE BO JA MAM NAJLEPSZY !

Dlatego, Ja niczego nie sprzedajê, dlatego Ja muszê znaæ odpowiedz na wiêkszo¶æ pytañ dotycz±cych, lakierni, przepisów, budowy, sprzêtu, produktu, technologi, pistoletów, kabiny jej fundamentu, palnika i instalacji olejowej, magistrali sprê¿onego powietrza, wentylacji ogrzewania ... dlatego na forum taki ze mnie m±drala 20 lat w bran¿y 13 we w³asnej firmie. ;)

Moja wizyta = 5 stów + vat oczywi¶cie ... i spytaj tych co zap³acili ... czy ¿a³uj±, ¿e zap³acili ? :spoko: ... dlatego @siekiera info o ploteczkach z kazamatów jakiego¶ regionalnego dystrybutora raczej mi lata. ^^
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-15, 14:04   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
a ja robie schabowe i mam wystarczaj±ca wiedze na ten temat :x: smacznego panowie,i milego obiadu niedzielnego ;)
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-04-15, 14:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Ale schab z koci± ? ... taki nie rozpier dzielony t³uczkiem tylko ... na sekundê do wrz±tku potem osuszony ... w m±kê , roztrzepane jajeczko, bu³kê tart± doprawion± sol± i papryk± w proszku ... jeszcze raz w jajeczko, a potem znów w bu³kê i na rozgrzane mase³ko z odrobin± oleju na wolnym ogniu bez przykrycia :spoko: ... Tak je robisz ... czy jednak walisz w nie t³uczkiem ? :shock:
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-15, 14:19   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
jedanak wale ;) mi slabo wychodzi ale moja rozt³uk³a a ja doprawi³em czym sie dalo w jajeczko,bulke,jajeczko i bulke :D na papryczke oczywiscie tez miejsce sie znalazlo bo ja to co mam pod rek± to sypie :) troche sp[alilem ale ogolnie miodzio ^^ a spalilem bo sie w twoim poscie zaczyta³em ;)
 
 

Nokia 
Wys³any: 2012-04-15, 14:21   
0
UP DOWN
:)


Pomóg³: 8 razy
Posty: 523
Sk±d: Silesia City Center
PROJEKTER napisa³/a:
Ale schab z koci± ? ... taki nie rozpier dzielony t³uczkiem tylko ... na sekundê do wrz±tku potem osuszony ... w m±kê , roztrzepane jajeczko, bu³kê tart± doprawion± sol± i papryk± w proszku ... jeszcze raz w jajeczko, a potem znów w bu³kê i na rozgrzane mase³ko z odrobin± oleju na wolnym ogniu bez przykrycia :spoko: ... Tak je robisz ... czy jednak walisz w nie t³uczkiem ? :shock:


Czyzbys mia³ jakies kulinarne pasje ? :)

Btw. nie rozbity schabowy ?? To decha a nie kotlet :) Chocby starego papucia gryz³.
  
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-15, 14:25   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
Nokia napisa³/a:
Czyzbys mia³ jakies kulinarne pasje ?
to jest go¶æ co sie na wszystkim zna ;) nawet jak najlepsze schabowe zrobiæ :D
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2012-04-15, 15:30   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
Nokia napisa³/a:
Czyzbys mia³ jakies kulinarne pasje ? :)
Btw. nie rozbity schabowy ?? To decha a nie kotlet :) Chocby starego papucia gryz³.


Spróbój :spoko: Schab z ko¶ci± jest inny ... po za tym wsadzenie miêsa do wrz±tku na kilka sekund zamyka jego pory i w trakcie sma¿enia miêso siê dusi bo nie wyp³ywa z niego woda i kruszeje ;) Kawa³ek "mêskiego" ¿arcia .... a nie plasterek z tart± bu³k± ^^

[ Dodano: 2012-04-15, 16:43 ]
gugun napisa³/a:
Nokia napisa³/a:
Czyzbys mia³ jakies kulinarne pasje ?
to jest go¶æ co siê na wszystkim zna ;) nawet jak najlepsze schabowe zrobiæ :D


Na wszystkim to nie :x: .... ale du¿o gotujê. Np. nie znam siê na samochodach :tak: Wiem ¿e to dziwne ... ale jak ju¿ kto¶ pisze ze siê na czym¶ zna ... to zak³adam ¿e jak go w kuchni zapytam ja zrobiæ suflet, albo francuskie grzanki to mi odpowie ... a mnie jak kto¶ zapyta o silnik w Alfie GT , albo w Toyocie Yaris mojej lubej, czy choæby o zawieszenie, czy osi±gi tych samochodów, to mogê tylko rozdziawiæ dzioba i przyznaæ, ¿e siê na tym nie znam, ale je¿d¿± fajnie. ^^ ... To tak w kwestii popisów co niektórych Usherów w postach na forum ;) Trzeba po prostu wiedzieæ kiedy siê wchodzi na "cienki lód" ... z ciê¿kimi ... oczywistymi, oczywisto¶ciami ^^ .
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group