Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Homer S. 
Wys³any: 2012-04-16, 14:45   Ford Mondeo Mk3 kto ma i jak siê sprawujê
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Jak w tytule obecne auto zajezdzi³em i chcê kupiæ teraz Forda Mondeo Kombi i teraz z jakim silnikiem ? . My¶lê tak albo diesel 2.0 (131PS) na ³añcuchu rozrz±du lub 1.8 benzyna (125PS) i do tego instalacja gazowa.
Mo¿e kto¶ z Kolegów posiada takiego Forda proszê o opinie .
_________________

 

JAROGTS
Wys³any: 2012-04-16, 15:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 169
Sk±d: Bia³ystok
Akurat mondeo nie mam ale mam transita z silnikiem tddi i z takim bym poleca³ Ci mondeo. Silnik ten jest na zwyk³ej pompie i ma 115km w mondeo chyba ( w transicie 100), do tego jest na ³ancuchu .Nie straszne mu z³e paliwko :cool:
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-16, 15:07   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
http://www.fordclubpolska.org/ford_mondeo3.php masz opis,forum...czego chcieæ wiêcej??
dla mnie ford jak ford gó... word ;)
 
 

lukskyy 
Wys³any: 2012-04-16, 15:09   
0
UP DOWN
Amator


Pomóg³: 1 raz
Posty: 46
Sk±d: Podkarpackie
gugun napisa³/a:
dla mnie ford jak ford gó... word


W wiêkszo¶ci modeli forda podzielam to zdanie, a szczególnie w mondeo mk3, niewypa³ straszny, sypie siê wszystko co tylko wymienisz :)
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-04-16, 15:16   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Wstêpnie chcia³em Renault Laguna tak po 2001r ale dopiero to mi odradzono ¿e to jest G...o .Teraz Ford jest G.. a co nie jest ?
_________________

 

gugun 
Wys³any: 2012-04-16, 15:18   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
JAROGTS napisa³/a:
Akurat mondeo nie mam ale mam transita z silnikiem tddi i z takim bym poleca³ Ci mondeo. Silnik ten jest na zwyk³ej pompie i ma 115km w mondeo chyba ( w transicie 100), do tego jest na ³ancuchu .Nie straszne mu z³e paliwko
to ten co w zime nie chcia³ odpaliæ :D :D :D :?:
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-04-16, 15:21   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Takiego odpalanego na ,,kopciucha,, ja nie chcê ^^
_________________

 

ksenonn 
Wys³any: 2012-04-16, 16:08   
+1
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 279
Sk±d: Czêstochowa
ka¿dy bêdzie mia³ swoje zdanie w temacie, tak samo ¿e jest ok i ¿e jest g wart

mój starszy posiada takiego mondka 2,0 tdci 130KM z 2 chociaz ju¿ ze 3 lata i jest bardzo zadowolony, ja sam troche na takiego choruje..

na pewno trzeba zwróciæ uwagê na spody drzwi, starszemu robi³em wszystkie i nawet sie trzyma, fajnie siê tym je¼dzi, ³±dnie siê zbiera, miejsca tam w chu

zgodzê siê te¿ z tym ¿e teraz wiêkszo¶æ aut to o kant dupy, robie znajomemu teraz audi a4 z 2004, przednie dolne czê¶ci blotników pordzewia³e, na tyle na krawêdzi nadkola te¿ co¶ kwitnie, auto ogólnie super fajne ale rdzy na nim wiêcej ni¿ na mojej starej audi 80

mondka osobi¶cie polecam choæ s±siad mia³ i nie by³ zadowolony ci±gle co¶ sie pierniczy³o, ale my¶le ¿e jak siê kupi zadbany egzemplarz to nie bêdzie problemów, bo zajechany trup z jakiej stajni nie bêdzie to i tak sie bêdzie cenzura³ :spoko:
_________________
Blacharstwo/Lakiernictwo
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-04-16, 16:34   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Ja bêdê kupowa³ tylko i wy³±cznie w Niemczech i pojadê osobi¶cie ogl±daæ ;) . Dlaczego nie nastawiam siê na Audi.Mercedesa itp bo mieszkam w bloku samochód ma staæ na parkingu a nie mam zamiaru staæ w oknie ca³± noc i pilnowaæ . Samochód ma byæ rodzinny (kombi) du¿y i wygodny .
_________________

 

Chali68
Wys³any: 2012-04-16, 17:01   
0
UP DOWN

Posty: 247
Kol.Homer a co w niemczech lepsze tak?
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-04-16, 17:23   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Chali68 napisa³/a:
a co w niemczech lepsze tak?

Nie krêcone z ksi±¿k± serwisow±.
Itd.
W polszy.... kit edyszyn, licznik korekta, sam wiesz...
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-04-16, 17:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Lackdoctor napisa³/a:
Chali68 napisa³/a:
a co w niemczech lepsze tak?

Nie krêcone z ksi±¿k± serwisow±.
Itd.
W polszy.... kit edyszyn, licznik korekta, sam wiesz...

W³a¶nie wszystko krêcone . U Niemca na liczniku jest 275000km a u nas po przywiezieniu ww samochodu na lawecie jest 175000km. U nas to normalka a w Niemczech to przestêpstwo.
_________________

 

lukskyy 
Wys³any: 2012-04-16, 17:30   
+1
UP DOWN
Amator


Pomóg³: 1 raz
Posty: 46
Sk±d: Podkarpackie
Cytat:
Nie krêcone z ksi±¿k± serwisow±.

Ma³o wiecie, pozatym zastój na rynku teraz. Objechaæ Francjê,Niemcy,Belgiê,Holandiê i nic nie znale¼æ to dopiero wycieczka, a kupiæ w polsce 15km od miejsca zamieszkania - takie realia.

W kwocie mondeo wg. mnie lepsze wozid³o i w kombi

Passat B5, Vectra C
Du¿e nie w kombi - Volvo S60

Passat do 15ty¶, Vectre i Volvo do 20ty¶ kupisz :) czyli pu³ap "fordowski"
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-04-16, 17:44   
+1
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
Cytat:


Kol.Homer a co w niemczech lepsze tak?

no pewnie,¿e lepsze bo maj± przebiegi rzêdu 250-400k i s± ju¿ sprawdzone ;)
a nie te co u nas z przebiegami 130 tysi ^^ na dotarciu ^^

a na powa¿nie to z motorem TDDi na zwyk³ej pompie bez pompowtrysków bo to drogie rzeczy w Fordzie ewentualnie benzynê,jak± chcesz bo to lata i nic siê nie dzieje.
W tym roku mia³em 3 Mondeo dwa Tddi - sprzeda³y siê bez k³opotu i jeden Tdci -d³uga sprzeda¿.Pozdrawiam

[ Dodano: 2012-04-16, 18:48 ]
Homer S. napisa³/a:
U nas to normalka a w Niemczech to przestêpstwo.


do czasu Kolego,niestety udowodnione w Polsce krêcenie te¿ jest przestêpstwem i je¿eli kto¶ wozi auta w celu szybkiej przebitki 500-1000zeta,sprzedaje na niemca to mu siê do czasu udaje.
Ja Kolego sprowadzam auta na firmê i nie przysz³o mi do g³owy krêcenie,bo wiem jak potem taki nabywca mo¿e mnie zgruzowaæ równo z ziemi±,bêdzie szanta¿owa³ do koñca swoich dni.
Tak wiêc nie do koñca korekta liczników jest u nas taka legalna...
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

Chali68
Wys³any: 2012-04-16, 18:03   
0
UP DOWN

Posty: 247
TDdi tylko kolega ma racjê,w zupe³no¶ci. A tak z ciekawostek w zak³adzie w którym porabiam lakierujemy auta dla niemców,zaprzyja¼niona blacharnia wrzuca na szpachlê z lakierkiem po trzy na tydzieñ i wracaj± do niemiec i srzedaj± to polakom. I pó¼niej dziadek 49 je¼dzi³. Ale z niemiec ja!
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-04-16, 18:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
Chali68 napisa³/a:
I pó¼niej dziadek 49 je¼dzi³. Ale z niemiec ja!


dok³adnie,te¿ czasem robiê autko i wraca za miedzê :spoko:
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-04-16, 18:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Sam takie robiê co wracaj± do Niemiec co by Polak sam osobi¶cie takie cacko kupi³ prosto od Niemca ^^ ^^ ^^ . Dla tego sam sobie poszukam i nie bêdê wybiera³ igie³ek :D :D
_________________

 

gugun 
Wys³any: 2012-04-16, 18:17   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
a ja wam powiem ¿e w niemczech to od prywatnej osoby tylko...bo oni tez ¶wiêci nie s± tylko ¿e nie przesadzaja i cofaja z 400k na 200k a nie jak u nas na 100:) a 130-160k to taki standard na takie mondeo :D
a co do krecenia to nie ma bata zeby kto¶ ci udowodni³,chyba ze jeste¶ 1 w³a¶cicielem auta od nowego...
 
 

lukskyy 
Wys³any: 2012-04-16, 18:20   
0
UP DOWN
Amator


Pomóg³: 1 raz
Posty: 46
Sk±d: Podkarpackie
pawel1108 napisa³/a:
do czasu Kolego,niestety udowodnione w Polsce krêcenie te¿ jest przestêpstwem

Teraz siê to nazywa korekta licznika i jak kto¶ robi legalnie to nawet paragon na to wystawiaj±! :rotfl:
gugun napisa³/a:
a ja wam powiem ¿e w niemczech to od prywatnej osoby tylko

dok³adnie, jak kupisz od niemca z podwórka masz 10000% pewno¶æ :)
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-04-16, 18:22   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Ja siê nie bojê przebiegów 200ty¶. tylko ¿eby wcze¶niej nie by³o 450ty¶. ^^ .Rocznik tak 2002r i 200ty¶ to chyba i tak rozs±dnie :D
_________________

 

pawel1108 
Wys³any: 2012-04-16, 18:22   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
gugun napisa³/a:
a co do krecenia to nie ma bata zeby kto¶ ci udowodni³


Krzysiu wystarczy telefon do poprzedniego w³a¶ciciela z Briefu i ju¿ wszystko jasne,chyba,¿e briefy zostaj± w wydziale komunikacji,je¿eli rejestrujesz sprowadzone,a i tak wiêkszo¶æ sprzedaje do op³at,co te¿ jest przestêpstwem w ¶wietle polskiego prawa.
Uwierz mi Polacy ju¿ siê nauczyli sprawdzaæ i to bardzo obszernie.
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

lukskyy 
Wys³any: 2012-04-16, 18:23   
0
UP DOWN
Amator


Pomóg³: 1 raz
Posty: 46
Sk±d: Podkarpackie
pawel1108 napisa³/a:
Uwierz mi Polacy ju¿ siê nauczyli sprawdzaæ i to bardzo obszernie.

No chyba czas najwy¿szy ile¿ mo¿na narzekaæ? trzeba dzia³aæ :)
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-04-16, 18:25   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
Homer S. napisa³/a:
Ja siê nie bojê przebiegów 200ty¶. tylko ¿eby wcze¶niej nie by³o 450ty¶


dlatego lepiej kupiæ auto po niewielkim dzwonku,takie w 95% s± sprawne,maj± TUV bo nikt ich nie zamierza sprzedaæ do momentu kolizji,czy wypadku i mo¿na kupiæ z naprawdê ma³ym przebiegiem.
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-16, 18:26   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
pawel1108 napisa³/a:
Uwierz mi Polacy ju¿ siê nauczyli sprawdzaæ i to bardzo obszernie.
wystarczy telefon do serwisu w pl z pytaniem co bylo robione,kiedy i przy jakim przebiegu ;)
 
 

pawel1108 
Wys³any: 2012-04-16, 18:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 960
Sk±d: Wroc³aw
gugun napisa³/a:
wystarczy telefon do serwisu w pl z pytaniem co bylo robione,kiedy i przy jakim przebiegu


w Fordzie siê nie da w Polsce,oni maj± tylko historiê aut kupionych u nich w salonie,nie s± w stanie potwierdziæ tego co by³o za miedz±.Tak samo SEAT,Citroen,Fiat.
Natomiast VW,AUDI,BMW -dowiesz siê ca³ej historii serwisowej i oczywi¶cie MercTEDEs
_________________
www.lakiernik-wroclaw.eu
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-04-16, 18:35   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Nie no wiadomo nie doda³em kupie raczej lekko :D dziabniête przetarte ale bez przesady . Wstawianie ca³ego przodu/ty³ lub dachu odpada . Taka naprawa bez ramy wymiana elementów lub poszycia b³otnika itp.
_________________

 

grzechoo2008 
Wys³any: 2012-04-16, 19:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 377
Sk±d: kuj-pom
A ja Ci polecam Lagunê II. Auto du¿e, zaje...¶cie wygodne, raczej ma³o awaryjne, czê¶ci tanie i ³atwo dostêpne. Sam od 4 lat jestem posiadaczem benzynowej wersji i poza normalnymi wymianami el. eksploatacyjnych nic :)

Ale ka¿dy woli co innego.
 
 

JAROGTS
Wys³any: 2012-04-16, 19:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 169
Sk±d: Bia³ystok
gugun napisa³/a:
JAROGTS napisa³/a:
Akurat mondeo nie mam ale mam transita z silnikiem tddi i z takim bym poleca³ Ci mondeo. Silnik ten jest na zwyk³ej pompie i ma 115km w mondeo chyba ( w transicie 100), do tego jest na ³ancuchu .Nie straszne mu z³e paliwko
to ten co w zime nie chcia³ odpaliæ :D :D :D :?:

tak , ale to nie paliwka by³a wina! a zaworu egr.. no ale 300 tys zrobil;)
 

SYBORG 
Wys³any: 2012-04-17, 20:22   
0
UP DOWN

Posty: 53
Sk±d: cz-wa /Konopiska
ja moze przedstawie swieza sprawe dokladnie wczoraj mojego kolegi wlasciciel wlasnie owego forda silnik disel 2.0 przejechane ciut ponad 317 tys 2 lata temu wlozyl w silnik kolo 8 tys zl i wczoraj rabnol mu pasek szczerze mowiac nie ma juz co zbierac z tego motoru oprocz tego wszystkie regulacje foteli elektryczne powysiadaly lakier doslownie platami mu od blachy odparza a pierwszy wlasciciel od nowosci
no i wiele mankamentow elektronicznych przejechal sie na tym samochodzie mowi ze juz niezle
z mojego punktu widzenia dla ciebie Homer polecam stajnie vw seat opel audi ;] wybierzesz auto praktycznie takie samo jak z kazdych wymienionych a placisz wiecej tylko za marke
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-04-18, 14:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Drug± opcj± jest Renault Laguna II ale tylko benzyna silnik 1.8 16v . Powiem tyle ¿e jeden z moich klientów korzysta z tzw. ,,programu,, czyli obywatel Niemiec prowadz±cy dzia³alno¶æ gospodarcz± mo¿e kupowaæ samochody z ubezpieczalni . Kupuj±c samochód z takiego programu nie licytujê siê i nie ma okre¶lonej ceny jest tylko opis rzeczoznawcy samochodowego co do uszkodzeñ i podany jest koszt naprawy (w Niemczech).Samemu siê okre¶la ile jest dla mnie wart . Resztê nie bêdê wyja¶nia³ bo to tajemnica ;P .Mam tam obstawione kilka ró¿nych samochodów i czekam bo czy siê kupi³o czy nie to te¿ tak od razu jest jasne . Trochê to skomplikowane ale stan tych samochodów 100 na 100 sztuk jest zgodny z opisem a cena :fiu:
_________________

 

JAROGTS
Wys³any: 2012-04-18, 15:01   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 169
Sk±d: Bia³ystok
http://www.youtube.com/watch?v=7NX3766ai9c
A my¶la³em ¿e ju¿ kupi³e¶:D
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-04-18, 15:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Sobie to kupiê tylko Brief pó¼niej 4 æwiartki po 250z³ i dach za 300z³ spawara i ...... :> takie sztuki to tylko na Alledrogo .
_________________

 

chudson
Wys³any: 2012-04-18, 21:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 213
Cytat:
Passat B5, Vectra C
Du¿e nie w kombi - Volvo S60


Je¿eli szukasz du¿ego rodzinnego kombi to Mondeo chyba spe³nia najlepiej te wymogi. Ogromny baga¼nik i du¿o miejsca z przodu.

Brat ma takiego TDCI od dobrych kilku lat ( sprowadzany , napewno by³ naprawiany bo belka pod zderzakiem przednim wgiêta i schodzi lakier z maski wiêc malowany by³ ) Robi nim du¿o km bo przez ostatnie 3 lata mia³ 100km dziennie do pracy. Naprawia go sam z rodzinn± pomoc± i od tego czasu musia³ zmieniæ turbinê bo jakie¶ opi³ki mu wirnik rozwali³y ( 500z³ u¿ywka ) rok temu pêk³a lewa przednia sprêzyna a w zesz³ym tygodniu prawa. A pó³ roku temu wymiana dwumasy ( przy zmianie biegów zdarza³o jej siê zajêkn±æ czasami a ¿e do pracy dojezdza du¿o i daleko to postanowi³ wymieniæ - koszt 1800z³ z LUC wraz z sprzêg³em plus dzieñ roboty samemu) KIlka ma³ych wyprysków rdzy na górnych partiach nadwozia ( od kamyków ) do³y zdrowiutkie
Niedawno kupi³ mondeo mk4 bo uwa¿a ,¿e ¿aden samochód nie jest tak komfortowy i nie ma tak dobrego prowadzenia.

WIem ,¿e du¿o ludzi narzeka na fordy i faktycznie jak przypomne se nieustanne awarie ( czê¶to dziwnych elementów ) w kumpla Ka to nie poleci³ bym forda nikomu. Ale równie du¿o osób narzeka na Laguny ( królowe lawet jak mówi± ) a jednak w tym po¶cie s± równie¿ ludzie polecaj±cy te auta.

Volvo s60 równie¿ bym poleci³ . ojciec je¼dzi³ 5 lat ( silnik d5 bardzo oszczêdny a mocny ) i jedyne co zmieni³ przez ten okres to tylny amortyzator jeden ,³o¿yska na mcpersonach z przodu i czêsto pada³o przednie mocowanie silnika do nadwozia . Auto super wygodne ( do¶æ obudowane miejsce kierowcy pod³okietnikami jak kto¶ lubi takie klimaty to ok ) jedyna spora wada to bardzo s³aby skrêt.

Passata bym nie kupi³ dla zasady , jestem przeciwnikiem wieloletniej kampanii pt: lepszy stary golf ni¿ nowy polonez. Mnóstwo osób doradzaj±c kupno auta mówi VW bo to super marka a wcale tak nie jest. Psuj± siê jak ka¿de inne. Ostatnio koledze b6 pad³o na autostradzie ( turbina kaput ) Je¿eli kombiaki volvo s± tak samo dobrze wykonane to git.

O ile Vectre B znam dobrze o tyle naa temat C nie wiem nic. Ale patrz±c na starsze modele i to ,¿e nauczyli sie robiæ auta mniej rdzewiej±ce to chyba wszed³ bym w t± markê obecnie.
 

grzechoo2008 
Wys³any: 2012-04-18, 21:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 377
Sk±d: kuj-pom
No to teraz w³a¶ciciele wszystkich srebrnych Mondków kombi maj± styki czy to aby nie by³ ich samochód "bezwypadkowy" :?:
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-05-05, 15:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
No i pad³o na Lagunê 1,8E 16V z 2001r pierwszy w³a¶ciciel 81ty¶ na liczniku uszkodzenia jak na foto .Samochód zadbany serwisowany du¿y przegl±d w Renault przy 60ty¶ do wymiany oleju jeszcze 6ty¶ . ¦rodek jak nowy bo fotele by³y przykryte pokrowcami . Ca³kowity koszt z transportem do mnie :x: :x: :x: . Wersja ,,Privilege,, czyli wypas ksenony,czujniki cofania ,komputer itp .Naprawiê za³o¿ê LPG i dopiero zarejestrujê .Tak na zdjêciach widaæ ¿e uszkodzony próg wcze¶niej by³ naprawiany ale to samochód u¿ywany i liczy³em siê z takimi niespodziankami . Mia³o byæ du¿e rodzinne bezpieczne auto i takie jest jak bêdzie siê sprawowaæ nie wiem nigdy nie mia³em Renówki :blee:

LGIM0167.jpg
Plik ¶ci±gniêto 94 raz(y) 1.32 MB

_________________

 

Lackdoctor 
Wys³any: 2012-05-05, 16:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
Homer S. napisa³/a:
Mia³o byæ du¿e rodzinne bezpieczne auto i takie jest jak bêdzie siê sprawowaæ nie wiem nigdy nie mia³em Renówki

Mam ju¿ któr±¶ z kolei renówkê i gratuluje wyboru.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

grzechoo2008 
Wys³any: 2012-05-05, 18:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 377
Sk±d: kuj-pom
Bêdzie Pan zadowolony... ^^ ^^ ^^

Gratulujê wyboru :spoko:
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-05-05, 19:09   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Sam siê cieszê chyba :blee: . Samochód odebra³em wczoraj po ciemku ^^ i my¶la³em ¿e jest czarny ^^ a dzisiaj siê okaza³o ¿e grafit metalik :spoko: Czê¶ci ju¿ obcyka³em drzwi 150z³ i æwiartka 150z³ klamka,listewka itp max 100z³ . Instalacja LPG co¶ 2-2,5ty¶ i rejestracja z OC tak 2ty¶ . Trzeba zwiêkszyæ obroty na warsztacie ;P podnie¶æ ceny :?:
_________________

 

Chali68
Wys³any: 2012-05-06, 09:51   
0
UP DOWN

Posty: 247
Bdb wybór, a to kosmetyka. U mnie to mówi± we¼ spoterek i tam pare razy przelecisz hebelkiem i do kitu hehehe. A na powa¿nie to leciutka obszurka same wymianki i heya na mazury. Gratuluje zakupu!
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-05-06, 10:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Bêdzie chyba fotorelacja z naprawy :D
_________________

 

domin3432
Wys³any: 2012-05-06, 11:53   
0
UP DOWN

Posty: 138
Homer S., teraz to klijent z takim kolorem wozu by sie przyda³ :D
 

grzechoo2008 
Wys³any: 2012-06-10, 12:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 377
Sk±d: kuj-pom
Homer S. napisa³/a:
Bêdzie chyba fotorelacja z naprawy


Czekamy co siê w temacie urodzi³o :cool:
 
 

Homer S. 
Wys³any: 2012-06-10, 12:34   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Jak dla siebie to zrobi³em tak szybko ¿e nie zd±¿y³em zrobiæ foto. Wymieni³em ca³y tylny prawy b³otnik(poszycie) a drzwi kupi³em w 100% takim samym kolorze . Cieniowa³em na tych drzwiach dla pewno¶ci aby kolor gra³ z tylnym b³otnikiem .Samochód zarejestrowany z now± instalacj± gazow± (2700z³) :D . Wczoraj za³o¿y³em automatyczny w³±cznik ¶wiate³ mijania . Ogólnie wygodne du¿e autko :spoko:
_________________

 

WojtekP27
Wys³any: 2012-08-15, 01:15   
0
UP DOWN

Posty: 1
gugun napisa³/a:
JAROGTS napisa³/a:
Akurat mondeo nie mam ale mam transita z silnikiem tddi i z takim bym poleca³ Ci mondeo. Silnik ten jest na zwyk³ej pompie i ma 115km w mondeo chyba ( w transicie 100), do tego jest na ³ancuchu .Nie straszne mu z³e paliwko
to ten co w zime nie chcia³ odpaliæ :D :D :D :?:

Pali bez pud³a i pomaga³ te¿ fivewaye odpalaæ bo nie da³y rady przy -27 ;P ;P ;P ;P

[ Dodano: 2012-08-15, 02:23 ]
SYBORG napisa³/a:
ja moze przedstawie swieza sprawe dokladnie wczoraj mojego kolegi wlasciciel wlasnie owego forda silnik disel 2.0 przejechane ciut ponad 317 tys 2 lata temu wlozyl w silnik kolo 8 tys zl i wczoraj rabnol mu pasek szczerze mowiac nie ma juz co zbierac z tego motoru oprocz tego wszystkie regulacje foteli elektryczne powysiadaly lakier doslownie platami mu od blachy odparza a pierwszy wlasciciel od nowosci
no i wiele mankamentow elektronicznych przejechal sie na tym samochodzie mowi ze juz niezle
z mojego punktu widzenia dla ciebie Homer polecam stajnie vw seat opel audi ;] wybierzesz auto praktycznie takie samo jak z kazdych wymienionych a placisz wiecej tylko za marke

^^ ^^ Od kiedy diesel forda 2.0 ma pasek!!!??? :sciana: :sciana:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group